Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Video&FotoKris
Autor Wiadomość
agataka 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 100
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 3:19 pm   Video&FotoKris

nie znalazłam tego wątku w wyszukiwarce więc zakładam...Mam nadzieje ze nie jako pierwsi będziemy mieć ich na swoim weselu...To usluga od niedawna dostepna w firmie pana Krzyska z zespołu THE TIME...na przesluchaniu zespolu bardziej reklamował filmowanie a nie zespol moze dlatego ze zespolu juz nie trzeba...bo reklama idzie w swiat poczta pantoflowa...obejrzelismy trzy filmy..jeden obcy (bo chcielismy posluchac jak graja) i dwa juz tych co oni nagrywali i jednoczesnie grali...ten trzeci byl od nas poproszony z zaskoczenia wiec nie bylo tak ze sobie wybrali jakis lepszy...wogole mielismy wrazenie ze nie maja nic do ukrycia...film jak dla nas byl o wiele lepszy niz ten wczesniej puszczony...dynamicznie nagrany ladnie osiwetlony ale bez przesady...bo jak ludzie sie swieca to tez kiepsko wyglada...Mamy wiec nadzieje ze wszystko bedzie ok...ale anty/reklama dopiero za ponad 9 mcy;)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Kwi 02, 2011 2:29 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 10:47 pm   Video - Krismuz

Witam.

Już odebraliśmy film robiony przez firmę Video-Krismuz i jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni wszystko jest zrobione tak jak byśmy chcieli doskonałe wyczucie muzyczne i wspaniała jakość filmu dokładnie taka jak oglądalismy w firmie na pokazie.
Oglądaliśmy film już któryś raz i nie możemy się napatrzeć nie ma nudnych momentów bardzo dobrze się ogląda mimo 3godzin filmu.
Polecam wszystkim my zaufaliśmy temu co mówił Krzysiek i jesteśmy razem z rodziną mega zadowoleni nawet się nie spodziewaliśmy takiego filmu.

Jeszcze dodam że cała współpraca na najwyższym poziomie jeszcze raz Dziękujemy i polecamy.
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 8:56 am   

bardzo się cieszę, że film sie podoba, bo i ja mam podpisaną umowę z Krzyśkiem :)
_________________
 
 
justysiaw 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Gru 2010
Posty: 10
Skąd: włocławek
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 1:15 pm   

my tez wybralismy videofilmowanie robine przez firme Krzyska, pokazywal nam filmy z roznych imprez i kazdy byl takiej samej jakosci oraz tak samo dobry, praktycznie w ktrorym miejscu filmu nie wlaczyl film byl ciekawy i bardzo dynamiczny, a naprawde kilka roznych imprez pokazywal.

nawet imprezy z roku 2009 nie odbiegaly poziomem od tych nowych i bardzo ladne okladki sa


bardzo jestem szczesliwa ze kilka spraw zwiazanych z weselem mamy juz z glowy :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
marzeneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 32
Skąd: Łódź-Łęczyca
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 6:00 pm   

u Nas też będą robic film :P

praktycznie cały film nam się podobał siedzieliśmy chyba ponad 3 godziny na prezentacji jesteśmy pod dużym wrażeniem :smile:

:D
 
 
kamyk83 

Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 7:37 pm   

Witam
Na naszym weselu grał zespół The Time, zamówiliśmy też u nich usługę videofilmowania (fotovideokris) i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Film można oglądać godzinami. Jest świetnie zmontowany. Widać pełen profesjonalizm w każdym calu. Bardzo dobre wyczucie sytuacji, film jest zrobiony bardzo ciekawie nie ma nudnych momentów, wyeksponowane zostało to co najważniejsze. Zarówno kamerzysta jak i montażysta dołożyli ogromnych starań by końcowy efekt był super. Film zmontowany został w ciekawy i inteligentny sposób co dodaje mu dodatkowego uroku. Polecam gorąco wszystkim korzystanie z ich usług również przy wyborze filmowania swojego wesela. Po prostu EXTRA!!! :lol: :) :)
_________________
kamyk
 
 
dnf 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 7:45 pm   Video&FotoKris

Zastanawiam się nad wybraniem tej firmy do nakręcenia video z wesela oraz zdjęć. Czy ktoś może coś jeszcze o nich coś napisać? Jaka jest jakość w porównaniu do ceny i czy warto?
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 11:37 pm   

Witam.

Mogę śmiało polecić :D u Nas kręcili film i do tej pory go oglądamy, w ogóle się nie nudzi, chociaż widzieliśmy go już wiele razy, jakość naprawdę rewelacyjna my mieliśmy jeszcze w promocyjnej cenie więc bardzo Polecamy.

Natomiast zdjęcia w Videofotokris bierzemy też na chrzciny i jesteśmy pewni że będą super :)
 
 
VideoFotoKris 

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 5:39 pm   

Witamy serdecznie.

Informujemy Wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami, że chwilowo nasza strona jest nieczynna z powodu ataku Hakerskiego.

Chwilowo można odwiedzać tylko nasze strony na Facebooku.

Pozdrawiamy serdecznie.

Video&FotoKris

[ Dodano: Pią Lis 23, 2012 3:59 pm ]
Witamy.

Informujemy że strona firmy Video&FotoKris już działa.

Pozdrawiamy serdecznie.
Video&FotoKris
 
 
Marcelo 

Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 12:17 pm   

My także korzystaliśmy z usług Videofotokris na naszym ślubie i weselu, bardzo się cieszymy że wybraliśmy ich usługi. Odebraliśmy płyty z nagraniami i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni z efektów.
Film Video jest rewelacyjnej jakości, odpowiednio dobrana muzyka. Wszystkie nasze prośby zostały wzięte pod uwagę przy robieniu filmu
Całość współpracy NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.
Polecamy VideofotoKris na pewno będziecie zadowoleni.
 
 
marzeneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 32
Skąd: Łódź-Łęczyca
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 2:32 pm   

U nas videofilmowaniem zajmował się właśnie Video&FotoKris :-) . Jedyne co mogę zrobić to bardzo pochwalić ich pracę, ponieważ dzięki nim mamy z mężem Cudowną pamiątkę tego szczególnego dnia. Nie jest to Film jaki nieraz oglądałam(że nigdy nie dotrwałam do końca filmu) – oglądam go ja i moja rodzina już dziesiątki razy - od początku do końca.
Bardzo dobrze zmontowany, ciekawy i uroczy film, który jest naszą najlepszą jak do tej pory pamiątką z Wesela, na której możemy zobaczyć wszystko jeszcze raz. Bardzo dobrze dobrana ścieżka dźwiękowa !! !!!
Kamerzysta doskonale współpracował z zespołem na imprezie i był bardzo miły, oraz ubrany jak prawdziwy Filmowiec ;-) , doskonale wpoił się w salę i zespół, spełniał wszystkie nasze zachcianki. Było widać że traktuje swoją pracę bardzo poważnie, nie pił w ogóle alkoholu (co niestety rzadko się zdarza na weselach). Można powiedzieć tylko jedno: PEŁEN PROFESJONALIZM !! !!!!!!! Z całą odpowiedzialnością polecam ich usługi.
Do tego film podobał się do tego stopnia że musieliśmy zrobić z 10 kopii.
Nasz film jest ZARĄBISTY dlatego, że robił go VideofotoKris !! !!!!!:-):-):-)

Jeszcze raz Dziękujemy i pozdrawiamy - Życzymy powodzenia !! ! :-)
 
 
Marcelo 

Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 3:51 pm   

My zamówiliśmy u Nich Video i zdjęcia z chrzcin, już nie możemy się doczekać, mamy nadzieję że będziemy tak samo zadowoleni jak z materiału z Wesela :P
 
 
Alicjamil 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 21
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 6:56 pm   

Widzieliśmy Film jak dla nas rewelacja, film musimy mieć oczywiście w HD. Widać bardzo duże zaangażowanie w całość i dodatkowo cena nie zabija :-) .
 
 
marzeneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 32
Skąd: Łódź-Łęczyca
Wysłany: Czw Gru 26, 2013 6:07 pm   

Alicjamil napisał/a:
Widzieliśmy Film jak dla nas rewelacja, film musimy mieć oczywiście w HD. Widać bardzo duże zaangażowanie w całość i dodatkowo cena nie zabija :-) .


My kupiliśmy telewizor HD i dopiero teraz doceniliśmy jak ważny jest format HD na dużym TV. Przy małym telewizorze nie było aż takiej różnicy pomiędzy HD a DVD, ale na 50calowym, trzeba koniecznie zamawiać film w HD.

Będziecie na pewno zadowoleni ;-)
 
 
Alicjamil 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 21
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Mar 02, 2015 11:57 am   

kamyk83 napisał/a:
Witam
Na naszym weselu grał zespół The Time, zamówiliśmy też u nich usługę videofilmowania (fotovideokris) i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Film można oglądać godzinami. Jest świetnie zmontowany. Widać pełen profesjonalizm w każdym calu. Bardzo dobre wyczucie sytuacji, film jest zrobiony bardzo ciekawie nie ma nudnych momentów, wyeksponowane zostało to co najważniejsze. Zarówno kamerzysta jak i montażysta dołożyli ogromnych starań by końcowy efekt był super. Film zmontowany został w ciekawy i inteligentny sposób co dodaje mu dodatkowego uroku. Polecam gorąco wszystkim korzystanie z ich usług również przy wyborze filmowania swojego wesela. Po prostu EXTRA!!! :lol: :) :)


W sumie to mogę powiedzieć to samo, dodam tylko że nam robili jeszcze teledysk z Pleneru, i bardzo dobrze że się zdecydowaliśmy na ten teledysk, bo to jest jedna z piekniejszych pamiątek, jakie mamy :-0.

Reszta też jest rewelacyjna.

Jeszcze raz dziękujemy :) :) :) Videofotokris
 
 
Martiusz 

Dołączyła: 23 Lut 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 29, 2016 6:35 pm   

Alicjamil napisał/a:
W sumie to mogę powiedzieć to samo, dodam tylko że nam robili jeszcze teledysk z Pleneru, i bardzo dobrze że się zdecydowaliśmy na ten teledysk, bo to jest jedna z piekniejszych pamiątek, jakie mamy :-0.

Reszta też jest rewelacyjna.

Jeszcze raz dziękujemy :) :) :) Videofotokris


my też się raczej zdecydujemy na ich film, dość dobra cena i dużo różnych dodatków w cenie mają, do tego mamy dostać 3 kopie filmu, myślimy też o tym teledysku z pleneru :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl