Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
sigma orionis
Autor Wiadomość
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 3:42 pm   sigma orionis

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tej firmy ?
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
scm 

Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 3:29 pm   SigmaOrionis Polecam!

Witam,

zalogowałem się na to forum w zasadzie tylko dlatego, aby mocno zarekomendować orkierstrę, kamerzystę i fotografa, których mieliśmy na swoim weselu. Tutaj opiszę krótko temat kamerzysty...

Marcin przyjechał do Bełchatowa dużo wcześniej niż się umówiliśmy i zapoznał się z terenem - z okolicami kościoła, z salą i z naszymi domami. Jeszcze przed weselem wypełniliśmy ankietę, w której szczegółowo opisaliśmy nasze oczekiwania do których Marcin dostosował się w 100%.
Generalnie polecam wejść na stronkę sigmaorionis (proszę sobie wygoogleować) i w zakładce Galeria Video przejść do strefy filmu. Tam są klipy nagrywane przez Marcina - po prostu bajka! Jest już nasz klip od przedwczoraj (a wesele mieliśmy 10.09!!!) więc można sobie obejrzeć.

Współpraca wyśmienita, naprawdę nie wiem co mam więcej napisać, podam tylko numer telefonu i email jakby ktoś faktycznie miał jakieś konkretne pytania to udzielę odpowiedzi:

600-526-307
lukaszkalwak@wp.pl

P.S
umówiliśmy się, że kamerzysta będzie do około 2, a był jeszcze parę minut po godzinie 3, gdyż wynikły małe komplikacje z podziękowaniem rodziców. Tym bardzie pokazuje, jakim człowiekiem jest i z jaką pasją i zaangażowanie podchodzi do sprawy.
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 8:43 am   

W 100% zgadzam sie z komentarzem powyżej. Kamerzysta jest po prostu PROFESJONALNY w każdym calu. Dodam, ze wzięliśmy go prawie w ciemno ( oglądając filmiki na stronie sigmaOrionis). I lepszej współpracy nie mogliśmy sobie wymarzyć :) a płyty z wesela ogląda sie tak jak dobry film:) Jest bardzo ciekawy i dynamiczny za razem z klasa ( nie ma w nim żadnych tandetnych animacji oraz przejść).
Z Marcinem można dogadać dosłownie wszystko, idealnie zgrywa sie z zespołem muzycznym. Dzięki temu nic z najważniejszych kwestii nie jest pominięte. Dodam ze nasz ślub odbył sie 3.09.2011 a dwa dni po był gotowy już klip ( na stronie KLIP Ślubny 3 in 1 ), w tydzień po weselu wszystkie materiały z wesela już na nas czekały :) )
Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tego kamerzystę :) )

więcej informacji mogę podać na priv lub e-mail miniekdani@o2.pl
_________________
Jola
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 4:34 pm   

Nam bardzo spodobał się ten kamerzysta po udostępnionych filmikach. Jednak po uzyskaniu dostępu do całego zmontowanego filmu, przestało nam się podobać. Troszkę chaotycznie zmontowane (jak dla mnie), np. krótkie błogosławieństwo, właściwie migawka z podłożoną melodią, potem ślub, też ekspresowo, a potem nagle przygotowania do ślubu :? Trochę dziwnie, dlatego też nie zdecydowaliśmy się :roll: :roll:
_________________
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 3:39 pm   

a jak z cena? trailery nawet fajne, ale po obejrzeniu kilku okazuje sie, ze wszystkie sa zrobione wg tego samego schematu -najpierw podglad na kosciol, w tle slowa przysiegi i podobna muzyka, ktora we mnie wzbudza raczek napiecie , a nie wzruszenie (mnie kojarzy sie z wyruszaniem na bitwe w filmach ;) - moze akurat na takie trafilas? Czy ktoras z Was miala innego rodzaju?

Ale generalnie zapowiadaja sie fajnie, stad tyle pytan, bo jestem zainteresowana :)

Pozdrawiam! :)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
sigmaorionis 

Dołączył: 04 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Poddębice
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 4:46 pm   

bambolea napisał/a:
Nam bardzo spodobał się ten kamerzysta po udostępnionych filmikach. Jednak po uzyskaniu dostępu do całego zmontowanego filmu, przestało nam się podobać. Troszkę chaotycznie zmontowane (jak dla mnie), np. krótkie błogosławieństwo, właściwie migawka z podłożoną melodią, potem ślub, też ekspresowo, a potem nagle przygotowania do ślubu :? Trochę dziwnie, dlatego też nie zdecydowaliśmy się :roll: :roll:


Witam
Ogólnie nie zabieram głosu na forum jako że jestem właścicielem firmy. Ale muszę się troszkę wybronić.
Film który Państwo oglądali to film który trwa 1h,20min. Nie wiem czy Państwo wiedzą ale samo błogosławieństwo nie trwa dłużej jak kilka minut. Jest to zazwyczaj wypowiedzenie kilku zdań do młodych. Kościół również zawiera najważniejsze momenty. Tak aby nie zanudzać tym bardziej w filmie który jest krótki. I nie ma czegoś takiego jak przygotowania po ślubie. Myślę że Państwo chaotycznie przeglądali na wyrywki film stąd takie wrażenia. Ponieważ pod koniec uroczystości Kościelnej czasem podkładane jest przesłanie Papieża do młodych. Tam też podkłada się fragmenty z całego wesela, chronologicznie. Całe wesele jest montowane chronologicznie i nigdy nie wstawiłbym przygotowań jako całość np po ślubie.
Długość poszczególnych scen w filmie można doprecyzować według oczekiwań. Tak samo jak muzykę. Są to tylko i wyłącznie kwestie gustu.
Pozdrawiam serdecznie
Sigma Orionis
Filmy ślubne
 
 
lucyna 

Dołączyła: 16 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 16, 2013 9:36 pm   

Ja jestem bardzo zadowolona z filmu i współpracy z P. Michałem :)
i z czystym sumieniem mogę polecić, cały filmik jest napradwę super
Do tego nie musieliśmy długo czekac, bo w 2 tyg już był gotowy. Kolejnym dużym plusem była współpraca, po obejrzeniu filmu miałam drobne uwagi by wyciąć kilka ujęć i zastąpić je innymi, nie było z tym najmniejszego problemu i wszytsko zrobione w cenie i szybko, dodatkowo materiały przywiezione do domu :) (niektórzy za poprawki filmu liczą sobie dodatkowo)
I co jest warte przemyślenia i gorąco polecam to zdecydowanie sie na 3 dodatkowe kamery, które są zainstalowane na sali, z których montaż filmu wygląda naprawdę ciekawie... porównując mój film z innymi kręconymi jedną kamerą... bez porównania. Dodatkowym plusem jest, możliwość zakupienia materiału roboczego, co nie każda firma udostępnia.

Ja jestem suuuuuuuuuper zadowolona, a jestem wymagającą osobą
POLECAM GORĄCO!!!
 
 
inusia 

Dołączyła: 23 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 5:15 pm   

Witam, interesuje mnie ten kamerzysta, czy ktoś ma jakieś nowe opinie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl