Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Trzy Córy" w Cedrowicach
Autor Wiadomość
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 8:30 am   "Trzy Córy" w Cedrowicach

Nie znalazłam wątku o tej sali.
Bawiliśmy się tam jakiś czas temu na weselu właśnie w tej sali, więc dla ewentualnie zainteresowanych parę szczegółów:
1. Jedzenie - pycha. Było sporo, ciepłe i smacznie. Gdy skończyło się mięso przy naszym stole nie było problemu z doniesieniem kolejnego półmiska, w sumie nawet o to nie prosiliśmy, tylko kelnerzy sami przynieśli.

2. Wystrój - dość dziwne połączenie, bo z zewnątrz wygląda "wiejsko", natomiast w środku elegancko. Niestety, nie znalazłam zdjęć. Co dla mnie bardzo ważne - łazienki są bardzo zadbane, papier, mydło, ręczniki. Na zewnątrz bardzo ładnie, trawka, jakiś mały staw, altanka, mostek, ławeczki, ładne oświetlenie, ale wielki minus, ponieważ na wejściu są takie małe kamyczki i w ten sposób zniszczyłam nowe szpilki. I jeszcze jeden minus - sala podzielona jest na dwie części, jadalną i taneczną. Niestety, będąc na sali jadalnej nic kompletnie nie słychać z sali tanecznej. Owszem, można pogadać spokojnie, ale nie wiadomo, kiedy gra zespół.

3. Obsługa - miła, młoda, bezproblemowa.

Ogólnie polecam, a na pewno warto tam zajrzeć :)
_________________


 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 7:31 pm   

Ja bawiłam się na tej sali na początku lipca, to był ten weekend kiedy było 10 stopni więc co do otoczenia i ogródka się nie wypowiem, bo było za zimno na wychodzenie na zewnątrz. Co do wystroju to zgadzam się, że to co widać z zewnątrz nijak się ma do tego jest w środku, wiejska chata vs elegancka sala:) Jedzenie ok, ilości duże, ale ja mam wstręt do dań gotowych, a tu były takie oba barszczyki, kluski śląskie i paszteciki. Z tego co wiem to jest to normalna restauracja więc byłam tym bardzo mocno zaskoczona. Reszta jak najbardziej na plus, smaczny wiejski stół, czyste toalety, pomocni kelnerzy, mimo gorących namów panom nie udało się ich skusić nawet na kieliszek wódki. Z tego co czytam wyżej to chyba musi być tam kilka sal, bo my byliśmy na weselu na jakieś 120 osób i było na jednej dużej sali, jedzenie i tańce razem.
_________________

 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 7:14 am   

mimeczka, możliwe, bo my byliśmy na weselu, gdzie było 220 osób i może z tego względu cała restauracja była "nasza" :) jeśli chodzi o te dania gotowe to szczerze tego nie zauważyłam :oops:
_________________


 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 9:10 am   

No to ja bede sie najprawdopodobniej bawic w 3 corach w pazdzierniku:)
Strasznie duzo wesel mamy w tym roku,do tego chrzciny,szal jakis.
Czy ma tam sens zabrac dziecko 3,5 letnie-tzn czy byloby je czym zajac?
Chociaz osobiscie preferuje wesela bez dzieci bo mozna skupic sie na zabawie to jednak rozwazam tez opcje by zabrac starsza corke.
I jak tam jest z dojazdem jakby chciec pic?Da rade jakims busem,pksem,tramwajem?
Ostatnio zmieniony przez Blue Pon Sie 27, 2012 11:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marlena89 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 1:46 pm   

To i ja podzielę się wrażeniami z tego miejsca. :)
Jedzenie :arrow: smaczne, ilości ogromne (ale to może kwestia zamówienia). Nie było nawet miejsca na stole, żeby to jakoś sensownie poukładać więc goście stawiali półmiski jeden na drugim :roll: Zimne zakąski, sałatki, szczerze powiem, że nawet nie wiem jak smakowały, ale było tego mnóstwo. Stół wiejski - pycha! Zwłaszcza szynka i bimberek :-) Z tego co zauważyłam, to na stole był też spory wybór ryb.
Sala :arrow: wesele było na 250 osób, więc zajęte były dwie sale. A właściwie trzy, bo na tej najmniejszej znajdował się drink bar, stół wiejski i fontanny. Wystrój elegancki. Na stołach śliczne kompozycje z żywych kwiatów.
Łazienki :arrow: zadbane, czyste, mydło, papier i ręczniki uzupełniane na bieżąco.
Obsługa :arrow: bardzo mili,pomocni, młodzi ludzie. :) Herbata, kawa roznoszona prawie cały czas.
Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Zobaczymy czy utrzymają poziom do września, bo mamy powtórkę z rozrywki :D
_________________
[url=http://tickers.cafemom.com]
 
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 1:58 pm   

Ja byłam oglądać tą salę gdy szukaliśmy jakieś sali dla Nas :) Gdyż ta w sumie znajdowała się najbliżej Ozorkowa :)
Wystrój mi się podobał, cenowo też nie wygląda to najgorzej. Jedyny minus - kiedy my szukaliśmy sali, było to na wiosnę 2012 roku to na 2013 rok były wolne już tylko 2 terminy i żaden z nich nie na tą salę która Nam się podobała, na 2014 wcale nie lepiej :P
Ogólnie ludzie rezerwują tą sale gdzieś 3 lata do przodu :)

[ Dodano: Wto Lut 05, 2013 2:00 pm ]
A i nie wiem czy to jest normalna restauracja... Wydaje mi się, że nie można iść tam sobie ot tak na obiad :)
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 5:40 pm   

ZoltyTulipan napisał/a:
Wydaje mi się, że nie można iść tam sobie ot tak na obiad

Z tego, co wiem, jest to typowy dom weselny, czyli jest czynny tylko w czasie jakiejś imprezy.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl