Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dager
Autor Wiadomość
amika 

Dołączyła: 26 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Edynburg
Wysłany: Nie Sie 26, 2007 7:12 pm   Dager

czy ktos ma jakies informacje na temat tej firmy ? Widzialam ich stronke, ale nie mieszkam w Polsce wiec nie moge zobaczysz na zywo ich filmow wiec bardzo prosze o opinie na ich temat osoby, ktore korzystaly z ich uslug.

Dziekuje bardzo i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Mar 30, 2009 1:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Sie 26, 2007 8:13 pm   

Amika my wlasnie niewiele ponad tydzien odebralismy film z naszego wesela wykonany wlasnie przez firme Dager:)
Jestesmy zadowoleni,film zmontowany bardzo ladnie,bez zadnych udziwnien w postaci obraczek,serduszek itp,czego nie znosze. Moim zdaniem zrobiony elegancko i z klasa.
Wlasciciel firmy,przesympatyczny facet.
Oczywiscie ma do wyboru kilka propozycji czolowek i zakonczen,rozne efekty specjalne,ale dodatkowo platne.
Generalnie,polecam
_________________
Agunia
 
 
amika 

Dołączyła: 26 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Edynburg
Wysłany: Pon Sie 27, 2007 1:27 pm   

czyli ile zaplaciliscie za wszystko ?
Ja dostalam informacje ze 1200 za slub i wesele. Ale nie wiem czy za np wywiad z goscmi czy sesje w plenerze bede musiala duzo doplacic. A problem w tym, ze nie mieszkamy w Polsce i nie moge sie umowic z tym Panem osobiscie na obejrzenie filmow i dogadanie szczegolow :(

jak masz jeszcze jakies uwagi czy rady odnosnie tej firmy to bardzo prosze Cie napisz tu na forum.

Dziekuje bardzo i pozdrawiam.
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Sie 27, 2007 9:01 pm   

Amiko my zaplacilismy za calosc 1000zl.co prawda po negocjacjach:)juz nie pamietam ile kosztuje standardowe nagranie,my dodatkowa opcje wzielismy takie zakonczenie specjalne,troszke w zwolnionym tempie itd.

Co do uwag to jesyne co to dlugo czekalismy na plyte bo az 7tyg.od momoentu dostarczenia zdjec slubnych,bo oni wykorzystuja do nagrania zdjecia slubne studyjne badz plenerowe
_________________
Agunia
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 4:40 pm   

Byłam, oglądałam. Generalnie jakość nagrania, montaż i sprawy techniczne bez zastrzeżeń. Całość z gustowną elegancją, co bardzo mi się podobało (czcionka, napisy, opakowania na płyki itp.) Podstawowa wada: pan nie bardzo chciał słuchać sugestii. Powiedział dokładnie co i jak kręci i w zasadzie niewiele było miejsca na dyskusje. A wiele mi się nie podobało. Pokazane filny sprawiały wrażenie super nudnych, efekty specjalne i dodatki raczej nieciekawe i drogie. Dłużyzny, których chciałabym uniknąć. Wiem, że jest to kwestia gustu i dlatego jeśli ktoś chce poważną 3-godzinna relację ze ślubu i wesela to Dager jest tym czego szuka. Ja bym chciała, żeby film był ciekawy i niepowtarzalny, tam tego nie znajdę.
Film kręcony przez pracowników, przeszkolonych przez właściciela. Duże ryzyko jak dla mnie. Cena w porównaniu do jakości bardzo przystępna.
Ogólnie nie to czego szukam.
 
 
m_olcia 

Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 8:07 pm   

Skorzystaliśmy z usług Dager, a po drugie przyjęcie odbyło się też w Borynie, tylko ślub był w październiku. Z ciekawości przejrzałam kolejny raz nasz film, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni.
Faktycznie cała sala (ilość gości) pokazana jest kilka razy m.in: na początku imprezy, podczas oczepin, tortu, ale w momentach tańców goście są pokazani w większości z bliska. Nie jesteśmy zdziwieni takimi ujęciami gości – sposób kamerowania został nam przedstawiony podczas pierwszego spotkania (to nam się bardziej podoba, niż pokazywanie gości z dala z każdego rogu sali, a widziałam parę takich filmów kręconych z jednego miejsca – dla mnie porażka – ale oczywiście to rzecz gustu). Podczas bloków muzycznych na naszym weselu, dla zrobienia „klimatu”, było przygaszane światło (często też było gaszone całkowicie), więc nawet przy chwilowym pokazaniu całej sali, co jest logiczne, tańczący dalej od lampki kamery są mniej widoczni. Stoły (raz puste, raz z gośćmi) też są widoczne na naszym filmie – nie wyobrażam sobie żeby tego uniknąć gdy pokazuje się tańczącą parę która się przemieszcza, a stoły są na sali tanecznej.
Totalną ściemą jest tutaj koszt za wspomniany dodatek, gdzie w momencie podpisania umowy (marzec 2008) oraz wybierania dodatków (październik 2008) cena była ta sama i wynosiła o ponad połowę mniej od podanej – my zamówiliśmy 3 dodatki (m.in. ciekawe „stare kino”) i dostaliśmy jeszcze dodatkowy rabat. Całość filmu gustownie zmontowana w porozumieniu z nami. Mieliśmy jedynie mieszane odczucia co do sensowności używania w filmie zdjęć z dzieciństwa, z których w końcu zrezygnowaliśmy.

Bez zbędnego komentarza, pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Gru 15, 2010 4:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 8:32 pm   

Hm, czyżby właściciel firmy się bronił? :] Jedno logowanie, jeden post zaraz po zalogowaniu. No ale może się mylę.
 
 
KOKOSKA 

Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 8:29 pm   

wielkie dzieki dziewczynki za te uwagi bo i ja się zastanawiałam nad tą firmą:))))
_________________
chillout:))
 
 
sammy 

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 12:00 am   

widziałam film produkcji tej firmy u znajomych i powiem szczerze, że nigdy ale to przenigdy nie chciałabym mieć pamiątki z tego najważniejszego dnia w formie, którą proponuje Dager
osobiście bardzo mi się nie podobało to "dzieło"
widać, że to jakiś amator robił... :roll:
 
 
crisola 

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 9:41 am   

wow - konkurencja widać nie śpi. Podpisałam umowę z Dagerem - bo maja profesjonalne podejście i wykonują dobra robote. Widzialam ich filmy z kilku wesel i dlatego wybralam ta firme. A efekty specjalne nie kosztuja 200 zl :) wiec najpierw proszę zrobic lepsze rozeznanie a potem oczerniac.
_________________
C.


Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Gru 15, 2010 4:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lut 11, 2014 7:23 pm   

Podbijam, bo my także wybraliśmy firmę Dager.

Mój kolega z pracy korzystał z ich usług wielokrotnie przy okazji uroczystości rodzinnych. Umówiliśmy się na spotkanie z właścicielem i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru (choć wcześniej w ogóle nie planowaliśmy korzystania z usług kamerzysty na weselu).

Obejrzeliśmy na wyrywki kilka filmów. To, co nas przekonało:
- filmy tworzone przez tę firmę nie są weselnymi tasiemcami
- nie filmują gości podczas jedzenia, nie filmują gości wyraźnie będących pod wpływem i zachowujących się niestosownie
- możemy sami wybrać podkład muzyczny, intro, efekty
- generalnie są otwarci na nasze propozycje
- konkurencyjna cena.

Na ten moment cieszę się z tego wyboru i nie mogę się doczekać naszej współpracy :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl