Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Z jakim wyprzedzeniem rezerwować salę?
Autor Wiadomość
kamejka 


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 16, 2014 3:09 pm   Z jakim wyprzedzeniem rezerwować salę?

Pytanie jak w temacie.
Planujemy ślub na 2015, jeszcze nie ustalaliśmy żadnych szczegółów, nawet jaki to ma być miesiąc.
Chciałabym spytać, kiedy najlepiej rozpocząć poszukiwanie sali. W zasadzie wiadomo - im wcześniej tym lepiej, więc może spytam raczej - kiedy najpóźniej rozpocząć poszukiwanie sali? Tak, żeby były jeszcze wolne terminy w popularnych salach, aby nie trzeba było zadowalać się tym, co zostało do wyboru.
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 16, 2014 5:26 pm   

Rok w przód to minimum. Im mniej czasu tym dużo mniej opcji do wyboru :( Tak więc proponuję w tym temacie się spiąć :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 16, 2014 9:35 pm   

My mamy ślub 27 czerwca 2015 roku i już od września zarezrowowaną salę. Szczerze powiem, że tydzień przed i tydzień po już była zajęta. Ja bym już na waszym miejscu się rozglądała :)
_________________

 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 7:08 am   

kamejka, jeśli celujecie w popularną salę w chodliwym terminie - to radzę zrobić to wcześniej - rok przynajmniej. Ja zaczęłam poszukiwania sali w marcu zeszłego roku (ślub mam za niecałe 4 miesiące) i po dwóch tygodniach od pierwszego telefonu okazało się, że sala którą wybraliśmy już nie ma terminu, zdecydowaliśmy się na drugie trafienie :) Trzymam kciuki!
_________________
 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 11:48 am   

11 miesięcy przed ale był już niewielki wybór
_________________
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 2:44 pm   

My zaczęliśmy poszukiwania sali w listopadzie 2013 (właściwie to pod koniec) bo chcieliśmy ślub w czerwcu 2015 r. Niestety upatrzona przez nas sala miała już zarezerwowany cały czerwiec. Stanęło więc na 11 lipca 2015 roku (bo 4.07.2015 też był już zajęty :( ).
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 3:38 pm   

Rok i osiem miesięcy przed. W jednym z domów weselnych sala na ilość naszych gości miała tylko jeden wolny termin , ale już w innym był pełen wybór. Moja dewiza przedślubna, do której się stosowałam to ,,lepiej łatwić wszystko dużo wcześniej niż zbyt późno"
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl