Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Okowita
Autor Wiadomość
izunia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 7:31 am   Okowita

Słyszałam o tym zajeździe od znajomu\ych (nawet jadłam pyszne pierożki stamtąd :) ). Chciałabym zorganizować tam wesele, zna ktoś może ten zajazd?
 
 
Paula54 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: Ł/TM
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 12:37 pm   

Mi się tam średnio podoba. Na podłodze są płytki i łazienkowo mi się kojarzy. I są tam okropne wielkie filary na środku
Byłam tam na kilku imprezach, w tym 1 weselu. Sala jest raczej nie za duża, 80 osób to max.
Jedzenie jest całkiem dobre i jest go dużo. Na drugi dzień (poprawiny) najczęściej, to co zostało.
 
 
santana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 11:41 am   

Bylam tam na weselu 2 lata temu.
Plusy:
- dobre jedzonko, stol wiejski - pycha:)
- obsluga - nie mialam zastrzezen,
- wyjscie z sali na ladny maly ogrodek, nastrojowo oswietlony - w zaciszu z dala od ulicy - akurat zeby odsapnac i w spokoju pogadac na swiezym powietrzu
Minusy:
- wystroj sali - rzeczywiscie okreslienie "lazienkowy" pasuje tutaj - duzo bieli, lustra, plytki, mocne oswietlenie - malo przytulnie - ale jest czysto,
- brak klimatyzacji (albo wtedy nie byla wlaczona) - upal byl nieznosny i jedynie przeciagi przynosily ulge,
- sala na wesela MAX. 80 osobowe - jak ja bylam bylo ok 85 osob i ciasnota byla ogromna.

Czesc taneczna sali jest oddzielona od czesci ze stolami duzymi filarami (chyba trzema) ale mnie one w niczym nie przeszkadzaly.
Ceny nie znam.
Pozdrawiam:)
 
 
anka992 

Wiek: 39
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 21
Skąd: TM
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 3:57 pm   

A ja właśnie tu będę miała wesele. Wcześniej byliśmy na sylwestrze w OKOWICIE, cóż prawda są płytki i można się pośliznąć ale dokonali zmian i z ogrodu zrobili sale typowo do tańczenia a w tamtej są stoły. Co do jedzonka to pyszne i dużo więc zaden z gosci nie bedzie siedzial głodny.
_________________

 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 7:27 pm   

byłam na tej sali na weselu,ale jeszcze jak była jedna sala-wiec nie bedę się wypowidała na temat komfortu-bo pewnie dzieki drugiej sali uległ zmianie... jednak co do jedzonka-pamiętam , że było bardzo dobre i niczego nam nie brakowło :) stół wiejski-też smaczny :)
 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 8:59 pm   

Byłam raz na weseli na tej sali i potwierdzam opinie. Płytki są niewygodne... Jednak jedzenie bardzo dobre i obsługa się bardzo stara :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl