Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"BELWEDER" w Konstantynowie Łódzkim
Autor Wiadomość
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 4:44 pm   

Najbardziej interesuje mnie kwestia jedzenia w Belwederze. Tak jak wspomniała Bella- menu nie wygląda imponująco... A jak było u Was? Dobrze, dużo, czy wręcz przeciwnie?
Ile mieliście gorących posiłków?
A jak z obsługą? Planujemy wesele na 150 osób, podobno ma być 6 kelnerów. Czy to nie za mało?
Właściciel wydaje się być rzeczowy, sympatyczny i ugodowy, ale pierwsze wrażenie bywa czasem mylące. Mieliście z nim jakieś problemy? Będę wdzięczna za wszystkie informacje :)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 5:12 pm   

co do jedzonka-my wybraliśmy jedną z propozycji menu Pana z Belwederu, zmienialiśmy tylko jakieś drobnostki jak np rodzaj mięsa czy kolejność podania posiłków. Uważam, że jedzenia było wystarczająco. mięliśmy 4 posiłki. Problem leżał jednak w czymś innym-przez pół wesela nie mięliśmy jednej fazy-ponieważ korki na sali wywalało i to w ten sposób, że padały te korki na głównej rodzielni na słupie. Okazało się że na jednej fazie był podłączony zespół, kamerzysta który nagrywał w HD (czyli jego dodatkowe oświetlenie) i piece w kuchni. Jak padła faza, to zespół grał na przedłużaczach z gniazdek z zaplecza,więc goście Zbyt wiele nie zauważyli. KAmerzysta jednak w tych godzinach wogóle nie nagrywał ( a placilismy za niego wtedy ponad 2 tys zl):( Co do jedzenia, były masakryczne opóźnienia w związku z tym. Pierwszy posiłek poszedł od razu po ślubie,a drugi dopiero po północy-to przyznam szczerze wyprowadzało mnie z równowagi, gdyż niektórzy goście wyjeżdzali z wesela o jednym gorącym posiłku :( Z jednej strony rozumiem, że to nie wina wlasciciela i kuchni, no ale z drugiej strony zbyt sprawnie tej sprawy nie załatwiono. Dopiero w okolicy godziny 23-ej przyjechalo pogotowie energetyczne, ktore podlaczylo nowy bezpiecznik. Potem znow wywalilo i dopiero po tym jak Pani zajmujaca sie sala dala kolesiom z energetyki w lape prad byl juz do konca wesela. Szkoda tylko, ze nie miozna tego bylo zrobic wczesniej :/ Ablo zabezpieczyc sie jakims agregatem an wypadek takiej sytuacji....
Do wlasciciela sali w tym czasie nie moglismy sie dodzownic-podobno byl gdzies na wyjezdzie i nie mogł rozmawiac.
Tak wiec z jednej strony jedzenie dobre ale z drugiej ja osobiscie mam niemile wspomnienia w tej kwestii, ze wzgledu na sytuacje ktora zaistniala z pradem i pociagnela za soba skutki w podaniu posilkow. Ja osobiscie mam rowniez zal za to, iz pomimo tego ze ostatni posilek-zurek z kielbaska- jadlo maksymalnie 40 osob, to nawet grama tego posilku nie otrzymalismy do domu...Panie z kuchni twierdzily ze wszystko wydano na stoly....
Co do obslugi kelnerskiej my na 120 osob mielismy 4 osoby i bylo to wystarczajaco. Obsluga bardzo ladnie ubrana, grzeczna i mila-starala sie sprostac kazdym wymaganiom.

Moze wspomnienia w zwiazku z tym pradem nie sa zbyt mile,jednak jesli bym miala robic drugi raZ wesele zrobilabym je takze w Belwederze-jakby nie patrzec to bardzo ladna sala. Jednak w zalaczniku, ktory dopisywalismy do umowy na 100% ujelabym jeszcze zabezpieczenie pradu i ewentualne odszkodowanie w razie jego braku (oczywiscie zaznaczam ze pradu nie bylo tylko i wylacznie na naszej sali,cala reszta konstatynowa miala prad caly czas).

Jesli masz jeszcze jakies pytania-pisz :)
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 7:50 pm   

Olcia, nie podbudowałaś mnie tym, co napisałaś :/ Z drugiej strony, taka sytuacja może mieć miejsce wszędzie... Z tego co pamiętam, tylko jedna właścicielka sali (na Wiskitnie) miała w umowie punkt, w którym była mowa o agregacie, itd.
Co do pytań, to oczywiście mam ich całe mnóstwo, wszystko na karteczce zapisane :)
- jak wygląda w Belwederze sprawa z dekoracją?
- czy jedzonko było świeże?
- czy przystawek było dużo?
- czy mieliście poprawiny? Jeśli tak, to czy na stole było jedzonko z poprzedniego dnia, czy jakieś nowe?
- czy mieliście stół wiejski robiony we własnym zakresie (z tego co pamiętam, to wspominałaś na forum, że właśnie tak planowaliście)?
- czy był oddzielny stół z owocami i ciastami?
- jak wyglądała sprawa z napojami? Były systematycznie donoszone?
- i oczywiście jak układała się współpraca z p.Mikołajem?
Bardzo dziękują za dotychczasową pomoc i liczą na kolejną odpowiedź :)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 8:10 pm   

A wiec po kolei:
-za dekoracje placilismy osobno, czesto z nimi wspolpracowala firma decoria z łodzi i my z niej skorzystalismy. przyznam szczere ze dekoracja tania nie byla, zdecydowalismy sie na dekoracje materialami-bordowym i ecru przy suficie, bez balonow. dodatkowo do tego mielismy za soba niewielka dekoracje z materialu i z obraczkami. Jesli bedziesz zainteresowana na priv moge Ci wyslac linka do naszej galerii zdjec z wesela, to sama spojrzysz jak to wygladalo. Za falbany na stolach i kokardy na krzeslach placilismy dodatkowo wlascicielowi sali-wtedy za kazda kokarde na krzeslo 1,50 zł/szt. za falbany nie pamietam dokladnie ale chyba cos okolo 100zl.
-Jesli chodzi o jedzonko i jego swiezosc-wygladalo na swieze :) ja bylam tak wsciekla na sytuacje z pradem,ze nie moglam nic przelknac. Ogolnie goscie mowili ze jedzenie bylo smaczne. Z wygladu wydawalo sie swieze ;)
-Przystawek bylo wystarczająco, nie w nadmiarze. Troche rzeczy pozostawalo,ale znow nie cale mnostwo jak sie zdarza po weselach.
-Nie mielismy poprawin, wiec na kolejne pytanko nie umiem Ci odpowiedziec.
-Stol wiejski robilismy we wlasnym zakresie,ale sala bez problemu pomogla nam go przygotowac i udostepnila nam wszystkie potrzebne dekoracje i naczynia.
-U nas owoce i ciasta byly normalnie na stolach-nie robilismy osobnego stolu na te rzeczy.
-Co do napojow,nie zwrocilam uwagi jak byly donoszone, zauwazylam jednak ze ich nie brakowalo i bylo ich sporo.
-jesli chodzi o wspolprace z wlascicielem, ogolnie oceniam ja pozytywnie, choc przyznam szczerze,ze liczylam na jakies odszkodowanie za straty poniesione przez nas ze wzgledu an ten prad-ograniczona mozliwosc nagrywania filmu z wesela, baaaardzo duze opoznienia w podaniu posilkow itd Niestety pomimo sporych kosztow jakie ponieslismy organizujac wesele w Belwederze-nie wiem jak teraz ale jak na tamten czas cena od osoby byla w porownainiu z innymi salami wysoka-w zasadzie wymusilismy 500zł zwrotu. Pan raczej naszych argumentow nie uznal-bylo ich jeszcze sporo...
Tak czy siak,tak jak wspomnialam-zabezpieczylabym sie bardziej umowa ale ponownie zorganizowalabym znow wesele w Belwederze.
Dodam,ze my oprocz umowy podpisywanej z wlascicielem poprosilismy o dopisanie zalacznika do umowy. Sami go stworzyslimy i dolaczylismy do umowy. Fakt faktem-pierwotnie podpisywalismy umowe z poprzednim wlascicielem , ale ten przejal wszystkie umowy poprzedniego.
Mam nadzieje,ze odpisalam na wszystkie pytanka :)
Jakby co pytaj dalej ;) i spokojnie-ogolnie sala jest piekna i taka....krolewska :) zwlaszcza te trony dla pary mlodej-czulismy sie bardzo wyjatkowo :)
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 2:00 pm   

Olcia, serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)
Gdybyś mogła, to prześlij mi linka do Waszej galerii. Będę bardzo wdzięczna :)
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 12:06 pm   

olciap6 napisał/a:
Dodam,ze my oprocz umowy podpisywanej z wlascicielem poprosilismy o dopisanie zalacznika do umowy. Sami go stworzyslimy i dolaczylismy do umowy.


A mogłabyś wysłać mi ten aneks na prv? Z góry dziekuję :wink:

Aga N. - tak my już podpisaliśmy umowę (wysłałam odp na prv).

Pozdrowionka dla forumowiczek :lol: :lol: :lol:
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 12:07 pm   

Postaram sie go znalezc, powinnam miec go gdzies w wersji elektronicznej,ale na pewno na starym komputerze. Minely juz ponad 2 lata od czasu jak podpisywalismy umowe,ale mysle ze gdzies powinnnam go miec w archiwum... nie obiecuje,ale zrobie wszystko co w mojej mocy :)
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 7:30 pm   

Dzięki Olciap6:)
_________________
 
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 10:44 pm   

Olcia, chyba zapomniałam podziękować Ci za fotki, :oops: wstyd. Przepraszam, ze robię to dopiero teraz i bardzo, bardzo dziękuję. Mam jeszcze jedno pytanko= gdzie kupowałaś suknię ślubną?????
Bogna, Tobie także dziękuję za wiadomość na prv. Myślę, że zdecydujemy się na Belweder..
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 10:47 pm   

Aguś suknie kupowalam w Sławie na Sienkiewicza-perfekcyjna obsluga a suknie mnie w tym salonie zauroczyly....polecam z calego serca !! ! przymierzajac tam kiecuszki czulam sie jak krolwa nie tylko z racji pieknych sukni ale rowniez przez swietna oblsuge dbajaca o wszystko.
Co do fotek nie ma za co dziekowac-ja jzu sie pogubilam komu co wysylalam :) jakby co polecam sie na przyszlosc :)
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 8:17 am   

Aga N. nie ma za co:) A kiedy planujecie swój dzionek??
Olciap6 ja tez poproszę o fotki:):):)
_________________
 
 
 
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 12:28 pm   

hej my mamy wesele w Belwederze 11 września 2010, jak podpisywaliśmy umowę to wyglądało na to że wszystko będzie dobrze zorganizowane i dalej mam taką nadzieję. Oczywiście tak jak pisze olciap6 najlepiej zabezpieczyć się przed takimi zdarzeniami ale z drugiej strony jak pęknie rura w okolicy i nie będzie wody to też będzie problem a nikt o zabezpieczeniu przed takimi zdarzeniami nie myśli, nam przynajmniej to do głowy nie przyszło. Olcia czy możesz podesłać mi zdjęcia z sali, chętnie zobaczę jak spisała się firma dekoratorska, ja bym chciała żeby dekoracja ograniczyła się do czegoś skromnego ale gustownego za parą młodą i dekoracji kwatowych na stołach. Sala jest śliczna a balony mnie osobiście nie przekonują.
Cieszę się że jeszcze raz wybrałabyś Belweder bo to znaczy że jednak poza incydentem z prądem było ok :wink:
 
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 7:13 pm   

Oj, coś ostatnio cich na forum...
Bogna, my dopiero w przyszłym roku w lipcu, więc trochę czasu jeszcze zostało... Zdecydowaliśmy się jednak na Belweder :) Umowa podpisana już w maju :)
Jak widzę Karolka już jutro będzie miała swój Wielki Dzień. Wszystkiego, co najlepsze na Nowej Drodze Życia!
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 9:11 am   

Strasznie cichutko...:(
Ja mam weselicho w czerwcu, a nie w lipcu...ale mam nadzieję, ze bedzie dobrzeeeeee:)
Ja rówenież życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i dużo, duzo dzieci:*:*:*
_________________
 
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 12:08 am   

Ja także mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) Może nasza świeżo upieczona mężatka się odezwie. Mam nadzieję, że teraz doskonale się bawi :)
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 7:22 pm   

No napewno...jak tu nie szaleć, gdy u boku już na zawsze ukochany
_________________
 
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 10:04 am   

Aga N. napisał/a:
Oj, coœ ostatnio cich na forum..

oj widzę, ze coś mi zesszło trochę czasu ale już nadrabiam i piszę relację z mojego wesela w Belwederze, które odbyło się już 2 miesiące temu (wow :o jak ten czas leci)
tak jak już pisałam na priv akarolce robiąc wesele w Belwederze można mieć spokojną głowę, bo Pan Mikołaj to profesjonalista, któremu możecie zaufać, tak samo pani Ula - szefowa kuchni. Zwrócili nam uwagę na wiele kwestii, podpowiedzieli, doradzili w wielu sprawach, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni :!: :!: :!:
Jedzonko było pyszne i było go bardzo dużo, pięknie przybrane, więc cieszyło nie tylko podniebienie ale i oczy :) Obsługa kelnerska super - bardzo sprawnie i miło z uœmiechem na ustach. Wręcz dwoili się o troili, aby niczego nie brakowało na stołach. Doceniliśmy to nie tylko my, ale i goście, którzy byli Belwederem oczarowani, ciągle nas pytali jak znależliśmy ta salę, czy wcześniej byliśmy tu na jakimś przyjęciu. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Sala jest bardzo przestronna i bez problemu pomieściła naszych 130 gości. Na parkiecie było tak akurat - nie było pusto, ale ludzie mogli spokojnie tańczyć. Na moje oko można tam organizować spokojnie wesela nawet na 160-180osób. Sama sala jest bardzo elegancka, z tyłu jest ogródek ławeczki gdzie można odetchnšć. Trony dla młodych dodają jeszcze uroku sali i robią bardzo fajne wrażenie - czuliœmy się jak para królewska! :smile: Wielkim plusem jest, że organizowane jest tylko wesele, nie trzeba się martwić, że goście trafia nie na ta sale co potrzeba :P Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, jaki dokonaliśmy i uważamy, że to był strzał w 10! :smile: Gdyby ktoś miała jakieś pytania to chętnie odpowiem, postaram się też niedługo załączyć kilka fotek ;)
_________________
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 9:27 am   

Prześlij mi na priva jakieś foteczki...jezeli oczywiście możesz:)
Podpisywaliście jakiś aneks do umowy??
Życzę Wam wszystkiego najlepszego i wiele miłości:*
_________________
 
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 5:17 pm   

Bogna, mam nadzieję, że my też będziemy- tak jak Bella- zadowolone z wyboru sali :) My podpisaliśmy aneks. Bella, jeśli będziesz miała wolną chwilkę, to podeślij kilka fotek...
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 6:08 pm   

A mozesz podesłać mi na priv wasz aneks??
No mam nadzieję, ze będzie dobrzeeeeeeeeee:)
_________________
 
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 8:36 pm   

Bogna, wysłałam Ci wiadomość na priv. Bella, czy mogłabyś podesłać jakieś fotki? Byłabym ogromnie wdzięczna :)
Ciekawe jak udało się wesele Karolki... Może się do nas odezwie?
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 7:30 am   

Odpisałam Ci Aga N.:):):) Ja też z checią bym obejrzała jakieś zdjęcia Bella:P A Karola niech pisze jak było:D
_________________
 
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 8:10 am   

Nie mogę się doczekać ;) ;) ;) ;)
_________________
 
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 9:12 pm   

Ale tu cisza... Niedobrze, oj niedobrze...
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 9:51 pm   

Aga N., są mody na sale, myślę, że cisza o niczym nie świadczy i nie masz się czym przejmować:)
_________________
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 10:29 pm   

Mam nadzieję :)

[ Dodano: Pią Mar 25, 2011 1:05 pm ]
Czy ktoś z Was słyszał o zmianie właściciela???????????????????
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 25, 2011 4:59 pm   

Tak Aga N. Teraz właścicielem jest małżeństwo.
_________________
 
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 25, 2011 8:39 pm   

Niepokoi mnie ta zmiana właściciela...
 
 
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 25, 2011 10:16 pm   

Dzisiaj się dowiedziałam, że zmienił się właściciel sali choć podobno obsługa pozostaje ta sama i to skłoniło mnie żeby tu zajrzeć i widzę że parę razy zostałam wywołana do tablicy :o
Przepraszam, że wcześniej wam nie odpisałam, ale teraz nadrobię zaległości. Podpisuję się pod tym co napisałam Bella, wszystko na wysokim poziomie, jedzenie nadal jest jednym z głównych tematów na rodzinnych spotkaniach bo było na prawdę super. My z mężem wróciliśmy oczywiście głodni do domu, ale to tylko dlatego, że tak dobrze się bawiliśmy i nie mieliśmy czasu na jedzenie. Dopiero drugiego dnia posamkowaliśmy tego czym zachwycali się nasi goście i mieli rację w 100%.
Poprzedni właściciel, Mikołaj pozostawiał wolną rękę jeżeli chodzi o dekoracje, ale my skorzystaliśmy z tej która była w standardzie i zainwestowaliśmy w dekorację kwiatową, którą robiła dla nas firma Flor-art z Narutowicza.
Jeżeli chodzi o obsługę muszę powiedzieć, że nie na jednym weselu byłam, ale w Belwederze nikt nie musiał długo czekać na kawę, herbatę czy czysty talerzyk, wszystko było sprawnie zorganizowane. Jeżeli chodzi o trony to faktycznie wytworne choć dla mnie dość ciężkie i trudno było mi samej odsunąć lub przysunąć się więc możecie zasugerować żeby je czymś podkleili.
Jeżeli nowi właściciele utrzymają poziom na jakim było organizowane wesele za czasów Mikołaja to możecie spać spokojnie.
 
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 8:17 pm   

Dzięki wielkie za informacje! Mam nadzieję, że poziom organizacji nie zmieni się..... Czy ktoś ma może jakieś newsy dotyczące sali?
 
 
nnewrulez1 

Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 11:29 am   

Witam, czy ktoś już miał wesele w tym roku i może chciałby się pochwalić czy też pożalić jak się spisali nowi właściciele?

Pozdrawiam
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 11:12 pm   

Wydaje mi się, że w ten weekend wesele w Belwederze miała Bogna. Mam nadzieję, że znajdzie chwilkę, by zdać nam relacje.
Bogna, wszystkiego, co najlepsze na Waszej Wspólnej Drodze Życia!
Ostatnio zmieniony przez Aga N. Pon Cze 27, 2011 11:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 9:39 pm   

Nie uspokoiłaś mnie, niestety...
 
 
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 9:56 am   

Moja teściowa była na początku czerwca na weselu w Belwederze, mówiła że jedzenia było zdecydowanie mniej niż u nas rok temu. Poza tym 2 ciepłe posiłki na całą noc to chyba zbyt mało, nie wiem czy młodzi tak ustalili czy teraz za dodatkowe posiłki trzeba płacić.
Bardzo mi przykro że obecni właściciele nie podtrzymali standardu obsługi jaką wprowadził Mikołaj.
Wydaje mi się że bardziej skupili się na serwowanie obiadów domowych w ciągu tygodnia niż na profesjonalną obsługę wesel. Mam nadzieję że jednak coś sie poprawi bo sala jest bardzo elegancka i ma ogromny potencjał.
bogna87, dużo szczęścia na nowej drodze życia.
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 4:50 pm   

bogna87 jestem w mega wielkim szoku :o oniemiałam...
_________________
 
 
Narzeczeni40805 

Wiek: 38
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Warszawa/ Łódź
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 10:55 am   

Witam wszystkich!
czytając ostatnie posty na temat Belwederu jestem strasznie zaniepokojona, a w lipcu mam tam wesele. Bogna czy możesz cos więcej jeszcze napisac, na co powinnsmy zwrócic uwagę podczas wesela?
 
 
kasiakow 

Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 11:15 pm   

Witam,
Jestem pierwszy raz na tym forum ale bardzo sie ciesze ze tu zajrzalam. Planuje wesele w przyszlym roku i bralam pod uwage sale Belweder w Konstantynowie Łodzkim. Bylam tam na poczatku roku i rozmawialam prawdopodobnie jeszcze ze starym wlascicielem (tak na marginesie bardzo mily, sympatyczny i konkretny Pan). Sala bardzo mi sie podobala i slyszalam od kilku osob ze serwuja tam duzo jedzenia ale widze, ze wraz ze zmiana wlascicieli zmienily sie standardy. Po powyzszych komentarzach widze ze kazda inna sala będzie sto razy lepsza niez ta. Idac za ciosem mam propozycje dla nowej Pani wlasciciel - skoro serwuja porcjowane posilki to niech moze jeszcze porozkladaja na stolach przy winietkach ulotki z telefonami do pizzerii :) . Najgorsze w tym wszystkim jest to ze placi sie tak duze pieniadze za przyjecie weselne i jeszcze czlowiek musi sie martwic czy bedzie co wlozyc do buzi. Niedlugo zaczna serwowac wirtualne posilki albo kaza placic za wykorzystane powietrze. Dziewczyny mam do Was serdeczna prosbe - jak juz bedziecie mialy za soba przyjecie weselne to napiszcie czy cos sie zmienilo czy nadal sa tam stosowane takie praktyki jak opisuje Bogna? Może nowi wlasciciele zrozumia ze okradanie ludzi to nie jest najlepsza droga do sukcesu.
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 10:31 am   

Nasze wesele już wkrótce... Aż strach pomyśleć, jak będzie. Kasiu, na pewno zdam relacje. Bogna, dziękuję za wszystkie cenne informacje.
 
 
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 10:05 am   

bogna87 napisał/a:
jedzenie za które zapłaciliśmy MY zjedli goście dnia następnego.
przynajmniej się nie zmarnowało ;)
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 4:23 pm   

Posty użytkownika bogna87 zostały ukryte i zabezpieczone do postępowania prawnego.
Do czasu wyjaśnienia sprawy proszę użytkownika bogna87 o nie wypowiadanie się na forum na temat Belwederu. Wypowiedzi takowe będą kasowane.
 
 
Narzeczeni40805 

Wiek: 38
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Warszawa/ Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 7:44 pm   belweder

Mieliśmy wesele w Belwederze 30 lipca i mimo wczesniejszych obaw związanych z negatywnymi opiniami jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani włascicielka była bardzo miła i widać było, ze zależy jej na tym aby wszystko było jak w najlepszym porzadku. Obsługa rewelacyjna, usmiechnięta i uczynna, goście mówili, że wystarczyło tylko raz poprosić i od razu przynosili co było trzeba, a nawet same panie kelnerki czy też pan kelner się dopytywali czy czegoś nie potrzeba. Jeśli chodzi o jedzenie, bo tutaj najbardziej się martwiliśmy to po 1 było bardzo smaczne a po 2 było go tyle, że musielismy porozdawac po gosciach by się nie zmarnowało. Na uwagę zasługuję tort, który byl przepyszny i było go naprawdę dużo. My mielismy 115 osób i pozostały nam 2 kondygnacje. Podsumowując my jesteśmy bardzo zadowoleni tym bardziej, ze od wielu gosci usłyszeliśmy,ze było to jedno z najlepszych wesel, na ktorych byli. W skali od 1 do 10 dajemy belwederowi 10 za jakośc i profesjonalizm a także polecamy wszystkim.
 
 
JustynaSz 

Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 5:19 pm   

W październiku razem z moim mężem zorganizowaliśmy przyjęcie weselne w Restauracji Belweder. Kwoty jaką na nie wydałam publikować nie będę, gdyż jest ona dopasowywana indywidualnie do potrzeb każdej pary. Moje wesele zorganizowaliśmy na 180 osób. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyboru sali, gdyż jest ona przepiękna, ale również z jedzenia serwowanego przez naprawdę znających się na rzeczy kelnerów. Orkiestra została nam zasugerowana przez właścicielkę i był to również dobry wybór. Toaleta osobna dla młodej pary może być traktowana jako kolejny plus, gdyż nie musiałam się martwić o moją śliczną suknię w małej kabince ;) Do całej imprezy, właścicielka zaproponowała nam GRATIS limuzynę, która wiozła nas z kościoła na salę. Jestem pod wrażeniem tego miejsca i polecam go wszystkim, którzy chcą przeżyć niezapomniane chwile nie wsominając niczego źle !!


Justyna.
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 10:27 pm   

Nie wiem... nie robię tam wesela, więc może nie powinnam się wypowiadać. ale mijam prawie codziennie to miejsce...... nie przeszkadza wam,że to tak leży tuż przy ulicy?? Mnie odrzucała zawsze od tego miejsca swoista "siermiężność"..... kiczowatość, przynajmniej na zewnątrz...... może środek lepiej się prezentuje..........
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 2:45 pm   

Karolina1984, widziałam sale znacznie gorzej położone i ZNACZNIE GORZEJ wyglądające z zewnątrz :) Jasne, fajnie, jeśli sala ma ogród lub jest otoczona zielenią i ma ładny wystrój zewnętrzny, ale jednak najbardziej liczy się środek, dekoracje i atmosfera samego przyjęcia :) A jeśli chodzi o wnętrze to Belwederowi nic nie brakuje :) Dekoracja i atmosfera zależą ja w dużej mierze od Młodych i gości, więc o tym trudno się wypowiadać :) Jedno z lepszych wesel na jakim się bawiłam było organizowane w sali OSP, która bez dekoracji nie wyglądała zbyt reprezentacyjnie, ale w czasie wesela wcale nie było tego widać :)
_________________

 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 2:42 pm   

Karolina1984, sala ma ogródek z tyłu, nie trzeba wychodzić przed. ;)
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 3:39 pm   

Karolina1984 napisał/a:
Mnie odrzucała zawsze od tego miejsca swoista "siermiężność"..... kiczowatość, przynajmniej na zewnątrz...... może środek lepiej się prezentuje..........


No siedzenia pary młodej, chyba od lat takie same (bo weszłam właśnie w "galerie")..


Ja nie wiem jak komuś może się to podobać :wink: Kicz w czystej postaci :razz:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Kasia_88 

Dołączyła: 28 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 8:10 pm   

Witam! Czy ktoś, kto miał ostatnio (2012 rok) wesele w Belwederze, może wyrazić swoją opinię? Rozważamy zorganizowanie wesela właśnie tam i zastanawiamy się, jak to wygląda aktualnie - jedzenie, organizacja, kontakt z właścicielami, ceny itd. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
_________________
Kasia
Ostatnio zmieniony przez Kasia_88 Pią Gru 28, 2012 8:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pro 

Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 04, 2013 2:43 pm   

Witam

Mieliśmy ostatnio wesele dwudniowe w Belwederze i musimy przyznać, że wszystko w jak najlepszym porządku. Wszystko tak jak uzgodniliśmy, jedzenie pyszne i wystarczająco dużo, ugodowi ludzie a zwłaszcza szefowa. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl