Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
IRYS na Widzewie / Rzut karny
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 8:48 pm   IRYS na Widzewie / Rzut karny

Jeszcze o niej nie było, więc zakładam nowy temat:
kasik32 napisał/a:
Zarezerwowaliśmy Irysa na Widzewie, malutka i zewnętrze takie sobie (trzeba się piąć do góry po obskurnej klatce schodowej), ale w środku miło i ma taras gdzie goście palący będą mogli wyjść na dymka... no i znalazłam pochlebną opinię o tej sali tu na forum, to przeważyło chyba... Jak dla nas całkiem ok :D
Adres strony jakby ktoś był zainteresowany: http://www.irys.ozzp.pl/

Jeśli ktoś jeszcze wie coś o tej sali, był na weselu lub słyszał opinie o niej - tutaj jest miejsce na wypowiedź :)


edit: zmienił się link do sali na http://www.ozzp.pl/viewpage.php?page_id=5
kryszka
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Lis 05, 2007 10:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 9:52 pm   

Było, było... 8)

:arrow: http://www.forum.wesele-l...ighlight=#42951

:arrow: http://www.forum.wesele-l...ighlight=#63100
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 9:55 pm   

Kryszka, dzięki :)

Wklejam właściwe wypowiedzi:
niunia napisał/a:
ja mam wesele na Gorkiego 16 w Rzucie Karnym (dziwna nazwa, ale się nie zrażaj należy do jakiegoś związku piłkarzy). Bardzo ładna sala, robią wesela do 70 osób, w kolorystyce zielonej, elegancko i bardzo przyjemnie. Pięknie ozdabiają stoły kompozycjami kwiatowymi. Byłam tam na Sylwestra, żarcie mieli super, a ci sami kucharze przygotowują wesela. Menu mamy jeszcze nie ustalone, ale kształtuje się od 90 zł do 130 zł. Jeżeli chodzi o orkiestrę mają jakąś współpracującą, ale nie ma też problemu, żeby grała inna.

A- ha zmienili nazwę na "Irys", (bo co to za nazwa "Rzut Karny"?) - ale właściciel jest ten sam, więc wesela napewno udane.

Karolcia25 napisał/a:
Jeśli ktoś planuje wesele na małą liczbę osób (tak do 70) to polecam salę na ul. Gorkiego 16, prawdę mówiąc to nazwy nie pamiętam ale znam nr tel 673 00 92

Byłam tam jakiś czas temu na imprezie - mają naprawdę niezłego kucharza. Po za tym mają coś czego chyba nie ma nigdzie - projektor z ekranem. Naprawdę był niezły ubaw jak podłączyli kamerę i mogliśmy zobaczyć swoje wcześniejsze "wyczyny" na dużym ekranie :shock:

Magma napisał/a:
Witaj, mam salę naprawdę godną polecenia. Nazywa się Irys jest na Widzewie, organizują tam wesela tylko do 70 osób. Ja miałam tam wesele i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Jedzenie w zależności od menu kosztuje od 99 do 135 zł + dodatkowo można zamówić wiejski stół. Tort i szampan jest w cenie. Dodatkowo dokupywaliśmy tylko inny alkohol. U nas grała orkiestra, ale też mają współpracującego DJ'a. Podaje Ci adres mailowy www.irys.ozzp.pl
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 10:09 pm   

Jak już wklejać to wszystko w temacie: :wink:

Magma napisał/a:
Witaj,
nie mam często dostępu do netu więc dopiero teraz mogę odpisać. Całe szczęście jeszcze nie uporządkowałam papierków po weselu i mam to menu, a akurat też mieliśmy to za 110 zł.
U nas było tak:
1 obiad
rosół, udko pieczone, kotlet schabowy, pulpety w sosie - do wyboru + ziemniaki + zestaw 3 surówek (także do wyboru)
deser lodowy z bitą śmietaną
ok. 24.00
barszcz czerwony z kołdunami
2 obiad
kotlet z piersi kurczaka, pieczeń z karczku, klopsy z pieczarkami + ziemnaki (mogą też być kluski śląskie) + bigos
po oczepinach
tort z bitej śmietany z fajerwerkami
nad ranem
żurek z kiełbasą białą (kiełbasę podawali osobno i buła jej cała masa)
Oprócz tego na zimno:
wędliny (same bardzo dobre), pieczone mięsa (karczek, boczek, schab, schab ze śliwką i morelą), galaretka z drobiu, sałatka holenderska, jaja w majonezie, śledź w oleju i śledź w śmietanie, świeże warzywa i konserwowe, 3 rodzaje ciasta, owoce, napoje. Jedzenia ciepłego było tak dużo, że zimne to właściwie spróbowałam dopiero na drugi dzień na poprawinach w domu (wszystko co zostało nam zapakowali i oddali). Wszystko było bardzo świeżutkie i pyszne. Napoje też s ą w cenie, ładnie podane w karafkach, żadnych plastików na stole.
My załatwialiśmy tylko wódkę, resztą zajeli się na sali. Sali nie przybieraliśmy, bo ma tak ładny wystrój, że nie czuliśmy takiej potrzeby, jest bardzo dużo kompozycji kwiatowych, świec, pięknie podane jedzenie na stołach. My byliśmy bardzo zadowoleni, a nasi goście wręcz zachwyceni.
Zapomniałabym jeszcze - na wejściu zostaliśmy powitani chlebem i solą oraz lampką szampana.
Naprawdę polecam tę salę.

Magma napisał/a:
Fakt, że Irys z zewnątrz nie jest bardzo atrakcyjny, ale ma świetny taras urządzony w wiejskim stylu, no i świetną obsługę. A wygląd w środku rekompensuje ten z zewnątrz. Ten zresztą wcale nie jest zły, ostatecznie Widzew to przyjemne osiedle.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl