Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hotel Grzegorzewski
Autor Wiadomość
blanca19 

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 19
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 8:19 pm   Hotel Grzegorzewski

szukam przegladam i nie moge znalezc opini na temat Hotelu Grzegorzewskiego... wszelka pomoc mile widziana :)
_________________
Przeszczesliwa ... :)
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 6:39 am   

byliśmy tam na weselu znajomych w sierpniu zeszłego roku. Jedzenie dobre, jeśli zależy Ci na noclegu to tu też jest plus. Nie podobały mi się okrągłe stoły - no ale taki wybór był państwa młodych, więc to można zmienić.
a i tam chyba jest "korkowe" jak się nic nie zmieniło.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Karollka Pią Paź 18, 2013 7:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blanca19 

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 19
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 12:09 pm   

Karollka, dziekuje bardzo za opinie ! Akurat mnie okrągłe stoły się podobają, potrzebne są jedynie długie obrusy i pełne pokrowce na krzesła żeby dodać im nieco elegancji ;)

Korkowe hmmm tym chyba się nie trzeba przejmować bo moi znajomi i rodzina potrafią sobie sami nalac ;)
Biorę to miejsce pod uwagę jedynie ze względu na nocleg gdybym nie miała tylu gości przejezdnych to pewnie zdevydowalabym się na Biały Pałac...
_________________
Przeszczesliwa ... :)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 12:17 pm   

blanca19 napisał/a:
Korkowe hmmm tym chyba się nie trzeba przejmować bo moi znajomi i rodzina potrafią sobie sami nalac

Z tego co się orientuję to korkowe płaci się za każdą otwartą butelkę a nie za to, że kelner obsłuży gości.
_________________
 
 
blanca19 

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 19
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 12:44 pm   

agulka1989, dziekuje za twoj wpis mam nadzieje ze nie ket to obowiazkowe hmm jeśli mam swoj alkohol i któryś z gości je rozdaje i sobie otwierają przy stole to chyba mam możliwość zrezygnowania z tego kolejnego wydatku.

Szczerze wam powiem ze mnie to zaczyna wnerwiac z lekka ... Jak można tak cwaniakowac w każdym miejscu jakieś lipne dopłaty opłaty wyssane z palca. :(
_________________
Przeszczesliwa ... :)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 1:00 pm   

blanca19, sporo sal praktykuje coś takiego i jest to wydatek, z którego możesz zrezygnować tylko w jeden sposób- wybierając inną salę, która korkowego sobie nie liczy. Niestety taka smutna prawda.
Niektóre sale mają też coś takiego, że nie płacisz korkowego ale tylko za alkohol zakupiony u nich w lokalu (z tego co pamiętam to np u Fabrykanta tak było). A wiadomo, że alkohol kupiony w lokalu będzie dużo droższy niż ten kupiony w hurtowni.
_________________
 
 
blanca19 

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 19
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 1:07 pm   

agulka1989, ja naprawde nie jestem typem skapej osoby ale uważam ze przesada jest zostawiać 40tys zł za jedna noc i mieć jeszcze dodatkowe koszta takie jak pokrowce na krzesła czy korkowe ...
_________________
Przeszczesliwa ... :)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 1:11 pm   

blanca19, doskonale Cię rozumiem i zgadzam. I właśnie dlatego ja miałam salę, w której nie miałam żadnych dodatkowych opłat.
_________________
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 2:21 pm   

agulka1989 napisał/a:
Z tego co się orientuję to korkowe płaci się za każdą otwartą butelkę a nie za to, że kelner obsłuży gości.


dokładnie.

blanca19, musisz się napewno o to zapytać właściciela, bo wiem że w 2012 nasi znajomi płacili korkowe, ale może coś się pozmieniało .
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl