Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ola i Adam Krencjasz
Autor Wiadomość
narzeczona001 

Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 11:13 pm   

Witam, a w fullHD oczywiście takim prawdziwym nagranym na blu rayu to ci państwo nagrywają?
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 10:10 pm   

narzeczona001 napisał/a:
Witam, a w fullHD oczywiście takim prawdziwym nagranym na blu rayu to ci państwo nagrywają?


A jakie to jest prawdziwe?1080i czy 1080p? a może wystarczy tylko 1920x1080?:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
narzeczona001 

Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 1:56 pm   

tzn Full High-Definition czyli 1080p
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 5:36 pm   

myślę że w ten sposób można popełnić bardzo duży błąd bo np. kamera SONY HXR-MC2000E nagrywa 1080p a generalnie jest beznadziejną kamerą (tak samo jak jej poprzedniczka), również cała masa amatorskich malutkich kamer kręci 1080p ale co z tego jak kamera np FX1000 produkcji Sony która rejestruje obraz tzw. HDV czyli 1080i jest o niebo lepsza i zapewnia dużo lepszy obraz
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 6:49 pm   

Jesli macie maila do p. Krencjasza bardzo prosze na priv
_________________
 
 
Karolaaa 


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: UK
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 1:25 am   

Działa już strona videofx. pl tam są dane kontaktowe

Ja wstępnie zamówiłam datę na 2012 - film obejrzałam i na 100% będę korzystała w usług pana Adama i pani Oli - w pakiecie:)
 
 
 
OkO 
Firma

Dołączyła: 19 Wrz 2007
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 12:46 pm   

Kochani:)
Jesteście jak błyskawica:)
W pocie czoła pracujemy nad stroną i w całości będzie ukończona pod koniec tygodnia;)
Przed nami jeszcze kilka zarwanych nocy:)
Pozdrawiamy Ola Adam
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 11:42 am   

jesteśmy na dzisiaj umówieni :) zobaczymy co nam z tego wyniknie :)

[ Dodano: Pią Cze 03, 2011 11:16 am ]
no i umowa podpisana :) jesteśmy bardzo zadowoleni i raczej dobrej myśli :) Rozmawialiśmy z P. Adamem...przemiły człowiek. W sumie to szkoda, że umowa podpisana tylko na film, bo zdjęcia też extra :) ja szczerze polecam :) trzymam kciuki, że wszystko wyjdzie extra :)
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 6:49 pm   

czy jest strona internetowa??
_________________

 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:22 am   

jest strona VIDEO FX
 
 
zbroziu 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Maj 2011
Posty: 141
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 9:37 am   

witam

ja również zdecydowałam się na usługi tego kamerzysty... niestety z powodu cięcia kosztów musiałam zdecydować się na tą gorszą wersję czyli nie HD tylko samo SD.... stąd moje pytanie do osób które skorzystały z tej słabszej wersji.... czy nagranie takie spełniło wasze oczekiwania?
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 11:19 pm   

Jeszcze sie nie wypowiedzialam.

Poczatkowo nie chcilismy kamery na naszym weselu, jednak za namowa rodzicow Adam Krencjasz uwiecznij ten dzien.

Jestesmy mega zadowoleni. Film wyszedl piekny. Ogladalismy juz go za 100 razy (podczas pokazow rodzinie) jednak w calosci tyko 2 razy.

Pelen profesjonalizm, zaangazowanie. Serdecznie polecamy.
_________________
 
 
Emi i Rafał 

Dołączyła: 26 Gru 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 14, 2011 8:01 am   

Witam! w końcu znalazłam chwilę, aby podziękować Państwu Krencjasz za cudo, które stworzyli z naszym udziałem ;) jest to niebywała opowieść o najważniejszym dniu w Naszym Życiu :) Nasz wielki dzień miał miejsce 28 maja, ale jeszcze nie zdarzyło nam się oglądać zdjęć i filmu bez oczu pełnych łez ... fantastycznie ujęli to, na co oczekiwali wszyscy...podkład muzyczny może poruszyć nawet najtwardszego twardziela... zdjęcia w plenerze przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!!!! WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WAS... TO DZIĘKI WAM, TEN NAJWSPANIALSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU MOŻEMY PRZEŻYWAĆ KAŻDEGO DNIA...Z POZDROWIENIAMI EMILIA I RAFAŁ SIEMIONKOWIE
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Gru 03, 2011 9:06 pm   

Hejka :) Dziś podpisaliśmy umowę na Wideofolmowanie. Pan Krencjasz wywarł na nas baaardzo pozytywne wrażenie. Film, który oglądaliśmy był świetnie zmontowany. Już nie możemy si doczekać własnego :)
_________________

 
 
M_M_1988 

Dołączyła: 04 Gru 2011
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Gru 05, 2011 12:01 am   

Polecamy, u nas też filmowali. Wszystkie nasze postulaty spełnione. Kolorowo wesolo i nastrojowo. Pozytyw
 
 
karolcia123 

Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Konstantynów Łódzki
  Wysłany: Czw Gru 15, 2011 11:05 am   Jesteście GENIALNI !!!

Kochani,

Strasznie przepraszamy, że tak późno piszemy o Naszej fantastycznej współpracy. Mieliśmy ślub 2.07.2011r. i w tym właśnie dniu towarzyszyli nam Ola i Adam. Trudno opisać naszą współprace... gdyż była wyjątkowa. Gdy Ola i Adam zjawili się u mnie w domu od razu wprowadzili luźną atmosferę. Co sprawiło, że było mi dużo łatwiej się przed nimi otworzyć <a nie należę do tych osób które lubią być fotografowane i filmowane>. Podobne uczucie miał mój mąż. Pomogliście nam bardzo w tym ważnym dla nas dniu - a zwłaszcza przed ołtarzem gdzie nagle w głowie pojawia się pustka i NAPRAWDĘ były momenty gdzie nie wiedzieliśmy co mamy robić.
Plener fantastyczny przez atmosferę jaką Ola i Adam wprowadzili. Wyluzowaliśmy się totalnie dlatego zdjęcia są naturalne, a ujęcia genialne. My nie mieliśmy pomysłu na plener i w pełni oddaliśmy się Oli, czego nie żałujemy! Hehe, ciężko było nam się nawet rozstać :P
Olu, za wszystkie zdjęcia bardzo Ci dziękujemy! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i plenerowe zrobiły furorę w naszej rodzinie i wśród znajomych:)
Adamie, a Twój film... brak słów. GENIALNY!!! Nie zapomnę jak po raz pierwszy go obejrzeliśmy zabrakło nam tchu w piersi. Idealnie skomponowany pod nasze wymagania i nasze osobowości. Z miłą chęcią wracamy do wspomnień z tego dnia właśnie oglądając film:) SUPER!!!

Szczerze POLECAMY!!!!

A jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości co do profesjonalizmu Oli i Adama chętnie wypowiem się obszerniej na ten ten temat na priv.

Pozdrawiamy
Karolina i Daniel
_________________
karolcia
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 3:49 pm   

Dzieki Wam i my zdecydowalismy sie na ta firme. :)

Tyle pozytywnych opinii jeszcze nie widzialam. Zapoznalam sie z oferta, cena nie powalila mnie na kolana, wiec... czemu nie.

Jestem w kontakcie z panem Krencjasz, choc wszystko zalatwia Mama, bo ja nie jestem w Polsce. Czuje, ze bede zadowolona. :)
 
 
zdenek3 

Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 9
Skąd: centralnej Polski
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 8:27 pm   

może w całości wygląda lepiej, bo to co widziałem na stronie to szału nie ma typowy standard weselny
_________________
Nic co ludzkie nie jest mi obce???
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 9:56 pm   

Kompletnie zapomniałam napisać opinie o naszym filmie :lol:
Świetnie zmontowany, bez zbędnych serduszek, gwiazdeczek itp itd. Od czasu otrzymania filmu oglądałam go już chyba ze 100 razy i nadal nie mam dość. Muzyka dobrana idealnie do każdego momentu i co najważniejsze wzięte były pod uwagę nasze prośby. Oczywiście nie muszę dodawać, że każdy najważniejszy moment został uchwycony. Dodatkowo dostaliśmy możliwość zgrania materiałów niezmontowanych co jest świetnym uzupełnieniem filmu :smile:
Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy :)
_________________
 
 
ni_kola 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 45
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Czw Mar 22, 2012 11:13 am   

Od mojego ślubu minęło już dość sporo czas. Impreza odbyła się 19 września i mieliśmy to szczęście i przyjemność że rejestrował ją Pan Adam Krencjasz.
Nagranie ukazuje wszystko to co jest najważniejsze. Podobnie jak koleżanka wyżej, nasz film oglądałam już setki razy i za każdym razem płaczę ze wzruszenia. Film jest fantastyczny. Trwa ok 3 godziny bo tyle chcieliśmy, jest zmontowany perfekcyjnie. Bez tandetnych wstawek. Film nie nudzi, film wzrusza i bawi. Muzyka jest rewelacyjna. Daliśmy kilka propozycji piosenek, ale nie sugerowaliśmy gdzie chcemy je wstawić. Pan Adam świetnie sobie z tym poradził. Dodał kilka swoich melodii.
Współpraca od samego początku układała się bardzo dobrze. Na film czekaliśmy bardzo krótko bo zaledwie 3 tygodnie. Również dostaliśmy cały materiał roboczy na dysku. Dostaliśmy także pliki z okładkami i pliki z nadrukiem na płytkę. Dzięki temu mogliśmy we własnym zakresie porobić płytki dla naszej rodziny.

Jeśli ktokolwiek się waha to nie ma takiego powodu. Ja Pana Adama znalazłam właśnie na tym forum. Zasugerowałam się komentarzami i nie żałuję. Teraz z perspektywy czasu nie wyobrażam sobie abym mogła kogoś innego wybrać do nakręcenia najważniejszego dnia w naszym życiu. Dziękuję Panie Adamie za wspaniałą pamiątkę na całe nasze życie :)
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 4:42 pm   

ni_kola napisał/a:
Ja Pana Adama znalazłam właśnie na tym forum. Zasugerowałam się komentarzami i nie żałuję.

Ja też, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale mogę powiedzieć że zasugerowałam Panu Adamowi nakręcenie krótkiego filmu tuż po ślubie żeby opowiedzieć o tym dniu, widziałam kilka takich fajnych i powiedział ze nie ma problemu, więc myślę że współpraca będzie owocna :)
_________________

 
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 12:43 pm   

agacionek, myślałam dokładnie o tym samym :smile: Fajnie wiedzieć, że P. Adam nie widzi problemu :)
_________________
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 7:32 am   

Poczytałem, pooglądałem i ... nie wiem skąd się bierze tyle entuzjazmu dla usług tej firmy. Może gdyby był koniec lat 90-tych to bym się zafascynował. Dla mnie usługi na 3-
_________________
Pozdrawiam
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 8:13 pm   

p. Ola i Adam świetna ekipa. Wczoraj uwieczniali nasze wesele. Od samego początku atmosfera jaką wprowadzili spowodowała, że stres odchodził w niepamięć. Teraz z niecierpliwością będziemy oczekiwać na nasz film.
Serdecznie dziękujemy, że byliście tego dnia z Nami!! :D :D
_________________

 
 
OkO 
Firma

Dołączyła: 19 Wrz 2007
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 11:08 pm   

eewwllaa napisał/a:
p. Ola i Adam świetna ekipa. Wczoraj uwieczniali nasze wesele. Od samego początku atmosfera jaką wprowadzili spowodowała, że stres odchodził w niepamięć. Teraz z niecierpliwością będziemy oczekiwać na nasz film.
Serdecznie dziękujemy, że byliście tego dnia z Nami!! :D :D

;)
Mamy nadzieję , że nóżki odpoczywają :) Byliście dzielni i uśmiechnięci . Cieszymy się, że mogliśmy Wam towarzyszyć w tym szczególnym dniu :)
Życzymy Wam wspaniałego urlopu , pogody. Czekamy na Wasz powrót i pozdrawiamy:)
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 9:27 pm   

Czy mogłabym prosić o jakieś namiary do nich bo strona niestety nie działa. A chciałabym się umówić na spotkanie.
_________________
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 5:50 pm   

To był strzał w 10!! Odebraliśmy film i zdjęcia reportażowe. Jesteśmy zachwyceni. Film genialny. Idealnie taki jaki chcieliśmy. Muzyka świetnie dopasowana. Nic dodać, nic ująć. Nie ma drgań kamerą, są świetne ujęcia i przybliżenia! Zdjęć od groma!
Najbardziej zajebista pamiątka ślubna jaką można sobie wyobrazić.
Na p. Olę i Adama trafiłam właśnie dzięki temu forum. Warto zaufać ludziom piszącym opinię. Nie wyobrażamy sobie, by ktoś inny miał filmować i fotografować najważniejszy dzień w naszym życiu.
Każdy kto ogląda film jest zachwycony tak jak my!

GORĄCO POLECAMY VIDEO FX!! :D :D


P. Ola i Adam są profesjonalni w tym co robią! Fajne wyluzowane podejście do młodych i gości (a to tez jest bardzo ważne), a co najważniejsze świetny wynik pracy w postaci genialnego filmu i zdjęć.

PS. Naoglądałam się dużo filmów weselnych i jak do tej pory żaden nie podobał mi się tak jak nasz. I to nie dlatego, że to nasz film z naszego wesela. Chodzi mi tu o montaż i jakość filmu. GENIALNY!
_________________

Ostatnio zmieniony przez eewwllaa Nie Lis 04, 2012 5:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 6:22 pm   

Szukamy kamerzysty intensywnie, jesteśmy wybredni chyba bardzo bo nic nie możemy znaleźć, po tych opiniach mam nadzieję, że to może być to, jest jakaś stronka tej firmy, bo ta która jest podana wyżej nie działa :(
 
 
OkO 
Firma

Dołączyła: 19 Wrz 2007
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 12:34 pm   

W zwiazku z modernizacją strony , którą zaniedbaliśmy skandalicznie :)
Strona przez kilka dni pozostanie nieczynna za niedogodności najmocniej przepraszamy.
 
 
hope88 

Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Kutno
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 9:36 pm   

Witam :) Na tej stronie są filmiki już od dawna, czy pojawi się jakaś aktualizacja? Coś nowego i w większej ilości? Pozdrawiam

[ Dodano: Pon Lut 04, 2013 3:42 pm ]
A może któraś z par podzieli się chociaż kawałeczkiem filmu? Kochani niestety nigdzie nie mogę znaleźć nic nowego, a te filmy na stronie internetowej są stare...Bardzo proszę ;)
 
 
selene999 


Dołączyła: 29 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 11:07 pm   

Państwo Krencjasz są również naszym wyborem na ślubie - skuszeni fantastycznym filmem mojej kuzynki zdecydowaliśmy się z narzeczonym na tego własnie kamerzystę.
Po ślubie wstawię naszą opinię :)
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 7:26 pm   

ktos ma jakies swieze info?
_________________
 
 
misiek_123 

Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: internet
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 2:02 pm   

Ponawiam: ma ktoś świeże info?
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 8:57 pm   

Mogę z czystym sumieniem polecić Państwa Krencjasz :) Zajmowali się videofilmowaniem na naszym weselu. Genialny film, super dobrana muzyka, wszystkie najważniejsze ujęcia są na filmie. Film jest dość długi, bo trwa 3 godziny, ale jak się go ogląda to czas leci jak szalony :D Super zmontowany film, GORĄCO POLECAMY !
_________________
 
 
mała miii 

Dołączyła: 17 Wrz 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 6:23 pm   

Posiada ktoś jakiś kontakt do tych Państwa??
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 8:14 pm   

Zdecydowaliśmy się na Olę i Adama Krencjasz ;D a to wszystko za sprawą filmu z wesela agacionek Nam się podobało, mamy nadzieję, że nasz film także będzie taki cudowny ;)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Sikoreczka_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 11:24 am   

mała miii, aktualny kontakt posiadasz u nich na stronie videofx.pl
_________________
 
 
Radziu_i_Ania 

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 5:29 pm   

czy orientujecie się jaki jest koszt za filmowanie u Państwa Krencjasz?
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 3:36 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 1:43 pm   

Radziu_i_Ania, wydaje mi się że coś ok 2000 zł ale dokładnie nie pamiętam, musiałabym odszukać umowę.
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 3:15 pm   

A będą na Targach?
_________________


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 10:28 pm   

ja nie mam pojecia, najlepiej ich spytac :P

my (tzn ja :D ) specjalnie nie szukalismy kamerzysty, gdyz na filmie bardziej zalezalo mojej przyszlej tesciowej ;)

p. Adam filmowal slub i wesele kuzyna mojego A i razem juz ze swoja zona byli zadowoleni.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Sro Sty 08, 2014 10:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnieszkaaa 

Dołączyła: 16 Paź 2013
Posty: 7
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 10:30 pm   

prawdopodobnie nie, ale zawsze możesz zadzwonić i zapytać :)
_________________



 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Sro Lut 05, 2014 4:05 pm   

opinie o Państwu Krencjasz, czyli firmie wideofx nadal takie pozytywne? wybieram się do nich pooglądać filmy i poszukuję aktualnych wiadomości :)
_________________


 
 
Sikoreczka_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lut 27, 2014 12:30 pm   POLECAM w 100%

Nasze wesele odbyło się w sierpniu 2013 roku więc już minęło trochę czasu ale ciągle mi uciekało z głowy aby napisać opinie o Video Fx.

Podpisaliśmy umowę na wszystkie usługi jakie oferują Ola i Adam (wideofilmowanie, zdjęcia reportażowe, zdjęcia plenerowe), troszkę obawialiśmy się jak to wszystko wyjdzie bo wybraliśmy ich jedynie po opiniach z forum(tak samo jak zespół Maxim który okazał się świetnym wyborem) tak więc przekonaliśmy się że opinie są w 100% trafione...
Zacznę od początku, Ola i Adam przemili, uśmiechnięci, zabawni ludzie..można się dogadać pod każdym względem..

Zdjęcia plenerowe REWELACJA! Ola ma tysiąc pomysłów na minute..cyka zdjęcie za zdjęciem co za tym idzie z pleneru mamy od groooooooma zdjęć do wyboru..
Zamówiony u nich foto album super pamiątka! elegancki,fajnie wykonany...Polecam!

Po ok 2-3 miesiącach otrzymaliśmy film.. w sumie 4 komplety płyt. Zdjęcie na okładkę wybieramy sami. Wszystkie szczegóły dotyczące filmu wcześniej ustaliliśmy z Adamem, wszystkie oczekiwania spełnił w 100%. Muzyka dobrana rewelacyjnie, wszystkie najważniejsze momenty uchwycone, duży wybór czołówek, zakończenie filmu Najlepsze :)
Jak dla mnie SUPER pod każdym względem. :)
Mogłabym codziennie oglądać i oglądać i nigdy mi się nie znudzi :)

Tak więc POLECAM z czystym sumieniem. Na pewno będziecie zadowoleni.
_________________
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 10:09 am   

Od początku zaczynając, zanim trafiliśmy do Adama byliśmy w kilku innych firmach w poszukiwaniu idealnego kamerzysty ;) niestety to na co musicie zwracać uwagę to fakt, że większość firm ma super filmiki na stronach, które mijają się z rzeczywistością – jednym słowem wybrane te najlepsze spośród pewnych niewypałów. Dodatkowo w kilku takich firmach sama obsługa pozostawiała wiele do życzenia. Oczywiście nie mówię, że wszystkie. Gdzieś w tych poszukiwaniach w internecie i na forum trafiłam na stronę Adama i pierwsze moje wrażenie było takie, że trochę mało na tej stronie
i powiedziałabym, że tak mniej nowocześnie w stosunku do innych firm, które miały masę fajnych filmików/teledysków na stronach, ale skoro dziewczyny polecają to czemu się nie spotkać. Na spotkaniu Adam pokazał nam kilka filmików, odpowiedział na kilka pytań, nawet tych najgłupszych (przecież panna młoda o wszystko musi się wypytać;)) i z miejsca podpisaliśmy umowę :) Także ważne, proszę nie sugerować się samą stroną Adama, bo jak sam mówi ciągle nie ma czasu na jej aktualizację – swoją drogą jak jest tak oblegany to się nie dziwię ;) , ale spokojnie powiedziałam mu, że powinien coś z nią zrobić bo gdyby nie forum to bym się nie zainteresowała ;)
Wczoraj minął dokładnie miesiąc od dnia naszego ślubu i wczoraj odebraliśmy film od Adama. Oczywiście nie mogłam go nie obejrzeć :) Obejrzeliśmy cały film od a-z, nic nie przewijając, nie przeskakując i zastrzeżeń brak. Nie potrafię dobrać odpowiedniego słowa jak bardzo jestem zadowolona. Super, cudowny ? Mama wrażenie, że Adam zawsze był tam gdzie być powinien, nic nie pominął, każdy ważny moment jest uwieczniony na kasecie, idealnie wszystko złożył w całość. Film jest ciekawy, podkłady muzyczne idealnie dobrane pod wybrane migawki. Jakoś filmu bardzo dobra. Wszystko odpowiednio nakręcone, nie było żadnych wpadek pod tytułem ucięta głowa panny młodej, skaczący obraz (a wierzcie mi, że jak szukaliśmy kamerzysty to tacy też się zdarzali). W cenie otrzymaliśmy 3 komplety dvd plus jeden blu-ray…… a co do Adama to przede wszystkim człowiek sympatyczny, z którym bardzo dobrze się współpracuje.
Ostatnio zmieniony przez ania86 Wto Paź 14, 2014 10:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mariczka 

Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2015 10:12 pm   

Film z naszego wesela był autorstwa Adama Krencjasza, zaś zdjęcia Oli (kilka zostało wstawionych do filmu z wesela) i możemy powiedzieć śmiało, że wyszedł rewelacyjnie! Mieliśmy możliwość dobrania swoich piosenek, wstawienia zdjęć z dzieciństwa, dodania krótkich filmów i zdjęć z pleneru z Olą - całość wyszła niesamowicie, osoby, które oglądały film, mówiła, że czuje się jakby była na naszym weselu;) jakość filmu bardzo dobra, naprawdę z całego serca polecam zarówno Adama Krencjasza, jak i Jego żonę Olę!!!
_________________
I want to be Your first hello and harvest goodbye...
 
 
EwaiMichał 

Dołączyła: 08 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 08, 2016 7:29 am   Ratunkuuu!!

Ratunku kochani!!
Mam wstępnie zarezerwowany termin na filmowanie i zdjęcia u Pana Adama i Pani Oli. Niestety telefon mi się zbuntował i zginęły mi kontakty:( Strona internetowa nie działa, w internecie jest tylko numer stacjonarny:( Kto poratuje numerem komórkowym do Pana Adama?
Muszę się umówić na podpisanie umowy zanim termin mi przepadnie! :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
_________________
29.04.2017 <3
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 08, 2016 7:48 am   

888-129-377 :)
_________________
 
 
EwaF 

Dołączyła: 30 Lip 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 30, 2017 6:37 pm   Wesele 29.04.2017r

Polecamy! Polecamy!!

Kochani, odebraliśmy niedawno płytki z filmem i zdjęciami z naszego wesela (29.04.2017r), które zostało uwiecznione dzięki wspaniałej parze!
Adam: operator kamery/aparatów
Napisałam aparatów dlatego, że dla lepszej jakości filmu wybraliśmy kręcenie lustrzankami :) Jakość faktycznie super, muzyka nagrana wyraźnie i o stałej głośności. Oznacza to, że Adam podłączył się pod nagłośnienie orkiestry (ocena orkiestry w innym dziale). Super zmontowane, miło się ogląda. Ujęci są wszyscy goście, mega zabawa, podkłady pod sceny np. przy stole lub tort super dopasowane aczkolwiek dwie piosenki bez problemu zmieniliśmy. Wszystko można z nim ugadać. Film zmontowany na czas, warto było czekać.
Czas trwania filmu około 3h ale nie nudzi :)
Ola: fotograf
Wspaniała kobieta, zmysł fotografa, super ujęte sceny, pięknie obrobione zdjęcia, ciekawe pomysły na ujęcia (np. odbicie flasha od lustra, które jest na suficie sali)
Otrzymaliśmy od Oli mnóstwo pięknych fotografii, ciężko będzie coś wybrać do rodzinnego albumu. Jakość zdjęć powala! Dzięki użyciu różnych soczewek zdjęcia nie są jednolite, każde jest inne i pokazuje inną energię :)

Wspaniali ludzie, ich praca jest mega!
Nie wołają miliona monet :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl