Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
FOTO-VID
Autor Wiadomość
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 9:07 pm   FOTO-VID

Polecono mi firmę Foto-vid. Nie znalazłam o nich nic na forum, ale może ktoś jednak słyszał? Albo lepiej - widział?
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 31, 2009 12:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 8:22 am   

powiem tak nasi klienci wybrali te firme i byli niezadowoleni ja osobiscie tez mialem watpliwa przyjemnosc poniewaz filmowali komunie corki i tak czolowka trwa ok 20 minut jakosc no powiedzmy srednia ale nie najgorsza no i generalnie montaz tez nie za bardzo malo tego nie moglismy jako rodzice otrzymac zadnych materialów typu kasety z kamer ani zdjęc w formie cyfrowej pan generalni emalo sympatyczny i cena za ich uslugi dosc wysoka raczej nie polecam
 
 
ptysia7 


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 46
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 9:38 pm   FOTO VID ZAWADZKI

Witam.
Od naszego ślubu minęło już trochę czasu, a dziś przesyłką pocztową otrzymałam "poprawione płyty" z wesela. Nasze przejścia z Foto Vid zaczęły się od odebrania oczywiście płyt ( 2 tyg po) Po obejrzeniu:jedna z płyt sama się zatrzymywała i wyłączała, ok zdarza się więc reklamacja. No czekaliśmy no tak z 2 m-ce i otrzymaliśmy komplety, które no już chodziły dobrze ale za to obraz ..... w paski :twisted: więc kolejna reklamacja, mąż już tylko mailowo się kontaktuje. Na pocieszenia nie jesteśmy jedyni, których to spotkało- tak nas pocieszył właściciel firmy- no tak ulżyło mi!!!!! A dziś przesyłka, w której jest tylko jeden komplet, niepoprawiony, tzn miał być usunięty napis, który pojawia się w płycie " skrót" nie wspominając w ogóle, że moment ślubu mamy dwa razy zmontowane jak IDZIEMY do ołtarza a nie jak było i być powinno, że idziemy i wychodzimy!!!
A teraz- co pozostaje chyba tylko federacja konsumentów...
Podsumowując nie polecam!!!

-
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl