Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja Windą do nieba
Autor Wiadomość
Margerita 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 4:26 pm   

Ja również chętnie poznam opinie osób, które miały tam wesele.
Z zewnątrz restauracja wygląda obskurnie :? Ale może w środku jest lepiej (na stronie internetowej wnętrze wydaje się eleganckie) :?:
 
 
Margerita 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 5:44 pm   

A organizują tam tylko duże wesela, czy mniejsze też?
Myślisz nad urządzeniem własnego przyjęcia w tym lokalu?
 
 
Margerita 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 6:04 pm   

Miałaś wesele, ale nie tam? :)
 
 
probiren 

Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 6:09 pm   

Byłam tam na Sylwestrze w tym roku! Było naprawdę super! Wejście do lokalu jest faktycznie brzydkie ale w środku poezja.... Sala przepiękna! :cool:
 
 
Margerita 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 6:26 pm   

candyshop-1984 napisał/a:
Organizują tam wesela do 140 osób, ale małe też. Ja już miałam wesele. A byłam tam u mojej koleżanki i nie ukrywam że bardzo mi się podobało. Wiem że płaciła 125zł od osoby i było 5 gorących obiadów. Jedzenia było naprawdę FULL. i naprawdę bardzo dobre. :razz:


candyshop-1984 napisał/a:
Nie tam nie miałam. Wesele miałam w Zgierzu 7 lat temu.....



Nie żebym się czepiała Candy, ale właśnie trafiłam na wątek "Ile płacicie za osobę" i tam piszesz, że organizowałaś wesele w restauracji Windą do nieba i że zapłaciłaś 125 zł/os. Hmmm... :wink:
Na dodatek pojawia się nowy użytkownik, który zachwala to miejsce :] Przypadek? :]
 
 
edzia87lodz 

Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 10:30 pm   

byliśmy niedawno oglądać, niestety rozczarowaliśmy się

minusy:
- parking po drugiej stronie ulicy , nieogrodzony
- toalety stare i brzydkie
- stare okna na szczęście zakryte firanami i zasłonami :)
- brak podjazdu pod sale, podjazd z tylu to jakieś slamsy
- sale nie wygląda jak sala weselna
- wejście na górę po starych, wąskich schodach
- brak podestu, czy wyznaczonego miejsca dla orkiestry
- pomieszczenie na alkohol= pokój dla młodych
plusy:
+ niska cena
+ ładne, nowe krzesła i stoły
+ ładna kolorystyka

obawiałabym się tez czasu wydawania posiłków ponieważ jedzenie wydawana jest z windy gastronomicznej
 
 
PaulaSz. 

Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 9:15 pm   

Z przykrością przeczytałam niepochlebne opinie o sali Windą do Nieba...Sama już wkrótce będę tam miała swoje przyjęcie weselne. Duża, ładna, przestronna sala, elegancka w swojej prostocie, bez blichtru, przepychu i banalnych świecidełek, a do tego przesympatyczny, komunikatywny właściciel...Jestem przekonana, że impreza się uda. Tam jest klimat i fajna atmosfera. W dzisiejszych czasach trudno coś takiego znaleźć.
Ostatnio zmieniony przez PaulaSz. Pon Paź 08, 2012 9:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Milka_86 

Dołączyła: 02 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 8:14 pm   

PaulaSz.,
czy Twoje wesele w tej sali już się odbyło? Jesteś zadowolona?
Jakie wrażenia? Sama się nad nią zastanawiam.
 
 
 
PaulaSz. 

Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 9:54 pm   

Nasze wesele odbyło się w ostatnią sobotę 27 października 2012 roku i było po prostu przewspaniałe! Mieliśmy naprawdę wielkie szczęście, że znaleźliśmy tę salę (zupełny przypadek!) i zaufaliśmy organizatorom. Znakomita atmosfera, pięknie przystrojone stoły, dyskretne kelnerki, które cały czas dbały, żeby goście byli zadowoleni. Ci ludzie zrobili naprawdę wszystko, żeby nasza najważniejsza w życiu uroczystość była idealna! Jedzenie wyśmienite, wszystko gotowane w nocy z piątku na sobotę, świeże, przepyszne, i oczywiście w ilościach nie do przejedzenia. Moi goście byli w szoku, żałuję, że kucharze nie słyszeli tych wszystkich rewelacyjnych opinii o ich kulinarnych umiejętnościach. Właściciele są naprawdę niesamowici i stworzyli miejsce, w którym czuliśmy się kimś wyjątkowym. Zapewniam, że nie są naszymi znajomymi ani przyjaciółmi, (choć nie mielibyśmy nic przeciwko, żeby ich lepiej poznać :) Reklamuję "Windą do Nieba", bo ta sala jest tego warta...jest inna, oryginalna, wyjątkowa. Chciałabym, żeby szczerość i klasa miały szansę przebicia się na tym "targowisku próżności", jakim jest ten cały rynek ślubny...Nasza wymarzona, cudowna uroczystość już za nami...ale, kto wie, mam nadzieję, że może zorganizujemy tam jeszcze jakąś imprezę :)
 
 
Milka_86 

Dołączyła: 02 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 10:39 pm   

Ja byłam salę oglądać dzisiaj, i przyznam szczerze, że zrobiła na mnie duże wrażenie (choć była w trakcie sprzątania). Jeśli mogę spytać, którą wersję cenową menu miałaś wybraną? Trochę odstraszają mnie sztywne godziny kończenia imprezy (choć do 7 rano może już dawno wszyscy się rozejdą). Mogłabyś mi wysłać kilka zdjęć udekorowanej sali na maila? byłabym Ci bardzo wdzięczna emi.czarna@wp.pl
 
 
 
endywia85 

Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Cze 27, 2013 10:48 am   

Podpisuję się wszystkimi łapkami za opinią PauliSz. My mieliśmy tam wesele na 90 osób pod koniec kwietnia i było na prawdę cudownie - sala pięknie i z gustem ustrojona - bez kiczu- gołąbków serduszek itp. tak typowych na większości sal (organizatorzy stanęli na głowie żeby znaleźć dla nas wymarzone lilie - choć jeszcze wtedy było o nie ciężko). Jedzenie pyszne i w ilości w sam raz, obsługa doskonała. Bez zastrzeżeń :) - Polecam wszystkim zmęczonym ciężkimi sztukateriami i kiczem większości sal weselnych.
(A niezbyt atrakcyjne wejście ładnie ustroiliśmy sztucznymi kwiatami- i też było super)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Cze 28, 2013 9:49 am   

Ja tylko odnośnie nazwy tego lokalu. Rozumiem, że inspirowali się tytułem piosenki 2 plus 1 "Windą do nieba".
Słuchali chociaż o czym jest ta piosenka?! :o Bo to, że pojawia się w niej ślub nie znaczy, że jest to piosenka ślubno-weselna. Często np. zespoły weselne popełniają ten błąd i dedykują ją na weselach - dla mnie porażka!
To prawie tak jakby na ślubie zamiast marsza weselnego zagrać marsz żałobny. Oba przecież to marsze. :smile:

Myślałam, że po nazwie innego domu weselnego - "Hades" - nic mnie już nie zaskoczy, a tu proszę. :cool: :smile:
_________________
 
 
magda19999 

Dołączyła: 24 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 4:17 pm   

Witam ja mialm tam wesele miesiac temu.Sala rzeczywiscie bardzo ladna i bardzo ladnie przystrojona ale to koniec plusow.Zadnego powitana na wstepie moi gscie sami musieli brac sobie szampana.NA stolach brakowalo napoji i nikt tego nie wiedzial staly puste dzbanki.Kelnerki pochowane w kuchni.Nie dbaly o gosci kawe i herbate sama roznosilam po gosciach.Jedzenie nie wiem czy chociaz jednej osobie smakowalo kazdy nazekal ,ze nie ma co zjesc.NA koniec pani kelnerka kazala mi samej pakowac reszte jedzenia ,ktore mialam zabrac. Takze niezadowolona jestem ani z obslugi ani z jedzenai.
 
 
zanet91 

Dołączyła: 08 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2015 10:53 am   

Witam, ja idę tam we wtorek, albo się decydujemy albo nie..
Ceny za talerzyk są w sam raz, za 3 dania ciepłe ( co w zupelnosci wystarczy) placimy 119zł, jest też opcja 139 i 150 zł ale 5 dan to zdecydowanie za duzo, chyba, ze ktos nic nie robi tylko je ;D Z zewnatrz wejscie daje duzo do myslenia, jednak w lato jak dojdzie zielen mysle ze nie powinno byc tak źle, wiele forumowiczek pisalo rowniez na temat parkingu, ze nie jest oddzielny, ale tak naprawde co to za problem? parking znajduje się pod wejsciem po drugiej stronie ulicy.
Co do sali. Bardzo elegancka, od bardzo milego Pana menagera dowiedzielismy sie, ze w czasie przyjecia/wesela dla dzieci rozkladany jest tzw "plac zabaw" na sali wiec super. miejsce do tanca i dla dj'a badz orkiestry.
Jedyne co ja jeszcze chcialabym wiedziec przed ostatecznym podjeciem decyzji to czy procz stolow przystrajana jest rowniez sala na zyczenie, czy to jest w cenie czy odplatnie? jakies balony, zawieszki serca itd (mama jest bardzo wymagajaca hehe)


powitanie chlebem solą dowiedzialam się ze rowniez jest, jednak czy kelnerki podaja kieliszki z szampanem gosciom, czy goscie sami muszą sobie je brac?
czy któraś z Was kobitki kochane miała tam wesele, aby pokazac na zdjeciach jak wygladala sala w dniu wesela/przyjecia?
Ostatnio zmieniony przez zanet91 Nie Lut 08, 2015 10:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
filipp 

Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 18, 2015 1:23 pm   

Byliśmy na sali w zeszłym tygodniu z narzeczoną. Generalnie podzielam zdanie edzia87lodz. Podpisuję się pod wszystkim, co napisała. Budynek w którym sala się mieści, obskurny, stare brudne okna. Na salę wchodzi się po wąskich schodach. Toalety zdecydowanie wymagają remontu. Cenowo za to rewelacja i menadżer sali to bardzo komunikatywny i rzeczowy facet. Dla osób z niedużym budżetem na pewno sala warta wzięcia pod uwagę.
Ostatnio zmieniony przez filipp Pon Maj 18, 2015 1:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl