Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwór w Kruszowie
Autor Wiadomość
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 8:31 am   Dwór w Kruszowie

ostatnio, a zaczęło się tuż przed ślubem, atakują mnie ze wszystkich stron billboardy z Dworem w Kruszowie.
pomyślałam sobie, że wejdę na stronkę i Wam ją podeślę:
Dwór w Kruszowie

nie byłam tam. słyszałam od koleżanki, która właśnie planuje wesele, że owszem jest ładnie, ale małe salki nadają się na małe imprezki. albo goście siedzą w różnych izbach.

znalazłam na Forum takie opinie:

Cytat:
DWOREK W KRUSZOWIE ZA TUSZYNEM
BYLAM NA WESELU NA 70 OSÓB i ...
klapa...
wesele było w sumie w 4 salach (wszyscy goscie nie siedzieli razem przy jednym stole ani nawet w 1 sali) , orkiestra była w 5j sali :(
goscie sie porozłazili
i co z tego ze sam dworek piekny, ogród tez i okolica ładna, jak wszystko to razem spowodowało, ze towarzystwo sie rozpełzło i orkiestra musiała nawoływac do zabawy (z marnym skutkiem).
Wesele było do pipla:( szkoda, bo to bliscy znajomi:(


Cytat:
Ostatnio byłam na weselu w Dworku w Kruszowie i tam znajomi (po znajomosci) płacili 150 zł od osoby + jakiś dodatek za stół przaśny.
Podejrzewam ze cena dla osób z zewnatrz jest duzo wyższa, ale wesela tam nie polecam, bo za dużo sal i goscie sie rozłażą:(
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lut 27, 2015 9:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 9:11 am   

Dokładnie tak jak mówisz szczako, bilbordy aż kłuja w oczy :?
szczególnie jak sie jeździ jakimiś trasami wylotowymi :shock:

No niestety perspektywa dwóch sal była dla mnie barierą nie do przejścia a co tu mówic o czterech :niepewny:
 
 
Zbychu 
Firma


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 9:17 am   

z doswiadczenia (jako obserwator) powiem tak:
dwie sale sa do przezycia - maja nawet jakies plusy (np. kurz unoszacy sie w miejscu gdzie tanczymy nie przedostaje sie "na stoly")
ale trzy, cztery sale to rozwiazanie tylko i wylacznie do "nasiadowki"

brak kontaktu z goscmi niestety jest sporym minusem - przede wszystkim dla orkiestry/dj ktory nie widzi, nie slyszy co sie dzieje "przy stolach"
brak kontaktu uniemozliwia wlasciwie prowadzenie imprezy
_________________
Z.
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 10:23 pm   

no i jest jeszcze jeden minus - to jest daleko.
Goscie liczą na transport, przynajmniej Ci, którzy chcą po prostu wypić choć kieliszek wina.
Taksowka z Lodzi to dobrze ponad 100zł w jedną strone:(
Przerobiłam to na sobie to wiem.
Pojechalam swoim samochodem, nie wypilam nawet wina do obiadu i zmeczona potem wracałam o 4 nad ranem taki hektar drogi, bo mieszkam na drugim końcu Łodzi (Bałuty).
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
lala27 

Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Łóź
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 9:11 pm   ODRADZAM DWÓR KRUSZÓW!!!!

Ja gorąco odradzam wszystkim organizacje wesela w Kruszowie!! Właściciele to absolutnie niepoważni ludzie, jak już maja kaskę to Cię zlewają na maxa! Sam budynek ładny i to nas skusiło, ale teraz ogromnie tego żałujemy. W dodatku teraz dowiedziałam się, że nie tylko my mamy takie problemy - to standard w działaniu tych ludzi. Najgorsze, że takie zwykłe nie?adnie i kombinatorstwo może popsuc najpiękniejszy dzień w życiu!
 
 
paulakom 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Lip 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 9:14 am   

Lala27, troche mnie zmartwilas...my mamy tam wesele wa maju......
Jesli to nie problem powiedz chociaz na co teraz trzeba uwazac.......jak sie domyslam, Ty masz, badz mialas tam wesele....??
_________________

Wystarczy, że nie jestem dla siebie a wszystko jest piękne..
 
 
vanessa 

Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Sie 25, 2007 9:41 pm   dwor kruszów

hej dziewczyny,załamałyscie mnie... :cry: tez mam wesele w dworku kruszów i do tej pory bylam z siebie bardzo dumna, ze takpiekna sale znalezlismy!!!
przyznam,ze fakt iz nie ma tam jednej duzej sali troche mnie martwil ale mam nadzieje,ze dobry zespół w kazdych warunkach sobie poradzi...
poza tym planujemy posadzic starszyzne weselna w sali najbardziej oddalonej od sali tanecznej wiec beda tam mogli sobie biesiadowac a mlodzi blisko parkietu....
czekam na jakies pozytywne posty o dworku bo chyba do slubu nabawie sie zmarszczek i nie bede taka piekna jak jestem teraz :lol:
_________________
make up your minde
 
 
paulakom 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Lip 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 9:31 am   

hej vanessa, kiedy macie wesele?......
My staramy sie nie zalamywac...zespol przekonal nas, ze sobie poradzi....nie ma wyjscia :-)
_________________

Wystarczy, że nie jestem dla siebie a wszystko jest piękne..
 
 
vanessa 

Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Wrz 02, 2007 11:51 am   

My załatwiamy zespół,który grał juz w Dworku,polecała go właścicielka a w lipcu bylam na weselu u koleżanki,gdzie oni grali...wokalista jest konferansjerem,który prowadzi imprezy plenerowe,wiec ma dośwadczenie w rozkręcaniu towarzystwa.
A poza tym musi byc fajnie,bo na ten dzień czekamy juz od dawna...
pozdrawim :)
_________________
make up your minde
 
 
gocha 

Dołączyła: 07 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 11:53 pm   Gorąco polecam Dworek

[Dziewczyny nie wiem czemy się boicie wesela w Dworku?! Jestem szczęśliwą mężatką i jak na razie to był mój najpiękniejszy dzień w życiu. Przyjęcie weselne organizowałam wiosną i lepszego miejsca nie mogłam wybrać! Dworek piękny, jedzenie pyszne i nie podzielam zdania lali27 na temat właścicieli. Przesympatyczni ludzie, pomocni, otwarci, chętnie doradzają. Ciekawi mnie twoja awersja, nie chce mi się wierzyć że to hamy i buraki. Może miachaś pecha! Popieram, że minusem Dworku jest kilka sal ale dla mnie to jest jedyny minus tego miejsca. Dla pociszenia, po moim weselu znajomi zaklepali termin na przyszły rok bo nie chcą już w innym miejscu:)
 
 
paulakom 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Lip 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 6:22 pm   

Gocha! jak sie cieszę, że podzielilas sie dobra opinia o Dworku :-)
Bylabym i mysle nie tylko ja wdzieczna, gdybys napisala jeszcze co nie co o swoich doswiadczeniach z dworku, na co zwracac uwage, co fajnie wychodzi itp :-)
_________________

Wystarczy, że nie jestem dla siebie a wszystko jest piękne..
 
 
Ogrodniczka 

Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 2:43 pm   

Witam
Moje wesele odbyło się latem w Dworze w Kruszowie.
Wybrałam to miejsce ze względu na niezwykły klimat i uroczy park.
Nie chciałam "zwykłej" sali weselnej i szukałam czegoś wyjątkowego.

Poniżej przedstawiam moją ocenę tego miejsca (takie samo zdanie mają rodzice i mąż)

Plusy:
goście byli zachwyceni dworkiem i jego atmosferą
jedzenie dość dobre (moja rada - nie zamawiajcie melona z szynką parmeńską (a właściwie melona z miligramem szynki parmeńskiej) ani jajek z kawiorem i łososiem - prawie nikt tego nie jadł, a po kilku godzinach te potrawy nie wyglądały ani nie pachniały apetycznie, ale to nasz błąd:)

Minusy:
mimo wcześniejszych ustaleń nie proponowano gościom herbaty, kawy i wina podczas przyjęcia
nie podano rodzicom szampana podczas toasu na przywitanie pary młodej (dostali jako ostatni i na dodatek musieli jeszcze o to prosić obsługę!)
4 sale utrudniały komunikację, szczególnie podczas przedstawiania gości (podczas wesela nie było to już takim problemem ponieważ całkiem dobrze rozsadziliśmy gości i tak bawiliby sie w tych grupach)
pomimo wcześniejszych ustaleń nie otrzymaliśmy całego jedzenia, które zostało po weselu (nie mieliśmy poprawin)
gościom, którzy zostali na noc w dworku rano obsługa nie chciała zrobić herbaty ( nie zamawialiśmy dla nich śniadań, ale herbatę chyba mogli zrobić, prawda???)
zamiast profesjonalnego barmana wystawiono do naszych alkoholi jakąś panią, która na szczęście pozwalała gościom na samoobsługę (!)

Podsumowanie:
Sala urocza, w pięknym parku...
Obsługa bardzo zła.
Właścicielka - bardzo miła do czasu wpłaty pieniędzy. Później miała nas w nosie !!!

Pozdrawiam serdecznie
 
 
jenny 

Dołączyła: 19 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 9:44 pm   dwór kruszów

Mieliśmy wesele w Dworze Kruszów w sierpniu tego roku i jestesmy bardzo zadowoleni. Wlascicielka to bardzo sympatyczna i miła osoba, chetnie doradza i ma doskonale wyczucie gustu i smaku. Goscie byli zauroczeni Dworem Kruszów - wszystkim bardzo sie podobało. Jedzenie bardzo dobre, to co zostało z wesela dostalismy do domu, tylko musielismy dostarczyc pojemniki. To miejsce ma w sobie swoj specyficzny klimat. Dwor jest otoczony parkiem sa ławeczki, goscie moga sobie wyjsc, posiedziec, pochodzic itd Dodatkowa atrakcja u nas był loszek i pieczony swiniak. Było super a dvd z wesela ogladalam juz setki razy ;)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe Młode Pary :)
 
 
malwinus86 

Wiek: 37
Dołączyła: 31 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 4:39 pm   

Ja wybrałam tą sale(jeżeli mozna tak nazwać).Jest cudowna,ma swój klimat.Mam nadzieje że będe zadowolona. :)
 
 
koh-lanta 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 10:15 am   

Załamałyście nie dziewczynki. Widziałam już kilka sal i Dwór w Kruszowie najbardziej mi się podobał. To miejsce, które ma jakiś klimat, duszę. Nie podobają mi się ślubne hipermarkety typu Boryna (choć zapewne organizacja tam jest na 6+).
Ale mój zachwyt gaszą wasze negatywne opinie odnośnie tego miejsca. Tylko 2 posty pozytywne (w tym post gochy nie może być brany poważnie- Gocha zalogowała się w dniu wysłania postu i wysłała tylko ten jeden).
Dziewczynki i chłopcy na pewno wiele osób miało styczność z Dworem w Kruszowie jako para młoda lub goście. Proszę napiszcie jaka jest Wasza opinia, bo tych postów jest tak mało. Na podjęcie decyzji gdzie będzie moje wesele jest jeszcze trochę czasu, ale zegar tyka. Taki dzień jest tylko raz w życu i nie chciałabym żałować swojej decyzji. Proszę pomóżcie mi wybrać.

[ Dodano: Sob Cze 06, 2009 2:35 pm ]
Mnie bardzo podobało się na zewnatrz. Uroczy dworek, śliczny park. Nikt z zewnatrz nie wejdzie w trakcie zabawy, a impreza nie będzie podgladana przez niechcianych gapiów. Wewnątrz sielska elegancja jak u Pana Tadeusza. Nie próbowaliśmy potraw, ale bardzo spodobał nam się zapach (byliśmy tuż przed podaniem obiadu komunijnego). Pomimo barku czasu zajęła się nami bardzo miła pani - opowiedziała o wszystkim, pokazała każdy zakamarek. (Chciałam zaznaczyć, że wcześniej ogladaliśmy już 4 miejsca i nigdzie nikt się nami nie zajął a w Adamowie nawet nas wyproszono!)

Faktycznie dużym minusem jest podzielenie sali jadalnej na kilka części, ale my planowaliśmy usadzić w jednej sali młodzież w drugiej starszyznę. Przecież ludzie i tak dziela się na podgrupki w trakcie zabawy. Natomiast podoba mi się że oddzielona jest sala do tańca. Nie każdy chce siedzieć w hałasie - starszyzna woli swobodnie porozmawiać.
 
 
Frotka 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2009 5:53 pm   

Bawiłam się tam na weselu w ten weekend.
Wrażenia - wesele klapa. Goście na kilku salach, tylko kilka osób widziało parę młodą (można powiedzieć, że usadzili obok siebie tylko świadków i znajomych). Mimo, że impreza na 120 osób goście porozłazili się po okolicy i na parkiecie nie było prawie nikogo. Poza tym orkiestra nie grała prawie wcale! Tzn. grali bardzo mało i wcale nie zapraszali do tańca, w efekcie kto nie usłyszał, że w czwartej sali pokrytej płytkami (na których każdy wywijał koziołki!!!) gra muzyka, to się nie załapał, orkiestra grała sama sobie.
Ale najlepsze było to, że jak goście chcieli zaśpiewać przy stołach coś, co nie podobało sie orkiestrza, Ci zagłuszali gości swoją muzyką.
A jeśli chodzi o nieproszonych gości, to nie brakowało dzieciaków przełażących przez płot i komentujących.
Jeżeli chodzi o jedzenie, to bardzo długo trzeba było czekać zarówno na rosół jak i na żurek na poprawinach (prawie godzinę od przybycia, bo obsługa czekała na wszystkich gości!) co jest dla mnie niedpouszczalne. Na weselu tak średnio było co zjeść z zakąsek, ale wszystko było smaczne, na poprawinach było więcej do jedzenia. I chyba tylko smaczne jedzenie jest atutem tej sali.
Apropos, goście zawsze powiedzą, że im się podobało, bo nie chcą robić przykrości.

[ Dodano: Czw Cze 25, 2009 6:42 pm ]
Obraziłabym obsługę, gdybym nie wspomniała, że byli wspaniali.
To chyba już wszystko :)
Generalnie mnie bardziej przekonują do siebie biesiadne wesela (dużo tańca (w tym disco polo ;) )dużo zabawy i dużo dobrego jedzenia), natomiast to miejsce bardziej nadaje się na przyjęcie weselne.
_________________
 
 
 
megii15 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Lip 26, 2009 9:47 pm   

Bardzo zaciekawiła mnie wypowiedz "Frotki"! Jestem osobą, która nie udziela się w takich forach bo w większości są to kłamstwa.
Krytykuje Pani Dwór, a w większości ma żal do orkiestry!!! To ona nie bawila gości, nie grała, zagłuszała gości! W takim razie czemu pretensje do lokalu! Proponuję zdobyć dane o orkiestrze i ich skrytykować na forum weselnym. Dwór nie zawinął w sprawie orkiestry tylko Młoda Para. Dla mnie największą zaletą tego obiektu jest właśnie park, teren bo nie jestem zwoleniczką siedznie na tyłku w jednym miejscu przez całe wesele.
Mogę napisać wiele dobrego na temat Dworu bo rok temu odbyło się tam moje wesele i jestem zachwycona. Jedzenie bardzo smaczne a ilość nie do przejedzenia. Wszystko co zostało spakowano w pojemnikach bez żadnych “ALE”. Może małym minusem jest ilość sal, ale jeśli goście potrafią się bawić, czują się dobrze w towarzystwie, a orkiestra wywiązuje się dobrze ze swoich obowiązków to ilość sal nie przeszkodzi.
Jeśli mogę doradzić na przyszłość innym to nie bierzcie pod uwagę komentarzy na forach! Czemu!? Krytyka BRUNI!!! Jest ona właścicielką sali weselnej IGRASZKA na Kilinskiego!
Czy coś takiego jest uczciwe! Nie wydaje mi się! Robi się jedynie anty reklamę wielu salom.
Mogę dodać, że chrzciny mojej córeczki odbędą się w Dworze bo nie lubię kiczu i tandety większości lokali.
_________________
Sandra
Ostatnio zmieniony przez megii15 Nie Lip 26, 2009 9:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 7:42 am   

megii15 napisał/a:
Jeśli mogę doradzić na przyszłość innym to nie bierzcie pod uwagę komentarzy na forach!

:lol:
Podobnie krytycznie jesteśmy nastawieni do komentarzy pisanych przez osoby, które napisały tylko jednego posta w pochwalnym tonie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
megii15 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 9:39 am   

Szkoda, że pozwala Pani pisać krytyke lokali przez właścicieli innych sal weselnych, a mój opis potraktowała w taki sposób!!! Zamierzam teraz regularnie się udzielać na tym forum:) bo bardzo mnie zaciekawiło
_________________
Sandra
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 9:50 am   

Ależ wcale nie potraktowałam tego wpisu "w taki sposób". :lol: Wpis zostaje, nikt go nie usuwa, moderuje itp., to czytający sami sobie wyrabiają opinię. Uprzedziłam tylko jak się ogólnie odbiera takie wpisy na wszelkiego typu forach.

Co do bruni - jej osoba już dawno została omówiona na forum, a akurat wypowiedź w tym wątku nie jest żadną krytyką, przynajmniej dla mnie. To że sala jest daleko jest po prostu faktem. O niczym innym się nie wypowiada.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
agataka 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 100
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 8:15 am   

moje wesele dopiero za niecały rok ale sala zarezerwowana...nie ogladalam wielu sal. Byłam w salemie, adriatico u kuzynki, jakiejś sali na marmurowej tez na weselu i w edenie u siostry...Dworek przekonał nas bo jest pieknie polozony tzn chodzi o park dookoła i starodrzew, loszek zrobiony z jakiesj starej piwnicy i sam styl retro dworku. Tez obawiałam sie podziału na sale gdy o nim slyszalam ale gdy to zobaczylam to wcale to nie jest tak ze kazdy jest osobno...jedynie ja uwazam ze wesele nie powinno przekraczac 110 osob by nie usadzac gosci w ostatniej czerwonej sali ktora rzeczywiscie jest juz bardziej schowana....chyba ze ma sie w rodzicnie duzo dzieci wtedy to jest dobry pomysl by siedzialy sobie razem...orkiestra zapewnila ze sobie radzi z weselami tam i wychodza naprawde fajnie bo juz 2 razy tam byli... Wreszcie powstalo miejsce gdzie mozna cos wiecej robic niz tylko siedziec za stolem (dla osob ktore nie tancza) dla mnie rewelka bo sama niezbyt lubie takie posiadówki...w końcu wesele nie trwa 2, 3 godziny tylko okolo 12!! Narazie do włascicielki nie mam zadnych zastrzezen (mimo ze zaliczka wplacona:)
 
 
 
alexandra0407 

Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 2:26 pm   

Witam
Tak sobie czytam to wszystko co piszecie o Dworze w Kruszowie. Cóż nikomu się nie dogodzi. Dziwią mnie tylko wpisy, ze teren jest za duży, że jest kilka sal i że goście się rozchodzą....Tak, teren jest duży, piękny i zadbany. Faktem jest, ze jest kilka sal, ale to zależy tylko od nas tj. od młodej pary jak usadzimy gości, zeby się dobrze bawili przy swoim stole. A ze się rozchodzą.... może orkiestra nie potrafi dobrze zagrać i porwać ich do tańca, albo zwyczajnie wolą "ględzenie" po kątach niż się bawić.
Ja miałam swoje wesele w Kruszowie dwa lata temu. Było prawie 140 osób i co więcej wsród nich były osoby z zagranicy. Sporo myśleliśmy jak usadzić gości zeby nikomu nie było przykro, żeby kazdy czuł sie dobrze i swobodnie. Trzy razy zmienialiśmy układ m-c i wyszło SUPER. Rodzina, znajomi i goście ze Stanów, Danii etc byli zachwyceni, orkiestra nie grała wyłącznie "BIAŁEGO MISIA" i "JESTEŚ SZALONA" - były utwory takie które porywały do tańca wszystkich, nawet nasze babcie (i nie musieliśmy zwoływać ludzi, którzy sie niby porozchodzili). Jesli wesele jest latem -a moje było pod koniec lata - to ten teren i park są zbawienne; jest chłodno i przyjemnie....Tak, przyznam, ze były osoby (jakies dwie ciotki) które kręciły nosem, że nie siedzą przy jednym stole z tym czy tamtym, ale my nie bylismy w stanie uszczęsliwić wszystkich. Ważne, ze większość z zaproszonych osób wytańczyła się (dzieki super orkietrze), najadła (bo do wszystkiego można sie przyczepić ale nie do kuchni) i spędziliśmy wspólnie piękne dwa dni!!!!
Kruszów ma faktycznie nietypowy układ sal ale jedyne co mogę poradzić to usadzajcie ludzi z głową i może tych najbardziej konserwatywnych uprzedzajcie, ze to nie jest jedna sala jak to zwykle bywa. A poza tym, to na wesele idzie się dla ludzi a nie dla sali tak????
Pozdrawiam

[ Dodano: Wto Lis 10, 2009 2:26 pm ]
Witam
Tak sobie czytam to wszystko co piszecie o Dworze w Kruszowie. Cóż nikomu się nie dogodzi. Dziwią mnie tylko wpisy, ze teren jest za duży, że jest kilka sal i że goście się rozchodzą....Tak, teren jest duży, piękny i zadbany. Faktem jest, ze jest kilka sal, ale to zależy tylko od nas tj. od młodej pary jak usadzimy gości, zeby się dobrze bawili przy swoim stole. A ze się rozchodzą.... może orkiestra nie potrafi dobrze zagrać i porwać ich do tańca, albo zwyczajnie wolą "ględzenie" po kątach niż się bawić.
Ja miałam swoje wesele w Kruszowie dwa lata temu. Było prawie 140 osób i co więcej wsród nich były osoby z zagranicy. Sporo myśleliśmy jak usadzić gości zeby nikomu nie było przykro, żeby kazdy czuł sie dobrze i swobodnie. Trzy razy zmienialiśmy układ m-c i wyszło SUPER. Rodzina, znajomi i goście ze Stanów, Danii etc byli zachwyceni, orkiestra nie grała wyłącznie "BIAŁEGO MISIA" i "JESTEŚ SZALONA" - były utwory takie które porywały do tańca wszystkich, nawet nasze babcie (i nie musieliśmy zwoływać ludzi, którzy sie niby porozchodzili). Jesli wesele jest latem -a moje było pod koniec lata - to ten teren i park są zbawienne; jest chłodno i przyjemnie....Tak, przyznam, ze były osoby (jakies dwie ciotki) które kręciły nosem, że nie siedzą przy jednym stole z tym czy tamtym, ale my nie bylismy w stanie uszczęsliwić wszystkich. Ważne, ze większość z zaproszonych osób wytańczyła się (dzieki super orkietrze), najadła (bo do wszystkiego można sie przyczepić ale nie do kuchni) i spędziliśmy wspólnie piękne dwa dni!!!!
Kruszów ma faktycznie nietypowy układ sal ale jedyne co mogę poradzić to usadzajcie ludzi z głową i może tych najbardziej konserwatywnych uprzedzajcie, ze to nie jest jedna sala jak to zwykle bywa. A poza tym, to na wesele idzie się dla ludzi a nie dla sali tak????
Pozdrawiam
_________________
Mała Mi
 
 
AgniechaD 

Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 7
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lip 08, 2011 8:21 am   

Witam. Mam pytanie do osób które miały już swoje wesela na tej sali: czy to że są oddzielne, to w końcu waszym zdaniem plus czy minus?
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Lip 04, 2012 5:02 pm   

Dla mnie oddzielne sale w Dworku to minus.

Byliśmy z narzeczonym na weselu u mojej rodziny i owszem miejsce ładne, jedzenie dobre i dużo, obsługa ok. Loszek , park fajna sprawa. Tylko te osobne sale tak jakoś nie bardzo- nam przeszkadzało oddzielenie sali jadalnej od tanecznej i to, że nie widzimy młodych.

Nie zdecydowaliśmy się na tą salę.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 6:04 pm   

W ubiegłym miesiącu bawiłam się na weselu w Kruszowie ;)
Moje wrażenia są w większości pozytywne. Bardzo spodobał mi się wystrój Dworu - ma swój ciekawy klimat, dekoracje pasują do siebie, jest elegancko. Park otaczający Dwór - super sprawa. Szkoda, że ze względu na pogodę nie mogliśmy pospacerować. Loszek z kiełbaskami, piwem i bimbrem był ciekawą atrakcją głównie dla panów ;) ale nie tylko. Ja tam zajrzałam tylko raz, wolałam bawić się na głównej sali.
A propos sali... rozumiem, że dla kogoś trzy oddzielne sale (a właściwie to 4 razem z tą do tańca) mogą być problemem. Miałam to szczęście, że widziałam Młodą Parę siedzącą przy ich stole w sali obok bez problemu. Bardzo się z tego ucieszyłam. Część gości siedzących przy stole w tej samej sali co ja, nie miała niestety możliwości zerkania na Młodych.
Kilka słów o jedzeniu - było naprawdę smaczne. Rosół z makaronem własnej roboty - super. Dobre mięsa, kluseczki śląskie szybko zniknęły z półmisków. Jak dla mnie hitem była naprawdę przepyszna szynka podana z kaszą i chrzanem. Rozpływała się w ustach. :dribble:
Żeby nie było idealnie, to dla mnie minusem były płytki na sali tanecznej. Można się było na nich poślizgnąć, zdarzyło się to nie tylko mnie.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Czw Lip 25, 2013 6:05 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl