Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Mac-erson
Pon Sie 12, 2013 9:11 pm
"BORYNA" w Rąbieniu AB
Autor Wiadomość
Vanessa77 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 18, 2013 7:29 pm   

Hej wszystkim !! ! Byłam dzisiaj w Borynie i obejrzałam dokładnie całą zastawę; piękna , gastronomiczna porcelanowa zastawa firmy "Lubiana", a szkło mają z " Krosna". To chyba RoksDe88 pomyliła lokale, albo za dużo wypiła alko... Na dodatek : jaki parkiet? Tam nie ma parkietu,tak jak akasia55 napisała na sali jest elegancka wykładzina. Rozmawiałam z P. Zielińskim o przechodzeniu na inne sale. To jest niemożliwe, ponieważ ,żeby przejść na drugą salę, to trzeba przejsć przez cały parking,a tam już pilnują ochroniarze. Właściciel zapewnia, że goście nigdy się nie mieszali, zresztą jak są wesela, to on jest na miejscu i nie dopuści do takiej sytuacji.Nawet porozmawiałam z szefową kuchni, p. Jolą, jak to jest z obsługą na weselu. Zapewniała,że wszystko przebiega zwinnie i sprawnie. Miałam okazję widzieć się też z kelnerem, który będzie obsługiwał , no i powiem Wam,że bardzo elegancki i kulturalny mężczyzna. A te bajerne światełka, to palą się podobno długo, dopiero p. Zieliński je wyłącza , jak goście mają dość takiego mocnego światła.
Marudziłam dzisiaj pół dnia właścicielowi, ale nie żałuję, że pojechałam dogadać szczegóły, jestem zadowolona i już spokojniejsza, ponieważ p. Zieliński okazał się tak samo drobiazgowy i od niego każdy klient musi wyjść zadowolony. Podoba mi się takie podejście. Super wszystko będzie, inaczej być nie może !! ! Zdam całą relację po weselisku !! !! Pozdrawiam gorąco !! !!
 
 
akasia55 

Dołączyła: 18 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Maj 19, 2013 7:00 am   

Ty ja też jako to jedno miejsce wymażone na ten jeden w życiu dzień wybieram Borynę i narzeczony też jest takiego samego zdania .

[ Dodano: Sro Maj 22, 2013 1:46 pm ]
Hej Venesa77 Miałaś do mnie napisać ?? ???. Proszę Cie bardzo Napisz jak już będziesz po Weselu i czy było wszystko Ok ?? ??? Bo ja też podpisałam umowę u Boryny i napisz na co mam szczególnie zwrócić uwagę . Życzę Ci wszystkiego dobrego na nowej drodze życia .
 
 
aga maja 

Wiek: 35
Dołączyła: 22 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Cze 01, 2013 4:33 pm   

Proszę o pomoc, teściowie zdecydowali sie na wesele u Boryny na październik br. Czy się zgodzić? Słyszałam, że są u nich jakieś perturbacje własnościowe. Jeśli to prawda dajcie znać. :(
 
 
falcon 

Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 14, 2013 10:00 am   

a czy wazne sa problemy wlascicieli? ja slyszalem ze mają problemy z papugą w klatce - ponoc nie chce nic jesc. dlatego tą salę definitywnie odrzucilismy, moze i nas to spotka ?? dobra to żarty, chciałem powiedziec jedynie zeby znowu nie popadac w skrajnosci mozna sie popytac ze dwa trzy razy i 15 minut pogrzebac w sieci na temat danego obiektu i tyle. Jak przeglądam te wszystkie fora to czasami az nie moge sie nadziwic iektorym wypowiedziom. Niektórzy uzytkownicy forum, zakladam ze nie prowadza zadnego lokalu, dysponuja taka wiedza szczegolowa na temat innych lokali jakby tam mieszkali. "Słyszałam, że niesprzątają w łazienkach". Jak można o tym słyszec i byc takim przypałem, zeby jeszcze chcialo sie zarejestrowac na forum i o tym pisac? Przeciez kazdy lokal nie wazne jaki nie istnieje po to aby komus specjalnie popsuc imprezę ale po to aby swiadczyc te uslugi na najwyzszym mozliwym i osiagalnym poziomie. Ja nie słyszałem jeszcze o zadnej firmie ktorej celem bylaby autodestrukcja :)
 
 
akasia55 

Dołączyła: 18 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Cze 26, 2013 6:09 pm   

Witam ponownie,
Jak już pisałam mam w przyszłym roku wesele w Borynie, to moje pierwsze wesele więc stres wielki !! !!! Być może do drugiego nie dojdzie !! !!!! I mam taką nadzieję !! !!!! A teraz już na poważnie !! !!!! Korzystając z wolnego czasu podjechaliśmy do Rąbienia żeby upewnić się, że wszystko będzie ok. Porozmawiałam, tak od serca z właścicielem- Panem
Zielińskim. Pytałam o obsługę, menu, stałość ceny za talerzyk. Moje wiadomości z pierwszej ręki:
- mają nową ekipę kucharsko- kelnerską (poprzednia podobno była zbyt konserwatywna- typu :skoro jest dobrze, to po co coś zmieniać) po prostu nie refolmowalni !! !!! A czasy ciężkie , a klienci coraz bardziej wymagający !! !!!! .
-mają swoje sprawdzone polecane menu, ale żadnych barier we wprowadzaniu modyfikacji przez młodych,nawet nowinki uzgodnione wcześniej
- ceny z podpisanej umowy, chyba żeby upadł meteoryt
Proszę o komentarz, bo głowa mi pęka, a chcę umrzeć jako wdowa :)
Ostatnio zmieniony przez akasia55 Sro Cze 26, 2013 8:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
23marzenka24 

Dołączyła: 04 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: łódż
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 5:35 pm   

Witam wszystkich(wszystkie).Jestem nowa na tym forum i od razu proszę o pomoc. Chyba nie jest za późno :roll: Za 100 dni mam wesele w Borynie (swoje).
Napiszcie proszę na co jeszcze w tym czasie mam zwrócić uwagę, żeby nerwy nie zepsuły mi tego święta. Chodzi mi zwłaszcza o opnie dziewczyn, które ostatnio miały tam wesele lub bawiły się jako goście. Już teraz wielkie dzięki :)
 
 
Vanessa77 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 07, 2013 4:46 pm   

Hej wszystkim ja już po weselisku , powiem szczerze jedzonko rewelacj , obsługa przemiła sala bardzo duża i przestronna nikt się nie obijał krzesełkami . Do tanica bardzo dużo miejsca organizacja rewelacja o nic się nie mósieliśmy martwić .Wielkie dzięki dla P Zielińskiego za wspaniała organizację . Polacam wszystkim Borynę bo lokal ze wspaniałym zapleczem gastronomiczny oraz długoletnim doswiadczeniem .Pozdrawiam wszystkich .

[ Dodano: Wto Lip 09, 2013 4:35 pm ]
Hej marzenka ja miałam wesele w Borynie jak już pisałam wszystko było OK !! !! Wysoki standard Obsługi i Bardzo smaczne jedzonko . Organizacja super i o nic się nie musieliśmy martwić wszystko na swojm miejscu . Wiem że mają nowa obsługę kucharsko - kelnerską , ale to nie ważne , ważne jest to że było tak jak sobie wymarzyłam z mojm Misiem i z tego powodu jesteśmy bardzo zadowoleni . Korzystając z okazji chciałam podzękować obsłudze i P. Zielińskiemu za wspaniałą organizację i oby tak dalej . Pozdrawiam wszystkich . Aneta Kaczmarska
 
 
Vanessa77 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 18, 2013 10:20 pm   

Witam ponownie. strasznie dziwne rzeczy wipisuje poprzedniczka. Za ciemna ściana na sali? To trzeba była wybrać inną salę !! ! Każda z sal jest inna, inne kolory , inny klimat. A najlepsze, że niby goście wyszli głodni !! To już nierealne, przecież tam dają tyle jedzenia, że nie sposób nawet spróbować wszystkiego, moi goście byli bardzo zadowoleni, że smacznie i duuuużżżżo.
A tak na marginesie, poprzedniczka wpisu, nie była w Borynie, tyle , co widziała zdjęcia, to po co się wypowiada, jak nie czuła całej atmosfery, no, ale "zjechała" nie tylko Borynę, ale inne sale też na forum, dziwne te jej wszystkie niegatywne opinie na temat sal weselnych.
Kochani, ja jak pisałam wcześniej ,byłam bardzo zadowolona i naprawdę polecam Borynę , najlepiej przyjechać na miejsce i samemu poogladać wszystkie sale , no i oczywiście uzgodnić menu z właścicielami, bo za mało jedzenia , to moze i było u tej Pani, ale na zdjęciu jedynie, jak sama pisała. Więc ja bardzo chwalę jeszcze raz to miejsce i naprawdę warto przyjechać i samemu ocenic. Pozdrawiam gorąco !! !! ;)
 
 
akasia55 

Dołączyła: 18 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Lip 18, 2013 11:16 pm   

Dzięki dziewczyny za komentarze , bo ja dopiero będę miała wesele na tej sali i mi osobiście bardzo się podoba moja sala którą wybrałam i jestam bardzo zauroczona tym miejscem i dlatego dla mnie te komentarze na formu mają bardzo duże znaczenie . Pozdrawiam wszyskich i jak będę po weselu to zdam wam szczegółową relację . Dzięki , Dzięki , Dzięki za relacje !! !!!!!!!!!!, które piszecie . I już się nie martwię bo jestem pewna że na tą jedyną noc w mojm życiu wybrałam właściwe miejsce !! !!!!!!!!!!!!!.
Ostatnio zmieniony przez akasia55 Pią Lip 19, 2013 4:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 20, 2013 7:01 am   

aga maja napisał/a:
Proszę o pomoc, teściowie zdecydowali sie na wesele u Boryny na październik br. Czy się zgodzić? Słyszałam, że są u nich jakieś perturbacje własnościowe. Jeśli to prawda dajcie znać. :(


Myślę że nie masz się co martwić! Skoro teściowe chcą mieć w Borynie to niech sobie wyprawiają a Wy róbcie gdzie chcecie. A tak na serio to czasy świetności to już chyba Boryna ma sobą ale...kto co lubi. Przecież każdemu sie co innego podoba. Ja tex oglądałam sale w Botynie ale mnie niestety kojarzyły się z remizami na wsiach a mnie akurat taki klimat nie odpowiada.
 
 
23marzenka24 

Dołączyła: 04 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: łódż
Wysłany: Nie Lip 21, 2013 1:25 pm   

Dzięki dziewczyny za opinie , wczoraj pojechaliśmy do boryny zabaczyć jak wygląda sala przed samym przyjazdem wesela i powiem szczerze że bardzo imponująco . Właściel nas oprowadził i wszystko pokazał i jesteśmy zadowoleni z wyboru sali i miejsca .Pozadrawiam wszystkie dziewczyny z forum i do mojego wesela pozostało 95 dnia !! !!!.
Ostatnio zmieniony przez 23marzenka24 Nie Lip 21, 2013 1:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
akasia55 

Dołączyła: 18 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 10:14 pm   

Witam wszytkie dziewczyny z nie oficjalnych żródeł dowiedziałam się że w Sobotę w Borynie ma wesela jakaś Gwiazda z telewizji . Dzwoniłam do właściela , to też przez telefon nie chciał o tym nic mówić . Ale w końcu kazał mi przyjachać w Sobotę przed weselem . Rozmawialam z Recepcją ale też nic nie wiedzą co się dzieje ,ale Pani z Recepcji udzieliła mi inforamacji że nawet parkig jakaś wielka maszyna myła przez dawa dni , a na sale na której ma być to tajemnicze wesele to nikgo nie wpuszczają . Ale ja jestem bardzo ciekawska i jadę w SOBOTĘ i zobaczę co tam się dzieje . Wiem że mam być telewizja i pewnie gdzieś pokażą to wesele , ale myślę że na miejscu wszystkiego się dowiem , ale najbardziej jestem ciekawa jak będzie ubrana sala. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i po powrocie z boryny , wszytko czego się dowiem i zobaczę to napiszę wam na forum :)
Ostatnio zmieniony przez akasia55 Czw Sie 01, 2013 10:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
samantta 

Dołączyła: 28 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Sie 05, 2013 11:37 pm   

Dobry wieczór , nie wiem jak było kiedyś ale ja jestem po sobotnim weselu w Borynie i na gorąco mogę napisać.
Dekoracja stołów bardzo elegancka ,subtelna , sala czysta,pachnąca , kilmatyzowana ,aż w pewnym momencie za chłodno . :lol:
Jedzonko pierwsza klasa dużo(bardzo dużo), smacznie i apetycznie, oczy same się do niego śmiały,nie do przejedzenia ale to co pozostało zostało spakowane przez Szefową (zresztą bardzo miłą i kontaktowa osobę )kuchni w pojemniczki i zabrane do domku,później jak znalazł :razz: ,natomiast panie kelnerki szok!!!! brak profesjonalizmu, wózeczki metalowe jak za czasów PRL ,niestety były w użytku, a feeeeeeeeeee taka klasa lokalu !! !! to niestety nie przystoi , takie uchybienia hmm ,wstyd ,jest to nie do przyjęcia ,za mało zawodowo ale niestety tym panią brakowało znawstwa sztuki obslugi o ile wogóle takowe posiadały , :!: śmiem w to wątpić !! !! :roll:
Jeden,jedyny kelner który uwijał sie jak mróweczka i tak naprawdę dzieki niemu praca szła sprawnie i w miarę profesjonalnie ,prawdopodobnie miał najwięcej pojęcia na temat pracy kelnerskiej dziękować za to bo nie wiem jak to by się skończyło ?? ?!!!! :roll:
Kapelka rewelacja bawiła gosci wspaniale .
Właściciele mili ,konkretni bez żadnych problemów .
Także ogólnie rzecz biorąc zwracajcie uwage przede wszystkim na szczegóły wypisane powyżej ,ogólnie weselisko super .
 
 
Frela 

Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 1:26 pm   

Jestem nowym użytkownikiem, który chciał się podzielić swoją wiedzą na temat wesela u Boryny, które odbyło się w sobotę 10 sierpnia 2013 r. i z tego powodu, że jestem nowa na forum Administrator usunął mój post - uważam, że absolutnie niesłusznie ponieważ chciałam uprzedzić ludzi przed nieprzyjemnościami jakie mogą spotkać Państwa Młodych, którzy wybiorą tą salę. Tylko dlatego, że to był mój pierwszy post administrator uznał go za niewiarygodny, a szkoda... Bo wiele osób mogłoby w porę podjąć właściwą decyzję.
 
 
segl 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 3:35 pm   

potwierdzam opinie poprzednika, fotografowałem jedno z wesel 10.08.2013.
Brakowało jedzenia i obsługi, na 2 ciepły posiłek dostaliśmy odgrzane mięso z pierwszego. Tak wyglądały stoły naszykowane na poprawiny:




Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Sie 12, 2013 9:13 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Vader 

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 4:22 pm   

Też byłem 10.08 na weselu w Borynie i potwierdzam to co odwalił właściciel ... nie życze żadnej Parze Młodej żeby ich wesele wyglądało tak jak te z 10.08.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Sie 12, 2013 9:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 9:10 pm   Zawieszenie wątku Boryna

Dzisiaj otrzymaliśmy przeciwstawne informacje od obu stron (klienci, właściciel sali) oraz informacje z obu stron o wnoszonych pozwach sądowych. Postanowiliśmy w związku z powyższym zawiesić wątek na Forum dotyczący sali Boryna do czasu wyjaśnienia sprawy oraz wymoderować dzisiejsze fragmenty opinii o charakterze wulgarnym lub szkalującym.
Jako administratorzy nie życzymy sobie aby wzajemne animozje i wulgarny język przenosiły się na to Forum.
Od wyjaśnienia tego typu spraw jest sąd / prokuratora i niech tak zostanie.

Oświadczamy, iż nie będąc naocznym świadkiem zdarzeń, nie chcemy uczestniczyć w wyjaśnianiu pomówień na Forum i zamierzamy pozostać neutralni w tym konflikcie.


Jeśli ktoś czuje dalszą potrzebę wyjaśniania tej sprawy prosimy o znalezienie innego miejsca w necie lub poprzez email / PW.

administracja Forum
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl