Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
El Fuego w Rąbieniu
Autor Wiadomość
majkaikacper 

Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Aleksandrów Łodzki
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 9:26 pm   El Fuego w Rąbieniu

Witam, czy ktoś wie coś na temat nowej restauracji El Fuego w Rąbieniu. Słyszałam tylko jedną opinię, że mają smaczne dania. Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć. Zastanawiałam się nad zrobieniem tam wesela w przyszłym roku i jestem otwarta na wszystkie sugestie odnośnie tej restauracji. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Paź 22, 2014 12:05 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
skorpionka27 

Dołączyła: 23 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 2:24 pm   

Witam :-)

jesli ktoś z Was miał już tam swoje przyjecie, bardzo proszę o opinię. :-)
To kolejne miejsce na mojej liście, gdzie ewentualnie chcielibyśmy zorganizować przyjęcie.
Może wiecie jak tam podchodzą do małych imprez, czy w ogóle jest szansa zrobienia małego przyjęcia np. 50 osób, czy też na przykład startują od minimum 80 osób...??
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 6:44 pm   

z tego co wiem to jest to stosunkowo nowa restauracja i nie wiem czy organizowali już jakieś wesela....
 
 
panna mia 

Dołączyła: 26 Wrz 2011
Posty: 54
Skąd: UĆ
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 2:25 pm   

ktoś ma jakieś nowe wieści odnośnie tej sali? na zdjęciach wygląda fajnie - ciekawe jak "w praniu" się sprawdza
 
 
klaudia223 

Wiek: 37
Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 9:50 pm   Jednym słowem REWELACJA!

Witam wszystkich forumowiczów,
chciałabym podzielić się swoją opinią na temat restauracji el Fuego w Rąbieniu.
Po pierwsze z tego co wiem organizowali już dużo przyjęć weselnych (działają od ponad roku).
Nasze wesele odbyło się w czerwcu ubiegłego roku, zaproszonych gości 83, jedzenie bardzo dobre i na ten temat mogłabym pisać bardzo dużo, ale wszystko w samych superlatywach,warto wybrać się i spróbować potraw, obsługa miła zawsze uśmiechnięta, co rzadko się dzisiaj spotyka na weselach.
Jeżeli chodzi o wystrój też nie mogę powiedzieć złego słowa, wieczorem bajeczna atmosfera (widać, że właścicielka dba o każdy szczegół - bardzo dużo świec).
Jeżeli chodzi o minusy to nie posiadają miejsc noclegowych (wyjątkiem są 2 pokoje do dyspozycji pary młodej).
Podsumuwując jesteśmy bardzo zadowoleni z el Fuego i wszystkim polecamy tą restaurację.
 
 
zuziaczek 

Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 10:01 pm   

możesz coś o kosztach powiedzieć?
 
 
kwa-kwa 

Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: aleksandrów
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 8:03 am   

witam
byliśmy już na dwóch imprezach za każdym razem inaczej ale rewelacja
jedzenie super
polecam
 
 
mondry_zygmunt 

Dołączył: 19 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 19, 2014 10:31 pm   

Byliśmy, oglądaliśmy. Fajna sala, przestronna na poziomie. Jedynym problemem jest Pani Właścicielka która nic nie jest w stanie powiedzieć na spotkaniu. Rozumiemy że cena końcowa jest uzależniona od naszych "wymysłów", ale nawet żadnego przykładu cenowego nie ma przygotowanego. Jak zielony wszedłem, taki zielony wyszedłem. A szkoda bo byliśmy chętni na organizację swojej uroczystości. Wysłaliśmy Pani przykładowe menu do wyceny, ale już tylko raczej profoma.
Sala fajna, ale bez scenariusza wraz z menu nie ma po co się umawiać :)
 
 
Biedak 

Dołączył: 04 Wrz 2015
Posty: 2
Skąd: Ozorkow
Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 12:41 am   

Ja też uważam że bez sensu , nie ma co sobie głowy zawracać. Ogólnie słaba organizacja. A naprawdę fajne miejsce.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl