Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
co nam sie nie podoba w filmach slubnych...
Autor Wiadomość
MagdalenaM 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 12:53 pm   

:do bani: IDEALNE DO POKAZANIA BABCI :/
_________________

Nasz Dzienniczek>>>1.06.2013 Magda i Adam<<<
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 12:59 pm   

masakra jakaś ;P
_________________


udanego dnia Gość
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 2:11 pm   

Nasuwa mi się taka myśl: to nie tylko zasługa kamerzysty, ale również gości-żenada.
_________________
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 2:24 pm   

tragedia ;/

niektórzy goście to jacyś niewyżyci... :-? ogólnie niesmaczne :o
_________________



 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 2:31 pm   

jejku co to w ogóle jest... dramat jakiś :? goście swoją drogą, chyba co niektórzy pomylili wesele z jakąś tandetną dyskoteką, a kamerzysta też swoje zrobił uwydatniając akurat to czego nie powinien... niezła pamiątka po weselu nie ma co
_________________

 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 3:47 pm   

Iris napisał/a:
niektórzy pomylili wesele z jakąś tandetną dyskoteką
dokładnie to samo mi się skojarzyło. I ogólnie gdyby nie suknie panien młodych na pewno nie powiedziałabym, że to filmiki z wesel.
Ogólnie: masakra i dramat.
_________________


 
 
olivka_ja
[Usunięty]

  Wysłany: Czw Cze 28, 2012 6:20 pm   

:? dużo jestem w stanie zrozumieć, ale to już mega przesada........
Ostatnio zmieniony przez olivka_ja Czw Cze 28, 2012 6:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 29, 2012 9:50 pm   

Ja obejrzałam urywki. W 2 części jest fragment jak dziewczyna pisze smsa na telefonie. Obraz się rozmazuje i nagle widać: "Powinnam dojść" (oczywiście to jest zmontowane przez kamerzystę). :?
Jak dla mnie kamerzysta albo nie wyżyty albo z jakimiś problemami psychicznymi.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sob Cze 30, 2012 1:20 am   

M4rcysi4 napisał/a:
to nie tylko zasługa kamerzysty, ale również gości-żenada.

100% true. Sugestywnie filmowane wg konkretnej (umówmy sie - chorej) wizji..
 
 
 
AgDar-ka 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: lódzkie
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 5:39 pm   

mietka napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=1mvc0CiL9bk&feature=player_embedded

gorąco polecam............................... ja nie dałam rady do końca, ale może są tu jacyś twardziele :smile: :smile: :smile:


Odświeżam... a to dlatego, że ostatnio właczyłam sobie późną porą vivę i akurat emitowali program z Tede, "webnięci" chyba czy jakoś tak, i kurczę wyobraźcie sobie, że moim oczom ukazał się ten filmik weselny... Najpierw zaczęłam się śmiać, bo wiadomo filmik jaki jest większość z Was widziała... ale potem prowadzący po projekcji odpowiednio komentowali... nie chciałabym być w skórze młodych. Z ich pomysłu śmiała się cała widownia zgromadzona przed tv...
_________________
"Czasem się lubi kogoś za mocno i to się nazywa miłość"
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 5:18 pm   

AgDar-ka napisał/a:
mietka napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=1mvc0CiL9bk&feature=player_embedded

gorąco polecam............................... ja nie dałam rady do końca, ale może są tu jacyś twardziele :smile: :smile: :smile:


Odświeżam... a to dlatego, że ostatnio właczyłam sobie późną porą vivę i akurat emitowali program z Tede, "webnięci" chyba czy jakoś tak, i kurczę wyobraźcie sobie, że moim oczom ukazał się ten filmik weselny... Najpierw zaczęłam się śmiać, bo wiadomo filmik jaki jest większość z Was widziała... ale potem prowadzący po projekcji odpowiednio komentowali... nie chciałabym być w skórze młodych. Z ich pomysłu śmiała się cała widownia zgromadzona przed tv...


jak dla mnie pomysł sam w sobie zły nie jest, ale wykonanie masakra...
właściwie lip dub'y bardzo mi się podobają, no ale na pewno trzeba w przygotowanie włożyć trochę pracy, np. ten wstawiony przez Karola5 jest fenomenalny :D
_________________
 
 
AgDar-ka 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: lódzkie
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 8:54 pm   

No niby pomysł nie był zły, ale... to poszło na vivie :D i Tede swój komentarzyk dołożył...
_________________
"Czasem się lubi kogoś za mocno i to się nazywa miłość"
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 12:08 pm   

hahaha ale się uśmiałam oglądając te filmiki :smile:
ale z drugiej strony współczuję takiej żenującej pamiątki...

co mnie się nie podoba:

:arrow: przede wszystkim tandetne animacje!! gołąbki czy obrączki rodem z ClipArtu z Worda :|
:arrow: ujęcie, gdy ludzie jedzą (fascynujące)
:arrow: brak stabilizacji kamery
:arrow: gdy na filmie z wesela cały czas pokazywani są młodzi. Ja wiem, że to ich dzień itp., ale czasem warto też pokazać jak bawią się goście
:arrow: brak pomysłu na film, słaby montaż
_________________
Ostatnio zmieniony przez bambolea Sro Wrz 12, 2012 12:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 12:33 pm   

nie lubie za długich wstepów, braku pomysłu, czyli misz masz na wesoło, romantycznie i troche tradycji też sie wciśnie, ujęć bez sensu np. palący goście przed salą, urwanych nagle akcji, i filmowania całej mszy i wszystkich gości w ławkach, którzy widać ze się krępuja jak jakich pan podstawia im kamere pod twarz . Nie lubie jeszcze mało dyskretnych kamerzystów i ujęć na których ciocia czy inna pani akurat odsłoniła w tańcu za dużo
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 12:44 pm   

PaulinaPS napisał/a:
nie lubie za długich wstepów, braku pomysłu, czyli misz masz na wesoło, romantycznie i troche tradycji też sie wciśnie, ujęć bez sensu np. palący goście przed salą, urwanych nagle akcji, i filmowania całej mszy i wszystkich gości w ławkach, którzy widać ze się krępuja jak jakich pan podstawia im kamere pod twarz . Nie lubie jeszcze mało dyskretnych kamerzystów i ujęć na których ciocia czy inna pani akurat odsłoniła w tańcu za dużo


ojjj tak, zgadzam sie!!
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 7:11 pm   

dzisiaj znalezione w sieci
https://www.facebook.com/...&type=2&theater

swoją drogą jestem w wielkim szoku, kto wymyśla takie zabawy i że są w ogóle chętni!! paranoja :wstyd:
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Maj 13, 2013 2:49 pm   

Widziałam już na innym forum ten link- to po prostu masakra jakaś.
I ludzie się tak bawią? W życiu na tak żenującym weselu nie byłam...jaka dziwna ekipa.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 11:07 am   

Będą tego żałować...tak myślę. A ja nie lubię na filmie-wywiadów z goścmi...Najczęściej nie wiedzą co powiedzieć i są zażenowani tym, że muszą (też bym była) :P nie mówiąc już o tym, że mogą już nie być w stanie powiedzieć czegokolwiek :D I potem wstydzą się oglądać tego filmu ze swoim udziałem, nie do końca chcianym
_________________

Ostatnio zmieniony przez tygrysek7773 Wto Maj 14, 2013 11:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kubalmar 
Firma

Wiek: 55
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 4:07 pm   

Masakryczne sceny na weselnych oczepinach niestety nie sa rzadkością. Na początku wydaje sie to zabawne ale jak wspomniała moja poprzedniczka po latach nie da sie tego ogladać. Problemem jest niestety zrobić dobre zdjęcia lub nakręcic film żeby pokazać taka masakrę najmniej dotkliwie.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 5:19 pm   

A mnie się NIC nie podoba w weselnych filmach i dlatego kamerzysty u nas NIE BĘDZIE :twisted:
_________________
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 6:59 pm   

Juska napisał/a:
A mnie się NIC nie podoba w weselnych filmach i dlatego kamerzysty u nas NIE BĘDZIE :twisted:

Mam takie samo zdanie i też u nas nie będzie kamerzysty :P
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Sro Maj 15, 2013 7:28 am   

Patrząc na propozycje niektórych firm, nie dziwię się, że uciekacie od takich pamiątek. Natomiast są takie, które robią naprawdę dobrą robotę np. mpstudios.

A co do filmu powyżej - cóż, operator nagrał to co było na weselu. A trzeba pamiętać, że tego typu konkursy nie wymyślił kamerzysta tylko na 99% kapela. A kapeli nikt jakoś nie krytykuje za "wiejskie zabawy". Inna sprawa, że ludzie są w siódmym niebie wykonując głupoty :D
_________________
Pozdrawiam
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 15, 2013 7:44 am   

Alberto napisał/a:
Patrząc na propozycje niektórych firm, nie dziwię się, że uciekacie od takich pamiątek.


Akurat dla mnie to żadna pamiątka. Doskonale pamiętam, jak ogląda się takie filmy. Większość nagrania na szybkim przewijaniu. Dla mnie osobiście większą dawkę emocji i wspomnień dają zdjęcia, które pozwalają opowiadać piękne i zabawne historie, a nie tępo wpatrywać się w tv. Zdjęcie można zabrać wszędzie, wstawić je w ramkę, nosić w portfelu... I na tym polega MAGIA :P
Ale, co kto lubi :) :) :wink:
_________________
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Sro Maj 15, 2013 7:53 am   

Też oglądałem nie raz filmy z wesel rodzinnych, które przewijałem bo wiało nudą i kiczem. Źle zrobione zdjęcia też nie będą ładną pamiątką (fotoknyt.pl)

Film co innego, zdjęcia co innego. Za 30, 40 lat, siedząc na kanapie z wnuczkami możesz zatęsknić za widokiem rozmawiających, tańczących, płaczących osób których już nie ma, a którzy byli ważni w Twoim życiu.

Juska napisał/a:

Ale, co kto lubi :) :) :wink:


Oczywiście, że tak ;)
_________________
Pozdrawiam
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 15, 2013 8:40 am   

Juska napisał/a:
Doskonale pamiętam, jak ogląda się takie filmy. Większość nagrania na szybkim przewijaniu.
może i tak ogląda się niektóre wesela, ale na pewno nie naszych bliskich, ważnych dla nas osób, a już na pewno nie swoje wesele.
Podczas własnego wesela wiele się nie pamięta, nie widzi. Wszystko dzieję się tak szybko, że dużo można dowiedzieć się dopiero z filmu.
Juska napisał/a:
Ale, co kto lubi :) :) :wink:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl