Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ZAJAZD POD ŻURAWIEM" w Rawie Mazowieckiej
Autor Wiadomość
evilek 

Wiek: 37
Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: rawa
  Wysłany: Sro Mar 26, 2008 12:35 pm   "ZAJAZD POD ŻURAWIEM" w Rawie Mazowieckiej

ma ktos namiary na kierowniczke żurawia? bo chcialbym sie czegos dowiedziec zanim sie wybiore nawycieczke...

edit: poprawiŁam tytuŁ wątku
Sajonara6
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Mar 06, 2009 7:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 7:27 pm   

"Czas" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
Zajazd "Pod ?urawiem"

?cieki, ul. 25, tel. 046 8144887
_________________
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 9:12 am   Re: Pod ?urawiem Rawa Maz.

chyba temat zdechl, a szkoda bo chetnie bym sie dowiedziala jakis opini o tej sali..naprawde zadna z was tam nie byla na jakims weselichu? :smile:
 
 
 
a_05 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: rawa/łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 2:26 pm   

ja będę miała wesele w 2010 pod żurawiem, słyszałam same dobre rzeczy na temat tej sali, sala jest duża (teraz podobno ma być delikatne jej odnowienie), można wstawiać własne ciasta, owoce, jedzenie jest smaczne.. my mamy zamiar zatrudnić dekoratorkę, ponieważ nie ma tam za dużo dekoracji, są głównie tkaniny..
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 7:49 am   

ja jednak tez tam bede miala weselicho w 2010!1 :) witaj w klubie, a kiedy zamawialiscie sale? i ile wam Pani powiedziala od osoby?
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
a_05 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: rawa/łódź
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 12:45 pm   

sale zamówiliśmy na początku marca, a wesele mamy w kwietniu 2010, nie było za bardzo wyboru w terminach, zostały same pojedyncze wolne weekendy.. kierowniczka powiedziała, że teraz jest 150zł od osoby i nie wie ile będzie w przyszłym roku, ale my wstawiamy swoje ciasto, owoce i napoje, więc nawet nie wiem ile ona odejmie złotówek od stawki podstawowej od osoby.. teraz zastanawiamy się nad dekoratorką, albo będzie z białej rawskiej, słyszałam że jest dobra, już stroiła salę pod żurawiem, albo wybierzemy dekorację ze skierniewic z reymonta, a Ty będziesz korzystać z usług dekoratorki?
_________________
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 9:34 am   

tak tak, my bierzemy dekoratorke głownie ze wzgledu na kwiaty na stolach, swieczniki, dekoracje bokow stolow i sciany za mlodymi :D nie wiem jak to bedzie z dekoracja samej sali balonami, materialami itp. bo pani nam powiedziala ze co jakis czas zmieniaja, wiec jak bedzie za skromna alb nie bedzie nam sie podobala t wtedy dekoratorka bedzie robic calosc.. ciekawi mnie co tam za renowacje przeprowadzaja, mogli by jakis porzadny ogrod zrobic.. a skad bierzecie ciasta? wiesz ze musisz miec na nie fakture?
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
a_05 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: rawa/łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 3:03 pm   

wiem, że teraz będą na sali jakieś zmiany, ale nie wiem co dokładnie, kolorystyka ma być ta sama, coś z kolorem bordowym, bo takiego koloru są krzesła, ma być więcej tkanin.. po świętach wielkanocnych mam zamiar tam pojechać i zobaczyć co jest nowego.
czy słyszałaś coś o tej dekoratorce z białej :?: bo zastanawiam się czy skorzystać z jej usług..
ciasta będę miała z cukierni ze skierniewic, w której mój tata ma znajomości, ale nie wiem jak się nazywa, ciasta od nich były u mojej siostry na weselu i były bardzo dobre, a z tego co wiem, to w żurawiu są ciasta od Rochali.
a fakturach nic nie wiem, bo nie było mnie przy podpisywaniu umowy..
_________________
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 3:12 pm   

w bialej sa trzy dekoratorki i wszystkie tam stroily, kierowniczka nam polecala p. Justyne ale my wezmiemy chyba inna pania gdyz jest mama jednego z naszych gosci..obie stroja niesamowicie, pani Justyna chyba jednak troszke drozej..jestem wlasnie na etapie kolowania jakis zdjec z sali przybranych przez ktoras z tych pań.. a o fakturach pani nic nie mowi przy podpisaniu umowy, mi powiedziala to kolezanka ktora miala tam wesele w lipcu - musisz miec faktury albo potwierdzenie ze ciasta sa brane z cukierni lub innego zarejestrowanego zakładu gastronomicznego, czyli nie mozna ciast upiec samemu, nad czym bardzo ubolewam gdyz moja ciocia robi niesamowite ciasta i chcialam zeby mi upiekla z 5 blach, no ale trudno.. aha no i zespol musi miec zaplacony zaiks bo inaczej nie maja wstepu na sale, warto wiec wczesniej porozmawiac o tej kwestii z zespolem bo nie kazdy sie na to godzi..no ale zaiks to suma okolo 70 zl wiec mozna samemu w ostatecznosci...
_________________


Dużo słonka Gość
Ostatnio zmieniony przez spinka12 Sro Mar 18, 2009 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
a_05 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: rawa/łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 3:28 pm   

o tej kwestii z zaiks-em, to pierwszy raz słyszę, trzeba będzie zapytać się zespołu..
jeśli chodzi o dekoratorkę, to mam zamiar dopiero się z nią skontaktować po obejrzeniu sali po świętach wielkanocnych, mam nadzieję, ze nie będzie za późno.. mniej więcej wiemy już co chcemy, na sali gdzie się je będą kwiaty zwisające z sufitu, w formie kuli czy czegoś podobnego i tkaniny, a na sali do tańczenia dodatkowo trochę balonów, ale nie za dużo.. jestem ciekawa ile będzie coś takiego kosztowało, my mamy wesele w kwietniu, więc kwiaty będą raczej drogie [smilie=b007.gif]
_________________
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 3:50 pm   

mysle ze nie bedzie za pozno, dekoratorki robia po 3 sale na dzien wiec luzik..co do kosztow to za wystroj kosciola kwiatami, kwiaty na stoly, kwiaty na boki swieczniki przystrojone kwiatami, tkaniny + balony i wystroj sciany za mlodymi - jakies serducho czy cos + samochod to koszt okolo 1000-1200 zl z tego co sie orientowalam w bialej w tamtym roku
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
a_05 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: rawa/łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 4:08 pm   

1000zł zł za tyle elementów dekoracji, to nie jest wcale dużo. ta babka z białej, do której mam namiary bierze koło 2000zł, nawet jakieś podświetlane kolumny robi i inne cuda, to co robi znam tylko ze słyszenia, sama nie widziałam efektów jej pracy..

za to widziałam, ale tylko na zdjęciach, dekoracje sal firmy ze skierniewic z reymonta, niektóre ich pomysły są naprawdę ciekawe, ciekawa jestem ile oni sobie życzą za taką usługę..
_________________
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 10:09 pm   

to wszystko zalezy na co sie decydujesz, kwota byla pewnie byla adekwatna do tego co sobie mlodzi zazyczyli..cene ta uslyszalam przypadkiem jak bylam w kwiaciarni i pani opowiadala ze jechala stroic Żurawia a tam juz bylo wszystko zrobione bo mlodzi mysleli ze 1000 zl to sam kosciol..jutro ide obejrzec fotki w jednej z bielskich kwiaciarni..a nie wiesz o ktorej konkretnie dekoratorce mowa? bo jak wczesniej pisalam sa 3 w bialej
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
a_05 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: rawa/łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 12:37 pm   

niestety nie znam nawet jej imienia :dontgetit: mam tylko numer do niej.. 2200zł zażyczyła sobie za dekoracje sali znajomych mojego taty.. koło świat wielkanocnych zadzwonię do tej dekoratorki i się wszystkiego dowiem..
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 12:43 pm   

O dekoratorkach proszę rozmawiać w odpowiednim wątku.

Cytat:
o tej kwestii z zaiks-em, to pierwszy raz słyszę, trzeba będzie zapytać się zespołu..

A o tym przeczytasz w odpowiednim wątku: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2318
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 3:05 pm   

z tym zaiksem to rzeczywiscie chyba pierwszy przypadek w naszej okolicy, na innych salach wlasciciele tego nie wymagaja.. no ale p. kierownik żurawia jest dosyc wymagajaca osoba z tego co slyszlaam i wszystko musi byc po jej mysli ciezko z nia o cokolwiek negocjowac..za zespol, kamerzyste fotografa tez sie placi pelna stawke, nie wazne ze ci dwaj ostatni bede przypuscmy do 1 w nocy i nie beda jedli dwoch ostatnich posiłków..no chyba ze sie chce zostawic ludzi bez jedzenia przez cala noc..troszke duzo to wyjdzie bo np. moj zespol bedzie liczyl 6 osob..aha no i trzeba jej powiedziec ile konkretnie osob przyjdzie, za puste talerze tez sie placi choc to w sumie nie jest wielka strata bo jedzonko kotre zostanie mozesz zabrac do domku
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
a_05 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: rawa/łódź
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 6:45 pm   

spinko12, dowiedziałam się trochę o remoncie naszej sali "pod żurawiem", otóż będą odnawiane (pomalowane) ściany wewnątrz budynku (jak ja tam byłam, to ściany były trochę brudne, więc cieszę się, że będzie malowanie :D ), a kolumny będą czymś na nowo przystrojone, ale nie wiem czym dokładnie, chyba jakimiś tkaninami..
a ten numer, który mam do dekoratorki, to jest do pani Justyny, która ma kwiaciarnię w białej i już stroiła "pod żurawiem".
_________________
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 11:07 am   

aha wlasnie tak myslalam ze o nia chodzi, bo nam sama kierowniczka mowila ze czesto stroi pod zurawiem..

[ Dodano: Pon Mar 23, 2009 2:11 pm ]
a czemu akurat na Zurwia sie zdecydowalas?
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
a_05 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: rawa/łódź
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 10:21 am   

początkowo mieliśmy mieć wesele w sevilli, sale są tam takie ładne :) jednak wystrój to nie wszystko.. po wysłuchaniu kilku negatywnych opinii na temat organizacji wesela na tej sali, zrezygnowaliśmy z niej.. a o żurawiu jeszcze nie słyszałam żadnych złych opinii, które mogłyby mnie zniechęcić do sali pod żurawiem, dlatego też tam za rok będzie nasze wesele :D
a jak było u Ciebie?
_________________
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 2:04 pm   

oo to identycznie jak my, serce troche bolalo bo tam jest tak pieknie no ale racja - wyglad to nie wszystko..
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 4:09 pm   

Gadanie :roll: W żurawiu moja siorka swiadkowa została oblana rosołem przez kelnera:P Jak ktoś bedzie chciała coś znaleść to znajdzie :twisted: :twisted:
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 11:13 pm   

ahh pewnie, jak brac takie rzeczy pod uwage to zadna sala by nie odpowiadala, takie rzeczy sie zdarzaja nawet najlepszym..na szczescie jak sie ma barmana wsrod przyjaciol mozna sie troche dowiedziec o funkcjonowaniu wesela "od kuchni" i u nas wlasnie to zadecydowalo przy wyborze żurawia
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 5:46 pm   

odnośnie Żurawia mam znajomy zespół który tam dość często gra na weselach w Żurawiu i wcale sobie jedzenia nie chwalili wręcz przeciwnie ale wydaje mi się spinka że troszkę przesadzasz jeśli chodzi o Sewille :"od kuchni" i u nas wlasnie to zadecydowalo przy wyborze żurawia a nie teściowa spinka bardzo szybko zmieniasz zdanie :evil:
_________________




 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 9:36 am   

1.zdecydowalismy(czyt. narzeczeni+rodzice - to oni nam wyprawiaja wesele i byloby dziwne gdyby wyłacznie nam pozostawili decyzje) tak jak pisalam z bolem serca ale nie obstawalam przy swoim (po ostatnich rewelacjach o jakich rawa trzeszczy)
2. tez mam znajomy zespol i ich opiniamy sie nie sugeruje bo dla nich wszedzie zarlo to padaka ze wzgledu na to ze oprocz postu i adwentu to co tydzien jedza to samo ;p
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 4:37 pm   

spinka12 napisał/a:
po ostatnich rewelacjach o jakich Rawa trzeszczy

ja też słyszałam o różnych rewelacjach, szkoda tylko, że większość z tego jest prawdą...
np. właściciel miał niby z zawałem trafić do szpitala, a prawda jest taka że ojcu właściciela się w ZUS'ie słabo zrobiło

Rawa jest tak małym miastem, że w jednym końcu się pierdnie a w drugim wiedzą co jadłeś na obiad, już się sama o tym wiele razy przekonałam na własnej skórze

Sylwester też był beznadziejny, mało jedzenia i zimne i trzeba było długo czekać... a ja tam byłam i jedzenie było super, wszyscy dostawali razem i było ciepłe, a jak ktoś chciał dokładki to pani donosiła ciepłe porcje. kolega chciał sobie zimne kluski wkładać to specjalnie dla niego przyniosła cały gorący talerz

długo by pisać jeszcze ale to wątek nie o tej sali


znajomi byli pod Żurawiem i byli w miarę zadowoleni, jedyne na co narzekali to akustyka sali. Przy stołach nie było słychać co gra zespół
_________________
Ostatnio zmieniony przez fastyna Czw Kwi 23, 2009 4:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 6:23 pm   

fastyna napisał/a:
spinka12 napisał/a:
po ostatnich rewelacjach o jakich Rawa trzeszczy

ja też słyszałam o różnych rewelacjach, szkoda tylko, że większość z tego jest prawdą...
np. właściciel miał niby z zawałem trafić do szpitala, a prawda jest taka że ojcu właściciela się w ZUS'ie słabo zrobiło

Rawa jest tak małym miastem, że w jednym końcu się pierdnie a w drugim wiedzą co jadłeś na obiad, już się sama o tym wiele razy przekonałam na własnej skórze

Sylwester też był beznadziejny, mało jedzenia i zimne i trzeba było długo czekać... a ja tam byłam i jedzenie było super, wszyscy dostawali razem i było ciepłe, a jak ktoś chciał dokładki to pani donosiła ciepłe porcje. kolega chciał sobie zimne kluski wkładać to specjalnie dla niego przyniosła cały gorący talerz

długo by pisać jeszcze ale to wątek nie o tej sali


znajomi byli pod Żurawiem i byli w miarę zadowoleni, jedyne na co narzekali to akustyka sali. Przy stołach nie było słychać co gra zespół

popieram cię w 100%
_________________




 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 7:57 am   

kazda sala ma swoje mocne i slabe strony, odnosnie akustyki pod zurawiem jak i w sevilii ktora ma wsplna sale do zabawy jak i do tanca to slyszalam odwrotnie ze nie mozna przy stolach rozmawiac bo jest tak glosno, mysle ze wszystko jest kwestia odpowiedniego ustawienia przez zespol glosnikow i bedzie ok..chyba zreszta nie da sie tak zrobic zeby wszystkim dogodzic, zawsze sie znajdzie ktos kto powie ze bylo dziadowsko..
odnosnie wlascicieli Sevilli ja troche inne rewelacje slyszalam :oops: , ale jezeli jestescie z nimi w stalym kontakcie i zapewniaja ze wszystko sie odbedzie nalezycie wiec jest chyba ok
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 10:38 am   

spinka jesteś bardzo dziwną osobą na prawdę dziewczyno nie rozumiem Cię :o
_________________




 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 10:41 am   

spinka12 napisał/a:
odnosnie wlascicieli Sevilli ja troche inne rewelacje slyszalam :oops: , ale jezeli jestescie z nimi w stalym kontakcie i zapewniaja ze wszystko sie odbedzie nalezycie wiec jest chyba ok

Chętnie posłucham :?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 10:44 am   

Proszę z postami o "Sewilli" przenieść się do właściwego wątku i zakończyć dyskusję w tym.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Kwi 24, 2009 10:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
a_05 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: rawa/łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:25 pm   

w ostatnią sobotę byłam oglądać salę pod żurawiem po remoncie. została odnowiona tylko sala do tańca, jest teraz w kolorach ciemno fioletowo-różowo-pomarańczowa, sala jest po prostu śliczna :) na suficie przy kuli dyskotekowej (takiej zrobionej z małych lusterek) zostały umieszczone kolorowe wiatraczki, które kiedy będą się kręcić dadzą kolorowe światła na ścianach; przy wejściu od strony fontanny są żyrandole fioletowo-różowe, a dalej na suficie sporo małych lampeczek. zdjęcia mogę przesłać na prv :)
_________________
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 11:36 pm   

o to ja poprosze :D zobaczymy co tam zmajstrowali bo przedtem sala byla ladna nawet ale skromna dosyc
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
s. 

Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Rawa mazowiecka
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 12:03 pm   

Witam,
W zeszłym roku podpisalismy umowę na sale na 2011r. Właścicielka powiedziała nam, że cennik może się zmienić na 2011 ale nie powiedziała o ile. :-? Czy ktos z Was wie, czy powiedział Wam jaki koszt od osoby jest na 2011r.?
Podobno był jakis remont, ktos coś wie? Prosze o odpowiedź i pozdrawiam :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez s. Sro Cze 02, 2010 12:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 9:28 pm   

Remont faktycznie się odbył. Sala taneczna nie zmieniła się, natomiast sala konsumpcyjna - owszem. Zdjęte są te wstrętne bordowe szmaty z sufitu. Ściana na tle której siedzi młoda para jest bordowa a na jej tle są dwa ogromne żurawie w postaci płaskorzeźb. Przez te wielkie żurawie w zasadzie jakiekolwiek próby zaaranżowania miejsca młodej pary, tzw. "ołtarza" można sobie w tej chwili odpuścić. Remont poprawił estetykę sali konsumpcyjnej, ale te gigantyczne żurawie...to przesada, zważywszy, że 99% imprez na tej sali to wesela.
W cenach nie pomogę.
 
 
 
s. 

Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Rawa mazowiecka
  Wysłany: Czw Cze 03, 2010 9:13 am   

Żurawie za młodymi? uuuuuu trzeba tam zajrzeć :mrgreen:
dziękuję za pomoc:)
ps. podobno cos przed salą zdziałali wreszcie :)
_________________
 
 
 
martunia20_87 

Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 4:47 pm   sala pod żurawiem po remoncie

Wrzucam zdjęcia sali z żurawiami - dla mnie to były łabędzie, ale może faktycznie żurawie . . .

7.jpg
Sala 2
Pobierz Plik ściągnięto 717 raz(y) 80.35 KB

6.jpg
sala 1
Pobierz Plik ściągnięto 4549 raz(y) 89.38 KB

 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 4:49 pm   

To są na bank żurawie :D
Dość często robimy tam dekoracje i w zasadzie wiekszość klientów chce pozbyć się tego ptactwa, więc nie ma się czym przejmowac, bo ptaszki traktujemy w ten oto sposób:

Ostatnio zmieniony przez decolife_dekoracje Wto Mar 06, 2012 4:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 12:33 pm   

Ostatnio mieliśmy okazję bawić się na weselu "Pod Żurawiem". Ostatnim razem bawiliśmy się tam około 5 lat temu i od tego czasu zaszło wiele zmian. Dla przyszłych par młodych najważniejsza informacja jest taka, że Żurawie "odleciały", sala jest po generalnym remoncie, nabrała subtelności i jest zdecydowanie w lepszym tonie niż za obecności Żurawi;) Obsługa kelnerska spisała się na 6+, jedzenie jeszcze lepsze niż było. Generalnie wszystko w tym lokalu jest wysokiej klasy. Niestety sala raczej na większe wesela ( mowa o 180 os w górę), a szkoda bo powoli wychodzi się z wesel na 250 os. Jest oczywiście jeden malutki minusik tej sali. Mianowicie chodzi o akustykę, która dużo daje do życzenia, ale można to zlikwidować jeśli zespół umiejętnie ustawi nagłośnienie.
_________________
Skyler

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl