Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
VIVAT za Aleksandrowem Łódzkim
Autor Wiadomość
sylwia31 

Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 1
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 5:44 pm   VIVAT za Aleksandrowem Łódzkim

Hej, poszukuję jakiś inf na temat sali VIVAt za Aleksenadrowem Ł. plis o inf jesli ktoś cos słyszał na ten temat
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Maj 22, 2015 5:28 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 7:33 pm   

Dla porządku adres tej sali: http://www.salaweselna.pl/


I skopiowany post anik z innego wątku:

anik napisał/a:
wybór padł na salę VIWAT.
było ciężko naprawde :D
Braliśmy pod uwage jak następuje:
1.ilośc miejsc
2.zeby nie było to w mieście
3.poniewaz bedzie sporo osób powiedzmy wiekowych i ze wsi to wiadomo ze jadłospis nie moze być bardzo wymyslny
4. ale bedzie tez duzo młodziezy wiec nie moze być powiedzmy po biesiadnemu :wink:
5. nie za daleko od kościoła
6. jakies pokoje zeby dziadkowie mogli sie przespac no i mój mały chrzesniak który bedzie gościem honorowym, bo bedzie nam niósł w kościele obrączki :D
7. no i zeby koszty nie wpakowały rodziców w duży kredyt

Jak widac lista jest ogromna to powiedzmy warunki podstawowe, ale oprócz tego jeszcze nasze zdanie, tzn. moje i D. Ale nam sie tam podoba, więc tak chyba zostanie :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 10:59 pm   

No to napisze ile wiem :D

sala jest na 120 osób tak cos koło tego, jest naprawde ładna składa sie z dwóch pomieszczeń: jedno duże gdzie są stoły i pożniej jest takie zwężenie i dalej jest miejsce do tańca z podestem dla zespołu.
są 3 toalety :: damska , męska i dla młodej ( ma dużo miejsca)

na górze są kanapy takie do odpoczynku, stól do bilarda i barek jakby ktoś życzył sobie barmana z drinkami oraz 4 pokoje w tym jeden na klucz na młodych na alkohol i prezenty.
W pozostałych są łóżka także spokojnie można się przespac.
przed sala jest duży taras gdzie sa ławeczki stoliki i popielnicznki dalej jest parking całkiem duży
Po drugiej stronie jest mini plac zabaw dla dzieci

To tyle co mi przychodzi do głowy jeśli chodzi o wygląda sali.
A i jeszcze cos właścicielka ma świetny gust jesli chodzi o dekoracje sali

jesli chodzi o menu i cene to jest to 130 zł od osoby bez poprawin tortu i stołu staropolskiego. w cenie jest odliczona porcja mięsa i przystawek jak chcesz cos więcej płacisz dodatkowo
 
 
carlaaa 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Paź 2006
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 19, 2006 11:35 am   O takiej sali marzyłam

Polecam sale Vivat za Aleksandrowem łódzkim, sala bardzo ładna przestronna zadbana Właścicielka bardzo sympatyczna, dekoracja wliczona w cene ( cena 115 zl od osoby na weselu - 4 ciepłe posiłki , 12 przystawek, napoje, ciasta Tort dodatkowo płatny, poprawiny 35 zl od osoby - w tym 2 ciepłe posiłki ) w okół sali wiele zieleni, placyk zabaw dla dzieci, w cene wliczone 2 pokoje ogólnie 6 miejsc do spania, 3 toalety-zadbane.
Wreszcie znalazłam to czego szukałam :)

Jeśli ktoś miałby jakies pytania zapraszam

Pozdrawiam serdecznie
_________________
Szczęśliwa mężatka :)
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 2:23 pm   vivat

ide dzisiaj oglądać :P zobaczymy

[ Dodano: Sob Lut 03, 2007 12:25 pm ]
1 września 2007 sala VIVAT ;) :lol:
 
 
 
carlaaa 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Paź 2006
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 5:44 pm   Polecam

29.09 2007 miałam wesele na tej sali, organizacją wesela zajęła się właścicielka tzn. dekoracja sali ( serce z balonów nad nami, girlandy z balonów na przemian z białym materiałem, stoły udekorowane organzyną i świeżymi kwiatami do tego po pierwszym tańcu właścicielka przebiła wielki balon z którego wysypały się małe baloniki), zamówienie tortu (bardzo smaczny z bitej śmietany udekorowany owocami), zatrudnienie kucharzy i kelnerów ( jedzenie smaczne i duża ilość - mieliśmy 4 ciepłe posiłki), zamówiliśmy jeszcze stół wiejski przy którym cały czas byli jacyś goście - szczególnie lubiący bimber;) Właścicielka całe wesele czuwała aby wszystko było w porządku, dbała o czystość toalet. Z czystym sumieniem mogę polecić organizację wesele właśnie na tej sali. Ja mój mąż i cała nasza rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru sali jedyny minus to dojazd z Łodzi pod Aleksandrów Łódzki a ściślej mówiąc Grunwald ale myślę, że to nie jest większym problemem my załatwiliśmy dla gości przyjezdnych bez samochodów busy, które odebrały gości spod kościoła i zawiozły na sale a później przyjechały na wyznaczoną godzinę aby odebrać gości i odwieźć w wyznaczone miejsce. Jeszcze jeden plus wynajęcia sali z całą obsługą : po poprawinach można spokojnie odespać i odpocząć a nie trzeba jechać na salę i sprzątać ;) :razz:

Jeśli ktoś ma życzenie obejrzeć zdjęcia lub jakieś pytania proszę o kontakt. :) :D
_________________
Szczęśliwa mężatka :)
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 6:18 am   

carlaaa ja miałam wesele 1.09.2007 zgadzam sie z toba w 100% sala rewelacja :razz: :razz: my tylko sami zamawialismy tort a balon przebijalismy sami w srodku pierwszego tanca na gorze spały dzieci nikt im nie przeszkadzał bo my bez poprawin mielismy jedzienie naprawde pycha i bardzo duzo polecam rowniez :lol:
 
 
 
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 13, 2007 12:08 pm   Vivat

Witam,

Jestem nową osobą na Forum,

Ostatnio ogląaliśmy z narzeczoną kilka sal i wstępnie wybór padł na VIVAT.
Czy moglibyście podać jakieś szczegóły, czy wszystko było ok itp.
Planujemy wesele na ok 70-80 osób i zastanawiamy się czy sala nie będzie za duża.

Do tej pory obejrzeliśmy:
- Taneczna na Płatowcowej /ale chyab na 80 osób za mała/
- ?abiczki /porcjowane jedzenie/
- Łaskowice /jakoś nam sala nie przypadła do gustu - wąska i niska/
- Dajana - tu się też zastanawiamy

Dzięki za wszelkie informcje
Marcin
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 13, 2007 12:10 pm   

czesc ja miałam tam wesele u nas było 60 osob jedzenie jest bardzo dobre my mielismy swoj tort przystrojenie sali jest super najwazniejsze zebyscie pamietali zeby stoly byly ustawione tak zeby orkietsra widziala gosci bo my niestety nie zadbalismy o to i bylo malo konfortowo plusem sa pokoje na gorze gdzie mozna polozyc spac dzieci a tak sale bardzo polecam
 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 3:57 pm   

Byłam na tej sali na weselu przyjaciółki i nie mam jek nic do zarzucenia, jest naprawde w porzadku zwłaszcza jak na taką cene:) a tamtym weselu było trochę inaczej bo młodzi wynajęli tylko salę, sami ją potem ubieraliśmy, choc można do tego zatrudnic włascicielke (bodajze 400 zł). Catering był ze Scorpiona, z czystym sumieniem moge go polecic (jedzenie bardzo smaczne, dużo i rewelacyjna obsługa za rozsadna cene). Sala generalnie fajna:)
 
 
marcinsz 

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 9:39 am   

Witam,

Jestem właśnie po weselu na wspomnianej sali i cóż mogę powiedzieć - POLECAM w 100%.
1) Jedzenie bardzo smaczne i dużo - my dokupiliśmy dodatkowo 1 potrawę
2) Cista i tort wyśmienity
3) Super zgranie sali z orkiestą
4) Częśto zmieniane nakrycia
5) Właścicielka na miejscu - wszystkiego pilnowała i była na każde życznie
6) Ptrzystrój sali taki jaki chcieliśmy (w cenie sali) - dodatkowo balon z małymi balonikami który pękł w trakcie pierwszego tańca i masa małych baloników zapełniła sale.
7) 3 pokoje do dyspozycji
8) Pozproblemowy kontakt z Panią w trakcie ustalanai szczegółów i menu - bardzo otwarta na propozycje ale i sama posiadająca duzą wiedze
9) klima na sali + możliwośc korzystanai z ogódka, ławeczek i bujaczek na zewnątrz
10) Sala troszeczke na odludziu więc spokój i cisza:)
11) Po weselu oczywiście wszystko ze stołów dla Państwa młodych zostaje
12) Możliwość skorzystania z lodówek do chłodzenia alkoholi

Mieliśmy wesele na 75 osób i było bardzo dużo miejsca do tańczenia.

Ogólnie wszyscy ;) goście zadowoleni i My także więc naprawdę Polecamy tą salę.

J&M
 
 
mmika4 

Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 7:16 pm   

dołaczam sie do wypowiedzi powyżej, ja takze polecam w 100%
- jedzenie to co z listy dużo i bardzo smaczne - bez niczego dodatkowego
- ciasta super tort mielismy wlasny
- obsługa w porzadku
- wystroj takze zgodnie z naszymi życzeniami i kazdy był zachwycony efektem końcowym
i reszta tez tak ja powyżej... i bardzo wszystkim polecam!!!!
 
 
Iza9 

Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 2:11 pm   

Dnia 05.07.2009 r. odbyło się Nasze wesele w sali weselnej VIVAT :) :
- jedzenie było znakomite ( jako miłośniczka wszelkich potraw wspomnę o doskonałych szaszłykach, devolajach, wątróbkach zawijanych w pieczonym boczku, o świetnej rybie po grecku oraz pieczonym karczku nadziewanym chrzanem i innych ;) )
- sala była przystrojona tak jak sobie wymarzyłam ( właścicielka wykonała mój plan 100 %, dodała swoje wskazówki, które były bardzo trafne) krzesełka były przykryte białymi pokrowcami z satyny ozdobione piękną kokardą, stoły pięknie ozdobione żywymi kwiatami
( My wybraliśmy lilie )
- podczas podpisywania umowy wszystko było dograne ( ustalone menu, zaliczkowanie )
- sala w sam raz na 120 osób ( trzy łazienki wystarczające do tej ilości osób, oprócz tego pokój z lodówkami na alkohol, bar, bilard do dyspozycji )
- weselne nie zapomniane, goście zadowoleni, a i właścicielka sympatyczna dopilnowała wszystkiego do białego rana :)
- chociaż jestem z Łodzi dojazd nie stanowił żadnego problemu

Pozdrawiam Iza
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 9:44 pm   

umowy jeszcze nie podpisaliśmy, ale decyzję już podjęliśmy, reszta to tylko kwestia czasu:) i nasze wesele odbędzie się jednak właśnie na tej sali 11.09.2009 :) skusiła nas piękna dekoracja i przemiła właścicielka, która wydaje się szanować bardzo swoich klientów a muszę przyznać, ze nie na każdej sali nas to spotkało. Do tego jedzonko mamy sprawdzone bo moja kuzynka była tam na weselu w tamtym roku. Mam nadzieję, że wszystko będzie cudowne tego dnia :) a ktoś z Was też planuje tam wesele??
:D

[ Dodano: Wto Wrz 29, 2009 11:29 pm ]
Aga1986 napisał/a:
11.09.2009

oczywiście 11.09.2010 :)
 
 
 
minka82 

Dołączyła: 10 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 8:14 pm   

A Ja będę na tej sali w czerwcu 2010 i póki co też polecam. Jeśli chodzi o organizacje wesela to super .
Plusy : cena, tort w cenie, dekoracje w cenie, 2 pokoje na górze dla dzieci, zamknięte podwórko przed salą, plac zabaw dla dzieci, przemiła właścicielka
Poza tym napoje we własnym zakresie i alkohol (alkohol jak wszędzie), dodatkowa opłata za stół staropolski.
Więc polecam - sala warta zobaczenia
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 11:47 pm   

minka82, nie mogę się doczekać Twoich wrażeń po tym weselu :) koniecznie napisz :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 5:39 am   

Sala jest super- przestronna,klimatyzacja, odpowiednio wyciszona,wielkim plusem jest też , ze znajduje sie nie w centrum ,właścicielka konkretna i miła ale niestety termin był już zajęty, wiec musielismy zdecydować sie na inną. Oby było wszystko ok.
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 10:48 pm   

serdecznie polecam tą salę :)
jedzenie było przepyszne i dużo, wszyscy bardzo chwalili potrawy, prosili o dokładki, nikt nie wyszedł głodny, obsługa rewelacja, szybko roznosili jedzenie, słuchali próśb gości, uzgadniali z nami szczegóły w trakcie, pełen profesjonalizm !! mieliśmy piękną pomarańczowo - ecru dekorację, właścicielka sali uwzględniła wszystkie moje wcześniejsze prośby i sugestie - za co serdecznie dziękuję! szczególnie muszę pochwalić tort, zamawiany w Aleksandrowie bodajże u Krakowiaka, jeszcze nie byłam na weselu gdzie goście prosili o dokładki, został nam maleńki trójkącik, a wręcz bałam się, że może zabraknąć, jeden z gości zjadł 4 kawałki !! Właścicielka sali pomogła nam w wyborze menu, warto posłuchać doświadczonej osoby, naprawdę świetnie nam doradziła. Zostało nam strasznie dużo jedzenia, obdzieliliśmy całą rodzinę :)
Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić to tylko o biały barszczyk podawany nad ranem, był za tłusty, niektórzy wyczuwali w nim ocet. Jednakże jest to jeden jedyny mankament, wszystko inne rewelacja, z resztą mało kto ten barszczyk zjadł, bo najedzeni byli wcześniejszymi daniami. Na początku musieliśmy przypomnieć obsłudze o roznoszeniu napojów, ale potem już było ok :D

POLECAM !! :smile:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 18, 2011 8:41 am   

Oglądałam wczoraj salę, stoły były ustawione na 80 osób, wystrój pomarańczowo-biały.
Szczerze mówiąc bardzo pozytywne wrażenie :-) Miła i konkretna właścicielka. Może goście będą mieć daleko ale jak zobaczyłam tą salę to stwierdziłam, że to właśnie tu odbędzie się moje wesele :D
 
 
brini88 

Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 1:38 pm   

Czy ma ktoś jeszcze jakieś opinie dotyczące sali VIVAT ? Zwłaszcza odnośnie jedzenia - czy dobre ? czy dużo ? :?: :smile:
_________________
 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 8:16 am   

hm... tego czy dobre to nie wiem ale umowę podpisałam :D

a czy dużo to chyba też zależy od opcji cenowej.
Na zdjęciach wygląda dość przekonująco :wink:
Ostatnio zmieniony przez kaniaa Wto Kwi 05, 2011 8:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 1:24 am   

Skrótowa opinia z mojego dzienniczka: 150 zł/os., plus dużo fajnych opcji do dokupienia np. stół wiejski, prosię pieczone w całości etc. Sala taka jak na zdjęciach w sieci. Menedżerka miła i kontaktowa. Nie chcę nikogo urazić, ale ujmę to tak - gdybym miała mniejsze fundusze, to tam odbyłoby się moje wesele. Wystrój nie powala ale daje radę - właściciele fajnie potrafią przystroić salę, czyste ale niestety dawno nie remontowane łazienki, sala taneczna razem z jadalną (klasyczna podkowa), lodówki na alkohol, brak możliwości noclegu dla gości na miejscu, 800 zł zaliczki. Miejsce daleko od Łodzi i okolica dość brzydka. Gdyby nie to, że musiałabym wynająć autobus dla gości i noclegi nie wiadomo gdzie i za ile (co drastycznie podniosłoby koszt całej imprezy) to opcja 150 zł za osobę byłaby tak mega okazją, że darowałabym sobie dekoracje z żywych kwiatów i świeczniki i poszła w oldschoolową salę z balonami i płytkami na podłodze. Dużo pozytywnych opinii na forum odnośnie jedzenia, co dla mnie jest bardzo ważne. Jako, że u nas będzie jednak sporo gości spoza Łodzi i okolic, oraz, że nie chcemy nikogo narazić na koszta związane z zamawianiem taksówki z Grunwaldu pod Aleksandrowem Łodzkim, to musieliśmy darować sobie tą salę. Szczerze ją jednak polecam i przyznam, że Vivat długo kołatał mi po głowie jako opcja na wesele.
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
minka82 

Dołączyła: 10 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 8:02 pm   

Dawno tu nie zaglądałam, a miałam napisać wrażenia...
Od mojego wesela w Vivacie minął prawie rok i uważam moją imprezę za bardzo udaną (bez poprawin robiliśmy).
Wiadomo, że duzo zależy od gości (moi bawili się do 5ej rano) i od orkiestry (ja uważam że grali fajnie , ale niektórym brakowało konkursów i zabawiania gości przy stołach - no cóż..)
Ogólnie lokal super mi pasowało wszytko - 2 pokoiki i hol na górze dla śpiących dzieciaków był wystarczający, łazienki ok zresztą nikt na weselu nie przesiaduje w łazience, klima bez zarzutów, lodówki na alkohol wystarczające, wystrój wybrałam różowy ze względu na to aby nie zlewał się z kolorami ścian i był najbardziej intensywny, podwórko zamknięte też wygoda.
Obsługa bardzo miła. Jedzenie bardzo dobre i świeże , podawane ciepłe , ciągły kontakt z właścicielką, bo jest w trakcie wesela caly czas obecna.
Jednak były też wpadki (w większści nikt nie zauważył, ale byli też tacy co zwrócili na to uwagę - rodzice ...). A mianowicie:
- wydaje nam się , że menu ustalone wcześniej nieco różniło się od tego co było na stołach, np. było więcej surówek/ sałatek a mniej wędlin i mięs
- ogólnie stoły zastawione i każdy miał co pojeść, ale jakby dużo na stołach ale mało na talerzach - tak poukładane na talerzach np. mięsa , łosoś, wędliny - kilka platerków i przybranie...
- obsługa przemiła, ale czasem trzeba było chodzić i prosić o herbatę , no i pustych talerzy nie zbierali na bierząco, gdy coś zostało zjedzone - mam takie wrażeni że kręcili się przy głównych posiłkach i w wyznaczonych godzinach , ale nie pilnowali tak jak powinni na bieżąco i wg potrzeb gości
- na stole wiejskim wszystko pycha i dużo szczególnie dobra noga, ale mam rażenie że to co było pokrojone do jedzenia było lepsze gatunkowo i jakościowo od tego co wisiało...
- no i rano na koniec imprezy - mogliśmy zabrać tylko to co było na stołach , a wiem że niektóre sale pakują też to co zostało w kuchni, czyżby nam nic nie zostało.... nie sądzę , bo ten temat został przez nas nie domówiony , a przez właścicielkę nie poruszony, a przecież za całe jedzenie się płaci... ??
- a na początku przywitano nas chlebem, solą i szampanem w kieliszkach, nie wiem dlaczego nie wodą i wódką w kieliszkach od wódki...

Jednak i tak bardzo mi się podobało i nie wyobrażam sobie mojego wesela w innym miejscu. wszystkim się nie dogodzi, a pewne niedociągnięcia trzeba poprostu wcześnej dogadać . Może komuś przydadzą się moje uwagi i z nich skorzysta, a sale i tak polecam.

jeszcze jedna uwaga: tzreba być konkretnym w ustaleniach i wychodzić z założenia "płacę - wymagam". Powodzenia
Ostatnio zmieniony przez minka82 Wto Maj 17, 2011 8:08 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
brini88 

Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 03, 2011 12:39 pm   

Troszkę temat ucichł widzę :) Może jest jeszcze ktoś kto chętnie by się z nami podzielił opinią na temat VIVAT-u ?
Ostatnio zmieniony przez brini88 Sob Gru 03, 2011 12:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 1:06 pm   

Widzieliśmy tą salę - piękna, niestety dojazd do niej TRAGICZNY. Dlatego z niej zrezygnowalismy
_________________
 
 
gniesia3 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 29, 2012 6:44 pm   

W minioną sobotę mieliśmy wesele w Vivacie. Muszę z czystym sumieniem przyznać, że nie mamy nic do zarzucenia ani właścicielce, ani obsłudze. :)
Zacznę od tego, że jedzenie było świetne, nikt z naszych gości nie wyszedł głodny, co więcej każdy chciał coś na wynos, bo jedzenie zrobiło taką furrorę. :o Kolejnym plusem jest to, że nikt nie siedział przy brudnym talerzyku, kelnerzy cały czas czuwali nad tym aby na stołach był porządek, i rzecz wydawało by się mało istotna, ale na wielki plus- nikt nie musiał fatygować się do kuchni po kawę czy herbatę, bo nad tym też czuwali.
Poza tym właścicielka cały czas była na sali i na bierząco pilnowała pracowników i bez problemu spełniała nasze prośby.
Jednym słowem wszystko było dopięte na ostatni guzik. :D

A to, co niektórzy uważają za wadę tego miejsca- czyli to że jest na uboczu, okazało się wielkim plusem, bo goście bez uczucia najmniejszego skrępowania mogli korzystać z podwórka i terenu dookoła sali.
Bez dwóch zdań razem z mężem i caaaałą ekipą z wesela polecamy :wink:
 
 
EmilaiMaciek 

Dołączyła: 29 Lut 2012
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 7:31 am   

gniesia3 a możesz zdradzić ile płaciliście za talerzyk?
 
 
gniesia3 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 9:57 am   

my płaciliśmy 150 zł za talerzyk i musieliśmy załatwić tylko wódkę, wino i orkiestrę a wszystko inne meliśmy w cenie. biorąc pod uwagę, że stoły się dosłownie uginały to naprawde niewygórowana cena. oprócz tego dekoracje z żywych kwiatów w cenie. naprawde super. tyle , ze my podpisywaliśmy umowe w sierpniu 2011, więc nie mam pewnosci czy cena sie nieznacznie nie zmienila
 
 
EmilaiMaciek 

Dołączyła: 29 Lut 2012
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 10:33 am   

nawet niech cena wzrosnie o 30 zl to i tak sie oplaca. Salę widzialam tylko na zdjeciach ale i tak mi sie bardzo spodobala i chyba sie na nia zdecydujemy :)
 
 
gniesia3 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 6:40 pm   

jak juz wczesniej pisalam ja moge tylko polecic. nie wiem czy wczesniej o tym wspominalam, ale to bardzo wazne- wlascicielka jest bardzo kontaktowa i doswiadczona, wiec napewno wam pomoze i doradzi. a sala udekorowana jest naprawde piekna, moge tylko jeszcze raz polecic.:)
a najlepiej sie wybrac i poprostu oblookac sobie sale:)
 
 
miluch1 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 79
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 9:26 am   

ja mam wesele na tej sali we wrzesniu lae wiem że warto polecic to miejsce. Bawiłam się tam juz dwa razy i atmosfera była genialna :D
_________________


moj dzienniczek http://www.forum.wesele-l...p=650566#650566
 
 
wbilicki 

Dołączył: 06 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 9:08 am   

Sala Weselna w Grunwaldzie
Wydawałem za mąż córkę we wrześniu 2012.
Cena 150 od talerzyka + 50 za poprawiny. W tej cenie jest wszystko oprócz alkoholu.
Nie zdążyłem zjeść ciasta. Z opowiadań wiem, że były bardzo dobre. Wierzę, bo ze stołu zniknęły bardzo szybko
Wierzcie mi.
Jedzenie super - tak jak domowe. Stół wiejski (za dodatkową opłatą) to mistrzostwo.
Właścicielka bardzo sympatyczna i pomocna przy układaniu menu.
Polecam gorąco wszystkim.
Jest po prostu SUPER!!!!!!!!!!!!
 
 
robercique 

Wiek: 37
Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 7:45 am   

Sala weselna Vivat:

Mieliśmy wesele właśnie w tej sali 21.09.2013 r.

Właścicielka jest osobą bardzo sympatyczną, z którą można się bez problemu dogadać. Nie robi z niczym problemów, klient jest dla niej najważniejszy - poprosiliśmy o zmianę koloru wystroju, ze względu na inną wiązankę niż założyła moja małżonka. Należy wspomnieć, iż było to dosłownie kilka dni przed weselem, gdzie sala była już praktycznie udekorowana w kolorze, który załozylismy sobie na początku - nie było problemu ze zmianą. Ponadto Pani Renata doradzała nam w ułożeniu menu, dodam nawet, że dodała nam jedno danie więcej (gratis)!

Jedzenie: było wyśmienite, smakowało jak domowe, każdy z gości zachwalał i mówił, że dawno tak nie pojadł. Od dań mięsnych po słodkości, wszystko było bardzo smaczne. Jedzenie można zabierać ze stołów i z kuchni - jedliśmy jeszcze kilka dni po weselu :) - co świadczy o świeżości podawanych dań oraz o ilości jedzenia.

Dodam jeszcze, że wcześniej oglądalismy sale w Łodzi i Aleksandrowie, ale tylko tutaj od razu wychodząc z sali i po rozmowie z właścicielką wiedzieliśmy, że to jest to czego szukamy. (nigdzie indziej nie pokazano nam kuchni!!! tylko właśnie tu, świadczy to o tym, iż nie mają nic do ukrycia, ponadto było bardzo czysto, włascicielka była przygotowana do rozmowy i odpowiadała na wszelkie pytania)

Należy pochwalić jeszcze obsługę, która dbała o naszych gości, nikt nie miał brudnego talerzyka, każdy dostawał to czego potrzebował, panie kelnerki bardzo uprzejme!

Cena: bardzo przystępna! (patrz post niżej) - my mieliśmy cenę minimalnie mniejszą, ponieważ porezygnowaliśmy z napojów gazowanych i kilku zimnych przekąsek. Powiem tak: IDZIE SIĘ DOGADAĆ :) .

Miejsca do tańczenia jest wystarczająco. Lokal jest klimatyzowany, więc nikt nie spocił się jak dzika... Na górze jest chłodziarka, gdzie trzymalismy alkohol, temperatura wódki była idealna :D .
Pani Renata, całe wesele czuwa nad tym, aby wszystko było w porządku - co nie znaczy, że ją "widać" :) .

Reasumując: POLECAMY salę VIVAT!, a właścicielce serdecznie dziękujemy!
Ostatnio zmieniony przez robercique Czw Paź 10, 2013 7:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
m123456789 

Dołączyła: 20 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 10:08 pm   

O sali można powiedzieć tylko jedno... REWELACJA. Nigdzie nie spotkaliśmy się z taką ilością tak pysznego jedzenia!!! W dodatku za tak rozsądną cenę (150zł). W dodatku właścicielka bardzo sympatyczna, sala ślicznie udekorowana (według ustaleń z młodymi). Z czystym sumieniem polecamy i pozdrawiamy całą załogę z sali Vivat. Magdalena i Marcin
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 5:09 pm   

ktos jeszcze moglby sie wypowiedziec?

jak z jedzeniem, czy nie bylo za malo - czy kelnerzy na biezaco sie wszystkim zajmowali - jak akustyka?
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 8:53 am   

Niestety nie mam najlepszych opinii , obsługa kiepska , widać , że raczej nie profesjonalna ( ani ubiór ani sposób podawania nie były profesjonalne ) . Jedzenia raczej mało, co do smaku to kwestia gustu ,mięsa i wędliny z grilla super bardzo smaczne , reszta taka sobie ilości zdecydowanie za małe , ciasta były bardzo dobre i szybko zniknęły :( W poprawiny na prawdę nie było co jeść bo zakąski były z dnia poprzedniego i wyglądały bardzo źle :( Ja nie polecam .
_________________
 
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 10:19 am   

takie opinie sa bardzo pomocne, dzieki..
wlasnie ta sala ma duzo wolnych terminow, niskie ceny.. ogladajac zdjecia wlasnie odniosla,m wrazenie ze wiecej jest ozdob niz jedzenia...
patrzac np na Pelikana w Aleksandrowie odnosze znowu przeciwne wrazenie i tak sie zastanawiam...

moze jeszcze ktoS?
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 7:18 pm   

Ja mogę tylko tyle powiedzieć że większość osób wynajmuje tam tylko sale a kucharki swoje może rzeczywiście coś jest tam na rzeczy z jedzeniem że młodzi wolą sami wynajmować swoje kucharki
_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Pon Kwi 14, 2014 7:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 10:33 am   

Jeśli chodzi o sale to jest bardzo ładna , funkcjonalna , na górze fajne miejsce na drink-bar , może być dostawiony namiot na np. grilla , więc samą sale polecam z czystym sumieniem, nie polecam jedzenia za jago niską jakość i ilości znikome , ale jeśli ktoś ma swoją ekipę to bardzo dobre miejsce na wesele :)
_________________
 
 
 
lila87 

Dołączyła: 15 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Maj 15, 2014 3:46 pm   

Cześć!

Czytam I nie wierze! Ja salą jestem zachwycona, w tamtym roku przeżyłam tam najpiękniejsze chwile w życiu, na swoim weselu! Specjalnie założyłam konto, żeby napisać, że z mojej strony było wszystko jak najbardziej w porządku. Sala ładna, czysto, fajny ogródek z placykiem zabaw dla dzieci, a co do jedzenia BARDZO SMACZNE, domowe, świeże :P Ciasta-obłęd rozpływały się w ustach, my postanowiliśmy jeszcze, że chcemy wiejski stół i tez był wypas :cool: A co do ilości jedzenia to goście wychodząc mówili, że nigdy się tak nie najedli jak na naszym weselu! W tym roku będę chrzciła synka i imprezę zdecydowanie robimy w vivacie, po ciasta na uroczystości rodzinne nadal dzwonimy do Pani Renaty :P POLECAM SALĘ W 100%!!!
_________________
just smile ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl