Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ZAJAZD SKORPION" w Poddębicach
Autor Wiadomość
magdzia0905 

Dołączyła: 13 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Poddębice
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 2:28 pm   

A może wie ktoś jakie są teraz akualne ceny w Skorpionie za zorganizowanie wesele ??
 
 
annaj 

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Londyn
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 3:38 pm   

Witam, czy ktoś z Was mial wesele (albo znajomi)w nowej sali tej malej W Skorpionie przy ulicy Parzęczewskiej? jest dość nowa otwarta chyba rok temu. Proszę o jakieś opinie, byłam ja obejrzeć ale była bez żadnych dekoracji, jedzenie podobno smaczne
_________________
Anna_J
 
 
 
priwop 

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 9
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 11:29 am   

Ja ostatnio bawiłam się na weselu w Scorpionie (na dużej sali). Sala ogromna i pięknie udekorowana. Jedzenie dobre, ale nie powaliło mnie na kolana. Minus dla klimatyzacji, która wysiadła całkowicie na początku imprezy i na sali było z ponad 30'C. Obsługa bardzo miła, ale niezorganizowana np. tort weselny stał na sali 40 minut i jak już wjechali z nim na środek to się rozpuścił :-/ Poza tym ok.
 
 
kattom 

Dołączyła: 03 Gru 2011
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 9:24 pm   

Cześć
planuje swoje wesele SALA SKORPION ZGIERZ
chciałabym się dowiedzieć jak z kosztami
ile płaciliście od talerzyka( co wchodziło w menu ) tak mniej więcej ile ciepłych posiłków
czy w cenie był tort, ciasta, napoje zimne soki i gazowane (limitowane czy nie)
czy w cenę obsługi była wliczona dekoracja sali, kwiaty, krzesełka - czy w ogóle coś tam takiego jest

Będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź
Dziękuję
_________________
kattom
 
 
marlena89 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 1:20 pm   

W ubiegłą sobotę bawiłam się na weselu w Skorpionie w Zgierzu.
I powiem szczerze, że nic nie powaliło na kolana... Zwłaszcza jeśli chodzi o jedzenie.
Do obiadu były 4 rodzaje mięs z czego jednego nie dało się zjeść (pałki z kurczaka), najzwyczajniej w świecie śmierdziały, były zepsute. Kolejną atrakcją był pokrojony ananas i arbuz nad którymi już ok godz. 22-23 latało stado muszek! Łosoś, który przez całe wesele stał na stołach, a później był podany na poprawinach pozostawiał wiele do życzenia.
Reszta bez zarzutu, aczkolwiek ww wpadki są nie do przyjęcia, które całkowicie przekreślają tą salę.
_________________
[url=http://tickers.cafemom.com]
 
 
 
myszka01051985 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 6
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 9:04 pm   

Hej. Również byłam na tym weselu i te zarzuty moim zdaniem są bez sensu. Z tego co pamiętam było więcej rodzajów mięs niż 4 jak podaje Marlena, jadłam pałeczkę i wg mnie ok. I najważniejsze pytałam o wesele w tym lokalu, ponieważ szukam sali na własne wesele i poprawiny tam kosztują 20 zł. Jeżeli chce się mieć nowe menu na poprawiny to obowiązuje inna stawka cenowa. Ja poważnie rozważam wesele w tym lokalu mimo wszystko, ale jeszcze sie rozejrzę dla porównania.
 
 
carmento 

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Piątek
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 11:25 pm   

Witam.

Graliśmy w SKORPIONIE (Poddębice) 18/19 08 2012r.
Doskonała obsługa,dużo smacznego jedzenia.


Polecamy - zespół muzyczny Carmento.
 
 
myszka01051985 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 6
Skąd: zgierz
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 9:05 am   

Nie napisałam, że byłam 25 08 na weselu chyba, że Marlena byłaś tydzien wcześniej?
 
 
martinus83 

Wiek: 41
Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Wrz 21, 2012 8:29 am   

Witam.

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda sytuacja teraz na sali, czy może się poprawili? Czego brakuje? I jak liczą od talerzyka od dzieci?

[ Dodano: Pią Wrz 21, 2012 8:33 am ]
Bo na teraz jest 160zł od talerzyka od gości ale na kolejny rok mogą podnieść o 10 zł i pewnie tak będzie.
 
 
nika345 

Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 10
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 1:14 pm   

Nasze wesele odbyło się w Zajeździe Skorpion w Zgierzu na koniec września br. Bawiliśmy się na mniejszej sali. Sala jest nowa i elegancka, dekoracje minimalistyczne nie przytłaczają. Do wyboru jest kolor kokard na krzesłach - mają ich trzy kolory.
Nie mam zastrzeżeń do organizacji ani też do menu. Pani Kasia-właścicielka nad wszystkim czuwa osobiście. Przed weselem była zawsze pod telefonem. Można było wejść wcześniej na salę zobaczyć dekorację innego wesela a przed naszym ustalić ustawienie stołów, rozłożyć winietki. Kelnerzy i kelnerki uwijali się. Obsługa jednolicie ubrana, działała sprawnie i dyskretnie. Kawa, herbata, napoje i alkohol były donoszone, tak by nie siedzieć przy pustym "kieliszku". My mieliśmy kelnera do roznoszenia alkoholu i napojów i człowiek sprawdził się super. Bez problemu realizowane było zamówienie na większą ilość wody dla jednego z gości, co przy zakupionych przez nas buteleczkach 0,5l oznaczało częste kursowanie w stronę gościa, bo nie wypada na stole postawić całej zgrzewki ;) Serdecznie pozdrawiamy Pana Kelnera :) Talerzyki wymieniane bardzo często i nikt bez talerzyka nie siedział.
Zdziwiły mnie poprzednie, niepochlebne uwagi dot. jedzenia. W opinii mojej, małżonka i innych gości wszystko było przepyszne. Potrawy doprawione odpowiednio, może nie wyszukane, ale świeże i pyszne, a biały barszczyk rewelacja :) Jedzenia jest bardzo dużo i każdy znalazł coś dla siebie. Wszystko co zostało dostaliśmy po weselu więc zamrażarki mamy pełne i teraz smakujemy tego, czego nie zdążyliśmy podczas wesela. Mimo że odgrzewane też pycha :) Tort i ciasta rewelacja!!! Zniknęły najszybciej ;)
Menu jest raczej sztywne. Trudno w nim wprowadzić jakieś zmiany. Jednak to co w nim jest, jest godne polecenia. Wszystkie potrawy są smakowite i jest tego naprawdę duużo.
W ramach ustalonej ceny za talerzyk dostaliśmy pokój gratis, wiązankę z żywych kwiatów na stole przed nami, nie płaciliśmy też za pokrowce. Wcześniej przy zamawianiu sali te elementy były dodatkowo płatne. Nie było też problemu żeby śniadanie dla części gości w formie ala poprawin zorganizować od 10 rano.
Było nam bardzo miło, że w ten szczególny dzień bawiliśmy się właśnie w Skorpionie. Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!!! Parom szukającym miejsca na tę wyjątkową noc serdecznie polecamy Skorpiona w Zgierzu!! M&M
 
 
Justi20 

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: Poddębice
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 2:44 pm   

witam.
5.01.2013 bawiliśmy się na weselu w skorpionie W PODDĘBICACH.
Rewelacja. Dużo jedzenia i naprawdę wszystko pycha. Co chwila wymieniane talerzyki, sztućce. Panie po skończonym posiłku gości - nie zabierały półmisków z mięsami, więc w każdej chwili można było sobie wziąc. Pyszne cisato. Wszystko efektowne i w jak najlepszym porządku. :)
POLECAM :)
_________________
No lux! :)
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 11:15 am   

moje będzie w Skorpione w Zgierzu, tesciowej zalezalo na tym miejscu... ;]
_________________
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 11:58 am   

Sisska, masz jakieś zdjęcia sali ze Zgierza? Czy galeria na stronie http://www.zajazd-skorpio...on2/galeria.htm to są właśnie zdjęcia tej sali? Mam wrażenie że na każdej z podstron Skorpiona (sala w Zgierzu, 2 w Poddębicach) są te same zdjęcia ;]
Ostatnio zmieniony przez alex88 Czw Sie 01, 2013 11:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 02, 2013 1:09 am   

zdjecia dostepne na stronie sa caly czas te same niezaleznie od wyboru lokalizacji i na zadnym z nich nie ma Skorpiona w Zgierzu ;) w Zgierzu moim zdaniem sale sa duzo ladniejsze, a przede wszystkim nie ma zadnych slupow czy filarow i sa piekne (moim zdaniem) wieeeelkie, krysztalowe zyrandole <3 :P dla orkiestry jest zbudowany taki jakby balkonik (w Poddebicech tez podobono takie cos jest). mnie sie to podoba, ale ktos na forum pisal, ze wtedy gorzej slychac orkiestre... okaze sie ;)
jedynie zdjecia Skorpiona ze Zgierza ze strony to to:

tylko, ze to tez jakies stare, bo teraz budynek jest wykonczony rowniez na zewnatrz.
w momencie ogladania sali, a bylo to chyba jakos marzec/kwiecien 2013 nie bylo posadzonych kwiatkow, a jakies 2 tyg temu juz byly. ogrodu nie ma, ale moj A i tesciowa twierdza, ze to dobrze, bo przynajmniej goscie nie beda sie za bardzo rozchodzic.
zdjecia sal mam juz udekorowanych sprzed ok 2 tyg. (ich standardowa dekoracja)
specjalnie wzielam aparat, ale nie sprawdzilam czy jest naladowany, no i oczywiscie nie byl (moj A powiedzialby wlasnie teraz: "ale z Ciebie gamoń) :D )
maja tam 2 sale. jedna, bardziej wymiarowa - kwadratowa - do 120 osob i druga, prostokatna - do 200 osob. my bierzemy ta mniejsza.
w momencie robienia zdjec, mniejsza sala byla udekorowana na kremowo, a druga na fioletowo. poczatkowo wymyslilam sobie, ze moim kolorem przewodnim bedzie jasno-zielony... ale poki co nic tam takiego nie maja, wiec wybiore fiolet, ktory zreszta zaczal mi sie bardzo podobac :D nie jest taki nudny i zachowawczy jak ecru :P (aczkolwiek moze do przyszlego roku paleta kolorow powiekszy sie)
zdjecia robione telefonem:

nie podobaja mi sie te sztuczne kwiatki za mlodymi, ale wlascicielka jest bardzo otwarta na wszelkie propozycje i sugestie, wiec mysle, ze wspolnie do czerwca 2014 cos innego wymyslimy.
no i pokoje tez maja, ale ich w ogole nie ogladalismy.








no i moim zdaniem wszystko to wyglada duzo lepiej niz na tych zdjeciach. ja jestem zadowolona, mama i tesciowa tez :P
_________________
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 02, 2013 9:54 am   

Rzeczwiście bardzo ładna sala, niemądrze ze strony właściciela, że nie zamieszcza aktualnych zdjęć na stronie :)
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 02, 2013 11:05 am   

dokladnie, bo sama strona nie zacheca :P ta to ich najnowsze "dzielo", istnieje dopiero ze 2 lata, a tamte byly na pewno budowane i urzadzane daaawno :P
_________________
 
 
rusa1ka 

Dołączyła: 06 Paź 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2015 8:25 pm   

Byłam w tej salach w Zgierzu w weekend. Obie robią fajne wrażenie, ta duża jest na prawdę ładna. Dla orkiestry są balkony. Cennik na następny rok to 170 zł, do menu nie są wliczone napoje zimne bezalkoholowe, ale jest tort i 5 dań ciepłych. Jest dodatkowa opłata za alkohol -roznoszenie, otwieranie - 250 zł. Za talerzyk za orkiestrę płaci się około 110 zł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl