Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pabianice - restauracje i sale weselne
Autor Wiadomość
Sisiga 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 10:54 am   

Mam pytanie, czy ktoś organizował przyjęcie weselne lub inne okolicznościowe na sali Sywilla przy ulicy Rzgowskiej?Jesli tak,jakie macie wrażenia odnośnie obslugi,jedzenia i komfortu gości? Planujemy wesele na ok.80 osób i miejsca raczej jest tam dość, podobno na Sylwestra zorganizowano tam imprezę na ponad 100 osób i było dobrze.
_________________
S.
 
 
scbs 

Dołączyła: 15 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 7:24 pm   

Hej,
Przeglądałam forum, ale niestety nie znalazłam nic dotyczącego małej (20-30 osób) sali w Pabianicach lub okolicach.
Co sądzicie o "u Arkadiusza"?
Gdzie jeszcze można zrobić takie małe w miarę skromne przyjęcie?
Zależy mi na tym, żeby było SKROMNE...

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
_________________
 
 
aguś2011 

Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 9:56 am   

Witam znacie może numer kontaktowy na salę OSP w Pabianicach? Proszę o przesłanie mi go na maila ladytiffany@interia.pl
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:30 am   

Byłam ostatnio na weselu w Aviatorze, generalnie obsługa ok, jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane i wykwintne. Nie było strachu częstować się zimnymi zakąskami nawet późno w nocy, jak to gdzieniegdzie bywa np. w przypadku mało apetycznie wyglądajacych rozgrzebanych sałatek na półmiskach.
Wkrótce będą zdjęcia stamtąd :)

Co mnei jako fotografowi nie podobało się? Sala mało fotogeniczna ;)
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
Ostatnio zmieniony przez artisticzoom Wto Lip 10, 2012 10:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rewela25 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: PABIANICE
Wysłany: Sob Sie 04, 2012 2:07 pm   

Witam, bardzo proszę o opinie na temat Restauracji Aviator w Pabianicahc mam tam niedługo wesele i boję się, czy wszzystko będzie ok, cieszy mnie opinie powyżej, ale chciałabym móc przyeczytać jeszcze jakieś.
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sie 04, 2012 2:19 pm   

Rewela- jak masz ochotę to zerknij sobie na fotki z reportażu stamtąd ---> wesele w Aviatorze
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
rewela25 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: PABIANICE
Wysłany: Sob Sie 04, 2012 3:44 pm   

dzięki:) zdjęcia super, tylko niestety nie ma na nich zdjęć stołu, słyszałam, że jedzenie jest dobre, ale jest go małą, czy to prawda??
 
 
Sisiga 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 11:12 pm   

Witajcie,ostatecznie zdecydowaliśmy się na wesele w Piemoncie w Pabianicach, które odbyło się 29 września.
Nie chcę dublować własnych wypowiedzi, moja opinia w całości znajduje się pod tematem dotyczącym Piemontu i dodam tylko raz jeszcze,że szczerze polecamy:-)
_________________
S.
 
 
rewela25 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: PABIANICE
Wysłany: Sro Paź 17, 2012 9:00 pm   

Już po wszystkim i teraz sama z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Hotel Aviator:) jesteśmy zadowoleni ze wszystkiego, zaczynając od obsługi i kończąc na naprawdę smacznym jedzeniu. Sala Weselna jest bardzo ładnie odnowiona, wygląda lepiej od sali w Impresji. :) Polecam!
 
 
romek 

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: Nie Lis 18, 2012 7:36 pm   

Nie możemy wklejać linków, ale zapraszamy do naszej opinii o Restauracji Salem:

Forum Weselne miasta Łódź Strona Główna » Organizacja wesela » Sale weselne » SALEM w Pabianicach

Polecamy!
Justyna&Romek
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 4:33 pm   

Czy ktoś może mi doradzić, co warto bardziej- Aviator czy Impresję? Czy w jakiejś z tych sal są limity osobowe? Czy jedzenie jest dobre i w odpowiedniej ilości, interesuje mnie też cena (chociażby orientacyjna)
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:54 pm   

W Aviatorze nie byliśmy, bo dla nas jest tam za mała sala, ale w Impresji owszem. Na mnie średnio miłe wrażenie zrobiła pani menager tudzież właścicielka (nie pamiętam już, za dużo tych sal :) ), zbyła nas szybko, dała w rękę menu, pokazała salę, a na pierwsze pytanie o menu powiedziała, że raczej jest ścisłe i bez zmian. Cena z tego co pamiętam około 210 za talerzyk na 2014 (albo 2013, tak mi się kojarzy). Menu już wyrzuciłam jakiś czas temu, więc szczegółów nie powiem, ale pamiętam, że było 4-5 posiłków + zimna płyta i tort. Dodatkowo płatny wiejski, pokrowce itd;) Sala jest śliczna, klasyczna, biała i duża :) Co roku są tam studniówki na praktycznie 250 osób i podobno ścisku nie ma. Nie zadawałam więcej pytań, bo Pani była widocznie zirytowana, że w ogóle chce ją o coś pytać :P . Nie ma ogrodu, ale sala robi wrażenie:) Byliśmy jeszcze w Prestige (Hermanów, przy Pabianicach) i oglądać i na weselu u znajomych i dużo bardziej mi się podobało:)
Ostatnio zmieniony przez keyka Sro Sty 02, 2013 8:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewulka1984 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 3:54 pm   

Witajcie,

bardzo dużo opinii znalezionych na tym forum pomogło nam w szukaniu odpowiedniej sali na wesele za co szczerze dziękuję. Stanęło na wybraniu dwóch sal: Kaczorowskiego i Palomy i nie możemy się zdecydować, którą wybrać. cenowo podobnie, obie sale bardzo ładne, pozytywne opinie...
Dlatego też zwracam się do Was z prośbą o informacje, którą z tych sal byście wybrali, może ktoś z Was ma doświadczenie z jednej i drugiej sali, bądź tylko jednej... podzielcie się swoją opinią. A może ktoś był ostatnio na weselu do 50 osób i poleci jeszcze inną salę?
Będę wdzięczna za każdą opinię i informacje:)
Pozdrawiam!
_________________
wrzesień 2013
 
 
nisja 

Dołączyła: 04 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: internet
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 11:11 am   

Witam wszystkich,

byłam na weselu kuzynki w hotelu Aviator w Pabianicach i chciałam podzielić się wrażeniami.

Sala piękna, super udekorowana.
Jedzenia tak dużo, że nie byłam w stanie wszystkiego spróbować do tego pięknie podane jak przystało na 3 gwiazdkowy hotel. Dania przepyszne ale ciasta, to już poezja.

Stół słodki z kolorowymi musami i wiejski też prezentowały się bardzo okazale.

Obsługa sprawna i dyskretna - taka jak powinna być.

Aha i była piękna pogoda a my mogliśmy korzystać z nowej altany przed hotelem, chociaż sala ma klimatyzację i wewnątrz też było idealnie.

Zwracałam uwagę na szczegóły bo sama planuję tam wesele i teraz nie mam już wątpliwości - sala zarezerwowana i w przyszłym roku będę bawiła się tam już na własnym weselu.

Mam nadzieję że namówię kuzynkę żeby wrzuciła tu swoje zdjęcia.


Pozdrawiam.
_________________
nisja
 
 
miki11 

Dołączyła: 28 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 9:11 pm   

Hej.. Potrzebuję Waszej pomocy..
Szukam sali weselnej Pabianice i okolice na 120 osób tylko BEZ cateringu.
Mam już swoje kucharki i bardzo ciężko jest znaleźć sale, która będzie ładnie wyglądać i będzie bez cateringu.
Wszystkie restauracje maja w ofercie swoje menu.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 29, 2014 11:02 am   

Wreszcie ktoś z Pabianic!! :jupi: Mam nadzieję, że będziesz się udzielała, bo czuję się tu strasznie samotna, wśród Łodziaków.

My mamy wesele w Piątkowisku. Nam odpowiada, ale są ładniejsze (Róża, ale nie wiem na ile osób jest sala i podobno Gadka - nie widziałam).

Zajrzyj tu:
http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2547
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 29, 2014 11:55 am   

Terry ja też jestem z Pabianic, ale od jakiegoś czasu mieszkam w Łodzi ;)
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 29, 2014 12:03 pm   

No tak, do Łodzi uciekają. A potem mi nie ma kto fryzjera i makijażystki doradzić. :(
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 29, 2014 9:19 pm   

Ja do ślubu będę pewnie przygotowywała się u rodziców w Pabianicach więc wszelkie sugestie co do fryzury czy makijażu chętnie przyjmę ;) Chociaż zastanawiam się czy nie skorzystać po prostu z usług mojej dotychczasowej fryzjerki i kosmetyczki, a że są w jednym miejscu i niedaleko domu to byłoby dobre rozwiązanie. Ale jeszcze tyle czasu mi zostało, że to się zobaczy ;) Ale to chyba nie ten wątek ;)
_________________
 
 
Moniak 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 61
Skąd: Pabianice / Paryż
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 2:13 am   

To ja może coś o Willi Impresji :-) zacznę od negatywnej strony, tak jak zauważyła keyka mój pierwszy kontakt (telefoniczny) nie był specjalnie miły... Gdyby nie namowa mamy, to nie pofatygowałabym się tam, no ale stało się na odwrót i nie żałuję :) Kontakt osobisty był już milszy i w ogóle później już im dalej, tym było lepiej. Brak mi słów na opis zachwytów wielu gości... Sala jest bardzo duża, nie ma filarów, na podłodze parkiet, jest piekna sama w sobie, każda jakakolwiek próba dodatkowego wystroju moim zdaniem byłaby kleską. Toalety czyste przez cały czas, ku mojemu zdziwieniu był do dyspozycji koszyczek pierwszej potrzeby, czyli igła, nitka, podpaski, nie pamiętam co tam jeszcze, ale panie były pozytywnie zaskoczone! Zresztą z igły i nitki skorzystałam ;) Jeśli mnie pamięć nie myli to w toalecie oprócz małej sofy, były nawet kwiaty... Jeśli chodzi o obsługę to nie będzie przesadą jak powiem, że z mężem byliśmy traktowani jak król i królowa... Zresztą goście też byli bardzo zadowoleni. Kelnerzy zajmowali się nawet uzupełnianiem kieliszków, co nie wszędzie jest normą. Choć i słyszałam głosy, ze ktoś tam czuł się nieswojo, bo było zbyt gustownie i nie wiedział jak się zachowywać, no cóż... Jedzenie goście mówią, że bardzo dobre, ja niestety prawie nic ze stresu nie zjadłam... Tyle o plusach, a teraz drobna uwaga: bardzo żałuję, że dla młodych nie zostawia się małego "koszyczka" ze słodkościami typu tort... Nie oszukujmy się, mało która młoda para ma czas na swoim weselu aby popróbować smakołyków... Jeśli chodzi o cenę to płaciliśmy 340zł za wesele 2dniowe, w tym: oprócz posiłków i wszelkich słodkości był tort, wiejski stół, kwiaty na stołach, ubranie krzeseł, żadnych dodatkowych opłat za ewentualne szkody talerzykowe, czy też tzw. korkowe, pokój dla młodych. Oglądaliśmy również Aviator, ale sala ma naszym zdaniem znacznie mniej uroku, są filary i przy większych weselach odrębna sala ze stołami - naszym zdaniem niedopuszczalne. Ale mają bardzo ładne pokoje hotelowe, to właśnie tam zarezerwowaliśmy nocleg dla gości. Naprawdę, gdybym jeszcze raz miała organizować, byłby to ten sam wybór, nie załuję, że może zapłaciliśmy drożej niż gdzieś indziej, ale za to bez dodatkowych kosztów i na naprawdę najwyższym poziomie :)
_________________
 
 
lenka16xx 

Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: pabianice
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 9:52 am   

OSTRZEGAMY PRZED TĄ RESTAURACJĄ !! ! Po przyjęciu z okazji chrztu naszego dziecka możemy podsumować ową "restaurację": zacznijmy od tego, że jeżeli macie dziecko w okolicy 1 roku życia to dostaniecie krzesełko, które nie ma żadnego zabezpieczenia przed zsunięciem się maleństwa dołem -brak zabezpieczenia między nóżkami i pasów - krzesło jest bezużyteczne!!!. Jak na tak "prestiżową" restaurację, to totalne nieporozumienie. Właściciel zdaje sobie z tego sprawę, ale chyba ma to w głębokim poważaniu. Kolejna - najbardziej istotna kwestia - jedzenie! Porcje mięsa są wielkości dania dla małego dziecka - np. polędwiczka jest rozmiarów 1/3 dłoni. Mając wcześniej ustalone po 2 porcje mięsa dla każdej osoby, sądziliśmy, że spokojnie wystarczy. Tymczasem goście byli najzwyczajniej głodni - mięso zostało zjedzone co do kawałka, łącznie z ostatnią łyżeczką sosu. Dorosły mężczyzna po takim obiedzie, musiał "dojeść" kilkoma kawałkami bardzo słabej jakości tortu, aby zapełnić swój żołądek. OSTRZEGAMY!Nie bierzcie tortu z tej restauracji -zamiast dobrej bitej śmietany, była to żelatyna z niewielką ilością owoców. Tort ten przypominał czasy PRL - był jedynie ładnie udekorowany. Właściciel twierdził że takie torty pieką i jest to kwestia smaku - stad wynika, że wszyscy nasi goście mają wypaczony smak. 3 tygodnie wcześnie byliśmy na identycznym przyjęciu w konkurencyjnej pabianickiej restauracji, gdzie przypadało 1,5 porcji mięsa na osobę - nie dość, że każdy gość najadł się do syta, to zostało mięsko na 2 obiady w domu U nas zabrakło mięsa przy 2 porcjach na osobę, mogliśmy jedynie zabrać do domu ziemniaki i 1/3 słabej jakości tortu. Dodam, iż cena jaką zapłaciliśmy za talerzyk to 90zł , natomiast organizatorzy w/w. konkurencyjnej imprezy zapłacili 70zł!!! Co więcej, jedzenie w restauracji Kaczorowski nie jest na pewno jedzeniem z wyżej półki - są to typowe dania, jakie serwuje się w restauracjach, z tym, że w tejże należy za to przepłacić. Właściciele restauracji nie przyjmują do siebie żadnej krytyki, uważają, że wszystko było w jak najlepszym porządku. Jednakże fakty mówią same za siebie. Od godziny 14 do godz. 18 w niedzielę w restauracji KACZOROWSKI pojawiła się JEDYNIE grupa 4 osób na obiedzie, czyli pustki!!!Gdy zamawialiśmy imprezę - nie mieliśmy żadnych problemów z rezerwacją, gdzie w innych lokalach ciężko było o miejsce. Ostrzegano nas przed tą restauracją, jednak nie sądziliśmy, że może to być takie dno. Właściciele - ignoranci, nieznający praw rynku, będący strasznie pewni siebie , nie zdają sobie sprawy, że przy tak słabym stosunku jakości produktów do cen, stają się marginesem wśród pabianickich restauracji. Współczujemy wszystkim przyszłym konsumentom,którzy będą mieli tę "przyjemność" gościć w tej pseudo - restauracji. Nie popełniajcie tego błędu, co my.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl