Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hotel Konstancja
Autor Wiadomość
krzpap 

Wiek: 37
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 7:51 pm   

Nasze wesele odbyło się w Konstancji 27 lipca 2013. Wszystko od momentu rezerwacji sali przebiegało w miłej, niemalże rodzinnej atmosferze (to zasługa fantastycznej obsługi, a szczególnie Pani Asi, która przez długi czas pomagała nam w organizacji przyjęcia). Co do samego wesela, wszyscy goście zgodnie i jednogłośnie mówili że było to najlepsze przyjęcie na jakim byli. Nasi goście byli pod wielkim wrażeniem dekoracji stołów (zarówno żywych kwiatów, jak i sposobu podania zimnych przekąsek) oraz sprawnej obsługi kelnerskiej. Jedzenie było naprawdę przepyszne, a po weselu otrzymaliśmy jeszcze dużą ilość zapakowaną do domu. Jako jeden z ciepłych posiłków wybraliśmy grill - pomysł bardzo spodobał się gościom, był on okazją do biesiadowania w klimatycznych chatach grillowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Konstancji a wszystkim forumowiczom życzymy tak fantastycznie zorganizowanego przyjęcia weselnego.

Pozdrawiamy
Angelika i Krzysiek
 
 
agami 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 23, 2013 8:26 am   

Mieliśmy przyjęcie weselne w Konstancji w dniu 29 czerwca 2013 r. i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego organizacji. Wszyscy nasi goście bardzo chwalili zarówno smaczne jedzenie w olbrzymich ilościach, wygląd sali i ogrodu, jak również bardzo sprawną obsługę imprezy przez kelnerów. Wielu gości mówiło nam, iż to najładniejsza sala jaką widzieli i najlepsze jedzenie jakie jedli na weselu. Dzieci obecne na weselu były zachwycone możliwością zabawy na placu zabaw i nie chciały wracać do domu. Jako jedno z dań wybraliśmy grilla w ogrodzie i wszystkim bardzo się spodobał oraz smakował. Również nasze doświadczenia kontaktów z Panią Asią oraz Panią Olgą są jak najbardziej pozytywne. Generalnie to możemy nawet zaryzykować stwierdzenie, iż cała organizacja przerosła nasze oczekiwania. Bardzo chętnie byśmy sami poszli jako goście na wesele do Konstancji aby bez stresu móc się cieszyć przyjęciem, zwłaszcza iż nie spotkaliśmy dotychczas w Łodzi i w okolicach lepszej sali niż Konstancja.
Ania i Krzysiek
Ostatnio zmieniony przez agami Pią Sie 23, 2013 8:27 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 30, 2013 10:10 am   

Ja jestem już kawałek po weselu, bo moje odbyło się w czerwcu tego roku, ale przyłączam się do pochwał :)

Wszystkie nasze ustalenia z p. Asią zostały w 100% spełnione, a całe przyjęcie udało się dokładnie tak jak to sobie wymarzyliśmy. Jedzenia było mnóstwo i goście bardzo je sobie chwalili - nie tylko smak, ale też sposób podania. Obsługa była jak najbardziej profesjonalna i sprawna i doskonale współpracowała z zespołem dzięki czemu o nic nie musieliśmy się martwić. Wszystkie moje obawy, które pojawiały się przed weselem (z resztą pisałam o nich w tym wątku) nie sprawdziły się, więc mogę z czystym sumieniem polecić Konstancję :)
 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 11:06 am   

Odwiedziłam to miejsce, ponieważ robiłam przegląd w mojej okolicy domów weselnych.
Widziałam już wcześniej sale, ponieważ miałam okazję kiedyś już tam być. Znaczy sala jest ładna, kolorystyka z tonowana, raczej bardziej nowoczesna, jednak nie w moim guście, ale na pewno może się podobać :razz: jedyne co mi przypadło do gustu to balkon/ taras.
Jednak zaskoczyła mnie bardzo mile obsługa, chyba pani menażer, nie wiem jak się nazywa. Bardzo jasno o wszystkim opowiedziała i pokazała. A na koniec wręczyła skoroszyt z menu itp. i wtedy już na prawdę byłam w głębokim szoku, bo przeważnie wszędzie dają świstek papieru A4.
Ceny to 170 zł za osobę, jeśli wesele jest na minimum 80 osób, jak mniejsze to plus 10 zł.
_________________
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 1:53 pm   

Co do ceny to trochę dziwna sprawa, bo jeszcze rok temu było to 210 zł/os...
 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 3:08 pm   

To faktycznie dziwna sprawa :niepewny: ja byłam tam na początku września i mi podała kobitka taka cenne.
Znaczy mogą być wyższe ceny za rozszerzone menu.
_________________
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 1:30 pm   

Możliwe zatem, że teraz jest możliwość wyboru różnych rodzajów menu (w sensie np ilości posiłków) i to dlatego.
 
 
aganor 

Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 3:24 pm   

kisskiss napisał/a:
Możliwe zatem, że teraz jest możliwość wyboru różnych rodzajów menu (w sensie np ilości posiłków) i to dlatego.


Dokładnie cena jest uzależniona od menu, do podstawowej ceny jak ktoś sobie zapragnie np. potraw wegetariańskich, wiejskiego stołu lub większej ilości posiłków trzeba dopłacic.
_________________
 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 6:43 am   

My zaczęliśmy od sali...
Oglądaliśmy ich wiele ale ta urzekła nas od samego początku .
Nowoczesna , z klasa nie przesadnie pałacowa.
p.Joanna świetnie wykonuje swoja prace zachęciła nas jeszcze bardziej...

Długo się nie zastanawialiśmy umowa podpisana.

Cena na 2014 w porównaniu z innymi wypośrodkowana.

Wesele dopiero za rok więc wtedy wypowiem sie dokładnie odnośnie za i przeciw tych drugich mam nadzieje nie będzie :D
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 7:26 pm   

ile osób zapraszacie na wesele do konstancji? jak myślicie przy ilości 110 osób wszyscy zmieszczą się na parkiecie??
 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 9:41 pm   

U nas bedzie 100 osob wiec powinno byc w sam raz;)
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
aganor 

Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 1:46 pm   

A u Nas będzie 100-115 osób :cool:
_________________
 
 
Lunne 

Dołączyła: 13 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 8:27 pm   

witam :)
wiecie może jakie ceny są za proponowane menu na 2015r? pozdrawiam serdecznie :)
_________________



 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 09, 2014 7:25 pm   

http://www.quatro.biz.pl/thumbs/hq/182.html
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
moonkaa 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 10:23 am   

aganor napisał/a:
A u Nas będzie 100-115 osób :cool:


U nas podobnie :)
Wczoraj byliśmy na degustacji menu weselnego. Wszystko bardzo dobre. Mam nadzieje, że na weselu będzie równie smaczne :) :)
 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 7:28 am   

Ja tez bylam i nie uktywam jedzenie smaczne nawet bardzo. Tylko szkoda ze wiekszosc z rozszerzonego menu...;\ i bardzo okrojone... Myslalam ze pomoze mi to w wyborze a tak mam jeszcze dylemat wiekszy niz mialam. I ten zespol strasznie glosno gral .Mam nadzieje ze to kwestia ustawienia sprzetu behe Bo swoich mysli nie slyszalam ;)
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
moonkaa 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 6:16 pm   

No rzeczywiście masz racje, że większość było z rozszerzonego menu, ale myślę że inne potrawy będą tak samo dobre. Też nie mamy zamiaru dopłacać 5% do talerzyka za zmianę kilku potraw. :) :P
 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 06, 2014 8:33 pm   

Ja tez Mam taka nadzieje . Ale szukam cukierni bo tort był smaczny ale bez rewelacji ;)
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
secuder 


Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 6:49 pm   

Dziewczyny, która z Was miała wesele teraz 26 maja, pierwsze w tym sezonie?
Słyszałam same pozytywne opinie:)
_________________
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 1:56 pm   

Moja sala :) Jest piękna :) cieszę się, że właśnie ją wybralismy :) Elegancja - Francja :) zobaczymy jak spisze się na weselu już - 22 sierpnia 2015 roku :)
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2014 6:41 am   

kiciaeudezet, Gratuluje wyboru . Na stronie firmy video filmowania QATRO są filmiki z sali . Jak bys chciała zobaczyc . Oczywiście podaje bo jest tam sala nie reklamujac kamerzyste :P
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2014 6:15 pm   

Kingulinka, widziałam już te filmiki :) jeszcze poprosiłam znajomego i przyniesie mi cały film z wesela :)
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
andy78 

Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 3:15 pm   

secuder napisał/a:
Dziewczyny, która z Was miała wesele teraz 26 maja, pierwsze w tym sezonie?
Słyszałam same pozytywne opinie:)


26 kwietnia, to było pierwsze wesele w tym roku.

Moja żona i ja mieliśmy ten zaszczyt rozpocząć sezon weselny w Konstancji.

Ciekaw jestem jaką drogą te pozytywne opinie do Ciebie doszły?

Ja ze swojej strony powiem krótko - SUPER IMPREZA!!! Pod każdym względem.
Takie mamy zdanie oboje. Najlepsze wesele na jakim byliśmy))

1. Goście
2. Obsługa, jedzenie. (uroku dodaje sala i jej wystrój)
3. Zespół/DJ

Jak te elementy się zgrają to macie udane wesele. Pogoda u nas była raczej kiepska, więc nie ma ona wpływu na wesele.

A, że jesteśmy w temacie sali, to ze swoje strony zapewniam, że Konstancja w 150% swoje zadanie w tym dniu spełniła.
Pani Olgo i Pani Joanno jeszcze raz dziękuję!
 
 
secuder 


Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 11:57 am   

Pozytywne opinie dotarły od któregoś z zaproszonych kolegów, który opowiedział o tym weselu swojej Mamie, która to jakimś przypadkiem zgadała się z moją przyszłą teściową:)

Mało tego byliśmy z narzeczonym w Konstancji przed tym weselem obejrzeć ustawienie stołów i wystrój, po czym podjęliśmy decyzję na TAK:)

A nie było dla Was na tej sali za ciemno? Ponoć gaszą tam światła i robi się tak "dyskotekowo", zresztą na filmiku to widać...
_________________
 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2014 3:22 pm   Dziekujemy

Chcieli byśmy serdecznie podziękować za cudowne przyjęcie które odbyło się właśnie w Konstancji .
Podsumowując: Jedzonko pysznie i dużo , goście zachwalali do samego rana . (Nie mówiąc że cała rodzina została jeszcze obdarowana tym co zostało)
Dekoracje wykonane przez panią florystke wkomponowały sie zarówno w dodatki jak i moja wiązanke Gratulujemy wyczucia gustu . Jestesmy pod wrażeniem.
Świetne zgranie się z zespołem jesli chodzi o wydawanie oraz kelnerzy nie moge ich pominąc tacy eleganccy dbali o gości zarówno w kwesti czystej zastawy jak i alkocholu .
A co ważne było dla nas najbardziej to że nasze sugestie były brane pod uwagę ,czuliśmy że ktoś liczy sie z naszym zdaniem i że my podejmujemy decyzje .
Nie było narzucania swoich pomysłow a raczej doradzanie co było by lepsze . Dla mnie spisaliście sie w 100%.
Nie moge zapomniec o pięknym apartamencie ,szampanie i pysznym śniadaniu .Aż żal było żegnajac się z wami. Atmosfera która tam jest i którą tworzą ludzie nie łatwo zapomniec .
Z czystym sumieniem polecamy wszystkim którzy chcą aby ich dzień był Wyjatkowy ,Magiczny,Niezapomniany .
p.Aniu,p.Asiu,p.Olgo Możecie być z siebie dumne !! !
Dziękujemy :)

Kinga i Przemek
27.09.2014
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
aganor 

Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Paź 29, 2014 10:05 pm   

Nasze wesele odbyło się 2.08.2014 roku. Była to impreza, której nie zapomnimy do końca życia - my jak zarówno wszyscy nasi goście. Ciągle dostajemy telefony i smsy z podziękowaniami za wspaniałe wesele w tak cudownym miejscu. Chcieliśmy przede wszystkim podziękować p. Asi, p. Ani i p. Oldze, które stanęły na wysokości zadania i dopilnowały aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jedzenie przepyszne, gustowanie podane, obsługa sali grzeczna i zdyscyplinowana - nic dodać nić ująć. REWELACJA i PROFESJONALIZM


KONSTANCJA = WESELE MARZEŃ :)

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY :)

Agnieszka i Norbert
2.08.2014 r.
_________________
 
 
andy78 

Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 1:26 pm   

secuder napisał/a:

A nie było dla Was na tej sali za ciemno? Ponoć gaszą tam światła i robi się tak "dyskotekowo", zresztą na filmiku to widać...


Jakoś nie zwróciłem na to uwagi. Wydaje mi się, że tam jest tyle możliwości włączenia/wyłączenia świateł, że nie będzie z "ciemnością" problemu.

Jeśli dobrze pamiętam, to część stołowa i taneczna mają inne oświetlenie. Jestem pewny, że zespół Konstancji przystanie na każdą Twoją prośbę w tej kwestii.
 
 
wolan 

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 7
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Pon Sty 12, 2015 10:50 pm   

W dniu dzisiejszym po raz kolejny odwiedziliśmy Konstancję, gdzie ponownie zostaliśmy miło przyjęci. Konkretna, rzeczowa, w przyjaznej atmosferze rozmowa z p. Anią zakończyła się pomyślnie i mamy zarezerwowany termin w 2016 r.
Mogę zdementować wpisy, które pojawiały się na forum, że nie wolno zabierać na stoły win. Od tego podczas imprezy są menedżerowie, żeby takie sytuacje wyjaśniać na miejscu :)
Jesteśmy pod wrażeniem sali i z niecierpliwością czekamy jak podzielimy się wrażeniami z wesela :)
Ostatnio zmieniony przez wolan Pon Sty 12, 2015 10:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Balletnica 

Dołączyła: 18 Sty 2015
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 18, 2015 7:53 pm   Odwiedziny w 2015

Na początku stycznia odwiedziliśmy Konstancję, która nas zachwyciła swoją elegancją i wystrojem sali. Rozmawialiśmy z przemiła panią która odpowiedziała na nasze wszystkie pytania. Koszt wesela w 2016 roku w miesiącach letnich to 195 zł. Koszt poprawin dość wysoki bo aż 100 zł. Aktualnie nadal się zastanawiamy nad wyborem tej sali. Jeśli ktoś z was szuka sali eleganckiej i nowoczesnej z wyjściem na taras to serdecznie zachęcam do odwiedzenia.
_________________
Balletnica
 
 
lukasz_r 

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 5:41 pm   Wesele marzeń w Konstancji

Wraz z moją żoną pragniemy serdecznie podziękować całemu zespołowi Konstancji za profesjonalne zorganizowanie naszego wesela. Z czystym sumieniem polecamy wybór Konstancji każdemu, kto ceni elegancję i dobry smak. Jedzenie było wyśmienite i w takich ilościach, że nie dało się wszystkiego spróbować, choć każda przystawka czy danie było przepięknie podane i bardzo kusiło :)Doceniamy kelnerów za fachową obsługę i zainteresowanie potrzebami gości. Szczególne podziękowania dla pani Olgi, Ani oraz Joanny za cierpliwość i elastyczność podczas ustalania szczegółów uroczystości. Choć dla Konstancji to było zapewne po prostu jedno z wielu wesel, to my czuliśmy się w tym dniu i tym miejscu wyjątkowo. Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję,że to nie ostatnia nasza wspólna impreza!
 
 
sala_weselna 

Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 8:22 pm   

Byłem parę razy na szkoleniach. Ogólnie przyjemnie, czysto. Polecam.

Usunęłam linki z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Wrz 25, 2015 7:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paulinaaa 

Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 10, 2016 11:41 am   

Witam :) czy ktoś miał albo był w ostatnim czasie na weselu w Konstancji? Będę miała tam wesele w przyszłym roku i z chęcią zapoznam się z nowymi opiniami :)
 
 
wolan 

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 7
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Sro Sie 17, 2016 9:09 pm   

My jesteśmy świeżo po weselu w Konstancji bo 13 sierpnia mieliśmy tam swój życiowy dzień. Przed weselem bardzo bałem się o jedzenie, szklane butelki na stołach z napojami, załączył mi się syndom niepokijnych nóg pełen obaw. Dzisiaj mogę z ręką na sercu powiedzieć, że trzeba było od początku zaufać Paniom Asi i Ani, które uspokajały, że wszystko będzie ok. Jedzenie pyszne, nasze rodziny są pod względem jedzenie wymagające, a każdy po przyjęciu powtarzał, że tak pysznych dań nie był w stanie zjeść... Przekąski wyśmienite, stoły przepełnione nimi... a po imprezie przepełnione lodówki w domu, bo tyle jedzenia zabraliśmy, wszystko super popakowane w pojemniki o nic nie trzeba się martwić... Jedzenia było bardzooooo dużo :) Ciasta - palce lizać!! Fenomenalne!!! Buteleczki znikały w chwilę puste ze stołu i od razu były uzupełnianie nowymi... Nad wszystkim czuwał Pan Paweł, który zawsze służył pomocą gościom weselnym... Atmosfera przygotowań również rewelacyjna... Moja żona uwielbia gadżety typu motylki na kieliszki, wszystko zostało przygotowane za nas... W każdym najmniejszym problemie jeszcze przed weselem pomagała nam Pani Asia, która doradzała i ukierunkowywała... Naprawdę przeżyliśmy bajeczne wesele w pałacowym klimacie :) Dekoracja stołów przygotowane przez Panią Mariolę urzekła wszystkich, kwiaty zatopione w wodzie, a za nami firanka z świeżych kwiatów!! BAJECZNIE!!!
Gorąco polecamy salę i dziękujemy całej załodze, że spisaliście się na medal!!
 
 
kumcia2104 

Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 18, 2016 5:45 pm   

Czyli to zdjęciami z Waszego wesela zachwycałam się dziś na profilu fb Konstancji :-)
Przyznaję rację, że dekoracje stołów mieliście przepiękne. Ta firanka z kwiatów za Waszym stołem robi ogromne wrażenie, no i te pompony zwisające z sufitu cudne :)
Dużo szczęścia Wam życzę ! :-)
 
 
wolan 

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 7
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Czw Sie 18, 2016 11:33 pm   

Firanka to pomysł mojej małżonki Ani :) wykonanie rewelacyjne Pani Marioli, która współpracuje z Konstancją :)
To podkreśla fakt, że nie ważne co sobie wymarzycie, cała załoga dołozy wszelkich starań żeby spełnić najskrytsze Wasze marzenia :) w prywatnych wiadomobciach pytanie o tort :) tort był z Konstancji i był meeegaaa pyszny :)
Osobiście jako facet byłem przeciwny pomponom... i motylkom... ale jak zobaczymy sale i Panią Asie ubrana w nasze motylki byłem mega zaskoczony :) bardzo pozytywnie :)
Gorąco polecamy i jak macie pytania to piszcie :)
Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem z tego wspaniałego dnia :)
 
 
nataliaaa 

Dołączyła: 21 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sie 21, 2016 4:53 pm   

Chciałam się dowiedzieć jak z jedzeniem w Konstancji? Ktoś wcześniej pisał, że nie wolno zabierać na stoliki win z stołów z alkoholami... Niby takie szczegóły ale ważne są moim zdaniem... Będziemy mieć sporo dzieciaków na weselu, czy w Konstancji znajdą one dla siebie jakieś miejsce? Jak płaci się za dzieci? Z góry dziękuję za informację.
 
 
wolan 

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 7
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Wto Sie 23, 2016 9:32 pm   

Poczułem się wywołany do tablicy dlatego odpowiem na pytania.

1. Kwestia jedzenia - dużo a nawet bardzo dużo i bardzo smaczne. Goście zachwyceni jedzeniem jak również sposobem podania. Bałem się że będzie mało a wywiezlismy z wesela bardzo dużo pojemników, bo wszystko jest Wam zwracane.

2. W kwesti win to jakiś mit, goście swobodnie mogą zabierać wina na stół. Kelner szybko uzupełnia lukę po winie na stole. Żadnych problemów.

3. Mieliśmy palmę owocowa i fontannę, która spełniła oczekiwania dzieciaków. Dodatkowo piękny ogród, plac zabaw a w nim trampolina zadowolila każdego :) dzieciaki oczywiście są że zniżką odpowiednią dla umowy. Musicie to zapisać w umowie, co jest chyba punktem standardowym.

Ja po poprawinach podsumowałem wszystko tak: "Chcieliśmy przeżyć pałacowy klimat i atmosferę, nie tylko mieć pałac z nazwy. Dlatego zdecydowaliśmy się na Konstancję i tego wyboru nigdy nie będziemy żałować. Jesteśmy z tej pałacowej atmosfery dumni !! !"
Dzięki raz jeszcze Załogo Konstancji!!
 
 
nataliaaa 

Dołączyła: 21 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sie 28, 2016 7:49 pm   

Uspokoiłes mnie :) dzięki za informację :)
 
 
antrix 

Dołączyła: 29 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sie 31, 2016 1:52 pm   

Hej

A jak z tą klimatyzacją? Nadal są problemy?
Pani, która ostatnio nas oprowadzała nie była zbyt wylewna na ten temat;/
Ostatnio zmieniony przez antrix Sro Sie 31, 2016 1:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wolan 

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 7
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Sro Sie 31, 2016 10:30 pm   

Klimatyzacja działała bez zarzutów, nie mieliśmy problemów. Goście nie narzekali.
 
 
_Ray_ 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 18, 2016 7:15 pm   

Jakieś najnowsze wieści z wesel w Konstancji ;>
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 08, 2017 3:41 pm   

Niestety podziele sie odmienna opinia, wsrod tych pochwal.
Zaczne milo. Sala piekna. Parkiet wystarczajaco duzy. Milym dodatkiem jest ogrod, w ktorym sa nawet instalacje dla dzieci, ktore swietnie sie tam bawily. Ogrod ladny. Parking nie rzuca sie w oczy. Dodatkowo mozna wyjsc na taras, zamiast do ogrodu.
Jedzenie smaczne. Stol z slodkosciami super.

A teraz minusy. Jedzenie dobre, ale co z tego jak bylo go malo. Mam na mysli cieple dania. Dobija mnie jak swiadkowie, czy rodzice musza przy kazdym daniu chodzic za obsluga, bo brakuje jedzenia. Najwieksza porazka bylo to, ze za kazdym razem najmniej podawali do stolu Mlodych.
Miejsce na grilla wyglada super, ale jest tam za malo miejsca by zjesc. Do tego znow problem z jedzeniem.
Obsluga niemila dla gosci. Ale co gorsza rowniez dla Rodzicow. Okropnie zarozumiali i opryskliwi panowie.
I na koniec wisienka. Wieczorem nie siadajcie na hustawce przy grillu. Czuc szambo.

Dodam, ze Mlodzi byli bardzo zadowoleni z wesela. Ale czesto jako PM nie widzimy wielu rzeczy. Np ich rodzice juz nie podzielaja tej radosci.
Ostatnio zmieniony przez Terry Sro Lut 08, 2017 3:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Ray_ 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2017 9:35 am   

Jesteśmy świeżo po weselu w Konstancji i naszym skromnym zdaniem to jedna z lepszych jak nie najlepsza sala w Łodzi i okolicach.
Przed wyborem widzieliśmy jakieś 15-16 innych sal.
I wybraliśmy Konstancję
Z zewnątrz budynek wygląda niepozornie ale mają spore zaplecze pokojowe ( my wynajelismy ok 15 pokoi, wszystkie bardzo czyste i nowoczesne, pokoj nowożeńców - przestronny i bajerancki ;)
To co najważniejsze - opieka właścicieli, cała praca menagerów i załogi jest w pełni profesjonalna. Wielu gości zwracało nam uwagę, że takiej obsługi dawno nie widzieli
Napoje są podawane w dzbankach z sokami , poza tym coca cola woda tonic etc w małych szklanych buteleczkach. Spotkałam sie z opinią, że może i ładnie to wygląda ale kelnerzy nie nadążą z uzupełnianiem. Tak? To chyba nie byloście w Konstancji.
Pominę już fakt, że jedzenie było bardzo dobre, a tort z Konstancji był przepyszny ( wielu gości chwaliło).

Jedyny minus to taki, że na pierwszych tańcach zrobiło sie gorąco na sali i minęła jakas godzina zanim klimatyzacja zaczęła działac ( poprosilismy o podkreceniel)

Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tym, że po weselu obsługa i menager traktował nas baaaardzo miło a nie na zasadzie - zapłacone, następny proszę

Są elastyczni odnośnie praktycznie każdej fanaberii nowożeńcow ( deser z menu III mimo, że płacilismy za II, bez dodatkowej opłaty), specjalnie ugotowana marchewka na prośbę mojej mamy mimo, że nie było jej w menu... i naprawdę wiele innych

Mieliśmy też jedną wegetariankę- dla Konstancji nie było żadnym probleme, że dla 1 osoby (!!) Podawali oddzielne wegetatianskie ciepłe dania. Mają to standardowo w ofercie.

Serdecznie dziękujemy za wszystko ( za cierpliwość w stosunku do naszych naprawdę różnych wymysłow :D )
Ania i Michał
Wesele na 120 osob
 
 
millie 

Dołączyła: 25 Kwi 2022
Posty: 1
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon Kwi 25, 2022 12:33 pm   Wesele w Konstancji

Witam Wszystkich! Czytam Wasze opinie na temat organizacji wesela w Konstancji i zaczęłam mieć wątpliwości. Czy ktoś w ostatnim czasie organizował tam wesele?

Mam również prośbę do Wszystkich osób, które się tutaj wypowiedziały zarówno pozytywnie jak i negatywnie, żeby napisały jaki pakiet menu wybrały i za ile za osobę.

Z góry Wszystkim dziękuję ;)
 
 
MartaFokacza 

Dołączyła: 21 Cze 2022
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Cze 21, 2022 6:04 pm   

Podpinam się do pytania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl