Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kogo zaprosić na panieński?
Autor Wiadomość
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 12:25 pm   Kogo zaprosić na panieński?

Kogo zaprosić na panieński??
Czy powinnam zaprosić młode dziewczyny tylko z mojej strony czy również ze strony narzeczonego? :roll:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 12:30 pm   

Ja zapraszałam najlbliższe mi dziewczyny.
Nie wazna czy to były tylko moje koleżanki, wspólne czy od strony mojego męża :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 1:36 pm   

Na wieczór panieński zaprosiłabym tylko te osoby, z którymi czuję się związana i z którymi dobrze się bawię. Nie przewiduję zapraszania osób, które mało znam - np. kuzynek mojego faceta. Młody wiek nie jest tutaj moim zdaniem żadnym wyznacznikiem. Chodzi o dobre i zgrane towarzystwo :)
 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 3:06 pm   

Mi :lol: organizuje wieczór moja kochana bratowa,i wybrałam 15 dziewczynek z którymi mam bliższy kontakt!!! !! !! 8) :D
_________________

 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 3:39 pm   

Tylko grono najblizszych koleżanek.
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 3:55 pm   

U mnie będą moje najbliższe koleżanki oraz wspólne moje i mojego narzeczonego. Tylko jego koleżanek nie przewiduję, mają być bliskie mnie dziewczyny.
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 4:02 pm   

U mnie podobnie jak u Maleny-
Malena napisał/a:
będą moje najbliższe koleżanki oraz wspólne moje i mojego narzeczonego

Oprócz tego prawdopodobnie będą dwie kuzynki Z. które uwielbiam i dobrze się czuję w ich towarzystwie :)
Łącznie wyszło mi ok 15 osób już ze mną i świadkową.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 4:07 pm   

no u mnie w gronie najlepszych przyjaciółek są też 2 bratowe, w sumie też wyjdzie kilkanaście dziewczyn. Najważniejsze, że wszystkie tam chcę:) i to chyba powinno być główne kryterium, bo w końcu wszyscy powinni się czuć swobodnie.
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 4:22 pm   

moj Panieński organizowala moja ...szwagierka :) oprocz tego były kolezanki ze studiów, pracy moje kuzynki sa bardzo mlode wiec zostały wykluczone, ale za to byly kuzynki mojego męza - bylo fantastycznie :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 5:11 pm   

Według mnie powinno się zaprosić tylko osoby, które nam są najbliższe :razz: Ja chcę zaprosić na imprezę przed ślubem cywilnym 5 koleżanek i siostrę.Taka mała impreza ;)
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 5:15 pm   

mój panieński organizowała moja przyjaciółka - była na nim moja kuzynka, kilka moich koleżanek, jeszcze jedna przyjaciółka i dwie wspólne koleżanki (moje i Męża), które bardzo lubię. czyli taka wesoła dziewiątka :mrgreen: było suuuper, do tej pory miło wspominam swój panieński :lol:
_________________
 
 
Esmeralda 

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 2:18 pm   

zaprosić trzeba przyjaciółki i bliskie koleżanki, nie ma potrzeby zapraszania dalszych koleżanek i znajomych, kt. nie chcemy na swoim wieczorze
 
 
maktalena 

Dołączyła: 25 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Pią Maj 25, 2012 4:46 pm   nie ma reguły

Byłam na wieczorach panieńskich organizowanych dla kilku osób oraz gdzie była większa rzesza koleżanek i znajomych. Nie ma reguły, jak zespół jest zgrany albo się zgra, to nie ma znaczenia, najważniejsze aby Młoda czuła się dobrze w tym gronie! Ostatni wieczór spędziłam wyjątkowo z pompą na imprezie przy basenie (Margaret Spa) innym razem była limuzyna albo nasiadówa przy winku i snucie wspomnień. Jak masz ochotę zorganizuj sobie imprezę i zaproś kogo chcesz i po prostu się baw!
 
 
Vesna 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 120
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 11:59 am   

można na panienski zaprosic osoby, których nie zaprasza się na wesele, tylko na ślub? czy wypada?
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 12:16 pm   

Vesna, większość dziewczyn u mnie nie była na weselu, na ślubie z resztą też ale to już inna kwestia i nie przejmuj się wypada nie wypada, ja tez byłam kiedyś u koleżanki na panieńskim i byłam tylko na ślubie, specjalnie mi to nie przeszkadzało
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Vesna 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 120
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 12:25 pm   

kariczeq, dziękuję za tę informację. właśnie tak się zastanawiałam jak to rozwiązać :)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 9:47 pm   

Niby powinno się, ale zaproś po prostu najbliższe swoje koleżanki, przyjaciółki czy siostry. Tego wieczoru masz się zrelaksować i dobrze się bawić.I jeśli zaprosisz kogoś za kim nie przepadasz to ten wieczór raczej nie będzie udany.
_________________

 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 10:43 pm   

Ja sobie myślę, że panieński to tylko w gronie najbliższych mi osób i to tych, które oczywiście będą na ślubie i weselu :)
Mój TŻ miał taką sytuację, że go kolega zaprosił na kawalerski, a na wesele to już nie. Trochę dziwne moim zdaniem...
_________________
 
 
Zareczona8 


Wiek: 36
Dołączyła: 15 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 2:33 pm   

Ja powiem szczerze, że będą zapraszać tylko moje najbliższe koleżanki i siostry. Mam takie dwie od strony narzeczonego- jego siostrę i bratową. Nie lubię ich, nie żyję z nimi dobrze i nie mam zamiaru ich zapraszać, żeby miały popsuć mi ten wieczór. Będzie tylko moja siostra rodzona, moja świadkowa, jedna najbliższa przyjaciółka i parę koleżanek. Takie najbliższe mi grono:)
_________________
Góry, góry i jeszcze raz góry :)
Marysia Pozdrawia :)
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 12:31 pm   

Zresztą tutaj nie chodzi też o liczbę osób,tylko o samą jakość. Zabawa nawet we 3 osoby może być super,niż w 8 osób do których nie masz odpowiedniego przekonania,których nie tolerujesz.
_________________

 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 15, 2013 8:21 pm   

Na ten wieczór zaprasza się najbliższe dziewczyny (siostry, przyjaciółki, koleżanki) Zapraszasz te osoby z którymi wiesz, że będziesz się dobrze bawić i dobrze się czuć w ich towarzystwie.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl