Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ADRIATICO (Andrespol) - co sądzicie o tej sali?
Autor Wiadomość
selaginella 

Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:44 pm   

Kochani, nigdzie nie mogę znaleźć info nt parkingu!! :? Help!! Czy miejsca parkingowe są tylko te przed budynkiem? Bo jesli tak, to chyba tylko na 10-12 aut:(
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 10:04 am   

selaginella, parking jest przed salą podobno i gdzieś w głębi. Właściciel zapewnił że nawet jak przyjedzie 50 samochodów to one będą miały gdzie stanąć. Powiedział jeszcze, że dwie osoby kierują jak stawiać samochód żeby potem nie było problemów z wyjazdem, więc ja się już tym nie martwię, pozostawią tą sprawę im - ma być dobrze :)
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 2:22 pm   

Po średnio długim poszukiwaniu sali (w sumie 5 sal+2 "obserwowane" z pozycji gościa) podpisaliśmy umowę z Adriatico. Póki co jestesmy pierwszymi, którzy zadeklarowali zdecydowaną chęc na okragłe stoły i nie ukrywam,że troche obawiam się tego ryzyka. Będzie ok 110 osób zatem absolutne max jak na tę salę przy okragłych stołach.... Piszecie, że przy prostych stołach i 120 osobach tez było ok i tego się trzymam...
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 8:36 am   

tomcia, powiedz mi ile placicie na przyszly rok, co jest wliczone i ile chca za stoly okragle??- my tez je chcemy :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez anooleczka Pon Wrz 20, 2010 8:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 7:08 am   

anooleczko, płacimy 170 zł (w umowie zapisalismy ze cena nie ulegnie zmianie). Wliczone jest wszystko prócz alkoholu tj. zimne i ciepłe napoje, ciasta, tort. Oczywiscie wiejski stol i fontanna czekolady za dopłatą. Jestesmy zainteresowani jedynie fontanną i jest to koszt 350 albo 550 zł-nie pamietam :kwasny: . Za okrągłe stoły nic nie dopłacamy, jesli o to pytasz. Z tego co wiem, to pokrowców na krzesła nie praktykuje się, a to na pewno dlatego, że krzesła są naprawde piekne i byłby to grzech je przykryć. Ponadto ładnie komponują się kolorystycznie z wnętrzem. Jedyną wizualną kwestią, która mi nie odpowiada w tej sali są okna-nie pasują do całości, takie zwykłe są:( No ale wszystkiego mieć nie można. Myślę, że stosunek jakosć-cena jest w przypadku tej sali wyjątkowo korzystny, mimo kilku mankamentów (te okna i odrobinkę większa sala mogłaby być).
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 7:12 am   

Byliśmy, zobaczyliśmy i sie zdziwiliśmy.
Sala niezla, ogrod to duzo powiedziane- dla nas to patio :p
Ladna zastawa, przystepne ceny zniżki na wesele w piatek. Jedzenie pakuja w swoje opakowania. Skladzik zamykany na klucz na alkohol- roznosi go rodzina, za drobna zaplata (100zl) kelnerzy, ale trzeba im otwierac drzwi (prawidlowo :) ).
Porazil mnie bardzo wytarty parkiet i zapach kuchni na sali :( (innym pewnie to nie przeszkadza).
Generalnie sala ladna, ale chyba przesz swoj ksztal (trojkat) sprawia sie wrazenie, ze czlowiek jest zgniatany :) (przynajmniej my sie tak czulismy).
Podsumowujac:
Polecam ta sale :) Blisko, dobra cena, swietny wystroj. (przeciez to najwazniejsze).

[ Dodano: Wto Wrz 21, 2010 8:13 am ]
tomcia, dzieki :) zdarzylam sie sama przejechac :)
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 7:45 am   

anoleczka, ale się zgrałyśmy :) Zmartwiłaś mnie tym zapachem kuchni-byliśmy kilka razy i nie mieliśmy akurat "przyjemności" mimo, że trwały przygotowania do wesela... Chyba wyślę przed weselem swoich ludzi żeby przypilnowali aby wywietrzono :-) Z parkietem tez masz rację, ale liczę, że szybko się zapełni:) Poza tym i tak dobrze, że jest, bo mam obawy co do terakoty (ślisko na wygibasy). Rownież z ogrodem przyznaję Ci rację. Mnie akurat on nie martwi bo i tak będzie na pewno zimno (15.10) i wszyscy będa wyskakiwac tylko na szybka fajke i się chować. Będąc gościem za weselach zaobserwowałam także inny problem-nadmierne "rozłażenie się gości" po terenie. W Adriatico liczę na to że pojdą do sali barmanśkiej po prostu i tam ewentualnie pogadają jak się zmęczą np głosna muzyką. Wynajmujemy też tamtejszego barmana, więc liczymy się w sumie z tym, że może powstawać alternatywna impreza, ale taka bardziej kontrolowana :cool:

[ Dodano: Wto Wrz 21, 2010 8:48 am ]
anoleczka najwazniejsza kwestia- rozumiem, że na sale się nie zdecydujecie! P.S. Spoko, mów nie obrażę się :smile:
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 7:55 am   

tomcia, chyba jednak sie nie zdecydujemy... ale czas pokaze.. podobalo nam sie, ale chyba to nie jest to :wink:
_________________
 
 
TiM 

Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 5:58 pm   

mam pytanie dotyczące liczby gości. Czy to prawda,że musi byc minimum 100 osób, bo jak np. przyjdzie 80 to za 20 będzie trzeba tak zaplacić. PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!!!
_________________
TiM
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 6:09 pm   

My powiedzielismy ze bedziemy miec ok. 80-85 osob i Kierownik odpowiedzial nam ze nie ma problemu.
_________________
 
 
TiM 

Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 6:26 pm   

A jeszcze mam pytanko odnośnie "prezentu" od adriatico dla mlodych. Czy to prawda,że dostaje się od nich apartament?? :o
_________________
TiM
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 6:39 pm   

TiM napisał/a:
A jeszcze mam pytanko odnośnie "prezentu" od adriatico dla mlodych. Czy to prawda,że dostaje się od nich apartament?? :o

Zgadza sie :)
Apartament dla mlodych gratis, ale to zadna nowosc ani okazja :) Prawie w kazdej sali tak jest.
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 6:49 pm   barman w Adriatico

Kochani, czy ktos kto organizował wesele bądź był gościem w Adriatico, gdzie był wynajety tamtejszy barman, mogłby wypowiedzieć się na temat jakości jego usług? Jedna z forumowiczek bardzo nagatywnie ocenia jego pracę (drinki mał smaczne, nieciekawie podane, niczym nie rózniące sie od zwykłych, domowych, zero pokazów sztuki barmańskiej). Do mojego wesela niecały rok, ale chciałabym wiedzieć na czym stoję i nie wydawać pieniędzy na marne...
 
 
zytu_ska 

Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 7:40 am   

Witam,

jesteśmy po weselu (28 maja 2011) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa bardzo miła. Jedzenie pyszne i niczego nie brakowało na stole (cały czas donoszono napoje, jeśli tylko jakiś się skończył). Mieliśmy barek i było warto. Barman miły, umiał "zadowolić" naszych gości :) W ogóle fajny pomysł z tym barkiem, bo to niespotykane a bardzo atrakcyjne. Sala piękna, mieliśmy 3 okrągłe stoły i resztę podłużnych i było to bardzo fajne ustawienie! :D Przy 90 osobach, które były na naszym weselu (gdzie większość tańczyła non stop właściwie) miejsca na parkiecie nie brakło. Fajny ogródek, ale u nas nieco niewykorzystany, bo padało :P Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni! Super! Dziękujemy :D
 
 
kasiakow 

Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 10:19 pm   

Słyszelismy same pozytywne opinie o tej sali. Czy orientujecie sie ile osób maksymalnie się tam zmiesci? My planujemy wesele na okolo 140 osob...
 
 
zytu_ska 

Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 7:11 am   

Właściciel twierdzi, że jest w stanie upchnąć tam 150 osób, ale my mielismy wesele na ok. 90 osoby, z orkiestra i fotografami. I to według mnie jest maks!
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 8:24 pm   

słyszałam że adriatico miało być powiększane więc może za rok pomieści te 150 osob
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
zytu_ska 

Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 7:28 am   

jeśli miało być powiększane to może pomieści. w tej chwili, moim zdaniem, jest to mało możliwe.
 
 
Miliaa 

Dołączyła: 30 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 5:25 pm   

asimi napisał/a:
słyszałam że adriatico miało być powiększane więc może za rok pomieści te 150 osob


Witam

Ja też tak słyszalam w lutym tego roku. Przy podpisywaniu umowy Właściciel zapewniał nas, że sala będzie powiększana. Dzwoniłam ostatnio zapytać kiedy zaczyna prace remontowe i nie uzyskałam odpowiedzi. I szczerze jestem przerażona bo prosić będziemy 140 osób.
Już powoli trace nadzieję, że w Adratico ruszą z przebudową.
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 6:04 pm   

My już po:) Wesele liczyło 92 osoby + zespół i fotograf na innej sali. Z punktu widzenia organizatora, nie mogę powiedzieć nic złego o tej sali. Jedzenie było naprawdę ok, obsługa barmańska też. Wygląd sali to kwestia gustu, nam się podoba. Filary nie przeszkadzały raczej gościom. Dzień przed weselem stwierdzilismy, że ze względu na absolutną niemożność odpowiedniego usadzenia części rodziny, bedziemy zmuszeni częściowo zrezygnować z okragłych stolików na rzecz 1 większego (połączone 2-3 stoliki) tradycyjnego, ale właściciel zaproponował 1 dodatkowy okragły stolik, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Wydaje mi się, że trochę drożej go przez to wynieślismy, bo na wszystkich stołach, mimo, ze przy niektórych stolikach siedziało 8-9 osób pewnych potraw i tak musiał podać jak dla 10 osób (cały pstrąg faszerowany, patera z owocami itp).
Mimo pewnych obaw mielismy barmana i goście uznali to za świetny pomysł. Myślę, że ocena pracy barmana zależy też od wkładu samych organizatorów-podobno u nas był duży wybór drinków (15, w tym 2 bezalkoholowe) i zrobiłam (będę nieskromna, a co tam! :wink: ) fajną kartę drinków. Na sali barmańskiej stale było 4-12 osób na moje oko.
Może małe zastrzeżenie do barmana -ok godziny 3 zabrakło pewnych alkoholi, a on myslał, że po prostu juz ich nie mamy (były w magazynku) i np mama z ciocią whisky z colą sie nie napiły. Było to już jednak na tyle późno, że goście chyba wybaczyli nam brak niektórych drinków:) Poza tym barman był przemiły i naprawdę szybko robił drinki:) Jesteśmy naprawdę zadowoleni:)
Ostatnio zmieniony przez tomcia Czw Paź 20, 2011 6:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
moniica 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 1:44 pm   

Wygląd sali i ten ogródek tak nas zauroczyły, że zarezerwowaliśmy tę salę na przyszły rok. Właściciel podczas każdego spotkania był miły i bardzo konkretny. Sala po sezonie weselnym, ale przed sylwestrem będzie poszerzana (już jest dobudówka) i jak zapowiedział właściciel bedzie nowy parkiet zrobiony :)
_________________

 
 
 
mlodapara 

Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: miasto
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 1:17 pm   

Ja mialam wesele w Adriatico i chciałabym sie podzielić moimi spostrzeżeniami, to są moje subiektywne odczucia wiec prosze sie nie irytowac:)
Zacznę od rzeczy, które mi sie podobały: przede wszystkim sama sala, jest bardzo ładna, klasyczna jak zamawialismy to byly brzydkie organdynowe zasłonki a teraz są cięzkie, eleganckie kotary. Fajnie, ze są pokoje dla gości w przystepnych cenach. Nas urzekły również krzesła (nie jetesmy zwolennikami pokrowcow) a one są tak ładne, ze pokrowców nie potrzeba.
Jedzenie na stole wiejskim dobre.
A teraz minusy:
Sala pomieści maxymalnie 120 osob i to jest mega max. My mielismy na 100 i bylo akurat ( orkiestra i kamera siedzieli z nami na sali a nie osobno w sali ze stolem wiejskim ). Mieliśmy problem z krzesłami, które tak wychwalałam bo po 1,5 roku od zamówienia staly sie mocno brudne i poplamione. Dla wlasciciela to bylo niezauwazalne......... Zgodzil sie je wyczyscic ale to nie bylo profesjonalne czyszczenie. Nie wiem czy o czystosc w całym lokalu tak kiepsko dba....
w dzien slubu bylismy rozłożyc wizytówki i prosiłam zeby usuneli ze schodów na polzgniłe kwiaty w donicy bo szpecily wejscie, powiedziano mi ze nie ma problemu ale tego nei zrobili.Bylam rozczarowana.
Z właścicielem cieżko się dogadac co do zmian w menu, jedzenie jak dla mnie( jestem wybredna) nie bylo super. Czerwony barszcz wodnisty, żurek tez... zimne mięsne rpzystawki smakowały wszystkie tak samo.....
Tort byl bardzo dobry, i trzeba przyznać, ze jedzenia nie zabrakło.
Dalej... faktycznie kelnera znaleść bylo sztuką trzeba bylo schodzić i wołac.
Barman ktorego zamówilismy i zaplacilismy osobno, był jednoczesnie kelnerem..........
Napoje nie byly dostawiane na bierząco.
Co do klimatyzacji to cięzko mi pwoiedzieć, bylo faktycznie cieplo na sali, ale to byl upalny dzien, ludzie się krecili jestem w stanie zrozumiec.
Podsumowując stan faktyczny róznil się od tego zapowiadanego przez właściciela, sama sala jest bardzo ładna i to jest ważne, podalam szczegóły, które mi osobiscie nie odpowiadały ale tez nie popsuły mi zabawy na weselu:)
 
 
myszeczka2009 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 9:10 am   

Cześć :) Chciałam się zapytać czy możecie wrzucić jakieś zdjęcia z wystrojem sali?? Czy są balony czy trzeba to sobie samemu to załatwiać? Czy robią jakiś wystrój przy młodej parze??
Będę wdzięczna za odpowiedź!! :)
_________________
Myszeczka
 
 
 
mlodapara 

Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: miasto
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 9:17 am   

Ta sala jest na tyle ładna i elegancka, ze balony byłyby profananacją............
 
 
myszeczka2009 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 9:23 am   

mam rozumieć, że nie ma dodatkowego strojenia?? coś nad młodą parą jak siedzi przy stole??
_________________
Myszeczka
 
 
 
mlodapara 

Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: miasto
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 9:49 am   

tak, chyba mają jakąś opcje do wyboru rzeczy przyczepic, serca z róz napewno a co wiecej to nie wiem......
 
 
myszeczka2009 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 9:51 am   

dlatego pytam, bo chciałabym wiedzieć jak wygląda sala po przystrojeniu!! może później ktoś wrzuci zdjęcia, żebym mogła zobaczyć co i jak!!
_________________
Myszeczka
 
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 2:43 pm   

agata007 napisał/a:
byłam w lokalu adriatico nie jednokrotnie , z uwagi na liczna rodzinę i aż ciężko mi uwierzyć w to co pani wypisuje tutaj . nasnuwa się jedna myśl może konkurencja ?


Dziewczyna napisała, że jedzenie i sala były bardzo w porządku, a problemem stanowiła tylko obsługa. Zresztą i tak całość oceniła 4,5/6. To na pewno podłe oszczerstwa konkurencji :lol:

agata007 napisał/a:
mam nadzieje ze jest pani z branży gastronomicznej , ponieważ ocena osoby bez odpowiedniego doświadczenia nie na wiele się przyda .


Rozumiem, że w takim razie na forum w wątkach lokali powinny pojawiać się wyłącznie posty autorstwa właścicieli i pracowników danego miejsca? :)

agata007 napisał/a:
Podsumowując w skali od 1 do 5 ;
obsługa 5
sala 5
kuchnia 5
kucharki 5 :) ( bardzo mile panie )

Ogólna ocena 5.


Podsumowując - nie twierdzę, że tak nie jest, ale pisanie o jakimś miejscu w takich superlatywach przez nową osobę zawsze będzie podejrzane. Mam nadzieję, że ma Pani tego świadomość :lol:
 
 
mlodapara 

Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: miasto
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 6:10 am   

Moze Agata007 to kelnerka z Adriatico? hahaha
Ja sie zgadzam, ze obsługa pozostawila wiele do życzenia i nic mojego zdania nie zmieni, zycie lokalu napedzają klienci a nie znawcy gastronomii,
Byc moze obsługa cierpi na "zmeczenie materiału", bylam ostatnio na weselu w nowo otwartej sali weselnej i tam wszystko bylo dopięte na ostatni guzik, ale wiadomo, ze kazdy sie stara zrobic dobre pierwsze wrazenie.
 
 
nela1 

Dołączyła: 06 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 2:50 pm   

Jesteśmy świeżo po naszym weselu które odbyło się dwa tygodnie temu. Możemy w pełni polecić restauracje z dokonanego wyboru jesteśmy niesamowicie zadowoleni. Miejsce bardzo klimatyczne urządzone ze smakiem nie potrzebne są dodatkowe upiększenia no może po za kwiatami w standardzie są wazony z kilkoma białymi różami- skromnie ale ładnie. :) Dla mnie dużym plusem był to że część taneczna połączona jest z jadalną. Połączenie takie naprawdę zachęca do zabawy. Jedzonko bardzo apetyczne i w bardzo duzych ilościach. Tak jak szef obiecywał kelnerzy proponowali dodatkowe porcje posiłków dla osób które miały ochotę oraz bez żadnych grymasów przynosili posiłki dla spóżnialskich...Ogólnie na moim weselu obsługa była pomocna i uśmiechnięta.
Jedynym minusem który przychodzi mi na myśl są pokoje na górze hotelu- są dość małe.!
Wraz z mężem nie żałujemy wyboru sali a wręcz jesteśmy bardzo zadowoleni:) Nie musieliśmy się niczym przejmować braliśmy czynny udział w zabawię... Było super no i wybór orkiestry to strzał w dziesiątkę, kapela Czaban band z Lublina gorąco gorąco polecam.
 
 
asia1 

Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 8:30 am   

27.10.2012r mieliśmy wesele w Adriatico w Andrespolu i muszę przyznać, że przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania .Gości było ponad 80 osób i każdy spokojnie mieścił się na parkiecie. Jedzenia było bardzo dużo podawane na półmiskach, więc każdy mógł nakładać sobie do woli. Przekąski ślicznie były udekorowane na stole, a to co zostało pakowane było do domu. W drugiej Sali znajdował się stół wiejski i fontanna czekolady , która zrobiła furorę . Pokoje dla gości były przytulne i czyste. Jeśli chodzi o obsługę spisali się na medal. Dbali o to , aby nic nie brakowało na stołach, co chwilę pytali się gości czy wszystko w porządku czy coś potrzeba uśmiechnięci i bardzo uczynni. Właściciel zadbał o każdy szczegół uroczystości bardzo miły , otwarty na każdą propozycję ze wszystkim można było się dogadać . Jednym słowem stanął na wysokości zadania. Goście byli bardzo zadowoleni, a my z mężem mamy piękną pamiątkę na całe życie. Z czystym sumieniem polecam tę salę naprawdę warto.
 
 
MajKama 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2013 1:20 pm   

Byliśmy na weselu w tej sali w styczniu ubiegłego roku. Generalnie nie ma się do czego doczepić, choć jak to się mówi "dupy nie urywa". Jedynym ale za to poważnym minusem jest fakt iż na sali było przeokrutnie zimno!! Zdaje się że gdzieś przy łazienkach był termometr, który niezmiennie wskazywał 13 stopni. Biorąc pod uwagę że był to prawdziwie zimowy, mroźny wieczór/noc taka temperatura to nieporozumienie. Poza tym naprawdę w porządku.
_________________
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 6:17 pm   

Byłam w Adriatico dwa razy i obie imprezy uważam za udane. Bardzo dobre jedzenie, takie domowe, babcine. Faktycznie sala może wydawać się mała, ale ja byłam na weselach tylko 80 i 100 osób więc nie wiem jak wyglądają "upychani" tam ludzie. Prolbemem mogą być schody przy zejściu na salę... Po paru kieliszkach dla niektórych nie dopokonania. Jednak jak dla mnie fajna sala :)
 
 
piter4 

Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 21, 2013 11:40 pm   

Ślub mieliśmy w maju tego roku i pora na kilka naszych przemyśleń:
Sala bardzo ładna i właściciel ok. Widać, że lubi robić wszystkie wesela w jednym stylu (po swojemu), ale każda nasza prośba i sugestia była zrealizowana tak jak chcieliśmy. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z wesela i całej zabawy i sale gorąco mogę polecić.

Dodam jednak kilka uwag i rad:
- nie decydujcie się na prosiaka, jest mały i bardzo tłusty (zupełnie nie warto za niego dopłacać) - ja na talerzu miałem tylko kawał tłuszczu i zero mięsa.
- bardzo lubię strogonowa, niestety to była bardziej zupa gdzie trzeba było szukać mięsa i innych składników.
- wszystko co było podane mieliśmy możliwość zapakować i zabrać,

Pomimo tych zastrzeżeń byliśmy zadowoleni z całej organizacji wesela, decydując teraz ponownie byśmy skorzystali z oferty Adriatico. Zwróćcie tylko uwagę na nasze uwagi i śmiało możecie decydować się na wesele właśnie tam.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Sie 27, 2013 11:07 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lukaszmar 

Wiek: 37
Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 8:40 am   

29,06,2013 odbyło się nasze wesele w restauracji Adriatico :) . Ta restauracja to moim zdaniem najpiękniejsza sala w okolicy. Szefostwo pomocne i sympatyczne zawsze służy poradą. Obsługa pracowita i sympatyczna. Jedzenia jest bardzo dużo i moim zdaniem bardzo dobre zresztą goście również chwalili, zwłaszcza rosół który był pyszny naprawdę wżyciu tak dobrego nie jadłem (przepraszam Mamusiu). Zastawa ładna i elegancka białe kwadratowe talerze oraz kieliszki na wysokich nóżkach do wody wina i wódki. Jedynym minusem były dla mnie kwiaty na stołach, były zbyt skromne jedna biała róża w wąskim wysokim wazoniku. Nasze wesele w Adriatico oceniam na 5 i wszystkim polecam tą restauracje.
 
 
moniica 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 8:55 am   

My swoje wesele mieliśmy w Adriatico 26.10.2013 i lepszej sali nie mogliśmy wybrać.

-Jedzenie bardzo smaczne, takie domowe, wszystko własnego wyrobu (nawet makaron w rosole) oraz bardzo dużo. Nikt głodny nie wyjdzie.
-Tort mieliśmy z sali i był przepyszny (śmietanowo - brzoskwiniowy).
-Powianie chlebem i solą również gwarantuje sala.
-Kelnerzy bardzo sympatyczni i pracowici.
-Korzystaliśmy z usług barmana poleconego przez właściciela i jesteśmy również bardzo zadowoleni drinki były kolorowe i goście zadowoleni.
-Wyroby na wiejskim stole na prawdę były przepyszne i mnóstwo tego.
-Zastawa biała kwadratowa, kieliszki na nóżkach do wódki i napojów. Kawa i herbata również podawane w eleganckich białych filiżankach.
-Z właścicielem można się spokojnie dogadać i poustalać wszystko.

Wesele było na 110 osób i spokojnie było miejsce do zabawy dla każdego. Nie zamieniłabym tej sali na żadną inną :D
_________________

 
 
 
Kasioludek 

Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Koluszki
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 12:38 pm   Adriatico - polecamy!

Absolutnie polecamy salę Adriatico w Andrespolu!

Wszystko na najwyższym poziomie, a i przy tym pięknie.
Na naszym weselu (20.04.2013) bawiło się 110 osób (łącznie z nami i obsługą) i jest to idealna sala dla takiej ilości osób.

Polecamy!
Kasia i Kamil Mazur
 
 
Paula_153 

Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Wrz 28, 2014 11:54 am   

Wesele w sali Adriatico mieliśmy 23 sierpnia 2014 r i lepszej sali nie mogliśmy sobie wymarzyc. Sala jest przecudowna, jak dla mnie w stylu balowym, żyrandole robią mega wrażenie. Obsługa spisała się rewelacyjnie, nigdy niczego nie brakowalo. Jedzenia przesmaczne i duzo, nikt nie wyjdzie glodny. Szef sali przesympatyczny człowiek i w wielu kwestiach poszedł nam na rękę, bardzo ugodowy. Wesele i poprawinki mielismy na 100 osób i miejsca do tańczenia bylo wystarczająco. Mieliśmy pokoje dla gości i dla pary młodej w cenie talerzyka więc się bardzo opłacało. Polecam tą salę w 100% i jeśli jeszcze raz miałabym wybierać to nie zamieniłabym tej sali na żadną inna. Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem. Moj meil: paula_153@wp.pl

pozdrawiamy Paulina i Dawid
_________________
Paula
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 07, 2015 9:33 pm   

Wczoraj (06/06/2015) mieliśmy okazje pracować w Adriatico, więc krótka relacja z tej "drugiej" strony :)

+ pyszne jedzenie
+ dużo jedzenia
+ niezła współpraca z orkiestrą
+ dobra ogólna organizacja pracy
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Cze 22, 2015 12:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dagmara1990 

Wiek: 33
Dołączyła: 24 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 11:42 am   

Miałam wesele w adriatico 18 lipca 2015 roku i jestem bardzo zadowolona właściciel bardzo uprzejmy i ugodowy, obsługa przemiła, jedzenia bardzo dużo, goście do tej pory wspominają że tak dużo posiłków gorących oraz przystawek, jedzenie bardzo smaczne. Jeśli ktoś chce zorganizować tradycyjne polskie wesele z dużą ilością jedzenia to polecam adriatico. Jedynym minusem jaki zauważył to to że należałoby odświeżyć pokoje gościnne, ale sala weselna robi ogromne wrażenie zaś mała sala z drink barem oraz wiejskim stołem w stylu starej piwniczki to strzał w dziesiątkę Pozdrawiam Paulina. Jeśli ktoś ma jakieś pytania mogę odpowiedzieć mailowo.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2016 8:01 am   

Podbijam temat. Może ktoś się podzieli świeżutką opinią na temat Adriatico? Powie coś o menu, obsłudze, nagłośnieniu itd.? Za nami Sylwester, studniówki, karnawał... rozpoczął się sezon weselny i komunijny. Ktoś, coś? :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 19, 2016 12:11 pm   

To ja wypowiem się jako gość. Byliśmy na weselu w Adriatico w zeszłą sobotę 13.08.2016r.
Sala jest ładna, choć nie do końca w moim stylu, ale o gustach się nie dyskutuje. Na stołach stały bukiety z ciemnoczerwonych róż i innych kwiatów w tej tonacji. Pasowało to do kolorystycznie do reszty wystroju sali. Plusem jest tez sporo miejsca na zewnątrz z boku sali, ławeczki i stoliki z dala od głównej drogi. Obsługa kelnerska była przez cały czas pomocna i uśmiechnięta (choć mogliby im zmienić strój, bo bluzki kojarzyły mi się z jakąś stołówką :P ). Często chodzili i proponowali kawę/herbatę. Kelnerki bez problemu donosiły ciepłe posiłki dla osób spóźnialskich. Jedzenie było smaczne i w dużych ilościach. Mogę się przyczepić do tego, że na stołach było mało miejsca. Na samym początku na stołach było tyle przystawek, ciast i owoców, że kelnerki nie miały miejsca żeby postawić półmiski z mięsem, ziemniakami i warzywami. Trzeba było sobie nałożyć i od razu podawać półmisek kolejnej osobie a potem odstawić na parapet albo oddać kelnerce. Kiedy wszyscy zasiedli do stołów, było nieco ciasno i stukaliśmy się łokciami podczas jedzenia.
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 21, 2016 3:02 pm   

alekul89, na ile osób było to wesele?
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 21, 2016 7:09 pm   

Dokładnie nie wiem ale na oko około 70-80 osób.
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 3:25 pm   

Właściwie mogłabym się podpisać pod słowami alekul89. Trochę dodam od siebie.

alekul89 napisał/a:
Na samym początku na stołach było tyle przystawek, ciast i owoców, że kelnerki nie miały miejsca żeby postawić półmiski z mięsem, ziemniakami i warzywami. Trzeba było sobie nałożyć i od razu podawać półmisek kolejnej osobie a potem odstawić na parapet albo oddać kelnerce.
Taka sama sytuacja. Z komentarzy gości siedzących blisko mnie można się było domyślić, że wielu osobom to przeszkadzało. Nie było zbyt wygodnie - gorący półmisek, raz dwa nakładamy, podajemy dalej, nie ma gdzie odstawić, trzeba czekać na kelnerkę... Osobiście poprosiłabym o ustawienie ciast i owoców na osobnym stole, np. z winami, nalewkami i kawą/herbatą. Zyska się zawsze trochę miejsca.
alekul89 napisał/a:
Obsługa kelnerska była przez cały czas pomocna i uśmiechnięta (choć mogliby im zmienić strój, bo bluzki kojarzyły mi się z jakąś stołówką :P ).
Pamiętałam o Twoim komentarzu odnośnie stroju i się przyjrzałam dokładnie, hehe. Pewnie te bluzki miały do stroju marynarskiego nawiązywać, w końcu to Adriatico :) Same panie kelnerki były bardzo miłe, życzliwe i uśmiechnięte do rana. ;)

Jedzenie dobre. Smakował mi rosół, ziemniaki (nie śmiać się, nie wszyscy potrafią dobrze ugotować ziemniaki :) ),kluski śląskie (ekstra!), nadziewany kurczaczek, ryba po grecku, gulasz. Nie zachwycił mnie żurek - jakby rozcieńczony. Tort z sali niestety nie był zbyt smaczny, szkoda :( (to nie tylko moja opinia).

Sala nie do końca jest w moim stylu, ale jej niewątpliwym atutem są ogromne żyrandole. Na weselu na którym byłam przez większość wesela były zapalone wszystkie żyrandole, lampy, kinkiety... Było zbyt jasno. Dopiero po pierwszej w nocy (przypadkiem trochę) przygaszono część świateł i w końcu był nastrój, można było też żyrandole podziwiać ;) Najwyraźniej nie zostało to z nikim dogadane, ale wydaje mi się, że obsługa powinna zadbać o odpowiednie oświetlenie, by było bardziej klimatycznie, nastrojowo. Ot, taka moja wskazówka dla przyszłych par młodych z Adriatico. ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Gru 24, 2016 2:58 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Asia_27 

Dołączyła: 01 Lis 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 8:25 pm   

Witam,
23 lipca 2016r. odbyło się nasze wesele w sali Adriatico . Sala jest przepiękna, gustownie urządzona i posiada bardzo przytulny ogródek do dyspozycji gości. Obsługa sali bardzo profesjonalna, miła i pomocna. Jedzenie było bardzo smaczne i było go bardzo dużo. Warto dodać, że wszystko było podane w bardzo atrakcyjnej formie, na ładnej zastawie. Apartament dla nowożeńców jest świeżo po remoncie, bardzo przytulny i wygodny. Za same powyżej wymienione rzeczy spokojnie bym poleciła Adriatico, ale dodatkowo wspomnę o uczciwości właściciela. W dniu ślubu wszyscy byliśmy tak zakręceni, że zapomnieliśmy umowy na organizację wesela, na której zapisane było ile mamy jeszcze zapłacić po zakończeniu przyjęcia. Okazało się, że daliśmy za dużo pieniędzy – nie minęło 5 minut i Pan Właściciel zwrócił nam 500 zł! Specjalnie zadzwonił do żony o 5 rano, żeby upewnić się czy wszystko się zgadza, bo już podczas płacenia zwrócił nam uwagę, że chyba za dużo. Naprawdę super facet. Normalnie bym nie chwaliła się swoją głupotą ale chcę mu się odwdzięczyć chociaż w ten sposób :-)
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Sob Lut 25, 2017 12:41 pm   

Miałam okazję bawić się w Adriatico na przyjęciu weselnym w 2014 roku. Sala atrakcyjna wizualnie, jest możliwość ustawienia okrągłych stołów, jedzenie smaczne i w dużych ilościach, pyszny tort. Minus to moim zdaniem zejście po schodach do sali, dla osób starszych czy niepełnosprawnych może to stanowić nie lada problem,zwłaszcza,że toalety też są na tym wyższym poziomie.
_________________
Mój dzienniczek!

 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 14, 2019 9:02 pm   

Ostatnio miałam okazję bawić się na weselu w tej sali. Jeśli chodzi o wygląd sali to robi wrażenie. Wygląda trochę jak barokowy pałacyk według mnie. Bardzo ładna sala, super efekt z lustrami. To co mi sie podobalo to żyrandole i chyba nie tylko mi sie podobały. Jest wyjście na patio (ogrodu jako tako nie ma), gdzie można się przewietrzyć czy zapalić. Miejsca parkingowe też oczywiście są.
Jeśli chodzi o jedzenie z ciepłych dan to średnio mi smakowało. Przystawki były bardzo dobre, ale było ich mało, nawet bardzo mało... po cztery czy pięć kawałków na 2 duże stoły... Co do dań ciepłych to było mało miejsca (dla niektórych gości widziałam że brakło ziemniaków czy surowki, ja np. nie dostałam mięsa bo zabrakło...?). Mogę pochwalić rosół, bo był gorący, co nie zawsze jest obecne na sali xd i na pewno nie polecam frytek. Są suche i kupne...
Obsługa bardzo miła, sprezala się bardzo, a gości było sporo. Toalety czyste i pachnące niezależnie od godziny. Ktoś stuka przypadkiem kieliszek i wylalo się wino, poproszony obsługa od razu zajęła się uprzatnieciem, żeby nikt nie upadł.
Sale bym poleciła tak 7 na 10 :wink:
EDIT
zapomniałam dodać że nagłośnienie sali jest bardzo dobra. I obiekt jest klimatyzowany. Ktoś też wspomniał o ilości schodów, co faktycznie mało sprzyja osobom starszym...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hachiko Nie Lip 14, 2019 9:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl