Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala OSP Łódź - Andrespol 200-220 osób
Autor Wiadomość
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2014 2:34 pm   Sala OSP Łódź - Andrespol 200-220 osób

Sali na forum nie mogłam znaleźć, więc zakładam temat. Byłam na niej osobiście, termin wybrany i teraz mogę ją opisać :)

Jestem bardzo wybredną osobą, ale jak tylko zobaczyłam wnętrze sali od razu wiedziałam, że będę się na niej bawiła :)
Jak na OSP sala jest śliczna, wyremontowana, elegancka i nowoczesna. Szczerze mówiąc nie trzeba jej nawet dodatkowo ozdabiać, sama w sobie ma swój urok. Oglądałam wiele sal na działkach i OSP, ale ta jest na szczycie ze względu na schludność, porządek, widać, że Straż o nią dba.

Według Pana, który nas oprowadzał sala zmieści 200-220 osób. My robimy wesele na 170 i z pewnością się wszyscy pomieszczą. Sala posiada wydzielony obszar z wieszakami na odzież zaraz przy wejściu, stół wiejski, dużą kuchnię + dodatkowo pomieszczenie ze zlewami i blatami, chłodnię i wyremontowane ubikacje (damska + męska), które są w świetnym stanie. Dodatkowo jest pomieszczenie z naczyniami oraz pomieszczenie, gdzie można zostawić napoje itp. Orkiestra ma swój podest (nie wiem czy przenośny).

Cena wynajmu: 1800zł (od wtorku do wtorku) w tym stół wiejski, naczynia + media (woda, energia, śmieci)

Co ważne sala nie posiada swoich kucharek ani orkiestry.
Pan oczywiście może polecić sprawdzone kucharki.









_________________

 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2014 9:49 pm   

Ciekawy sufit, akustycznie powinno być OK tyle nierówności, powinno się dobrze grać.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Paulaa85 

Dołączyła: 06 Sty 2014
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 4:34 pm   

Akustycznie to podobno właśnie za ciekawie nie jest :) , nawet sam gospodarz sali nam o tym mówił. Ale mimo wszystko zdecydowaliśmy się również na tą salę, bo to chyba najładniejsza z tych, które oglądaliśmy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl