Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Maribea
Autor Wiadomość
misiunia 

Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Mar 08, 2007 3:50 pm   Maribea

czy zna ktos moze firme maribea? Zdjecia robia ladne ale czy znaja sie tez na videofilmowaniiu...??Zastanawiam sie czy ich nie wybrac...Cen nie maja wygorowanych wiec...Prosze o opinie...
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Kwi 14, 2017 9:34 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 4:22 pm   

Tu znajdziesz jakieś informacje :) http://www.forum.wesele-l...ghlight=maribea
_________________

 
 
 
misiunia 

Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Mar 08, 2007 7:14 pm   

Dzieki Kati ale chodzilo mi o videofilmowanie tej firmy a nie zdjecia...Zdjecia robia ladne ale czy znaja sie tez na filmowaniu...
Takze prosze o dalsze opinie...
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 6:53 pm   

mogę liczyć na jakieś opinie na temat tej firmy??? mamy demówkę z targów i nawet nam się podoba, tylko chcieliśmy jeszcze zasięgnąć opinii osób które korzystały z usług tej firmy
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:09 pm   

tutaj znajdziesz listę osób, które korzystaŁy z usŁug tej firmy. Skontaktuj się z nimi na prv, może Ci pomogą :)
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 9:14 am   

Ja na targach dostałam od nich płytke pokazową, ale jak dla mnie nuda totalna :? widziałam lepsze filmiki.
_________________
 
 
ales 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 72
Skąd: Łódź i Pabianice
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 6:51 pm   

Osoba bliska mi z rodziny zamówiła filmowanie z tej firmy. Z tego co zauważyliśmy na filmie, nagrywani byli wyłącznie młodzi i ewentualnie osoby znjadujące się w ich pobliżu. Pominięto osoby, które na weselu z różnych powodów nie mogły tańczyć więc ich na filmie już nie ma. Kamerzysta nie ma również własnego oświetlenia, więc niektóre ujęcia są niekorzystne. Jeśli zdecydujecie się już na usługi tej fimry ustalcie dokładnie co chcecie.
Pozdrawiam
_________________


Miło Cię widzieć Gość :)
Ostatnio zmieniony przez ales Sro Lut 06, 2008 9:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 9:51 pm   

ales napisał/a:
Z tego co zauważyliśmy na filmie, nagrywani byli wyłącznie młodzi i ewentualnie osoby znjadujące się w ich pobliżu. Pominięto osoby, które na weselu z różnych powodów nie mogły tańczyć więc ich na filmie już nie ma. Kamezrysta nie ma również własnego oświetlenia, więc niektóre ujęcia są niekorzystne.


No to nie jest dobrze.Trzeba szukać dalej aż do skutku.



edit: poprawiłam cytat
kryszka
_________________
Trzymaj fason do końca
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Lut 06, 2008 8:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 10:35 am   

ja też widziałam film "reklamowy" z tej firmy, która pasowała mi głównie ze względu na to, że oferują zarówno filmowanie, jak i zdjęcia reportażowe i plenerowe plus mają całkiem ok ceny, ale przyznam, że mnie ani film, ani zdjęcia plenerowe za bardzo nie przypadły do gustu
film trochę za ciemny i średnio ciekawy, natomiast zdjęcia plenerowe jak dla mnie mało profesjonalne, ale de gustibus non est disputandum :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
amika 

Dołączyła: 26 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Edynburg
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 10:43 pm   

Ja wlasnie niedawno odebralam plytke z wesela od Pana Marka. Jestem poprostu zachwycona. Wszystko jest zrobione dokladnie tak jak chcielismy, wszystkie najwazniejsze momenty zostaly uchwycone. Dzwiek czysty a obraz wyrazny. Dalam Panu Markowi plytke z podkladem muzycznym - naprawde bylo tego duzo i wszystko zrobil tak jak sobie wymyslilam bez zadnych dodatkowych oplat.
A najbardziej podoba mi sie plener i treledysk z wesela - poprostu mistrzostwo :)

dziekuje jeszcze raz i naprawde goraco polecam ta firme.

[ Dodano: Czw Lut 05, 2009 9:47 pm ]
ales napisał/a:
Osoba bliska mi z rodziny zamówiła filmowanie z tej firmy. Z tego co zauważyliśmy na filmie, nagrywani byli wyłącznie młodzi i ewentualnie osoby znjadujące się w ich pobliżu. Pominięto osoby, które na weselu z różnych powodów nie mogły tańczyć więc ich na filmie już nie ma. Kamerzysta nie ma również własnego oświetlenia, więc niektóre ujęcia są niekorzystne. Jeśli zdecydujecie się już na usługi tej fimry ustalcie dokładnie co chcecie.
Pozdrawiam


Ja moglabym powiedziec cos dokladnie odwrotnego - na filmie byl kazdy kto byl na weselu a przy skladaniu zyczen pod kociolem nawet te osoby, ktore przyszly tylko na slub.
Ja wiedzialam, co mi sie podoba, jak mial wygladac moj wymarzony plener czy teledysk i o tym wszystkim powiedzialam Panu Markowi, ktory zrobil to dokladnie tak jak chcialam. Wiec moze to kwestia gustu - wystarczy powiedziec jak sie chce zeby plyta wygladala, a nie pozniej marudzic ze sie cos nie podobalo albo muzyka byla nie ta co sie lubi.
 
 
Zosia 

Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 7:54 pm   

Moje wesele właśnie filmowała firma Maribea, więc jak tylko dostane płytkę, to mogę się podzielić opinią.

[ Dodano: Wto Sty 18, 2011 11:16 pm ]
Witam wszystkich! Właśnie niedawno dostałam płytkę z mojego wesela i muszę przyznać, że warto było czekać. Jesteśmy zadowoleni z filmu, Pan z Maribei uwzględnił wszystkie nasze życzenia, a było ich niemało. Dokładnie wiedział o co nam chodzi, nawet nie musieliśmy mu za wiele tłumaczyć. Polecam go, bo cenę też ma przystępną.
_________________
inka85
 
 
alosa 

Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 1:35 pm   

My również polecamy, film jest dokładnie taki, jakiego oczekiwaliśmy i otrzymaliśmy go w krótkim czasie po ślubie, co było dla nas ważne.
 
 
Grazyna90 


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 8:44 am   

Podpisaliśmy w piątek umowę na kamerowanie z firmą maribea. Bardzo nam się podobały fragmenty filmów, które widzieliśmy. Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z tą firmą? Jakieś świeże wrażenia dotyczące współpracy? Starsze opinie, które tu widzę są raczej pozytywne. :)
 
 
lisulodz 

Wiek: 45
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 10:06 pm   

My w zeszłym roku mieliśmy ślub i wesele. Pana Marka polecali nam znajomi i rzeczywiście jesteśmy zadowoleni bardzo :-) Polecamy firmę Maribea :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl