Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
KM-media
Autor Wiadomość
Monika.I 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 27, 2011 1:44 pm   KM-media

Witam wszystkich,

Jesteśmy z narzeczonym na etapie poszukiwania kamerzysty i fotografa. Firm i różnych ofert jest tyle, że aż głowa boli :kwasny: Czy może ktoś korzystał z usług firmy KM-media ? Dostaliśmy od nich ciekawą ofertę, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii na ich temat :-? A trochę się boję brać w ciemno, jeszcze po tym jak się naczytałam na forum o różnych przypadkach....zgrozo...
Będę wdzięczna za podpowiedź :) Jeśli jest gdzieś wątek o nich, to przepraszam że zaśmiecam forum ale jestem tu nowa ( to mój pierwszy post :-) ) i jeszcze nie do końca sprawnie się poruszam po serwisie...Wybaczcie :smile:

Pozdrawiam
Monika
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Nie Sie 26, 2012 5:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 5:30 pm   

Monika.I, zdradzisz na priv co to za ciekawa oferta? Bo mnie też ich filmy się podobają :)
 
 
Timevaster 

Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: AAA
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 12:17 pm   

Jeśli chcecie zobaczyć nową jakość w wykonaniu reportażu z dnia ślubu to po prostu wejdźcie na stronę KM-MEDIA:) Jak obejrzycie teledyski (a szczególnie nasz:)), to zrozumiecie, że konkurencja została daleko w tyle:) Pełen profesjonalizm, świetne podejście, pomysłowość, świetny sprzęt - lista zalet nie ma końca...:) Dzięki KM-MEDIA mamy niesamowitą pamiątkę z tego ważnego dla nas dnia. Goście weselni wpadają w osłupienie widząc tą realizację:):):) Maćku, Michale - świetna robota!!! DZIĘKUJEMY!!!
P.S. W razie pytań zapraszam na priv:)
 
 
Beata P. 

Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 10:10 am   

Polecam gorąco, pełen profesjonalizm. Wszystko zgodnie z umową i terminowo. Dzięki KM-Media mamy niezapomniane wspomnienia, film genialny, a teledysk...brak słów, za każdym razem przy oglądaniu się wzruszamy, zresztą można zobaczyć na ich stronie(Beata i Łukasz :) )
Żałuję tylko, że nie robili zdjęć, bo mieliśmy wcześniej podpisaną umowę z innym fotografem, który okazał się porażką, nie dość że wieczorem przed ślubem poinformował nas że nie może przyjść i wysłał zastępstwo, to w dniu kiedy mieliśmy zaplanowany plener i już się szykowałam, (a każda panna młoda wie, że to trochę czasu zajmuje), odwołał spotkanie.
Na szczęście KM-Media nie zawiedli i dzięki nim mamy, uważam świetne zdjęcia filmowe w plenerze, nawet biedronka się załapała:) tak więc mają podejście indywidualne do każdego.
W przyszłym roku mój brat się żeni i również wybrali KM-Media do wideofilmowania i fotografowania.
Warto ich polecić, my byliśmy zachwyceni. Duży Plus dla nich.
Dziękujemy za wspaniale uwiecznione wspomnienia z tego bardzo ważnego dla nas dnia!!!
_________________
Beata
 
 
LilaM 

Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź/Warszawa
  Wysłany: Sob Paź 06, 2012 8:51 pm   

Witam :)

Widzę, że na Forum wreszcie pojawił się temat dotyczący KM-Media w związku z czym ja również napiszę kilka słów.

Moi drodzy, jeśli zależy Wam na pięknej i niezapomnianej pamiątce na całe życie z tego najważniejszego dnia to szczerze polecam KM-Media. Michał (fotograf) i Maciek (kamerzysta) są najlepszym dowodem na to, że mamy w Łodzi naprawdę utalentowanych artystycznie ludzi.

Nasz Ślub odbył się już rok temu w sierpniu (jak ten czas leci…) ale dzięki Michałowi i Maćkowi świetnie pamiętamy wszystkie najważniejsze wydarzenia z tego dnia.
Z KM-Media spotkaliśmy się pierwszy raz kilka miesięcy przed Ślubem. Ujął nas Ich profesjonalizm – najpierw bardzo dokładnie wypytali się o nasze oczekiwania a następnie zaproponowali nam kilka naprawdę świtnych pomysłów. Ale to jeszcze nic, na kilka dni przed Ślubiem pojechaliśmy z narzeczonym przećwiczyć pierwszy taniec na naszą salę i na miejscu spotkaliśmy … właśnie KM-Media. Okazało się, że byli już w Kościele aby zabaczyć jak wygląda i jak jest oświetlony a teraz przyjęchali zobaczyć salę i zdecydować jakie lampy do aparatu i kamery będą najlepsze do tego wnętrza. Co ważne ani sala ani Kościół nie znajdują się w Łodzi. Nie wiem czy to jest standardowe zachowanie ale nam bardzo się to spodobało bo poczuliśmy, że Im naprawdę zależy na tych zdjęciach i filmie tak samo jak nam (a nam jak się pewnie domyślacie zależało bardzo :) ).
W dniu Ślubu najpierw przyjechali do mojego domu zrobić zdjęcia i film z moich przygotowań a potem udokumentowali z detalami przyjazd mojego męża. W Kościele podczas uroczystości byli prawie niewidoczni (ale patrząc na film i zdjęcia to zdecydowanie tam byli i to bardzo blisko :) ). Na sali towarzyszyli nam naprawdę długo i uwiecznili wszystkie najważniejsze wydarzenia naszego przyjęcia. Kilka dni po ślubie znów spotkaliśmy się z KM-Media tym razem na sesji plenerowej. I znów pełen profesjonalizm, świetne pomysły na zdjęcia, super ujęcia do filmu, niesamowita atmosfera, naprawdę bardzo fajnie spędzony czas. A efekt, o czym przekonaliśmy się już wkrótce, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania!!!
W kolejnym tygodniu otrzymaliśmy link do krótkiego filmu „teledysku” z naszego Ślubu i wesela, który od razu rozesłaliśmy naszym Gościom.

Finalnie otrzymaliśmy niesamowity film na DVD (jeśli nie przepadacie za oglądaniem filmów weselnych to po obejrzeniu dzieła Maćka zmienicie zdanie i pokochacie je :) ), krótki film „teledysk” umieszczony w Internecie, album ze zdjęciami, minialbumy wraz z filmem dla rodziców, slideshow na płycie, zdjęcia na płycie.

Naprawdę gorąco polecam KM-Media, na pewno będziecie bardzo zadowoleni z Ich usług!!!

Pozdrawiam :)
 
 
aniaz1 

Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 11:54 am   

Najlepiej popytać znajomych którzy już wzięli ślub pooglądać realizację i wtedy coś wybrać.
_________________
filmy instruktażowe
 
 
Timevaster 

Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: AAA
Wysłany: Sob Sty 19, 2013 9:49 pm   Link do teledysku

W nawiązaniu do mojego poprzedniego postu podaję link do naszego teledysku. Miłego oglądania:)
www*youtube*com/watch?v=9qrOAbgvzrU
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl