Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaśminowo Gałków Mały
Autor Wiadomość
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 09, 2013 9:43 pm   Jaśminowo Gałków Mały

Nie ma osobnego wątku z "naszą" salą, więc pora to zmienić :)


_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Mar 09, 2015 3:43 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lip 09, 2013 9:45 pm   

Karollka, jak tam ślicznie!
_________________


 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 7:56 pm   

Faktycznie, bardzo przytulne wnętrze :) Takie domowe, sielskie.. Ile osób się zmieści? Wygląda raczej na idealne na kameralne przyjęcie, ale moze to tylko zdjęcia sprawiają takie wrażenie :P
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 8:02 pm   

malami, masz rację sala zdecydowanie na mniejsze przyjęcia, my liczymy 50-60 osób i tak na moje oko to jest w sam raz :)
_________________
 
 
martha330 

Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 4
Skąd: nybilandia:)
Wysłany: Nie Lut 16, 2014 11:34 pm   

Karollka napisał/a:
malami, masz rację sala zdecydowanie na mniejsze przyjęcia, my liczymy 50-60 osób i tak na moje oko to jest w sam raz :)



czy ktos moze polecic? ktos mial tam wesel?
 
 
Kasia_i_Mateusz 

Dołączyła: 28 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 9:18 pm   

Nasze wesele odbyło się 12 lipca roku 2014-ego w Sali weselnej Jaśminowo w Gałkowie Małym. Chcielibyśmy gorąco polecić to miejsce wszystkim, którzy planują jakiekolwiek spotkanie w gronie ok. 100 osób. Jeżeli chodzi o cenę to wiadomo, że co roku może dojść do zmiany, więc polecamy zadzwonić i spytać bezpośrednio.
Zaczynając od początku, czyli kontakt z właścicielem. Bardzo sympatyczny człowiek z głową pełną pomysłów. Jeśli nie jesteście specjalistami, jeśli chodzi o gotowanie lub wystrój wnętrz, możecie mu zawierzyć.
Idąc dalej porozmawiajmy o kuchni. Wszystkie potrawy, podane podczas naszego wesela (jak i imprezy sylwestrowej, na której mieliśmy przyjemność gościć) są wyśmienite, ciepłe, i dzięki temu, że kuchnia jest na miejscu (a nie jest to dowożony catering jak czasem bywa) świeże i na czas.
Tort weselny wymaga tutaj dodatkowej wzmianki, zawierzyliśmy Piotrkowi i nie zawiedliśmy się. Jeśli chodzi o słodkości ma on swoich sprawdzonych dostawców, którzy przygotowują wprost wyśmienite ciasta.
Obsługa kelnerska to młodzi bardzo uprzejmi ludzie, którzy bardzo szybko reagują na prośby gości. Przez cały czas trwania wesela byli do dyspozycji.
Jedyny minus, jakiego możemy się dopatrzeć to brak miejsc noclegowych przy sali. Myślę jednak, że jest to bardzo mały minusik w porównaniu do aspektów organizacji i wykonania imprezy.
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2014 7:24 am   

To i ja poczułam się wywołana do tablicy :D
Nasze wesele odbyło się 28.06.2014. Od samego początku kontakt z Piotrem przebiegał bardzo sympatycznie :) Pierwszy raz pojechaliśmy oglądać salę w 2012 roku, była to wtedy dosyć nowa sala, mało opinii, lecz my po pierwszym spotkaniu postanowiliśmy zaufać Piotrowi. Zarówno wystrój sali, jak i otoczenie zieleni bardzo nam odpowiadało :)
Nasz wrażenia po weselu - super ! Jesteśmy bardzo zadowoleni :) Jedzenie przepyszne, obsługa kelnerska to młoda zgrana ekipa, która jest zawsze do dyspozycji gości.
Kasia_i_Mateusz napisał/a:
Tort weselny wymaga tutaj dodatkowej wzmianki, zawierzyliśmy Piotrkowi i nie zawiedliśmy się. Jeśli chodzi o słodkości ma on swoich sprawdzonych dostawców, którzy przygotowują wprost wyśmienite ciasta.

my również skorzystaliśmy z opcji zamówienia torta przez Piotra. Był przepyszny - dawno nie jadłam takiego dobrego :)
Na dowód zdjęcie :mrgreen:


Bardzo dziękujemy Piotrowi za przygotowanie tak wspaniałej imprezy :D
Kolejne nasze rodzinne imprezy napewno odbędą się w Jaśminowie :D
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lip 29, 2014 11:33 am   

Karollka napisał/a:
T Był przepyszny - dawno nie jadłam takiego dobrego :)


Jako gość mogę potwierdzić słowa Karollki, tort był naprawdę pyszny :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl