Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ceny wideofilmowania
Autor Wiadomość
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 6:11 pm   

KADR napisał/a:
aby mieć sensownie nagrane wesele i ślub należy zarezerwować kwotę w przedziale 2000-4000zł
:)

A ja myślałem, że dobrego kamerzystę :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 7:32 pm   

Dokładnie Haliśka Band! Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;)
_________________

 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 9:09 am   

Haliśka Band napisał/a:

A ja myślałem, że dobrego kamerzystę :)


Zgadzam się z Haliśka Band :)
My płacimy mniej niż 2000 zł, ale wiem, że film będzie wyjątkowy - jak większość filmów naszego kamerzysty :)
_________________

 
 
KADR 


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 38
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 10:18 am   

Haliśka Band napisał/a:
KADR napisał/a:
aby mieć sensownie nagrane wesele i ślub należy zarezerwować kwotę w przedziale 2000-4000zł
:)

A ja myślałem, że dobrego kamerzystę :)


W wiekszości przypadków jedno wiąże się z drugim :)

Idąc tym tropem : ile trzeba wydać na dobry samochód 1000-2000zł a może 30000 - 40000 lub więcej :?:
A może poprostu kupić dobry samochód :?: :o
Ile dobrych samochodów znajdziecie w pierwszym przedziale cenowym a ile w drugim przedziale cenowym?

Mówiąc o przedziale cenowym 2000-4000zł mam na myśli fakt, że większość DOBRYCH KAMERZYSTÓW (pracujących legalnie na legalnym oprogramowaniu, płacących podatki etc) tak się ceni.
Ale owszem mogą być też i wyjątki. Dlatego warto płacąc dużo też dużo wymagać od tego kamerzysty, natomiast płacąc mniej nie można znów zbyt dużo wymagać.
Jest też prawdą że nie wszystkim wszystko się podoba. Każdy ma swój gust a o gustach się nie dyskutuje dlatego nieraz komuś podoba się bardziej coś tańszego i może wybrać to co chce za takie pieniądze jakie chce.
Pozdrawiam wszystkich jeszcze nie zdecydowanych :)
Ostatnio zmieniony przez KADR Sro Mar 19, 2014 10:23 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 3:13 pm   

KADR napisał/a:
W wiekszości przypadków jedno wiąże się z drugim :)


Co niektórzy sobie radzą inaczej, żeby "zejść" z kosztów :) - wesele "sponsorowane"
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
KADR 


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 38
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 4:52 pm   

Haliśka Band napisał/a:
KADR napisał/a:
W wiekszości przypadków jedno wiąże się z drugim :)


Co niektórzy sobie radzą inaczej, żeby "zejść" z kosztów :) - wesele "sponsorowane"

Czytałem o tym niedawno. Jednak wizja wesela z wiszącymi na każdym kroku banerami reklamowymi ,przerywaniem gry kapeli by podać reklamy, to już za dużo jak na moje chore serce :?
Romantycznie jak cholera. :smile:

No chyba że wesele sponsorowane przez teściów :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez KADR Sro Mar 19, 2014 5:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Wrz 28, 2014 9:40 am   

My płaciliśmy 3000 zł za filmowanie lustrzanką. Do tego kręcony wywiad, teledysk dla rodziców w cenie... 4 komplety (jedna Blu-ray, 3 DVD) każda po 3 płyty: 2h, skrót 1h, i wywiad wraz ze skrótem 30 min. I nie żałujemy, bo to pamiątka na całe życie, a przy dzisiejszej technologi, jest kolosalna różnica w filmach :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Nie Wrz 28, 2014 9:51 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 3:53 pm   

My płacimy 2000 zł kamerzysta będzie do 2.30 mamy pakiet bez przygotowań.
_________________

 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 5:17 pm   

my 1900 po uwzględnieniu zniżki :roll:
_________________


Ostatnio zmieniony przez emiiskaa Pon Wrz 29, 2014 5:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewa91 

Dołączyła: 23 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 24, 2015 10:52 am   

Ceny są bardzo zróżnicowane. Wybierając Naszego kamerzystę nie kierowaliśmy się ceną (z góry założyliśmy, jakiej kwoty nie przekroczymy), szukaliśmy kamerzystę, który Nas zrozumie , i Nasze oczekiwania, i Nasze osobowości.

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Sty 24, 2015 11:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasiulec90 

Wiek: 34
Dołączyła: 15 Maj 2015
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 12:32 pm   

My tez nie kierowaliśmy się ceną tzn mieliśmy pewien przedział. Nie interesował nas jak najtańszy film byle by tylko go mieć. Wybraliśmy film kręcony lustrzankami przez dwie osoby i powiem jedno że nie był jakoś dużo droższy (znajomi za zwykłego kamerzyste zapłacili tylko z 400 zł mniej) ale za to jakość bez porównania. My mamy fajny dynamiczny film a oni długiego nudnego tasiemca którego nie obejrzeli w całości ani razu. Teraz żałują, że nie dołożyli tej różnicy do zdecydowanie lepszego filmu.
 
 
KADR 


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 38
Skąd: Łowicz
  Wysłany: Nie Lip 05, 2015 12:51 pm   

Tak dla rozerwania się Kalkulator dobrego fotografa kamerzysty. :D
kalkulator dobrego fotografa :D
_________________
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
 
 
MmmBŁW 

Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 30, 2015 8:15 am   

MYŚLĘ , ŻE KAŻDY BĘDZIE LEPSZY OD STUDIO QUATRO Z ŁODZI. PRZESTRZEGAM, OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!
NIGDY WIĘCEJ STUDIO QUATRO!!!
 
 
monikaknap 

Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: tomaszów maz
Wysłany: Pią Sie 28, 2015 7:41 am   

Aktualnie, licząc na film wysokiej jakości, kręcony lustrzankami przez 2 osoby trzeba przeznaczyć około 4tys. minimum. Można oczywiście znaleźć kamerzystę za 2tys ale jak to mówią szału nie będzie. Jak coś jest dobre to niestety musi kosztować :-)
Dodam, że dostałam też oferty powyżej 10 tys...:-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl