Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Willa Marina
Autor Wiadomość
samaka 

Dołączyła: 11 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 2:36 pm   Willa Marina

Czy ktoś może wie coś na temat tego miejsca?
Willa Marina Adres: ul. Pabianicka 274b
Chciałabym tam wyprawić przyjęcie poślubne i nie mogę znaleźć żadnych opinii?
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 2:50 pm   

Zależy na ile osób planujesz to przyjęcie jak na mój gust 40 osób max jeśli planujesz jakieś tańce gdyż miejsca jest bardzo mało,goście siedzą na dwóch salach co moim zdaniem nie jest dobrym rozwiązaniem ponieważ są rozdzieleni,jeśli chodzi o jedzonko to zajmuje się tym firma cateringowa z ulicy zachodniej
_________________

 
 
samaka 

Dołączyła: 11 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 4:05 pm   

No właśnie przyjęcie małe raptem 32 osoby bo rodzina bardzo mała jest, ale za to dla połowy osób potrzebny hotel.
 
 
MonikaAdam 

Dołączyła: 27 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: internet
  Wysłany: Nie Lis 27, 2011 3:59 pm   Re: Willa Marina

Mieliśmy w Marinie wesele,ogólnie wszystko OK. Smaczne jedzenie,wystrój bez zarzutów,obsługa miła. Płacąc 140zł.od os.jedzenia było dużo ale niestety rano nie dostaliśmy prawie nic prócz paru zimnych zakąsek,które pozostały. Nie zostawiono żadnego mięsa z obiadu (raczej goście co do sztuki nie zjedli),należało nam się ponieważ było za to zapłacone! Pewnie właściciele na 2 dzień sprzedali to w swojej innej restauracji i zarobili jeszcze na tym. Właścicielka podczas ostatniego naszego spotkania była bardzo miła ale w niedzielę po weselu okazała się bardzo nie kompetentną osobą i wyrafinowaną(kasa była wpłacona więc czego można się było spodziewać)! Nie wiemy dokładnie jak to było również z napojami ponieważ obsługa się tym zajmowała(prawdopodobnie soki z menu nie były na stołach),robiąc paczki dla gości wiedzieliśmy ile nam zostało ze Stołu Przaśnego-niestety ale na 2 dzień brakowało wielu rzeczy. Pakując kwiaty weselne wzięliśmy również stroik,który stał przed nami na stole Państwa Młodych-właścicielka zobaczyła to i zaraz się o ten stroik upomniała-bo miała tam swoje kwiaty sztuczne(dosłownie 4 sztuczne gałązki i 2 żywe kwiaty. Oddałam skoro tak bardzo okazały się potrzebne!) Apartament okazał się małym ciasnym pokoikiem. Umawialiśmy się,ze do naszego"Apartamentu"będzie dodane łóżeczko dla dziecka. Przykro nam ale łóżeczko było na szybko przyniesione i rozkładane kiedy nasze dziecko było przygotowywane do spania. Umawialiśmy się na wystrój okna za Parą Młodą,co w dzień wesela okazało się,że jest zupełnie inny. Nie polecamy Państwu robienia tam uroczystości ponieważ i tak będziecie okradzeni. A co do umów to i tak w ostatniej chwili może się okazać,że czegoś brakuje albo jest zrobione nie po Państwa myśli. Powodzenia!
_________________
MonikaAdam
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 6:20 pm   

Nie byłam tam na żadnym weselu ale widziałam wnętrze i dziękuję...chcieliśmy urządzić tam swoje wesele, zadzwoniłam do Pana Menagera który powiedział że mają salę na małe, średnie i duże wesele; ze względu że u nas będzie ok 110 osób to byłam zainteresowana tą dużą. Pan przesłał mi menu i w ogóle ale jak pojechaliśmy na miejsce obejrzeć tą salę to Pani na recepcji była ogromnie zaskoczona jej istnieniem. Dopiero Pan telefonicznie objaśnił, że to są te wszystkie sale połaczone czyli 2 małe klitki gdzie siedzą goście a sala do tańca jest między filarami... :? podziękowaliśmy, wyszliśmy i już...
_________________
 
 
Hokuspokus 

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łodz
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 12:42 am   

Miłe zaskoczenie:D Od dawna nie opisywanej sali czy Willi Marina, bylismy w ubieglą sobote na weselu w Willi Marina i bylismy zaskoczeni, pomimo malej ilosci gosc na tym weselu ale wspanialy klimat, super poprostu seper jedzenie od kiedy zmienil sie kucharz tego dowiedzielismy sie od Pani Manager, ktora jest naprawde przesympatyczna, zreszta jak i obsluga. Mielismy mozliwosc poznania kucharza, swietnie gotuje kazdy byl zachwycony jedzeniem, i chcielismy go podebrac na nasze wesele moze nam sie uda go zorganizowac zeby u nas gotowal, bedziemy bardzo zadowoleni jak sie zgodzi:)
NAPRAWDE POLECAMY POLECAMY I JESZCZE RAZ POLECAMY organizacje wesela !! !
_________________
Pozdrawiamy
Hokuspokus i Asiolka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl