Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Pon Wrz 15, 2014 1:12 pm
Sala MALAGA
Autor Wiadomość
badman 

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 8:50 pm   

Koleżanka miałam tam wesele w lipcu tego roku i nie była za bardzo zadowolona. Jedzenie było inne niż zamówione, niezbyt smaczne i dość mało. Sami rozważaliśmy tą salę, jednak po jej opowiadaniach zrezygnowaliśmy :/ Cena na ten rok była 175 zł./os. (lub 170 zł. bez napojów), pokrowce płatne dodatkowo 6 zł./szt.
 
 
calipsoo 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 423
Skąd: z miasta Łodzi:P
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 11:31 pm   

Ja dziś miałam przyjemność odwiedzić salę Malaga. Muszę przyznać że sala wygląda jeszcze lepiej na żywo niż na zdjęciach. Pani przedstawiła Nam menu do wyboru i powiem szczerze że ślinka mi pociekła na samą myśl o tych pysznościach.
Jeżeli idzie o ceny to na dzień dzisiejszy jest to 185zł za wesele i 75 za poprawiny. Za zespół, kamerzystę, fotografa płaci się -20%, a za dzieci do 10 lat -40%. W cenie są napoje gorące i zimne bez ograniczeń, V ciepłych dań plus zimne przekąski w ilości 20 do wyboru, lody, ciasta i owoce oraz tort z bitej śmietany i oczywiście chlebek na powitanie. Nie wlicza się w cenę alkoholu i szampana bo to też alkohol. Mnie sala ta oczarowała.
Aha i jeszcze jedno zaliczka 2000.
_________________
SI VIS AMARI, AMA
 
 
 
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 6:26 pm   

Organizowaliśmy przyjęcie weselne w Sali Malaga 18 czerwca br. i jesteśmy bardzo zadowoleni, iż wybraliśmy właśnie tę salę ;)
Przyjęcie zostało zorganizowane zgodnie z umową oraz naszymi oczekiwaniami...
sala bardzo elegancka, przepięknie przybrana.
Dania wybrane przy pomocy Pani właścicielki bardzo smaczne, elegancko i sprawnie podane, wielki plus dla błyskawicznej i bardzo sympatycznej obsługi!
Ciasta i tort przepyszne - goście byli wprost zachwyceni.
Jedynym mankamentem sali jest brak pokoi hotelowych, ale można zawaterować gości w pobliskim hotelu Ambasador.

Sala w 100% godna polecenia!!!
Pozdrawiam
 
 
wochen 

Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 5:41 pm   

To ja z zona w takim razie podbijemy temat :)

Wesele wraz z poprawinami mielismy 11 i 12 czerwca br.

Jestesmy zgodni z opinia wyzej: sala jest w 100 procentach godna polecenia:

- wszystko zrealizowane zgodnie z umowa (jasno i klarownie wytlumaczone podczas jej podpisywania)
- kontakt z wlascicielami przed weselem i w jego trakcie wzorowy
- sala przepiekna i pieknie sie prezentuje na zdjeciach i nagraniach
- wszystkie dania gorace bardzo smaczne
- mnostwo przystawek nie do przejedzenia
- ciasta bardzo smaczne (to rowniez opinia innych gosci)
- obsluga fantastyczna (jeszcze raz podziekowania dla Was)
- klimatyzatory wyrabiaja nawet przy pelnej sali i upale
- wesele i poprawiny do ostatniego goscia i ostatniego tchu :)

Faktycznie pokoje hotelowe bylyby przydatne, ale pelna gotowosc wlascicieli do przewiezienia gosci do hotelu, np. Ambasador rehabilituje obecna sytuacje.

Zarowno my jak i wszyscy nasi goscie sa pod duzym wrazeniem.

W razie dodatkowych pytan chetnie odpowiemy na PW.

Pozdrawiamy.
Ostatnio zmieniony przez wochen Sob Lip 02, 2011 5:43 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
roxy 

Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 6:48 pm   

ja też byłam rozczarowana tą salą, po przeczytaniu opinii i obejrzeniu zdjęć na stronie myślałam, że to będzie moja sala, niestety okazała się b. mała i niczym mnie nie ujęła
 
 
Ania87 

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 8:30 pm   

Oglądalam wiele sal i musze powiedziec ze tylko Malaga i Dworek Amber byl godny mojej uwagi.Jednak w tym drugim cena troche nas przerosla.Malaga jest sliczna i od razu po wejsciu do niej wiedzialam ze to jest to.Na pewno mam wiele obaw ale licze na to ze wlaścicielka stanie na wysokosci zadania i bedziemy bardzo zadowoleni:)
Sal w Łodzi jest bardzo duzo ale ceny niektore porazaja w porownaniu do ich wygladu.
 
 
Ewa 88 

Dołączyła: 25 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 6:22 pm   

Witam serdecznie!
Z powodów osobistych odstąpię salę weselno-bankietową MALAGA na ul. Kolumny 217 w atrakcyjnym terminie 4.08.2012r. - wesele na min. 100os.
Sala jest naprawdę piękna, mieści do 150os., posiada duży ogród oraz parking mieszczący ponad 50 samochodów
Właściciele to mili, serdeczni i wyrozumiali ludzie.

W razie pytań bądź pary zainteresowane proszę o kontakt :

mail : ewa_lodz_1988@o2.pl
tel: 507-690-088

Pozdrawiam, Ewa Świątek
Ostatnio zmieniony przez Ewa 88 Wto Paź 25, 2011 6:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 1:05 pm   

Odwiedzaliśmy tą salę podczas poszukiwań. Nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia, może dlatego że styl pałacowy nie jest tym który bym wybrała. Ale to kwestia gustu.
W sezonie ślubnym max.100 os. jeśli mniej dopłata do tej setki połowę ceny talerzyka (przynajmniej tak zrozumiałam), co dla mnie jest TOTALNIE bez sensu no ale..
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 1:58 pm   

koniczynka84 napisał/a:
W sezonie ślubnym max.100 os. jeśli mniej dopłata do tej setki połowę ceny talerzyka


koniczynka84, chyba minimum 100 osób a nie max.? Takie coś funkcjonuje w wielu salach - tzn. że musi być minimalna liczba osób bo inaczej im się nie opłaca mając duża salę zrobić wesele np. na 70 osób.
_________________

 
 
Adriannaa 


Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 8:04 pm   

Byłam oglądać tę salę niedawno i niestety nie przypadła mi do gustu. Tak jak napisała koniczynka84, styl coś na wzór pałacowego ale w ubogim wydaniu. Być może wygląda ładniej kiedy jest udekorowana, ale ja oglądałam bez dekoracji i mi się nie podobało. Za cenę 185zł (+ 80zł poprawiny) myślę, że mogę znaleźć coś bardziej atrakcyjnego dla mnie.
Mają tam także nowo postawiony namiot weselny, w którym można zoogranizować dość duże wesele, ma własny ogródek, a w nim miejsce na grilla i namioty,w środku ogrzewanie i klimatyzajca, wszystko nowe i ładnie zrobione, tam podobało mi się znacznie bardziej. Mój ślub odbędzie się w 2013r. więc terminów mają dużo na letnie miesiące. Ja jednak chyba bałabym organizować wesele w takim namiocie, bo trzeba trafić na ładną pogodę, w innym wypadku nie wyobrażam sobie tego wszystkiego, ale gdyby pogoda dopisała to można tam zoorganizować naprawdę piękne wesele, takie jak na filmach;)
Dla zainteresowanych dostałam cennik i menu więc mogę przesłać :)
Pozdrawiam
_________________


 
 
calipsoo 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 423
Skąd: z miasta Łodzi:P
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 9:16 pm   

Gdzie dokładnie usytuowany jest ten namiot?? W ogrodzie za sala?? Czyli rozumiem, że mogą się odbyć dwa wesela jednocześnie?? Jedno na sali a drugie w namiocie??
_________________
SI VIS AMARI, AMA
 
 
 
Adriannaa 


Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 9:21 pm   

Za salą jest odgrodzony drugi ogród i tam znajduje się ten namiot wraz z parkingiem do niego przynależnym. Namiot niedawno dopiero został postawiony z tego co mówił właściciel, jeszcze nie ma ogrzewania, ale będzie niedługo. Tak, mogą być organizowane dwa wesela jednacześnie :)
_________________


 
 
calipsoo 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 423
Skąd: z miasta Łodzi:P
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 9:24 pm   

Ale czy goście z jednego wesele mają możliwość przejścia na drugie wesele, czyli czy goście z sali mogą pojawić się na weselu w namiocie i odwrotnie?? Czy jest to takie ogrodzenie, że wesela są dwa jednocześnie, ale goście zostają u siebie.
_________________
SI VIS AMARI, AMA
 
 
 
Adriannaa 


Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 9:33 pm   

Wjazd jest jeden, goście którzy mają wesele w sali parkują na parkingu przed salą, a goście z namiotu przejażdżają na oddzielny parking który znajduje się za salą. Nie ma możliwości przejścia z namiotu do sali. Każdy z nich ma osobny ogród i parking, które są oddzielone płotem.
_________________


 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 9:02 am   

Byłam, zobaczyłam i podzielę się opinią :)
Na początek kilka słów o menu... Bardzo bogate i brzmi bardzo smacznie :) w cenie jest 5 posiłków gorących i dośc dużo przystawek, z tego co pamiętam w sumie 15 do wyboru. Cena zawiera również chlebek powitalny, szampana i tort.
Sala, wystrój- pięknie. Duże wrażenie robią żyrandole i wiszące w oknach firany/ zasłony. Bardzo elegancko to wygląda. Duży podest dla orkiestry, wydzielony parkiet do tańczenia, reszta to kafelki. Parkiet jest dośc mały, wątpie, żeby zmieściło się na nim 100 osób (ale mogę się mylic). Z tego co zauważyłam to kafelki są dośc "tępe" i nie byłoby problemu z tańczeniem na nich.
Toalety ładne, nawet bardzo ładne, pachnące, dodatkowo toaleta dla niepełnosprawnych. Do dyspozycji Młodych jest pokoik na prezenty, alkohol itd, oczywiście zamykany na kluczyk.
W ogrodzie nie byliśmy ze względów pogodowych, ale z tego co widac na zdjęciach- jest ok :)
Sala zapewnia jeszcze dodatkowe atrakcje (dodatkowo płatne). Z tego co zapamiętałam: są dwie wersje wiejskiego stołu- mniejsza/tańsza i większa/droższa, stół rybny, stół serowy, sztuczne ognie...
Od tego roku będą otwarte już pokoje. Od czerwca pokój dla Młodych- w cenie, a najprawdopodobniej od sierpnia- reszta pokoi, gdzie będzie można pomieścic przyjezdnych gości.
Podobało mi się, że sala dysponuje zdjęciami stołów, przystawek i innych atrakcji, można usiąśc sobie przy stoliku i spokojnie obejrzec.
Cena za talerzyk jest uzależniona od sezonu (sezon: od Wielkanocy do końca pażdziernika) i od liczby gości (im więcej, tym niższa).
No i jeszcze ważna rzecz- jest klimatyzacja! Sala ma dwa dośc spore klimatyzatory, więc wydaje mi się, że nawet przy dużej liczbie osób nie będzie duszno.
We wtorki w godz. 19:00-20:00 i w soboty 15:00-16:00 na sali zawsze ktoś jest, więc jeśli ktoś planuje zajrzec tam w tych godzinach, to nie trzeba się umawiac :)
Ogólnie rzecz biorąc- sala bardzo nam się spodobała i póki co jest naszym nr 2.
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 8:45 pm   

Ogladalismy te salę z narzeczonym choc podobała mi sie bardzo wizualnie to odpadła w przedbiegach ze względy na ceny i podejście właścicielki - niemiła kobieta, z niespotykanym na dzisiejsze czasy podejściem do klientów. Nie odpowiadała na żadne pytania, rzuciła nam kartki tlumaczać "co bedę Państwu mowic, tu jest wszystko napisane". mam wrazenie, że chciała sie nas jak najszybciej pozbyć. Mnie zalezy na komforcie w kontaktach my - usługodawcy. Dużo płacimy, więc wymagamy. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić współprace z ta pania. Szkoda, bo sala naprawde b. ładna.
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 11:13 am   

Niekryty_krytyk napisał/a:
na sali jest około 5 lub więcej rożnych komunii jednego dnia !
Jak to jest możliwe w Maladze? To znaczy z logistycznego punktu widzenia? Jedna na sali, druga w namiocie, a reszta? są porobione ścianki działowe czy co?
_________________
 
 
nowożeńcy_MiB 

Dołączyła: 28 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Maj 28, 2012 1:19 pm   

Witam jestem po weselu w maladze. Super sala, naprawde polecam wszystkim zastanawiającym się parą. Sama sala bardzo zadbana i czysta. Jedzenie smaczne i duzo. A ciasta naprawde super! Nie mieliśmy rownież zadnych problemów z właścicielką. Odpowiadała na wszystkie nasze pytania a było ich naprawde duzo bo chcielismy zeby sie wszystko udało. Bardzo konkretna osoba, wywiązała sie z przedstawionej oferty. Być moze Ewa_Ewi sama nie wiedziałaś co chciałaś i nie miałaś do końca uzgodnionych szczegółów dlatego tak ogolnikowo właścicielka mowila. Naprawde wszystko ok a do tego juz mieliśmy pokoje dla naszych gości! Serdecznie polecam
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 8:47 am   

nowożeńcy_MiB napisał/a:
Być moze Ewa_Ewi sama nie wiedziałaś co chciałaś i nie miałaś do końca uzgodnionych szczegółów dlatego tak ogolnikowo właścicielka mowila.
Dokładnie wiedziałam czego chciałam, ale na zadne pytanie nie dostałam odpowiedzi, cytutuje włascicielke "a co ja pani bede mowic" tu jest wszytsko napisane" - i - doslownie - rzuciała mi kartki z oferta!!! Ewidentnei dała znac, ze ją nudzą pary młode zwiedzające sale i w kołko pytajace o to samo. Zatem po co tracic czas jak mozna rzucic karte z oferta jak psu kosc. Byc moze po podpisnaiu umowy to sie zmienia - wlascicielka odpowiada na wszytskie pytania zadowalajaco, ale nie na etapie ogladania sali. I nie moge stwierdzić, ze moze po prostu miała zly dzien, bo nie jestem pierwsza osoba, ktora ma dokladnie takie same odczucia. Moj kolega z pracy - choc sala go urzekla - nei zdecydowal sie na nią wlasnei przez to jak zostali potraktowani z narzeczona przez wlascicielke przy pierwszym spotkaniu.

[ Dodano: Sro Cze 13, 2012 9:51 am ]
ratowniczka napisał/a:
Niestety tak jak napisałam na mnie właścicielka nie wywarła dobrego wrażenia. Ale jak wyraźnie napisałam JEST TO MOJE ZDANIE.
moje jest dokładnie takie same. Mnie po prostu zdziwiło takei podejscie do klienta. To byla jedyna sala, gdzie spotkałam się z czyms takim.
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 8:17 pm   

I ja się przyłącze do zdania dziewczyn, jakie mają na temat Pani Właścicielki Strasznie naburmuszona kobiecina.
Również otrzymaliśmy kartki,zdjęcia i mieliśmy sobie cyt. "popatrzeć"
Gdy zapytaliśmy ją gdzie kupuje mięso o mało się nie udławiła, po czym odpowiedziała
-A CO TO PAŃSTWA INTERESUJE?

ehh szkoda gadać...
 
 
kamek 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 7:00 pm   

Jestem bardzo zdziwona waszymi opiniami na temat właścicielki sali Malaga, gdyż w naszym przypadku nasza współpraca już od pierwszego spotkania podczas zwiedzania sali układała się znakomicie. Odpowiadała ona bardzo rzeczowo na nasze pytania i była bardzo miła. Po podpisaniu umowy kontakt rówńież był bardzo dobry.

Ogólnie z mojej strony bardzo polecam tą Salę. Byliśmy bardzo zadowoleni z organizacji naszej imprezy, a nasi goście byli zachwyceni. Jedzenia było bardzo dużo i bardzo smaczne. Dostaliśmy bardzo dużo jedzenia do domu po skończonej imprezie i wtedy na spojnie mogliśmy wszystkiego spróbować. Torcik był przepyszny. Ze swojej strony mogę również polecić stół rybny-nasi goście bardzo go chwalili.
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 8:09 pm   

Każdy może słabszy lub lepszy dzień - nie wpadajmy w skrajności.
Od strony kuchni - każdy ma swoje gusta, od strony wystroju - trochę tandeta...
Rozmowa z właścicielką - lata`90te. Lokalizacja ok.
_________________
Tomek
 
 
patyk52 

Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 10:59 am   

Czy ktoś organizował wesele w tym namiocie country? świetna opcja na większe wesele, właścicielka pomyślała i o takich zapotrzebowaniach. pewnie wszystko co zwiazane z jedzeniem jest takie samo, mam pytanie czy wlascicielka aby na pewno gotuje wszystkie potrawy na miejscu czy tylko są one odgrzewane po wczesniejszym zamowieniu kateringu? bo mnie takie słuchy doszły...
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 12:01 pm   

Cytat:
ą one odgrzewane po wczesniejszym zamowieniu kateringu? bo mnie takie słuchy doszły...
takie rzeczy to w namiocie w Jaśminówce, tu wszystko gotowane jest na miejscu
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 12:18 pm   

troszka88 napisał/a:
takie rzeczy to w namiocie w Jaśminówce
ahaha :smile: :smile: :smile:

Ja też wiem, że w Maladze wszystko jest świeżutkie, także nie ma się co martwić :)
_________________
 
 
patyk52 

Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 1:00 pm   

To mnie troche uspokoiliscie. bo tylko to mnie dreczy, więc juz teraz jest ok. Polecam goraco wszystkim ten namiot country, klimat jest bajeczny! jak dla mnie właścicielka idealna do współpracy!
 
 
Vanilia 


Wiek: 37
Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Boat city
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 8:19 pm   

Również byłam obejrzeć 2 tygodnie temu...

Sala mi się b.podobała - widzieliśmy ją pięknie udekorowaną na dwie godziny przed weselem. Na plus - smaczne jedzenie (zdanie kilku znajomych, którzy się tam bawili no i Pani Właścicielka poczęstowała nas ciastem-bardzo dobre), pokoje dla gości, ogród, wolne terminy na 2013 (na tą chwilę np. cały wrzesień), klimatyzacja, bardzo konkretna Właścicielka.

Na mojej liście sal na ulicy Kolumny, Malaga jest na drugim miejscu- zaraz po Amber(niekwestionowany numer1!!!)
_________________
 
 
emjagodzinska 

Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 12:04 pm   

My braliśmy ślub 5 maja, wesele było w Malaga Country Club, czyli w namiocie, było przepięknie! Właścicielka bardzo konkretna, pomocna i życzliwa! Goście mówili, że na początku byli zdziwieni tym, że wesele będzie w namiocie, dziewczyny trochę się bały o szpilki, koleżanka mówiła, że była na weselu w plenerze, wcześnieij padało i miała całe zamoknięte buty (zamszowe!).[w maladze wszedzie dobra podłoga, nie chodzi się po trawie, są ładne alejki żwirowe) Ale jak juz przyjechali, wszyscy byli zachwyceni, więcej komplementów usłyszałam o sali, niż o swojej sukience ;) A tak fachowym okiem to: kelnerzy bardzo cierpliwi, jedzenie dobre (mało jadłam, ale potem je dostaliśmy i zwłaszcza smakowały mi faszerowane udka, mężowi kwaśnica ze stołu wiejskiego). Ciast nie dostaje się "do domu", ale wiem, że goście bardzo zachwalali (nie jadłam, ale coś mi się kojarzy, że są tam robione). Właścicielka bardzo pomocna, ja się tego bardzo bałam, bo na forum są niepochlebne opinie, ale chyba dziewczyny tak trafiły, albo coś - nie wiem, u nas było super. Tomek każe mi jeszcze napisać, że mu zupy smakowały!
 
 
EwelinaiRafal 

Dołączyła: 16 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 7:45 pm   

Jedynym minusem tej sali są właściciele. Niedawno odwiedziliśmy tą sale ... i spotkanie z właścicielką pozostawiało wiele do życzenia rzuciła nam na stół jakieś kartki i zdjęcia nie można było sie niczego dowiedzieć bo przecież wszystko mamy na kartkach tylko chodzi o to żeby posłuchać o tej sali co ma właścielka do powiedzenia a nie przyjść i poczytać ... Później wybralismy się do namiotu tak niestety spotkało nas spore rozczarowanie gdyż padało zaledwie 10 minut a tak się okazało że namiot na rogach przecieka akurat przy samym miejscu dla orkiestry ... Niestety gdzy poruszyłam ten temat z właścicielem strasznie się oburzył i stwierdził że jak pada cały dzień to woda wypływa na zewnątrz, no cóż ja bym nie ryzykowała bo jeszcze musiałabym orkiestrze zwrócić pieniądze za sprzęt a sama też nie chciałabym aby moi goście paplali się w kałużach.
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 5:16 pm   

EwelinaiRafal napisał/a:
spotkanie z właścicielką pozostawiało wiele do życzenia rzuciła nam na stół jakieś kartki i zdjęcia nie można było sie niczego dowiedzieć bo przecież wszystko mamy na kartkach
to jest dokładnie to, co i mnie spotkało (i co napisałam wyzej ;-)
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 8:40 pm   

Ewa_Ewi napisał/a:
EwelinaiRafal napisał/a:
spotkanie z właścicielką pozostawiało wiele do życzenia rzuciła nam na stół jakieś kartki i zdjęcia nie można było sie niczego dowiedzieć bo przecież wszystko mamy na kartkach
to jest dokładnie to, co i mnie spotkało (i co napisałam wyzej ;-)
to jest myślę to co spotkało Ciebie, mnie i 80% osób odwiedzających tą salę.
 
 
pol192 

Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 9:52 pm   

my we wrzesniu mieliśmy wesele w Maladze w namiocie. Mogę w pełni polecić każdemu znajomemu tę salę. Super jedzonko, obsługa, wystrój. My na szczęście nie mieliśmy problemów z właścicielami sali, wręcz przeciwnie byli bardzo pomocni. Wesele dopięte na ostatni guzik. Do niczego nie mamy większych zastrzeżeń.
Namiot nie przeciekał w żadnym miejscu więc z tym nie było żadnych problemów. Ogólnie polecam sale. Wesele udało się i nie było żadnych większych problemów.
 
 
KKS 

Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 13, 2013 5:08 pm   

wesele 27.04.2013
Gorąco polecamy!
Ponieważ:
-Bardzo dobry kontakt z właścicielką.
-Przepiękne oryginalne wnętrze
-sala przestronna, czysta i super udekorowana
-przepyszne jedzenie (gorące, świeże i ładnie podane)
-obsługa na medal (bardzo dobrze zorganizowana)
 
 
RoksDe88 

Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Maj 17, 2013 11:03 pm   

Widzę że Malaga sobie bardzo słodzi posty chwalebne krótkie bardzo zwięzłe po prostu super ale że namiot przecieka to nic ,Wpis Vanilii to czysty marketing a cotumka to wytrawna blogerka A co do opinii KKS to tak piszą o sobie właściciele lub osoby którym się takie wpisy zleca .Chętnie zabaczyłabym zdjęcia KKS z 27.04.2013 Na pewno uwiarygodniłyby pozytywną opinię ,ale sądzę że nie doczekamy się chociaż 1 fotki KKS ,na cóż kolejna reklamka
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Maj 18, 2013 10:24 am   

Od siebie dodam, że właśnie usunęłam z tematu 3 posty pisane z tego samego IP jednak każdy pod innym nickiem. Były to jedyne posty tych osób (osoby?) na forum i wszystkie pozytywne opowiadające o "swoim" ślubie, który "właśnie" się odbył na tej sali.
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 18, 2013 4:15 pm   

Asiek napisał/a:
Od siebie dodam, że właśnie usunęłam z tematu 3 posty pisane z tego samego IP jednak każdy pod innym nickiem. Były to jedyne posty tych osób (osoby?) na forum i wszystkie pozytywne opowiadające o "swoim" ślubie, który "właśnie" się odbył na tej sali.
_________________
buahahahahahahahahahahahahahahaha Pani właścicielka się nie popisala :)
 
 
żurawina 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 25, 2013 4:17 pm   

troszka88 napisał/a:
Asiek napisał/a:
Od siebie dodam, że właśnie usunęłam z tematu 3 posty pisane z tego samego IP jednak każdy pod innym nickiem. Były to jedyne posty tych osób (osoby?) na forum i wszystkie pozytywne opowiadające o "swoim" ślubie, który "właśnie" się odbył na tej sali.

_________________ buahahahahahahahahahahahahahahaha Pani właścicielka się nie popisala :)



... a najbardziej śmieszy to Troszkę, która prowadzi na forum jawny marketing Białego Pałacu- na innych wątkach wypowiada się tylko po to, żeby dokonać miażdżącej krytyki.
Oczywiście z pomonięciem Czarnego Stawu...



Poprawiłam cytaty. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Maj 25, 2013 9:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 25, 2013 7:27 pm   

żurawina, litości! hahahahahahahahahahaha
 
 
żurawina 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 25, 2013 7:45 pm   

Co za przekonujący argument!
 
 
mhalad 

Dołączył: 12 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 12, 2013 3:12 pm   

My mielimy wesele 6 lipca w sali i zdecydowanie możemy ją polecić.

Sala ładna, czysta i przestronna. Na ścianach sporo luster co dodaje przestrzeni, ale też poprawia estetyke sali. Wesele mieliśmy na 90 gości + kapela (5 osób) i fotograf. Miejsca do tańczenia dużo, nawet dla osób, które do tańczenia potrzebują znacznej przestrzeni. Klimatyzacja chłodziła mocno, trzeba ją było nawet trochę ograniczyć (a na zewnątrz tego dnia i nocy było bardzo ciepło).

Świetny tort weselny (my wybraliśmy tort cherry z prawdziwymi wiśniami w środku na bazie bitej śmietany). Nie za słodki, lekko wyczuwalny alkohol, doskonała bita śmiatana. Zdaniem naszym i wielu gości po prostu w sam raz!

Jedzenie świetne i w ilościach, że duuużo zostało do zabrania po weselu. Napojów dostatek. Goście bardzo je chwalili i wiemy, że nie była to jedynie kurtuazja. Wszystko na stołach wyglądało bardzo pięknie i kolorowo. Można było nacieszyć oczy, a zaraz potem podniebienia :) Ciasta były pyszne, ale mogłoby byc ich odrobinę więcej.

Podest dla zespołu duży, w zupełności wystarcza dla 5 osobowego zespołu ze sporą ilością sprzętu (klawisze, perkusja, akordeon, 2 gitary, saksofon).

Sala dysponuje też pokojami dla ponad 30 gości. Pokoje na wyremontowanym poddaszu sali, bardzo ładne, czyste, z przyjemnymi łazienkami. Na korytarzu do dyspozycji była nawet deska do prasowania i żelazko co nas miło zaskoczyło. W pokoju młodych jest nawet sejfik (praktyczna rzecz). Dodatkowo można zamówić śniadanie dla gości.

Jedyne do czego można się było przyczepić w pokojach to brak żaluzji/rolet w oknach. Ale to chyba tylko do tego.

Będąc już po wszystkim możemy powiedzieć, że pewnie zbytnio się wszystkim przejmowaliśmy (co pewnie naturalne wydając sporo pieniędzy i nie mając doświadczenia w organizacji wesel ;) . Właścicielka ma duże doświadczenie w organizacji wesel i pewnie innych przyjęć, zadbała rzeczywiście, by wszystko było na wysoki połysk - wygląd sali, jedzenie i obsługa.

Chętnie byśmy powtórzyli tę noc ;)

Pozdrawiamy i dziękujemy za piękne wesele!
 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 14, 2013 2:01 pm   

Właśnie, wraz ze swoim narzeczonym, rozpoczęliśmy tournee po salach weselnych :) Jednego dnia odwiedziliśmy kilka, jedną z nich była Malaga. Była to już któraś z kolei, odwiedzona przez nas sala, więc mamy porównanie. We wszystkich innych salach właściciele, czy też menadżerowie najpierw oprowadzali nas po sali, pokazywali każdy zakamarek, ogród, co i jak jest, jak być może, a dopiero na samym końcu przechodziliśmy do interesów- kasy. Właścicielka Malagi od razu zaprosiła nas do stołu i pokazała rozpiskę cenową, nawet nie zdążyliśmy się dobrze rozejrzeć. Nie oprowadziła nas po sali, ani po ogrodzie, mało tego, w międzyczasie przyszła druga para, więc właścicielka powiedziała, że generalnie namiot możemy sobie obejrzeć sami, tam w środku jest obsługa jakby co i możemy ewentualnie do niej wrócić, jakbyśmy coś jeszcze chcieli, po czym wzięła się za tę drugą parę.
Wydaje mi się, że prowadzenie sali weselnej jest specyficznym zajęciem. Trzeba to lubić, poświęcać temu czas, służyć pomocą i stworzyć odpowiedni klimat, a nie tylko wręczać cennik i a potem liczyć hajs.
 
 
taktaktaktak 

Dołączyła: 17 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lip 18, 2013 3:46 pm   SALA MALAGA - polecamy

Witamy,

serdecznie polecamy super salę MALAGA.

Dobry i szybki kontakt. Załatwialiśmy wesele trochę zdalnie, więc to było dla nas istotne. Właścicielka wychodzi na przeciw oczekiwaniom.

Sala jest bardzo ładna, chyba ostatnio odnawiana, pokoje świetne!!!!
Jedzenie bardzo smaczne (takie głosy dochodziły do wielu gości), wszystko fajnie zorganizowane, niczego nie brakło, itd.

POLECAMY :)
A&M H.

Dodano: Czw Lip 18, 2013 4:49 pm
apropos wlaścicielki - faktycznie też na poczatku nie zrobiła na nas najlepszego wrażenia, ale byliśmy na weselu przyjaciół w tej sali kilka miesięcy wcześniej, którzy nas zapewnili, że jest naprawdę w porządku. Mimo, że na początku trochę się zraziliśmy, to im dalej w las, tym było lepiej - serio! Ale oczywiście, zróbcie jak chcecie.
My polecamy! :)
_________________
pozdrawiam słonecznie
 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 19, 2013 9:57 am   

Dobrze, że właścicielka zyskuje przy bliższym poznaniu :) Jednakże wiem jak to tam wszystko w Maladze wygląda i niestety, właścicielka, chociaż milsza, nadal nastawiona jest tylko na to, żeby liczyć pieniądze. A to ciasto, które pary oglądające salę dostają do spróbowania, to myślicie, że z domu przynosi, albo specjalnie na tę okoliczność piecze za własne pieniądze? No nie, za to zapłaciła para, która będzie miała za kilka godzin wesele w tej sali, to z jej puli idzie. Niby co tam, parę kawałków ciasta w tą, czy w tą, ale z drugiej strony płaci się za to ciężkie pieniądze i chociażby dla zasady takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.
Ale żeby nie było, z tego co wiem, jedzenie tam jest ok, sala też nie jest brzydka, ale nie zdecydujemy się na nią, bo na nasze oko, ta sala jest za ciasna na 140 osób, a jeśli chodzi o namiot, to z pogodą nie trafisz-jak oglądaliśmy go na dworze było z 17 stopni-w środku niestety też, a przecież szykowali go na wesele tego dnia, także nie zaryzykujemy :)

Zwiedziliśmy wszystkie sale przy Kolumny i z przykrością stwierdzam, że pomimo zapewnień właścicieli, są za małe jak na nasze 140 osób, zaczynam się załamywać, dlatego jakby któraś/któryś z Was miał/a namiar na fajną, naprawdę (a nie tylko z opisów) komfortową salę na tyle osób, gdzieś w okolicy, to będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi :)
 
 
Radziu_i_Ania 

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 12:14 pm   

My byliśmy w Maladze i właścicielka jest sympatyczna. Sale nawet się nam podobają, tylko na sali Country toalety chyba są za zewnątrz, więc gorzej jakby padał deszcz...
_________________
 
 
kamillos12312 

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 10:00 pm   

właściciel ok właścicielka masakra nastawiona tylko na zysk nie wy będa następni.ten namiot ok cos nowego ale toalety masakra i trzeba dojść więc w razie deszczu panna młoda ma problem :)
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 11:14 pm   

kamillos12312 napisał/a:
toalety masakra i trzeba dojść

żartujecie, że toalety są na zewnątrz??? w XXI wieku? weźcie mnie nie straszcie bo ja tam idę w tym roku na Sylwestra... no to chyba nam trochę d**y zmarzną - jakaś masakra, za taką kasę... Że ja o tym wcześniej nie wiedziałam...
_________________
 
 
 
kamillos12312 

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 04, 2013 5:31 pm   

na sylwestra to pewnie idziesz do budynku a tam toalety normalnie chodziło mi o wesele w tym namiocie i tam są toalety na zewnątrz.ciekawe jaka będą mieli tam orkiestre na sylwka bo byłem rok temu i słaaaaabo :)
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sro Gru 04, 2013 8:48 pm   

No to mnie trochę uspokoiłeś z tymi toaletami :-)
Co do zespołu to w tym roku ma być Matrix - Band. kamillos12312 nie pamiętasz może kto grał w zeszłym roku?
_________________
 
 
 
marcinos 

Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 04, 2013 11:50 pm   

Witam,
my mieliśmy wesele w sali Malaga 28 września.
Z czystym sumieniem polecamy tą sale. Wesele było na ok 115 osób, wszyscy byli naprawdę zadowoleni, zarówno goście jak i my.
Organizacja, posiłki, wszystko na poziomie naprawdę godnym polecenia!

Jeśli chodzi o właścicielkę - Panią Monikę, naprawdę, WIELKIE DZIĘKUJEMY :)
Od samego początku była bardzo pomocna, wyrozumiała, w wielu kwestiach nam doradziła, jak się okazało celnie :)

Więc jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości czy brać tą sale - nie zastanawiajcie się dłużej bo naprawdę warto :)
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 5:14 pm   

Wprawdzie na weselu na tej sali nie byłam, ale spędziłam tam ostatniego Sylwestra więc dorzucę kilka słów od siebie. Jeśli chodzi o wygląd to wiadomo, że jest to rzecz gustu - jednym sie podoba innym nie, napewno lepiej wygląda udekorowana, jak dla mnie ok. Nie wiem na ile osób dokładnie jest przewidziana sala, ale na zabawie sylwestrowej było ok 100 i jak dla mnie, przy takiej ilości parkiet jest zdecydowanie za mały. Zdecydowaliśmy sie akurat na tą salę, gdyż przekonało nas smacznie brzmiące menu i stół wiejski. Jeśli chodzi o posiłki to jak dla mnie masakra - wykwintnie brzmiały tylko z nazwy, aż żałuję, że nie wydrukowałam i nie zabrałam ze sobą menu, wtedy wiedzielibyśmy co teoretycznie jemy... Np zupa krem z pomidorów z płatkami mozarelli była rzadsza niż pomidorówka, którą zazwyczaj robię. Był też barszczyk czerwony w kolorze ziemi przyrządzony najpewniej z papierka w proporcji chyba 1 łyżka na litr wody. Z potraw które zapamietałam (niestety) były też flaki (tzn chyba flaki) na które składało się moim zdaniem mięso z kurczaka oddzielone mechanicznie i całkowicie pozbawiony smaku i koloru wywar boję sie pomyśleć z czego. Organizację podawania posiłków pominę milczeniem... Gdyby nie fakt, że mieliśmy fajną ekipę, pewnie zwinęlibyśmy się do domu zaraz po północy, i słyszałam na sali wiele podobnych opinii. Na weselu chyba jednak nie wygląd sali jest najważniejszy a właśnie jedzenie i jeśli zwyczajowo tak "smacznie" się tam gotuje to ja nikomu organizacji wesela na tej sali nie polecam...
Cytat:
Więc jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości czy brać tą sale - nie zastanawiajcie się dłużej
proponuję sie jednak bardzo mocno nad tym tematem zastanowić...
_________________
Ostatnio zmieniony przez AgaNika Wto Cze 10, 2014 5:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl