Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Los Esposos w Natolinie
Autor Wiadomość
Milma38 

Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 11:23 am   

Ja też byłam tam na Sylwestra i czytając te wypowiedzi zastanawiam się czy byliśmy w tym samym miejscu. Jedzenie było smaczne i ciepłe, zimnej płyty pełno , nie do przejedzenia. Kelner się nie miotał, wystarczyło, że mialam coś na talerzyku (resztki itd) a przynosił nowy, czysty.Z tego co zauważyłam kelnerzy mieli przydzielone do obsługi stoliki. Orkiestra super.
W przyszłym roku też tam pójdziemy a jesteśmy z Częstochowy.

[ Dodano: Sro Sty 05, 2011 1:55 pm ]
A i jeszcze jedno. Był też pokaz tańca towarzyskiego. Tak się podobał, że gdy tańcząca para już się przebrała po występie , to jeszcze ich poprosili aby zatańczyli.
Szkoda że ja tak tańczyć nie umiem...
Muszę się dowiedzieć, czy nie organizują zabawy karnawałowej.
_________________
Milma
 
 
Robert289 

Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 6:30 pm   

Witam
Byłem tam na Sylwestra z żoną. Była zabawa do samego rana, jedzenie b. smaczne, obsługa miła, pokaz tańca i fajerwerki. Miejsca do tańczenia dużo. Sala piękna. Z tego co widziałem prawie wszyscy bawili się do rana. Ktoś napisał, że 420 zł to dużo. No cóż nikt nikogo na siłę nie ciągnie, można iść do remizy za 300 zł . Wiem co mówię bo byłem w tamtym roku. Było znośnie ale nawet nie ma co porównywać. Tutaj wszystko nowe, budynek nowoczesny, ogromna sale bez kolumn a jedzenia o wiele więcej niż można zjeść. A taki parkiet chciałbym mieć w domu.
Żona już mi zapowiedziała że za rok tam idziemy.
 
 
jola123 

Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Łódż
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 7:05 pm   

Też byłam tam na Sylwestra. Sala zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Piękna i nowoczesna.
Orkiestra b. dobra, zresztą wszystko było jak należy. Napoje gorące i zimne bez ograniczeń, jedzenie smaczne, a zastawa stołowa nowiutka, elegancka wszystko w jednym stylu.
Ponoć otwierają restaurację, chyba się tam przejdę i zobaczę. Na karnawał też tam pójdę, aż szkoda siedzieć w domu.
 
 
krwista_nereczka 

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12
Skąd: Radom
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 3:18 pm   ciekawe

skąd nagle tyle b.pozytywnych opinii osób, które napisały tylko jeden post, akurat w tym wątku! naprawdę ciekawe....
 
 
jola123 

Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Łódż
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 10:21 pm   

A co tu ciekawego? W końcu wcześniej też była mowa o Sylwestrze. Jeżeli osoby pytają się czy ktoś coś wie o sali, obsłudze, ogólnie o tym lokalu to nie ma się co dziwić, że w końcu są jakieś informacje. Niektóre są pozytywne inne negatywne. Ile osób tyle opinii.
 
 
malutka8888 

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 10:39 pm   

hmmm....??? tylko raptem osoby ktore piszą pozytywne opinie dołączyły do forum w ten sam dzien i o podobnej godzinie....??????????????????????????????...............
 
 
 
jk6969 

Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 07, 2011 10:28 pm   

Witam,
jak czytam komentarz "netoperka" to nie mogę się oprzeć wrażeniu, że opisuje zupełnie inną imprezę. Np. "rosol smakował Maggie, kapusta kwaśna, a kluski ślaskie zimne". Jedzenie było super i pierwszy raz byłem na sylwestrze gdzie było tak dużo znakomitych posiłków. Zapewniam, że niewielu uczestników imprezy było w stanie zjeść wszystko co serwowała kuchnia. Spokojnie można powiedzieć, że jedzenie SUPER :!: Na czas podane, w idealnej temperaturze. Zespół Ok !! ! Potrafił zabawić wszystkich gości. Wystrój sali i dekoracja stołów rewelacja :!: Przyjemnie usiąść i witać Nowy Rok.

A tak to już u nas jest, że najwięcej krytycznych uwag mają osoby, które na imprezie nie były, ale coś tam słyszały. Prawda malutka8888. Pozdrawiam wszystkich serdecznie a malutką8888 zapraszam na kolejną imprezę organizowaną na sali LOS ESPOSOS, żeby mogła się przekonać jak jest naprawdę. Pozdrawiam i już zamawiam stolik na Sylwestra 2011/2012.
_________________
jk6969
 
 
malutka8888 

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 07, 2011 10:48 pm   

Prawda,prawda.....tylko szkoda że słyszały od kilkunastu osób......"coś tam".....

[ Dodano: Pią Sty 07, 2011 10:54 pm ]
Ale do sierpnia mam sporo czasu więc jestem dobrej myśli,napewno sie rozkręci :) )....w koncu ludzie są różni i smaki też.....a na pewno znajdzie sie zawsze jakas niezadowolona osoba ....tak to juz jest z weselami,nie ma co siac paniki!!!
 
 
 
krwista_nereczka 

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12
Skąd: Radom
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 9:37 pm   

przestańcie ściemniać i bierzcie się do roboty! a nie na forum siedzicie! czasu macie za dużo! skoro są takie a nie inne opinie od osób postronnych - to macie nad czym pracować!
 
 
Renata i Piter 

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 5:29 pm   

Czytając niektóre posty (te negatywne) przypuszczam, że to konkurencja czuje się poważnie zagrożona... Mamy taką przewagę nad wieloma osobami, że byliśmy w Los Esposos na weselu (swoim) i na Sylwestrze, wiec mamy trochę więcej do powiedzenie niż większość wypowiadających się tu osób. O weselu już się wypowiedzieliśmy więc tylko jedno zdanie: każdemu życzę tak wspaniałego wesela jak nasze w Los Esposos i jestem pewna że tą opinię mogą potwierdzić wszyscy nasi goście. Jeśli chodzi o Sylwester 2010/2011 to niech zazdroszczą ci którzy wybrali inną salę na sylwestra (lub remizę). Bardzo dobry zespół, super wokale, grał oczywiście "na żywo", jedzenie nie do przejedzenia, wystarczyłyby same ciepłe dania a całe stoły zastawione byłe przekąskami. Wszystko w cenie łącznie z alkoholem i napojami. Piękna dekoracja, pokaz sztucznych ogni i oczywiście pokaz tańca towarzyskiego - coś pięknego!!!!!!! Zawsze przy dobrej zabawie czas leci bardzo szybko i to był właśnie "najszybszy" nasz sylwester mimo tego że bawiliśmy się do rana. Cena taka jak na większości sal. Z tego co wiem 5 marca ma być bal karnawałowy...... :) :) :) :) :) idziemy !! !!!!
 
 
Helci@58 

Wiek: 55
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Lódż
Wysłany: Sro Sty 12, 2011 12:14 am   

WITAM. Czytając te posty widzę że wlaściciel sali Pan,,P'' chwyta się swoich starych sztuczek- przekrętów.Na forum uruchomil sztab kolesi oraz rodzinke z Piotrkowa z kąt pochodzi.Na sali nigdy nie bylam,ale na Pana,,P'' PROSZĘ UWAŻAĆ (my zostaliśmy przez niego oszukani)
 
 
inferno882 

Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 2:32 pm   

Witam, czytając niektóre posty zastanawia mnie czy niektórzy naprawdę byli w ogóle na tej sali. Mamy zamówione tam wesele na 2012 i na dzień dzisiejszy jesteśmy zadowoleni. Właścicielka sympatyczna i potrafi porozmawiać i doradzić. Co do jedzenia i obsługi to trzeba po prostu sprawy przypilnować. Na razie wesele zapowiada się dobrze bo sala jest piękna. Czas pokaże kto na forum miał racje :)

[ Dodano: Czw Sty 13, 2011 3:26 pm ]
Kontynuując temat, Helci@58 mogłabyś rozwinąć na czym was oszukał właściciel? Wiesz łatwo mówić o oszustwie, ale tak naprawdę na co mam ja i ludzie skłaniający się na tą salę uważać?
pozdrawiam
 
 
lolaa 

Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 9:40 pm   

tez bylam z mezem i przyjaciolmi na sylwestra na tej sali. sala jest przepiekna wszystko nowiutkie. jedzenia bylo duzo(tylko troche jak dla mnie za malo slone)cieple i zimne przekaski nie do przejedzenia. ciasto pyszne, chyba domowej roboty. kawy i herbaty bylo pod dostatkiem. wystaczylo poprosic kelnera i zaraz przynosil goracy napoj. orkiestra tez bardzo fajna, umiala zabawic mlodszych i starszych uczestnikow zabawy. jak czytam te negatywne opinie , to wydaje mi sie ze te osoby co je pisaly wogole nie braly udzialu w imprezie. wlascicielka sympatyczna, kazdego z przybytych gosci osbiscie doprowadzala do stolika. to bylo mile. goraco polecam!!! :P ;) :)
Ostatnio zmieniony przez lolaa Wto Sty 18, 2011 9:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alicjaWy 

Dołączyła: 24 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 5:38 pm   

Muszę przyznać, że opinie jak widze bardzo różne, ja też byłam obejżeć salę i myślę, że sama sala jest ładna, może dlatego, że nowa, natomiast odstraszyła mnie bliska odległość od...trasy na Warszawę, niestety nie przemawia to do mnie, ale chętnie wysłucham opinii osób, które miały tam wesele, czyWam przeszkadzał hałas z ulicy, czy były zauważalne cały czas przejeżdżające auta?
_________________
AliWy
 
 
Renata i Piter 

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 01, 2011 9:56 pm   

Sorki, ale jak to czytam to ogarnia mnie dziwny śmiech.... i właściwie nie wiem z czego mam się śmiać... bo chyba najbardziej z pomysłowości niektórych forumowiczów. Chodzi o położenie sali Los Esposos przy trasie na Warszawę i tych samochodach które "przeszkadzają" i hałasują ... Owszem, ruch na tej trasie jest dość duży ale w dni powszednie i w godzinach szczytu, z całą pewnością nie w soboty wieczorem i święta, a wiemy coś o tym bo mieszkamy przy tej trasie. Podczas naszego wesela nawet przez chwilę nie pomyśleliśmy o samochodach i bliskości "trasy". Wręcz przeciwnie - po pierwsze - był zespół i muzyka, a po drugie nasze wesele odbyło się rok temu podczas srogiej zimy i byliśmy zadowoleni że sala położona jest przy "trasie" bo dzięki temu goście nie mieli żadnego problemu z dojazdem do sali pomino dużego śniegu. Myślę, że zespół lub "orkiestra" podczas wesela nie pozwoli samochodom "przeszkadzać" gościom w zabawie ;-) i uwierzcie - nam te samochody nie przeszkadzają nawet w zasypianiu, a nasz dom znajduje się bliżej tej "trasy" niż sala Los Esposos. I żeby było jasne - w naszym przypadku właściciele nie uruchomili swoich kontaktów i znajomości abyśmy napisali coś na temat sali. Pozdrawiamy ;-)
PS. W niedzielę mamy naszą 1.rocznicę ślubu!!! Drugie wesele w Los Esposos!!! Jeszcze raz dziękujemy za wszystko właścicielom sali!!!!!!!!!!!!! Było wspaniale!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiamy :-) *********
 
 
aniolek1987 

Dołączyła: 12 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 3:38 pm   

Ja byłam na tej sali, faktycznie jest ona bardzo ładna i na duże wesele, jest to sala nowa. Właścicielka miła, konkretna i rzeczowa. Niestety Nas interesowała dość duża baza noclegowa, która na ten moment nie była wykończona.Sala jest bardzo ładna i wg. Nas wcale nie przeszkadza tam bliskośc drogi na Warszawę :)
_________________

 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 2:50 pm   

Sala na prawdę robi wrażenie. Podczas wesela ruch na Warszawę raczej nie zagłuszy orkiestry ;)
 
 
Edgar87 

Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 3:37 pm   

Witam wszystkich, My mamy zarezerwowaną tą salę na maj 2011r
Sa może jakieś nowe , aktualne opinie o sali??

Jeżeli chodzi o moje zdanie, to razi mnie brak barierki przy schodach na piętro,
I fakt, ze Właścicielka nie godzi sie by zrobić stół wiejski samemu. Wyszło by o wiele taniej. Robiony przez nią to ok 1200zł - BEZ bimbru. Sami zrobili byśmy za 600zł :/ - wiem, bo znajomi robili 2 razy.
A płacimy za wesele 180zł za talerzyk. Bez poprawin Rezerwowaliśmy + podpisanie umowy ze stałością ceny - około września 2010r.

Aha, no i jak z tymi porcjami? Widzę wpisy, że jest mało jedzenia, Nas Właścicielka zapewniała, ze będzie go dużo.

Ogólnie jestem nastawiony pozytywnie, Wszyscy którzy macie tam też mieć weselicho -
BĘDZIE DOBRZE! :)
 
 
krwista_nereczka 

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12
Skąd: Radom
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 9:19 am   

w takim razie Edgar87 czekamy na Twoją relację!!! :) )))
Barierka miała być założona już w tamtym roku... więc dziwi mnie trochę fakt, że jej nie ma :-/
 
 
Bobrowniki 

Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 12:19 am   

Hej Edgar87 z niecierpliwością czekamy na Twoją opinię. Do naszego wesela już nie długo i cały czas zastanawiamy się czy Los Esposos, spełni nasze oczekiwania.
Jak wyszło z rozliczeniem, doszły jakieś nieprzewidziane koszty, kiedy ostatecznie rozliczyliście się z właścicielami???

Pozdrawiamy
 
 
 
AniaRadekM 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:08 pm   

Witamy wszystkich .....w najbliższą sobotę tj 18.06.11 odbył się nasz ślub oraz wesele w sali Los Esposos.Nie ukrywam że ślediłam wszystkie wpisy na temat ww sali i tak jak większośc z was miałam z narzeczonywiele obaw....Ale okazało się że zupełnie niepotrzebnie....BYŁO SUPER!!!!!!Wszyscy goście zadowoleni,jedzenie przepyszne i bardzo dużo,obsługa przemiła....nie dam złego słowa powiedziec o sali jak i zarówno o jej włascicielach....mega wypas pod każdym względem:))))....poleam wszystkim i niczego sie nie bójcie...teraz żałuję ze czytałam te wszystkie głupoty tylko naraziłam sie na całkiem niepotrzebny stres pozdrawiamy A i R

[ Dodano: Wto Cze 21, 2011 9:17 pm ]
tz w ostatnią sobotę ;) )))....chyba jeszcze nie doszlam do siebie ;) ))
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 5:08 pm   

Hej AniuRadekM :-) Powiedz mi proszę jak było z tzw. zimnymi zakąskami na stołach? Czy było ich dużo i czy stoły wydawały się "pełne" czy raczej z "prześwitami"? ... I jeśli możesz to napisz też które z ich proponowanych menu sobie wybrałaś? A jak było z obsługą (kelnerzy) wszystko ok? ...
 
 
col 

Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 8:31 am   opinia

Witam, brałem udział w "zabawie" weselnej w kwietniu w "Los porazkos". Niestety, zabawa nie była udana. Ciepłych dań nie wiele (6!), były niezbyt smaczne i podawane przez niemal godzinę, kiedy jedna częśc sali konczyła inna dostała rosół. Zimne przekąski wrzucone na stół na początku imprezy, nie uzupełniane, nie odświeżane, suche i nie apetyczne. Ryb nie pamiętam. Obsługa się guzdrała, wymieniali czyste talerze, bez ładu i składu. Prawie bez owoców. Ciasta porażka! Jakiś fajansiarski stół-fontanna z czekoladą. Na poprawinach nawet nie raczyli odświeżyć zimnych przekąsek i ciast, wszystko wyglądało na stare i nieapetyczne. Zespół typowo disco-polo, na jedno kopyto przez całe wesele i poprawiny, tanga, cza-czy czy walca nie znali!
Jest tylko jeden plus tej sali: ładnie się prezentuje. Ta prezentacja działa jak lep na muchy, ze szkodą dla tych ostatnich. Znam organizatorów tego wesela i jest mi przykro, bo wiem, że na brak pieniędzy nie narzekają i nie oszczędzali a za spore pięniądze dostali przytup a`la PRL.
Nie polecam!!

Ps. Pozytywne posty pochodzą chyba rzeczywiście od zaprzyjaźnionych z właścicielami, którym życzę jak najszybszej zmiany kucharza i serwisu!
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 4:45 pm   

Akurat zespół to chyba "wina" młodych a nie właścicieli sali, więc nie wiem po co tutaj o tym piszesz??
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 4:49 pm   

col napisał/a:
Ciepłych dań nie wiele (6!)
No bez przesady, 6 ciepłych posiłków to wcale nie jest mało, wydaje mi się, że standardowa liczba to 4-5...
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
karolka-d 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: lodz/wawa
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 10:54 am   

Witam!
w związku z tym że my mieliśmy ślub w los esposos
mogę się wypowiedzieć na temat jedzenia
o tą kwestię możecie sie nie mrtwic bo jedzenie było smaczne cieple
i nikt z gości sie nie zatruł
my mieliśmy 5 posiłkow:
- rosol
- I danie
- deser
- barszcz
- II danie
- flaki
- zurek

dania były podawane mniej więcej co 1,5 godziny
więc nikt nie zdążył zgłodnieć
na stołach równeż były różne dania które wcześniej ustaliliśmy.
na kelnerów również nikt nie narzekał a raczej chwalili

to tyle w sprawie jedzenia.....
_________________
 
 
lef 

Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 9:25 am   

Witam serdecznie. Na wstępie zaznaczę, że nie jestem konkurencją, ponieważ właściciel twierdzi, że źle pisze o nim tylko konkurencja. Byłam zwykłym gościem na weselu 9 lipca 2011 w sali Los Esposos i stwierdzam, że to jedna wielka pomyłka i TRAGEDIA, jeśli ktoś się zastanawia czy brać tą salę to niech szybko porzuca te myśli a jeśli już zarezerwowaliście to może jeszcze uda się uciec.... Obsługa nie żywa, jedzenia na stołach brak, przynajmniej można podziwiać nowe obrusy, ciepłych posiłków bardzo mało, tzn. były 4 czyli w sumie ok ale bardzo małe porcje. Jedyny plus, że jedzenie smaczne. A i najlepsze z najlepszych, myśleliśmy, że umrzemy z ciepła, klimatyzacja nie działała, właściciel twierdził, że jest na max. włączona a biegał i otwierał po kolei wszystkie okna:)

Chwilowo nie mam czasu ale rozpiszę jeszcze później ten wątek.
 
 
Bobrowniki 

Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lip 14, 2011 12:06 am   

Witam wszystkich, my już po :) Opisane wesele z 9.07.2011 było właśnie nasze.
Chciał bym podzielic się moimi wrażeniami i spostrzeżeniami.
Zacznę od posiłków, które były z ręką na sercu naprawdę bardzo smaczne, wydawane były zgodnie z planem jaki ustaliliśmy z właścicielami, aktualizowanym podczas wesela z szefową obsługi Panią Anią. Po oczepinach mieliśmy przygotowaną prezentację, która z przyczyn technicznych wystartowała z małym opóźnieniem przez co faktycznie z zaplanowanych 5 posiłków na weselu były 4, ale było to z nami ustalone i przez nas zatwierdzone. Danie piąte ( żurek) zostało przeniesione na poprawiny. Porcje…hmm, wydzielane były czerwony barszczyk z pasztecikiem, befstrogonof i żurek tzn. podawane były w takich nie za wielkich bulionówkach, reszta dań podawana była w luźnej formie tzn. ile kto sobie nałożył tyle miał. Myślę, że nie można idealnie określic, że gotujemy dzisiaj na 132 osoby i ani grama więcej, jeżeli ktoś czuł się urażony wielkością porcji to serdecznie go przepraszam, ale wydaje mi się, że gdyby poprosił o dokładkę nie było by z tym problemu.
Co do zimnych przekąsek to nie uważam, żeby było ich za mało. Osobiście nie miałem miejsca w żołądku na przekąski po ciepłych daniach, a potrafię zjeśc :) . Oczywiście można by nastawiac ich tyle , że był by problem ze zmianami zastawy na czystą, ale trzeba zdac sobie sprawę z tego, że te wszystkie niezjedzone przekąski lądują w koszu więc co mi po tym, że stoły będą się uginały od jedzenia jak nacieszy to tylko oczy. Wydaje mi się, że nikt głodny nie wyszedł.
Co do klimatyzacji to faktycznie chyba nie działała zbyt wydajnie. Nie wiem czy to wina pięknej pogody w miniony weekend, ale faktycznie na Sali było za ciepło.
Chwilami byłem zaniepokojony organizacją podawania posiłków tzn. od informacji zespołu, że kuchnia zaprasza na posiłek do konsumpcji mijało zbyt dużo czasu. Albo nieporozumienia zespół-kuchnia, albo obsługa jest w trakcie „docierania się”. Natomiast nie było sytuacji żeby wydawane posiłki były chłodne lub nie daj boże niesmaczne. Zarówno nam jak i gościom z którymi rozmawiałem dania serwowane przez kucharzy bardzo smakowały.
To by było na tyle.
Chcieliśmy podziękwac gościom, dzięki którym wspaniale bawiliśmy się na naszym weselu. Stworzyli wspaniałą atmosferę, której nigdy nie zapomnimy.
Pozdrawiam Pan Młody

P.S. Przykro mi, że nie dla wszystkich naszych gości wesele było udane a wręcz było tragedią :zalamany:
 
 
 
lef 

Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 11:44 am   

Na tym forum chodzi o opisanie sali Los esposos a nie o ocenianie czyjegoś wesela. Nie uważam, że wesele było tragedią, zabawa była udana (choć na sali było stanowczo za gorąco:)), orkiestra była ok, goście i ja dobrze się bawiliśmy, mogę powiedzieć, że było to udane wesele ale napewno NIE była to zasługa właścicieli ani kelnerów ani ogólnie mówiąc sali bo cała rodzina wróciła głodna zarówno po weselu jak i po poprawinach... Dlatego uważam, że należy ostrzec ludzi, którzy chcą tą salę wynająć.
 
 
Bobrowniki 

Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 6:52 pm   

Byłem w swoim życiu na wielu weselach. W zupełnie różnych od siebie miejscach, nigdy nie zdarzyło mi się wyjśc z wesela ani z poprawin głodnym a i przy okazji zawsze dobrze się bawiłem. Jeżeli już ktoś chce ostrzec innych przed organizowaniem imprezy w danym miejscu bo nie był z czegoś zadowolony to nie powinien przynajmniej podawac daty imprezy bo wtedy na pewno bardziej uderza to w młodych i ich rodziców a nie we właścicieli Sali, bo to oni starali się dopiąc wszystko na ostatni guzik i zadbac o to żeby wszyscy goście mieli tylko dobre wspomnienia.
 
 
 
Anusiak123 

Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 8:27 pm   

koleżanko "lef" chyba trochę przesadzasz z tym głodowaniem na weselu; jedzenia było wystarczająco dużo, porcji mięsa nikt nie wydzielał, można było spokojnie brać dokładkę, to samo tyczy się barszczu, wystarczyło poprosić obsługę o dodatkową porcję-nikt nie robił problemu; jeśli komuś było mało gorących posiłków spokojnie mógł "uzupełnić niedobór" pokarmu zimny bufetem a jeśli nadal czułabyś się głodna wystarczyło ruszyć do stołu wiejskiego; pomyśl jak czują się młodzi, którzy czytają, że cała rodzina wychodzi z wesela głodna!!! co do temperatury na sali, to rzeczywiście było ciepło ale jak można było korzystać z dobrodziejstw klimatyzacji jeżeli goście wychodzili na zewnątrz wszystkimi możliwymi "oknami"? poza tym przed salą również było gorąco i duszno (być może przez zbliżającą się burzę) a to już chyba nie jest wina ani właścicieli ani klimatyzacji;
do wszystkich zainteresowanych wynajęciem sali: zarówno właściciele jak i obsługa robią wszystko aby goście byli zadowoleni; jedzenia jest wystarczająco dużo! do tego jest przepyszne! przeważnie zimne dania stojące na stołach robią wyłącznie za dekorację gdyż dań ciepłych jest wystarczająco i tak było również w tym przypadku; widziałam po poprawinach ile jedzenia ląduje w śmietniku, więc jeśli ktoś wychodzi głodny z wesela to chyba może mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie.

najedzona siostra młodego :)
 
 
Renata i Piter 

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 11:01 pm   

Witam :-)
Śledzę to forum, ponieważ sala Los Esposos jest "bliska mojemu sercu" i ja również pozwolę sobie zwrócić się do koleżanki "lef". Nie wiem jakiego rozmiaru jest "koleżanki" żołądek, ale mój zarówno na weselu moim i mojego męża jak i na sylwestrze był tak pełny po zjedzeniu niecałych porcji tylko ciepłych dań, ze już naprawdę nie było w nim miejsca na więcej, czyli na zimne przekąski. Naprawdę trudno jest mi sobie wyobrazić ile potrafi zjeść człowiek jeśli z wesela w "Los Esposos" wychodzi głodny. Widać - bardzo wygłodniała rodzinka. Sprawa ilości posiłków, menu, godzin serwowania jest indywidualnie ustalana z wynajmującymi salę - młodymi. Inna sprawa to zespół muzyczny i oczywiście podstawa : GOŚCIE!!! Po takiej krytyce Młodym może być bardzo przykro...
A teraz bardzo miły akcent: bardzo się cieszę, że kilka par którym do organizacji wesela szczerze polecaliśmy salę weselną "Los Esposos" jest bardzo zadowolonych z tego wyboru i twierdzą że goście nie wyszli z wesel głodni..., wręcz przeciwnie - wyszli bardzo zadowoleni !
I jeszcze jedno: ten się nie myli kto nic nie robi, a zarówno sala jak i jej obsługa niedawno rozpoczęli swoją działalność i myślę że trzeba dać im szanse nawet jeśli są jakieś drobne niedociągnięcia. Obsługa sali to ludzie młodzi, bardzo ambitni i sympatyczni. Sądząc po opisach na forum ( a jest coraz więcej pozytywnych opinii) z wesela na wesele jest coraz lepiej. Nasze wesele było drugim weselem organizowanym w Los Esposos (pierwszym zamówionym!) i z całą swoją wiedzą i doświadczeniem organizacyjnym (różnego rodzaju imprezy zamknięte, plenerowe itp.) twierdzę że było naprawdę bardzo dobrze i to wszystko potwierdzili nasi goście weselni. Każda krytyka jest mile widziana, ale dobrze byłoby krytykować w sposób grzeczny, taktowny i obiektywny.
Pozdrawiam wszystkie Pary, które zdecydowały się na organizację przyjęcia weselnego w Los Esposos i życzę przyjemniejszych, milszych, szczerych gości.
Renata

[ Dodano: Wto Lip 19, 2011 11:02 pm ]
Witam :-)
Śledzę to forum, ponieważ sala Los Esposos jest "bliska mojemu sercu" i ja również pozwolę sobie zwrócić się do koleżanki "lef". Nie wiem jakiego rozmiaru jest "koleżanki" żołądek, ale mój zarówno na weselu moim i mojego męża jak i na sylwestrze był tak pełny po zjedzeniu niecałych porcji tylko ciepłych dań, ze już naprawdę nie było w nim miejsca na więcej, czyli na zimne przekąski. Naprawdę trudno jest mi sobie wyobrazić ile potrafi zjeść człowiek jeśli z wesela w "Los Esposos" wychodzi głodny. Widać - bardzo wygłodniała rodzinka. Sprawa ilości posiłków, menu, godzin serwowania jest indywidualnie ustalana z wynajmującymi salę - młodymi. Inna sprawa to zespół muzyczny i oczywiście podstawa : GOŚCIE!!! Po takiej krytyce Młodym może być bardzo przykro...
A teraz bardzo miły akcent: bardzo się cieszę, że kilka par którym do organizacji wesela szczerze polecaliśmy salę weselną "Los Esposos" jest bardzo zadowolonych z tego wyboru i twierdzą że goście nie wyszli z wesel głodni..., wręcz przeciwnie - wyszli bardzo zadowoleni !
I jeszcze jedno: ten się nie myli kto nic nie robi, a zarówno sala jak i jej obsługa niedawno rozpoczęli swoją działalność i myślę że trzeba dać im szanse nawet jeśli są jakieś drobne niedociągnięcia. Obsługa sali to ludzie młodzi, bardzo ambitni i sympatyczni. Sądząc po opisach na forum ( a jest coraz więcej pozytywnych opinii) z wesela na wesele jest coraz lepiej. Nasze wesele było drugim weselem organizowanym w Los Esposos (pierwszym zamówionym!) i z całą swoją wiedzą i doświadczeniem organizacyjnym (różnego rodzaju imprezy zamknięte, plenerowe itp.) twierdzę że było naprawdę bardzo dobrze i to wszystko potwierdzili nasi goście weselni. Każda krytyka jest mile widziana, ale dobrze byłoby krytykować w sposób grzeczny, taktowny i obiektywny.
Pozdrawiam wszystkie Pary, które zdecydowały się na organizację przyjęcia weselnego w Los Esposos i życzę przyjemniejszych, milszych, szczerych gości.
Renata
 
 
malutka8888 

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 1:01 pm   

Głupia byłam ze czytałam te wszystkie negatywne komentarze!!!!!jestem już PO WESELU W LOS ESPOSOS,było PRZE-SUPER!!!!! Jedzenia naprawdę dużo,przede wszystkim pyszne,obsługa fantastyczna,nikt nie wyszedł głodny,goście zachwyceni,a właściciele sali naprawdę przejęci wszystkim i czujni na każdą uwagę(choc takiej nie było)pani Małgosia cały czas do dyspozycji ....POLECAM GORĄCO!!!! A osoba ktora pisała o tym że tandetna fontanna z czekolady i orkiestra do kitu,to już nie jest wina Sali ,przecież to młodzi zamawiają orkiestrę oraz dodatkowe atrakcje takie jak fontanna z czekolady.....nie ma tego na wyposażeniu sali,więc nie rozumiem po co pisać takie rzeczy...Ale ok...Kłaniam sie w pas i przepraszam że wątpiłam....biję się w pierś....Pozdrawiam
 
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 1:44 pm   

witam
Wtrace pare slow na temat tej sali co prawda nie wiem jak wyglada spraw ustalen rozliczen itp. poniewaz gralismy w tej sali w miniona sobote, 6.08.2011 i szczerze powiem ze jesli chodzi o jedzenie to jest naprawde super, kelnerzy sprawni ekipa sympatyczna jednym slowem ok ( maja nalesze frytki jakie kiedykolwiek jadlem).
 
 
bojakk 

Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 5:28 pm   

Witam wszystkich,

salę zaklepaliśmy ponad rok temu, w sierpniu było wesele. Po drodze trochę zmartwiły nas posty o małej ilości jedzenia, że obsługa fatalna itd.

Nasze obawy okazały się na szczęście niesłuszne, i ten, kto twierdzi, że jest mało jedzenia, ten chyba był tam bardzo dawno, albo trafił na jakąś wersję oszczędnościową, bo 1,5 porcji na osobę to naprawdę sporo. Byliśmy na weselach, gdzie brakowało już przystawek na stole, a te na naszym weselu pozostały prawie nie naruszone, a wybraliśmy wersję najtańszą. Tak więc zarówno ilość jedzenia jak i jakość jest bardzo dobra. Jedzenie było bardzo smaczne - jedyna uwaga przed weselem, to prosiliśmy o nie przesolenie potraw. Podobnie jak ktoś już napisał ostatni na liście ciepłych potraw żurek zostawiliśmy na poprawiny.

Jeśli idzie o wiejski stół, to fakt nie jest tani, ale nie ma się co dziwić, że sala nie pozwala na własne produkty - kto w przypadku jakichkolwiek zatruć odpowie za nie - czy były spowodowane stołem wiejskim, czy może potrawami z kuchni? Zresztą nasze wesele było na 130 osób, a stół wzięliśmy na 80 i spokojnie starczyło, jeszcze zostały kiełbasy i szynki oraz ogórki na poprawiny.

Obawialiśmy się trochę obsługi, ale na szczęście niepotrzebnie - wszystko sprawnie i gładko, głowno-dowodząca Pani Ania świetnie ogarnia sprawy związane z posiłkami i ich wydawaniem, a także alkoholem.

Z uwag należy zanotować brak balustrady, aczkolwiek schody były zastawione i faktycznie nikt niepowołany się na nie nie próbował dostać jak i fakt, że troszkę późno dowiedzieliśmy się o braku pokoi gościnnych, co na szczęście nie okazało się ostatecznie wielkim problemem.

Tak więc salę szczerze polecamy zarówno ze względu na sam obiekt (parkiet na całej podłodze, brak filarów), smaczne jedzenie i obsługę. W trakcie imprezy dwa razy wyłączano prąd (dosłownie na moment - jakaś awaria w podstacji), ale właściciel już biegł uruchamiać agregaty.

Gdybyśmy mieli jeszcze raz robić wesele, też byśmy tam zrobili :D

Pozdrawiamy
K i K
 
 
lsm1 

Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 11:21 pm   Witam

Powiem Szczerze, ze powyższe posty mnie BARDZO NIEPOKOJĄ. Przeczytałam wszystkie od A do Z i mam mieszane uczucia, salę zaklepaliśmy w zeszłym roku, wesele mamy w przyszłym .... Mało, Zimne, Brak - te słowa kojarzą mi się tylko i wyłącznie z Jedzeniem, które serwują na Tej sali, o Kelnerach - też mało pochlebne opinie były ...... A podest ? barierki ? Jak wygląda przystrojenie sali ? Czy naprawdę jest tak ubogo :( ? Proszę o Szczere Opinie. Jeśli są jeszcze jakieś uwagi, minusy, chętnie przeczytam.
 
 
Mati1986 

Wiek: 38
Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 1:13 pm   

Witam wszystkich forumowiczów. Parę miesięcy temu odwiedziłem Los Esposos (wraz z drugą połówką). Sam obiekt (sala, restauracja, pokoje (po wykonczeniu), toalety - standard, jakość wykonczenia, rozmieszczenie) oceniam bardzo wysoko (moze przydalby sie jakis ogródek z ławeczkami i zielenią - a może jest tylko nie zauważyłem). W mojej ocenie Los Esposos zdecydowanie należy do grupy najładniejszych sal weselnych (ogólnie "imprezowych") jakie funkcjonują na terenie Łodzi i okolic.
Pomimo bardzo dobrego wrażenia jakie zrobił na nas ten obiekt ostatecznie wybralismy inna lokalizację. Zdaję sobie sprawę, żę jakość kosztuje i że każdy właściciel tego typu obiektu chce zarobić. Jednak rozmowa z przedstawicielką Los Esposos (nie wiem czy rozmawialismy z właścicielką czy tylko pracowicą-menadzerką) dała nam dużo do myślenia. W naszym odczuciu zbyt często pojawiał się temat pieniędzy i kolejnych kosztów. M in. zaliczka na poziomie 20% była zdecydowanie najwyższa z jaką spotkaliśmy się a odwiedziliśmy kilkanaście sal (w naszym przypadku byłoby to ok. 7 tys. zł). Gdybyśmy zrezygnowali zbyt późno (liczba tygodni określona w umowie) to musielibyśmy ponieść 25% kosztów czyli 20% zaliczka nie wystarczyłaby! Ktoś wcześniej wspominał o agregacie. Nam powiedziano, ze obecnie obiekt nie jest wyposażony w takie urządzenie ale na nasz wniosek mogą wypożyczyć - jednak wówczs będziemy musieli ponieść część związanych z tym kosztów. Menu, stół wiejski (itp) do najtańszych na rynku nie należą ale to rozumiem - jakość kosztuje.
Reasumując obiekt bardzo ładny. Sala przed przyjęciem (taka ją widzieliśmy) prezentuje się bardzo okazale. Idealna lokalizacja dla dużych imprez (grubo powyżęj 100 osób) w tym grupy osób spoza rejonu (hotel, restauracja). Co do kwestii finansowych to już sprawa indywidualna. Każdy ma swoje oczekiwania i zna grubość swojego portfela.
Ostatnio zmieniony przez Mati1986 Pon Wrz 12, 2011 1:14 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
m_aadzik 

Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 2:24 pm   

Witamy;

W sobotę 17.09.2011 mieliśmy wesele na sali LOS ESPOSOS w Natolinie :)
Brak słów żeby opisać to wszystko!!! Wesele przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.
Przyznamy szczerze, że mieliśmy lekkie obawy czy wszystko będzie dobrze - bo sala jak wiadomo jest nowa :) na forum komentarze również nie dawały spać po nocach...
A teraz jak już jesteśmy po wszystkim zastanawiamy się kto te wszystkie głupoty tutaj pisał??? SALA, WŁAŚCICIELE, OBSŁUGA - REWELACJA!!! Życzę wszystkim nowożeńcom takiego wesela jak my mieliśmy okazję dzięki tym wszystkim ludziom przeżyć!!!
I nie prawda, że jedzenia jest mało, a kelnerom się nie chce... Jedzenia było FULL, było smaczne, świeże. Kelnerzy z uśmiechem spełniali wszystkie życzenia - kto o co by nie poprosił za chwilę miał :) sama się o tym przekonałam jak pomagali mi podszywać tren który podczas szaleństw na parkiecie urwał się 3 razy :) :):):):)

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY wszystkim z sali Los Esposos za to co dla nas zrobili, żebyśmy zapamiętali ten dzień jako najpiękniejszy w naszym życiu :*

Będziemy Was z czystym sumieniem polecać dalej :)

Magda i Jarek

P.S. I musi coś w tym być skoro 150 osób uczestniczących w weselu przy pożegnaniach mówiło, że byli na najlepszym weselu w życiu :) :):)

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI :*
_________________
"Najistotniejszym elementem w dobrym małżeństwie nie jest szczęście, ale trwałość..."
 
 
EMZ 

Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 12:45 am   

Witam,

Zainteresowała nas sala Los Esposos. Byliśmy ją obejrzeć i robi bardzo dobre wrażenie. Jednak jak poczytałam forum, to niektóre opinie odnośnie tej sali (głównie jedzenie, obsługa) troszkę mnie zaniepokoiły :( jednak przejrzałam wszystkie powyższe wątki i :

osób ZADOWOLONYCH z sali (które miały wesele lub były na nim) jest powyżej 10, w tym 6 miało więcej niż 4 komentarze na forum ( przejrzałam je wszystkie i są to osoby, które wypowiadały się odnośnie fryzur, kwiatów itp), więc dla mnie są wiarygodne :)

zaś NIE ZADOWOLONYCH z sali są 4 osoby i wszystkie maja po 1 , max 2 komentarze.

Planujemy wesele na kwiecień 2012, więc jeśli ma ktoś wskazówki, porady to czekam na informacje.

Pozdrawiam serdecznie :)
 
 
losiekk 

Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 2:45 pm   

Witam!

Ja miałem swoje wesele na tej sali 10.09.2011r. i nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie tej sali.
Jedzenie określam jako bardzo dobre, zresztą w ciągu tygodnia można zjeść u nich również obiad i się przekonać. Kucharz od początku istnienia sali jest ten sam i przygotowuje posiłki również w ciągu tygodnia.
Na tej sali nie ma żadnych filarów i młodzi oraz inni goście mają bardzo dobrą widoczność na to co się dzieje.
Stoły ustawione są w taki sposób, iż bez problemów można przechodzić gdy ktoś siedzi i nie jest ciasno.
Jedzenia na stołach jest dużo, chociaż wizualnie nie sprawia takiego wrażenia ponieważ inne sale po prostu mają tak wąskie stoły że nawet malutka ilość nie jest wstanie się zmieścić (warto sprawdzić i samemu się przekonać).
Podczas wesela można skorzystać z rzutnika multimedialnego i zaprezentować gościom pokaz np. swoich zdjęć z dzieciństwa.

Pozdrawiam!
 
 
zbrorra 

Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 7:49 pm   

witam wszystkich.
My byliśmy na weselu na tej sali w lutym 2010r czyli zaraz po jej otwarciu. Owszem sala prezentuje się pięknie. Jest czyściutko i nowocześnie. Niestety co do jedzenia najlepszej opinii nie mam. Było go po prostu mało. w większości na stołach leżały piękne ozdoby kwiatowe zamiast przystawek, a jak już były przystawki to na lustrzanych talerzach optycznie powiększających. Jak dla mnie za wysoka cana za tą ilość jedzenia, W 2010 brakowało podestu dla orkiestry ale może już się to zmieniło. Ppozdrawiam, Sylwia.
 
 
Kasia_D 

Dołączyła: 02 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Sro Lip 04, 2012 2:25 pm   

Witam wszystkich!
Ponieważ w wątku o sali Los Esposos w Natolinie k. Brzeznin nikt nie daje znaków życia, postanowiłam umieścić zapytanie tutaj, jako że o tej sali poważnie myślimy z narzeczonym.

Wizualnie sala Los Esposos urzekła nas, ale po przeczytaniu tak skrajnych opinii na forum jesteśmy w kropce. Ponadto ostatnio oglądaliśmy salę przed innym weselem i rzeczywiście ilość zimnych przekąsek nas nie pocieszyła. Mieliśmy wrażenie, że na stołach jest pusto. :( Nie wiemy jak wyglądają i smakują rzecz jasna ciepłe posiłki oraz czy zimne przekąski są uzupełniane w trakcie wesela.

Planujemy wesele z poprawinami za niecały rok i będziemy wdzięczni za wszelkie szczere opnie od gości i osób, które były niedawno w Los Esposos.

Z góry dziękujemy za wszystkie opinie!

edit: przeniosłam do wątku o Los Esposos - tutaj prędzej uzyska się odpowiedź
bambolea
Ostatnio zmieniony przez bambolea Nie Sty 06, 2013 7:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 10:18 pm   

Czy ktoś się orientuje czy ta sala jeszcze funkcjonuje? Bo nigdzie nie mogę znaleźć aktualnych informacji. Mam dylemat bo nie mam żadnej sali w Łodzi na drodze wylotowej do Rawy. A z Rawy będę mieć połowę gości i aby ułatwić życie to chcieliśmy po tamtej stronie Łodzi.
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 5:52 pm   

aniuniai, myślę,że wystarczy zadzwonić,a Twe watpliwości zostaną rozwiane. :)
Ostatnio zmieniony przez troszka88 Czw Paź 25, 2012 5:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 11:27 am   

Zdaje się, że sala właśnie przestała funkcjonować... przynajmniej na jakiś czas...
http://www.expressilustro...aleria-material
_________________
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 12:03 pm   

Zniszczenia ogromne. Szkoda tych par co miały mieć w tym roku wesele i pewnie jakieś komunie też były w planie
_________________
Skyler

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl