Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół Czary Mary Band z Bełchatowa - prośba o opinie
Autor Wiadomość
pestka26 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 7:17 pm   Zespół Czary Mary Band z Bełchatowa - prośba o opinie

Planujemy z narzeczonym zatrudnić ich na naszym weselu, będę wdzięczna za opinie, jeśli ktoś był na weselu na którym oni grali.
_________________
pestka26
 
 
Przemek_78 

Wiek: 37
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 1:44 pm   

Zespół jest super miałem okazję być na weselu na którym grali i naprawdę jest słuchaj poziom. Super grają a najlepsze że grają wszystko nie tylko typowe umca umca, są też piosenki z wyższej półki. I bardzo na poziomie prowadzą impreze to nie są typowi chałturnicy pseudo muzycy tylko naprawdę zespół złożony z kompetentnych ludzi. A co mnie najbardziej urzekło u nich - mają perkusistkę dziewczynę która wokalem kładzie na kolana. I wogóle dużo by tu opowiadać bywałem na wielu weselach ale od CZary Mary wieje naprawde profeską.
 
 
Zepps 
Firma

Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 11:03 am   

Witam!
Jeśli chcesz wiedzieć coś o tym zespole czy o jakimkolwiek innym to proponuje posluchać demo na stronie jeśli kapela takowe posiada, umówić się na odebranie płyty demo, umówic sie na próbe (jeśli zepół gra na żywo) a najlepiej dowiedzieć się od zespołu gdzie i kiedy grają wesele lub inna imprezę i osobiści posluchać i zobaczyć.
Niestety większość opinii na forach (nie tylko na tym) to opinie osób w jakiś sposób związanych z zespołem. Pozytywne piszą sami członkowie zespołu lub znajomi a negatywne konkurencja, która sama nie ma się czym pochwalić. Tylko niewielki procent opini pochodzi od osób, które są niezależne, obiektywne i naprawdę słyszały, widziały dany zespół w akcji.
Ja kiedyś byłem członkiem tego zespołu i mógłbym coś napisać ale od mojego odejścia skład zespołu zmieniał się z tego co wiem jeszcze kilka razy i co bym nie napisał to będzie to nieaktualne dlatego proponuje jak wyżej.
Ps. Co Cię podkusiło żeby z Warszawy szukać zespołu w Bełchatowie?:)
Powodzenia
Pozdrawiam
 
 
pestka26 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 11:13 am   

wesele mamy w moich rodzinnych stronach koło Piotrkowa Trybunalskiego i dlatego szukam zespołu z tej okolicy.
Bardzo dziękuję za rady.
_________________
pestka26
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 2:06 pm   

to jest mój znajomy :) oni są super! mogę jako muzyk z czystym sumieniem Wam ich polecić!! :)
_________________


 
 
Fijołkowa 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 149
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Sro Lut 02, 2011 1:04 pm   

U nas również będzie Cary Mary Band. To był pierwszy zespół, który się nam spodobał. I podpisaliśmy umowę. Półtora miesiąca później okazało się, że będziemy mieliśmy okazję bawić się na weselu znajomych przy ich muzyce ;) dwa dni zabawy utwierdziły nas w przekonaniu, ze Czary Mary Band to naprawdę bardzo dobry wybór :)
_________________

 
 
yorkwomen 

Dołączyła: 04 Lut 2011
Posty: 8
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 5:54 pm   

ja słyszałam różne opinie ale raczej pozytywne :) i godne polecenia
 
 
Fijołkowa 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 149
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Pią Cze 24, 2011 10:03 pm   

Gdybyśmy jeszcze raz mieli wybierać zespół na wesele z całkowitym przekonaniem i bez zastanowienia zdecydowalibyśmy się na Czary Mary Band! :) Potrafią porwać do tańca nawet największego ponuraka, bawią gości do łez, no i podejście do całej imprezy zasługuje tylko i wyłącznie na wielkie wyrazy szacunku i uznania!! Jesteśmy "zaczarowani" :)
 
 
tommyleesue 


Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sob Lip 23, 2011 3:50 pm   

Byłem nie dawno na weselu, na którym grał Czary Mary Band i mogę napisać tyle - zdecydowanie godni polecania i każdy komu imprezę będzie nakręcał ten zespół nie będzie rozczarowany.

edit: usunęłam niezgodny z Regulaminem Forum podpis.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Lip 24, 2011 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kaczorowski_fot 
Firma


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 53
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 8:47 am   Czary Mary Band

Witam,
Chciałem serdecznie wszystkim polecić zespół Czary Mary Band z Bełchatowa.
Jest to jeden z najlepszych zespołów jakie miałem kiedykolwiek okazję widzieć i słyszeć.
Link do zespołu oraz zdjęcia robione podczas kręcenia teledysku znajdziecie na mojej stronie.
Dzwońcie i rezerwujcie terminy bo naprawdę warto. :)
_________________
FOTO Kaczorowski
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 8:58 am   

Temat o tym zespole istnieje: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=12038

Ja od siebie napiszę tylko to, że byłam też na weselu gdzie grali. Oceniam ich poprawnie, ale szału nie ma. Zbyt długie i męczące oczepiny, perkusja elektroniczna którą zresztą kiepsko było słychać, a na poprawinach już nieco przynudzali repertuarowo.
Takie moje odczucia :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Dominatorr 

Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 11:49 pm   

Dla każdego coś innego. Mi osobiście bardzo spodobał się zespół Czary Mary Band, który miałem okazję poznać na ostatnim weselu. Grali naprawdę fajnie.
Pozdrawiam.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 8:16 pm   

połączyłam dwa istniejące tematy
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
allegroprezes 

Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 10:39 am   

grali na sylwestrze gdzie akurat byłem. perkusistka bomba!
 
 
lolka210 

Wiek: 32
Dołączyła: 21 Sty 2012
Posty: 74
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 1:25 pm   

mi nie przypadły do gustu wokalistki, a raczej ich barwa. Ale są gusta i guściki :)
_________________


Zapraszam do mnie :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14582
Ostatnio zmieniony przez lolka210 Czw Mar 28, 2013 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl