Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile płacicie za osobę?
Autor Wiadomość
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 11:55 am   

Hej MALINKA 1987 Powiedz mi gdzie macie wesele my szukamy sali a my będziemy miec goosci około 100 mogłabys Nam coś podpowiedziec???? :) Bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni:):)
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 10:43 am   

210zł bez poprawin, ale dodatkowo płacimy za stół wiejski i gazowane napoje (w cenie są tylko soki).
Cena zawiera 5 ciepłych posiłków, kilkanaście przystawek, pokrowce, ciasta, owoce, dekoracja sali, pokój dla młodych.
Wrzesien 2013.
_________________
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 2:33 pm   

sala bankietowa Jaśminowo Gałków Mały cena na 2013 160 zł/ os 5 ciepłych posiłków, napoje bez ograniczeń. Stół wiejski dodatkowo ok 500 zł.
Sala nowa, w przyjemnym klimacie na max 100 .
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 6:21 am   

Fantazja- na rok 2012 jest 185 zł, a u nas na 2013 ceny mogą wzrosnąć o 5%
W cenie 4 ciepłe posiłki,zimna płyta, ciasta, tort, szampan, napoje bez ograniczeń, dekoracje (tylko pokrowce na krzesła 5zł dodatkowo). Dodatkowo tylko kupujemy alkohol.

Za DJ, fotografia i kamerzystę płacimy jak za gościa 100%.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 7:03 am   

U nas w Agacie stanęło na kwocie 210 zł/ osoby (bez poprawin). Menu jak coś u mnie w dzienniczku :)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 7:51 pm   

Sala "Dworek za Lasem" we Włyniu koło Warty
180zł/osoba
wesele + poprawiny
_________________


 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 1:17 pm   

My w czerwcu 2014 płacimy 183 + 5% (bez poprawin) w cenie mamy 5 ciepłych posiłków, tort, zimne zakąski, kawa herbata i napoje bez ograniczeń. Do nas należy cały alkohol w tym szampan na przywitanie.
_________________
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 7:51 pm   

marthussia napisał/a:
My w czerwcu 2014 płacimy 183 + 5% (bez poprawin) w cenie mamy 5 ciepłych posiłków, tort, zimne zakąski, kawa herbata i napoje bez ograniczeń. Do nas należy cały alkohol w tym szampan na przywitanie.


A możesz napisać gdzie? będę wdzięczna ;)
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 5:07 am   

Dorotka_ napisał/a:
Sala "Dworek za Lasem" we Włyniu koło Warty
180zł/osoba
wesele + poprawiny

Jak z poprawinami to bardzo tanio.

U nas na 2013 rok sala "Fantazja" ul.Kolumny, 185zł +5% za wesele bez poprawin. Cena raczej średnio łódzka.
Apartament dla nowożeńców w cenie. W sumie poza alkoholem nic nas nie interesuje. Jest nawet tort i szampan na powitanie.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 7:19 am   

bambolea napisał/a:
marthussia napisał/a:
My w czerwcu 2014 płacimy 183 + 5% (bez poprawin) w cenie mamy 5 ciepłych posiłków, tort, zimne zakąski, kawa herbata i napoje bez ograniczeń. Do nas należy cały alkohol w tym szampan na przywitanie.


A możesz napisać gdzie? będę wdzięczna ;)


Wesele organizujemy w Hotelu Skarpa w Łudzi, ul. Beskidzka
 
 
kaalorcia 

Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Zgierz okol. Łódzi
  Wysłany: Pią Sie 03, 2012 8:09 pm   Sala weselna ceny na rok 2012/2013

Sala Venezia łęczyca jedna sala stóły plus tańczenie
135zł podstawowe menu chyba 4 posiłki bez napoi, ciasta, tortu, owoców/ dopłata 30 zł z napojami owocami, tortem i ciastem 5 rodzai
155zł rozszerzone menu chyba 5 posiłkow bez napoi, ciasta, tortu, owoców/ dopłata 30 zł z napojami owocami, tortem i ciastem 5 rodzai
350zł wystroj kwiatowy mieszanka kwiatowa
370zł bukiety z rózami
1zł/os. dekoracja na stole marszczenie
wiejski stół 10 zł/os.
poprawiny 60 zł
Balentino Zgierz stóły i sala do tanczenia osobno
160zł podstawowe menu 4 posiłki bez tortu, ze stołem wiejskim
170zł rozszerzone menu 4 posiłki bez tortu, ze stołem wiejskim
180 zł rozszerzone menu 5 posiłków z ciastami 6 rodzai, tortem, napojami, stołem wiejskim i bimbrem bez ograniczeń
60 zł poprawiny
dzieci do lat 3 darmo
dzieci do lat 10, orkiestra i kamerzysta 50 % taniej
napoje 0,5 litrowe
pokój dla nowożeńców darmo
Sala Senator łeczyca jedna sala stóły plus tańczenie
130 zł podstawowe menu 4 posiłki bez napoi, ciasta, tortu, owoców
140 zł rozszerzone menu 5 posiłków bez napoi, ciasta, tortu, owoców
40zł poprawiny
wiejski stół ok 1000zł
dzieci w wieku przedszkolnym darmo
pokój dla nowożeńców darmo
Trzy córy/ u Króla Cedrowice Parcela ok. Ozorkowa jedna sala stóły plus tańczenie do 130os. jesli chce sie 2 sale 2000zł dopłata, powyzej 130 os. dwie sale stóły plus tańczenie
150zł menu bez napoi, ciasta, tortu, owoców
dopłata 10 zł/os. napoje 1 litrowe, 10zł/os. ciasta 8 rodzai, 10zł/os. owoce
50zł poprawiny
tort na ok 130 os. 500zł
stół wiejski ok.1500zł
dzieci normalnie płacone 100%
pokój dla nowożeńców darmo
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 9:16 am   

Dorzucam swoją wiedzę:

MALAGA + Country Club
195zł/os - generalnie trochę kaszana :P Mimo tego że całkiem ładnie.
W cenie są jedynie sztuczne kwiaty (!!!! FU) na stołach, za świeże trzeba dopłacić, dodatkowa opłata jest też za pokrowce na krzesła.
Menu dość obszerne. Pokoje chyba 60zł/os. Dla Młodej Pary gratis.
Wszystkie dodatkowe atrakcje - płatne.

WINDĄ DO NIEBA
Zdecydowanie opcja dla oszczędnych.
Sala z zewnątrz padaka, ale w środku ładnie.
119zł/os opcja bardzo optymalna, wesele do 4tej, 4 posiłki, chociaż mozna załatwić wszystko za 90zł/os (wtedy wesele trwa do 2giej w nocy, posiłki są 3. Najdroższa opcja 129/os 5 posiłków, wesele do 6 rano) W cenie dekoracja żywymi kwiatami, napoje. Brak pokoi. Raczej małe weselka dla lokalnych gości :)

PENSJONAT AGAT
Smacznie i ładnie. Tam wesele miała moja siostra.
Wołają 200zł za talerzyk, ale jest mozliwość niewielkiej negocjacji. W cenie dekoracje z żywych kwiatów i tort.
Wiejski stół+1300, fontanna+800. Pokój dla młodych gratis. Pozostali goście 60zł/os.
Jest smacznie:) Piękny ogród.

NoBO HOTEL
Wesela w stylu nowoczesnym.
Ponad 200zł za talerzyk - wybaczcie, ale dokładnie nie pamiętam cen.
Bardzo eleganckie dania, podane w nowoczesnym stylu.
Niewielkie porcje, raczej restauracyjne. Dekoracje kwiatami, tort i pokoj dla Młodych w cenie.
Zapewniają możliwość pełnej organizacji wesela przez konsultanta ślubnego. (Mam gdzieś u siebie pełną ofertę, jeśli ktoś chce, mogę podesłać skana lub szczegółowy opis)


CASA DE FIORI - mój wybór
3 opcje cenowe (185,225,245).
W 185 zł - 5 dań, tort, żywe kwiaty, stół wiejski i fontanna z czekolady, barman.
Dodatkowo auto do ślubu gratis. Z polecenia wiem, że jedzonko przepyszne, własnej roboty. (nawet kluseczki śląskie)
Brak pokoi na miejscu, co jest niestety minusem, ale mają zaprzyjaźniony Motel Silver, gdzie mozna ulokować gości. Pokój dla młodych w cenie. Dla pozostałych 50-60/os.
Ogród.

Inne sale, których nie odwiedziłam, ale znajomi mieli tam wesela i polecają (rzecz gustu, ale lepiej jak ktoś poleca, niz nie poleca ;) ) ) - Dwór Artusa, Czarny Staw, U Przemka, Hotel Ambasador.

Pozdrawiam i zyczę udanych poszukiwań!!!!!
_________________
Ostatnio zmieniony przez kahakaha Wto Sie 07, 2012 9:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
a-gorzkiewicz 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 2:21 pm   

To ja też dodam coś od siebie bo widzę, że nigdzie nie ma wzmianki :

SALAMANCA - zdecydowanie nasz nr1 wśród sal działkowych :

3 warianty cenowe - zależne od ilości ciepłych posiłków
ceny od 130 do 150 (rok 2013)

w opcji za 130 są :
4 ciepłe dania, zakąski zimne (duży wybór), ciasta, owoce, płonący deser lodowy, tort weselny piętrowy, zarówno kawa, herbata jak i napoje zimne : soki i napoje gazowane - bez ograniczeń.
pokrowce na krzesła są w cenie .
na stołach żywe kwiaty.
Sala w otoczeniu dużej ilości zieleni i z placem zabaw (w razie jak na weselu są dzieci to mają gdzie się podziać :) )
 
 
edzia87lodz 

Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 12:08 pm   

SZUKAMY SALI NA 100 OSÓB na 2013 rrok
MAX CENA JAKĄ MOŻEMY PRZEZNACZYĆ TO 240ZL Z POPRAWINAMI

ZNAJDZIEMY COŚ W TEJ CENIE W ŁODZI?

MAMY PIĘKNĄ SALE W TEJ CENIE ALE DALEKO OD łodzi:(
 
 
krzpap 

Wiek: 37
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 2:07 pm   

My płacimy 220 zł za osobę z wiejskim stołem - sala Konstancja w Kontstantynowie
 
 
niki1883 

Dołączyła: 29 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 7:56 pm   

My płaciliśmy 120/osoba 3 cieple posiłki, 9 przekąsek. Na stołach żywe kwiaty, pokrowce na krzesła,parking, ogródek,ochrona. Własne wypieki za ciasta dopłacaliśmy 15zł za kg za tort (3 piętrowy) 40zł za kg.Mają też własny zespół grali do rana za 800zł inne zespoły jak szukaliśmy najmniej chcieli 2000zł. Restauracja Pod Papugami na Rojnej - śmiało można polecić.
 
 
ohmniamea 

Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sob Wrz 15, 2012 3:56 pm   

Wiem, że to nie bezpośrednio wątek łódzki, ale tyczy województwa łódzkiego:)
195 zł/ os z poprawinami- ośrodek Dresso w Sulejowie.
Cena na sierpień 2013.
Ostatnio zmieniony przez ohmniamea Sob Wrz 15, 2012 3:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 9:54 am   

Ja mam pytanie do osób, które są zorientowane w cenach na 2013r. Najlepiej jakby ktoś podał kilka sal i cen i co mniej więcej wchodzi w cenę?
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Topolowa 

Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 6:23 pm   

Restauracja Topolowa w Zgierzu
Menu podstawowe 140zł/os (4 ciepłe posiłki, zimne zakaski, ciasto, owoce, napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń, gratis pokrowce na krzesła, świece i kwiaty)
Menu standardowe 160zł/os ( 5 ciepłych posiłków, zimne zakaski, ciasto, owoce, napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń, gratis tort, pokój dla nowozencow lub szampan na powitanie, pokrowce na krzesła, świece i kwiaty)
Menu rozszerzone 180zł/os
Posiadamy 2 salę na 70os i 120os
Wesela powyżej 100 os stół wiejski gratis
Od października do kwietnia wesele za 130zł/os warte 160zł
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 18, 2012 11:06 am   

My się zdecydowaliśmy na Szafran pod Łodzią (sala-szafran.pl). Na razie mają salę na ukończeniu, ale na lato będzie już gotowa. Przez to że jeszcze nie ruszyli mają sporo dogodnych terminów i niezłe ceny. No i dojazd z Łodzi jest fajny, bo Szafran leży przy samej trasie na Tomaszów.
 
 
galka7 

Dołączyła: 13 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 08, 2012 4:20 pm   Kolory Wina warte zainteresowania

Będąc na Targach Ślubnych dostałam ulotkę restauracji Kolory Wina (w hotelu NoBo). Wybraliśmy się tam, ponieważ akurat tego dnia mieli Dzień Otwarty i udekorowaną salę właśnie na wesela. Muszę przyznać, że byliśmy pod wrażeniem. Obiekt bardzo gustownie urządzony w boutiqowym stylu, sala przepięknie przystrojona niebieskimi dodatkami. Wszystko z poczuciem smaku, bez przepychu. Z tego, co wiem hotel współpracuje z agencją ślubną Perfect Wedding i to było ich dzieło. Zostaliśmy oprowadzeni przez Menadżera, który wyjaśnił nam wszystko i przede wszystkim przedstawił menu oraz ceny. Myślę, że to naprawdę fajne miejsce i zdecydujemy się na nie, poniewaź lokal plasuje się wysokim poziomie, a jeśli chodzi o koszty to spokojnie można zmieścić się w 200zł. Bardzo bogata oferta dań, można nawet zamówić pokaz molekularny! Poprosiliśmy Szefa Kuchni o zaprezentowanie sztuczek z ciekłym azotem. Robi wrażenie ;) Z tego, co wiem kolejne Dni Otwarte organizują 12 i 13 stycznia. Warto pójść i samemu się przekonać, bo moje wywody nie zobrazują efektu. A ! i zapomniałam dodać, że w cenie wesela jest apartament dla nowożeńców i promocyjne ceny noclegów dla gości - duży plus ;)
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 08, 2012 4:40 pm   

monika_zyga napisał/a:
Ja mam pytanie do osób, które są zorientowane w cenach na 2013r. Najlepiej jakby ktoś podał kilka sal i cen i co mniej więcej wchodzi w cenę?


Mogę powiedzieć to co nam w "pakiecie" zaproponowali w Szafranie pod Łodzią. 185zł za wesele z poprawinami. 6 ciepłych posiłków + deser, ciasta i owoce, lampka szampana na przywitanie i dekoracja żywymi kwiatami. No i standardowo za dzieci połowę stawki. Myślę że nieźle no i mają jeszcze terminy na 2013 :P
 
 
linda 

Dołączyła: 30 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 4:50 pm   

Konkurencyjna jest Salamanca bo oni już mają ceny od 100 za wesele i różne warianty.My płaciliśmy 130 zł 4 obiady duuuże mnóstwo zakąsek, tort ciasta w cenie no i napoje bez limitu.Aj zapomniałabym dodać ze dekoracja również wliczona w cenę nie musieliśmy dodatkowo płacić firmie dekoratorskiej.
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 10:49 pm   

Ooo.. to naprawdę fajną cenę macie! Czy możesz podać stronę internetową? Jak wyszukuję w goglach to nie mogę znaleść.
 
 
a-gorzkiewicz 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 30, 2012 7:15 am   

my również mamy w Salamance i płacimy 130 . Mamy 4 obiady i zakąski . Tort piętrowy i fontanna czekoladowa gratis (pycha - już się nie możemy doczekać :razz: )
lody, owoce i ciasta i napoje bez limitu też są w cenie.
Dekoracja sali i pokrowce na krzesła również . A właściciele są mili i uczynni, chętnie doradzają i z ogromną cierpliwością odpowiadają na nasze co raz to nowe pytania (oby tylko nie mieli nas dość :razz: )

nie moge wstawiać linków ale adres sali to otostrona.pl/salamanca
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 30, 2012 10:22 am   

Dziękuję za linka. Bardzo fajnie wygląda budynek z zewnątrz:)
No ale nie ma co teraz zmieniać zdnia, zaliczka poszła, dużo spraw mam już ustalonych w Szafranie, a i termin mamy taki że pewnie będzie już zajęty.
Także życze Wam moje drogie najlepszej imprezy w życu!
 
 
falcon 

Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 10, 2013 1:11 pm   o matko

Ja pierdziu, zwariowac mozna od ilosci ofert. 2 godziny czytam i sprawdzam ten watek i konkretow zadnych. Ej, a jak bym powiedzial przy rezerwacji sali ze to ma byc spotkanie rodzinne albo cos innego a nie wesele to mozna liczyc na znizki? Bo np. krawiec od garniturów na poczatku powiedzial ze uszyje garnitur za 700 zł ale jak mu powiedzialem niechcacy ze to ma byc na slub i wesele to od razu cena poszla do 1200. porazka...
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Mar 10, 2013 1:18 pm   

falcon napisał/a:
ze to ma byc spotkanie rodzinne
nie no zawsze mozesz tak powiedzieć, tylko ze jak dodasz że ma byc jeszcze orkiestra lub DJ trwać ma impreza ok 10h, chcesz minimu 4 ciepłe dania, tort koło północy, szampana na powitanie a dotego impreza jest na 60-100 osób - to faktycznie każdy restaurator Ci uwierzy że chodzi o imieniny :smile: :smile:
Chyba że planujesz przyjęcie weselne na 20-30 osób trwające do północy - to może się udać taki manewr ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
falcon 

Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 11, 2013 10:36 am   

podejrzane by to bylo prawda? :) Tak tylko czysto teoretycznie sobie te kwestie rozwazam. Inna sprawa jest jeszcze do przemyslenia. Mam w rodzinie swietna firme gastronomiczna, z dowozem itp. Czy jest jakis lokal moze w ktorym zaplacilbym jedynie za wynajem sali? Jedzenie byloby z zewnatrz i obsluga. Wyobrazcie sobie ze taka firma bierze 10zł za posilek... Moze slyszeliscie o takim obiekcie?
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 11, 2013 10:44 am   

falcon, myślę, że są takie sale. wiem na pewno że sala Witkoria umożliwia wynajęcie tylko sali http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11604 a co do innych to nie wiem. Warto popytać
_________________

 
 
falcon 

Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 1:11 pm   no to pięknie...

Niestety dalem sie namowic na pierwszą wizyte w palacu ksawerow. mowie niestety bo mojej narzeczonej strasznie sie tam podobalo. Mi w sumie tez ale mniej mi sie bedzie podobalo jak dojdzie do kwestii zaplaty za wszystko haha. Robil tam ktos wesele niedawno? jakies uwagi czy opinie mile widziane... Nie sądzę aby wybor padl na to miejsce ale tak z ciekawosci zapytac bysmy chcieli. nie testowalem jeszcze zapytania o "przyjecie rodzinne" o ktorym mowa wczesniej ;)
Ostatnio zmieniony przez falcon Czw Mar 14, 2013 1:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 4:50 pm   

195 zł od osoby (bez poprawin). Cena zawiera 5 gorących posiłków, kilkanaście przystawek (mięsa, ryby, sałatki), napoje (soki, woda, kawa, herbata), ciasta, owoce oraz dekoracje, pokrowce, pokój dla pary młodej.
Sierpień 2013 :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
YPW 
Firma

Dołączyła: 03 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 20, 2013 10:53 am   Re: Kolory Wina warte zainteresowania

galka7 napisał/a:
Będąc na Targach Ślubnych dostałam ulotkę restauracji Kolory Wina (w hotelu NoBo). Wybraliśmy się tam, ponieważ akurat tego dnia mieli Dzień Otwarty i udekorowaną salę właśnie na wesela. Muszę przyznać, że byliśmy pod wrażeniem. Obiekt bardzo gustownie urządzony w boutiqowym stylu, sala przepięknie przystrojona niebieskimi dodatkami. Wszystko z poczuciem smaku, bez przepychu. Z tego, co wiem hotel współpracuje z agencją ślubną Perfect Wedding i to było ich dzieło.



Dzień dobry, chciałabym tylko sprostować, że firma nazywa się Your Perfect Wedding. Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa i zapraszamy do kontaktu poprzez stronę bądź bezpośrednio,

Pozdrawiam serdecznie!

edit: wykasowany fragment niezgodny z regulaminem
Ostatnio zmieniony przez ppola Sro Mar 20, 2013 11:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hokuspokus 

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łodz
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 6:55 pm   

My myślimy że w zupełności wystarczą 4 posiłki :)
A na poprawinach bedzie piąty jakaś inna zupka i jakieś miesko na pierwsze a na drugie już to co z wesela zostanie:p
_________________
Pozdrawiamy
Hokuspokus i Asiolka
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 9:20 pm   

u nas ceny kształtują się w zależności od menu od 180 do 200 zł (bez poprawin) w tym zapewnione jest 5 cieplych posilkow, chleb powitalny, szampan, tort, zimne zakąski, stół z kawą i herbatą, słodki stół i stół wiejski oraz napoje i soki, z innych rzeczy to dekoracje, pokrowce na krzesła i wykonanie stołu Pary Młodej. W cenie dostaniemy do swojej dyspozycji willę bądź apartament :)
_________________
 
 
falcon 

Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 14, 2013 10:15 am   

Catylyn89 - bardzo rozsądna i fajna oferta, jaki to lokal? Zauważcie jedną rzecz. Wybierzcie się kiedys w dwoje na obiad do jakiejkolwiek restauracji - nie mylic z barem. Teraz z głowy rzucam ceny, takie jake mozna spotkac w restauracjach - przystawka - kilkanascie zlotych. Zupa maksymalnie do 20zł drugie danie maksymalnie do 60zł. coś do picia maks 10zł plus jakiś deser kilkanaście. razem na osobę wychodzi ok. 120 zł To jest koszt jednego obiadu na jedną osobę !! Teraz wrócmy do tematu. Jeżeli oferta weselna lokalu oscyluje w granicach 200 zł za osobę to w sumie nie jest to tak dużo zważywszy, że gastronomia podczas imprezy proponuje o wiele więcej niż ten jeden przykładowy obiad. Jak Catalyn89 napisała w cenie 200 zł macie aż 5 posiłków!! osobna kwestia to inne atrakcje typu wiejski stół etc. Bardzo fajna oferta.

Zmierzam do tego, że jeżeli w większości lokali manager da radę zorganizowac jedzenie do 200 złotych na całą imprezę to plus/minus 50 zł powinien takie menu powinien umiec zorganizowac każdy manager. moim zdaniem maksymalna kwota to 250 złotych właśnie. Nie zapominajmy, że nasz posiłek to nie tylko czysty zysk lokalu ale i praca wielu osób na kuchni, zakup towaru, utrzymanie kuchni w odpowiednim stanie etc.

Wow, Margaritta :) Widac, ze pamiętasz wszystkie posty na pamiec a nawet pamiętasz gdzie i w jakich okolicznosciach obcy ci ludzie ogranizują wesele :) :) Zdumiewające, szacun!

Wszystkiego dobrego!
 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 05, 2013 4:26 pm   Bar myśliwski w Zgierzu

My płacimy już za rok 2014 130 zł od osoby sala tak na 60 - 70 osób w tym tort mamy gratis :)
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 20, 2013 8:56 pm   

tak tanio???
_________________
 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 08, 2013 11:13 am   

no tak tanio:) i jeszcze sala będzie remontowana na początku przyszłego roku :)
 
 
misia82 


Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 14, 2013 1:43 pm   

My wprawdzie wesele jako takiego nie robimy, ale przyjęcie ślubne na 50-60 osób :) Umowę mamy na 6,5h (czyli planowo powinno się skończyć koło północy....ale pewnie z godzinkę się jeszcze przeciągnie ;) ). Od osoby płacimy 90zł i wliczone w to są 2 ciepłe posiłki (jeden dwudaniowy obiad + jakiś drugie ciepłe coś - ja stawiam na żurek podany w chlebku :D ), stoły pełne zakąsek (wędlina, śledziki, sałatki, zimne nóżki czy inne galaretki, mięsko pieczone, jajka faszerowane, rybka - no maaaaasa po prostu. Dlatego od razu dostaliśmy informacje, żebyśmy pamiętali jakieś pojemniki naszykować sobie co by mieć w czym pozabierać to, co zostanie), plus oczywiście kawa, herbata, soki owocowe i jakieś napoje gazowane. Wydaje mi się, że to dość ciekawa propozycja za przystępną cenę :) ale jak wyjdzie w praktyce.....okaże się w październiku ;) za tort liczą sobie dodatkowe 10zł od osoby, ale my będziemy mieć własny, więc podziękowaliśmy :)
_________________


mój dzienniczek :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16404
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 14, 2013 2:10 pm   

My płacimy 175zł/osobę - bez tortu i alkoholu, poza tym wszystko wliczone. Bez poprawin :) W umowie mamy również gwarancję niezmienności ceny do przyszłego roku :)
_________________
 
 
Mo_niczka 


Wiek: 39
Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 26, 2013 5:51 am   

misia82 mam pytanie gdzie organizujecie wesele?? Cena bardzo sympatyczna i nas też interesuje takie kilkugodzinna impreza rodzinna.
 
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 26, 2013 8:48 am   

My płacimy 200zł od osoby, bez poprawin. W cenie stół wiejski, tort, szampan, dekoracje kwiatami.
 
 
misia82 


Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 26, 2013 8:54 am   

Mo_niczka My wesele organizujemy w Restauracji "Gościnna" na Widzewie. Przemiła właściciela, natychmiastowa reakcja jak tylko poprosiłam o przesłanie mailem przykładowego menu, ogólnie jak na razie jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiona co do nich. A tym bardziej biorąc pod uwagę cenę i to, co w zamian tego oferują :) Ale ocenę końcową podam na koniec października ;)
_________________


mój dzienniczek :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16404
 
 
sothaga 

Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 8:53 pm   

my W Pelikanie w Aleksandrowie Łódzkim płaciliśmy w sierpniu 190 zł (bez poprawin), w cenie pokrowce na krzesła, dekoracje z zywych kwiatów, 5 ciepłych posiłków (6 licząc rosołek :P ), napoje zimne w cenie- cola itp, soki, ciasta, usługa barmańska, stół wiejski :) wydaje mi się że cena niska jak na taki pakiet i WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUGI I OBSŁUGI ;)
 
 
Felenopsis 


Wiek: 36
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 5:00 pm   

Saxonia - cena 180 -190 zł
Restauracja Dwa Światy - 160 zł wesele 2013 powyżej 80 osób, 170 zł wesele 2013 poniżej 80 osób - ceny na 2014 + 10 zł
Brethil - ceny w zależności od menu od 165 zł do 205 zł
 
 
AniaiMarcin 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 10:05 pm   

Sala Wanilia - Zgierz, Leonów od 160 w zależności od wybranego menu, jestem umówiona na rozmowę i nie mogę się doczekać ponieważ znajomi robili tam komunię i podobno goście zgodnie stwierdzili że jedzenie było przepyszne i rzadko się takie na salach trafia :)
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 9:28 pm   

" W dobrym stylu" w Aleksandrowie Łódzkim. Płacimy 180 zł od talerzyka( bez poprawin) Cena od talerzyka obejmuje:
- 4 posiłki , 8 rodzajów ciast, tort weselny, Napoje zimne i gorące bez ograniczeń
- dekorację wejścia z kwiatów sztucznych
- czerwony dywan
- dekorację stołów z kwiatów żywych
- wiązankę dla Pary Młodej
- pokrowce na krzesła
- poczęstunek chlebem i solą
- toast powitalny winem musujacym
- kieliszki do tłuczenia dla Młodej Pary
- stół wiejski (przy 100 osobach)
- fontanna czekoladowa (przy 100 osobach)
- auto :) (przy 100 osobach)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 2:50 pm   

My mamy salę w Białym Pałacu, płacimy 240 zł/ os. Mamy w to wliczone :
5 posiłków gorących + deser,
18 rodzajów przystawek,
7 rodzajów ciasta,
owoce,
napoje (soki, cola, fanta, sprite, woda minerakna)oraz kawa i herbata bez ograniczeń,
dekoracje stołów,
pokrowce na krzesła,
dekoracje kwiatowe (sami wybieramy jak mają wyglądać),
szampan dla gości,
pokój dla pary młodej,
chlebek na powitanie.

[ Dodano: Wto Wrz 24, 2013 3:51 pm ]
A no i cena na 2015 rok.
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
Zakochana 
Firma

Wiek: 43
Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 25, 2013 5:59 pm   

My Płacimy 220 z 5 dań w Białym Pałacu w Niesięcinie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl