Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nina Fortecka
Autor Wiadomość
moira 

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 12:34 pm   Nina Fortecka

Polecam serdecznie Ninę Fortecką . korzystałam już nie pierwszy raz z jej usług , także byłam spokojna , że makijaż ślubny zrobi mi świetny . najważniejsze, że bez problemu zakryła mi zajady , które zrobiły mi się na kilka dni przed ślubem . Nina dojeżdża do domu , a ceny ma przyzwoite :) Polecam każdej dziewczynie , która chce się poczuć jak księżniczka. moje zdjęcie nie jest profesjonalne , więc nie oddaje pewnie w pełni uroku makijażu. dodam tylko, że nie musiałam go poprawiać i wytrzymał mi całą noc , pomimo , że było dość gorąco .
 
 
askowska 

Dołączyła: 23 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 6:58 pm   

Witam dziewczyny :)

Z czystym sumieniem i z całą pewnością polecam wizaż Niny. Miałam przyjemność i umówić się z Niną na makijaż na wesele. Bez problemu, jeżeli chodzi o dogranie się czasowo, dziewczyna jest uprzejma i elastyczna. W dodatku z makijażem poradziła sobie raz dwa, chwilkę rozmawiałyśmy o tym jak to ma wyglądać i Nina od razu załapała o co mi może chodzić, efekt był powalający, nie wiedziałam, że tak ładnie mogą wyglądać moje oczy. W makijażu czułam się pewnie, wybawiłam się cała noc, a efekt nie tracił na jakości wszystko się pięknie trzymało -co też mnie zadziwiło :)
Dlatego polecam gorąco profesjonalizm Niny Forteckiej.

Pozdrawiam!!!
_________________
askowska
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 24, 2013 12:22 pm   

dziewczyny, dublujecie wątek http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16254
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl