Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Arkada k.Rawy
Autor Wiadomość
Pitt 

Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 12, 2013 11:43 pm   Arkada k.Rawy

Witajcie,

Jesteśmy wraz z narzeczoną na etapie szukania sali weselnej na rok 2013, miesiące wakacyjne. Objeździliśmy okolice Brzezin, Koluszek, Rawa Maz.
W Niwnej koło Rawy oglądaliśmy dwie sale Arkadę i Sevillę.
Ze względu na termin jesteśmy zainteresowani salą Arkada. O ile na temat Sevilli istnieje oddzielny post, to na temat sali Arkada nie można za wiele przeczytać.
Sala nam się podoba, rodzicom też przypadła do gustu, jednak trudno znaleźć jakieś opinię na jej temat choćby odnośnie jedzenia.
Jeśli coś Wiecie na temat tej sali, może macie znajomych którzy się tam bawili napiszcie.
Serdeczne dzięki.
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 9:35 pm   

Ja bawiłam się po sąsiedzku kilka lat temu jeszcze w starej sali, jeżeli chodzi o obsługę (zaznaczam, że było to 4 lata temu) nie mam zastrzeżeń. Jedzenie nie było najgorsze, nie było też najlepsze. Jednak biorąc opinię i to co się słyszało od ludzi którzy bawili już w nowej sali nie jest najlepsza. najlepiej jednak jest zapytać sie kogoś kto organizował tam ślub, przynajmniej szczerze powiedzą co im się nie podobało a co podobało.

jakie sale w okolicy Rawy oglądaliście?? Byliście może w Sadkowicach????
_________________
Skyler

 
 
Pitt 

Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 9:35 pm   

Hej,

właśnie w tym sęk, że też słyszę różne opinie, ale żadna z "pierwszej" ręki.
W Rawie odwiedziliśmy Arkadę, Sevillę, Muzę, Moromę i Pod Żurawiem koło Rawy.
O tej sali w Sadkowicach nawet nie słyszałem.
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 11:22 pm   

Najlepsza jest z pierwszej ręki ale nie znam nikogo kto miał w tej nowej sali wesele. Co prawda właściciele się nie zmienili, ale może spróbuję zaczerpnąć u źródła - moja kuzynka.
_________________
Skyler

 
 
nataliab 

Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd: Sadkowice/Warszawa
Wysłany: Czw Sty 17, 2013 2:11 pm   

Skyler napisał/a:

jakie sale w okolicy Rawy oglądaliście?? Byliście może w Sadkowicach????


W oklicach Rawy jest duuuuuużo sal :) Tak się składa, że sama pochodzę z okolic Rawy, a właściewie z Sadkowic, gdzie w kwietniu odbędzie się nasze wesele :)
Sala Sadyba, bo tak się nazywa - piękna, obsługa jak najbardziej ok, jedzenie chwalone bardzo... ja tam widzę same plusy :) W sumie to jest ona jakies 500 metrów od mojego domu rodzinnego :)
Wesele mojego brata tam się odbyło, było cudownie, żadnych uwag, jeśli chodzi o właścicieli to nie ma się do czego przyczepić. Bardzo bardzo polecam! :)

Niedaleko jest jeszcze jedna sala w Kaleniu, sala piękna, nowiutka, ale właścieciel był mało przekonujący. (Cenowo obie sale bardzo podobnie) :)
 
 
 
porypana_rypka 
Firma

Wiek: 47
Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 5
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 8:14 pm   

Sale Arkada w Niwnej k Rawy polecam bo jest warta polecenia.Pracowalam tam wielokrotnie robiac zdjecia na weselach i zarowno mlodzi jak i goscie nie narzekali . Szybka mloda obsluga, smaczna kuchnia w duzych ilosciach , w nowej sali Palacowej jest slicznie. Jasna sala , obszerna , akustycznie dobra. Dodatkowym plusem jest mozliwosc wynajecia poki dla gosci .
 
 
 
Mro 

Dołączyła: 19 Mar 2017
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 19, 2017 8:28 am   

Witam ja robilamtam wesele we wrzesniu 2016 i sali nie polecamz jednego powodu Jedzenie! Moze i bylo smaczne ale ilosc byla niewystarczajaca. Jesli chodzi o dania glowne typu kotlet schabowy piers z kurczaka i jakies tam inne to mialy byc na poiskach i tak tezbylo ale na litosc boska wszystko tak wyliczone ze jak ktos chcial zjesc piers a nie dopadl pierwszy michy to juz nie zjadl bo kelnerki mowily ze nie ma. Ba nawet ja musialam sie podzielic kotletem z mezem bo wiedzialam ze innego miesa jakiejs karkowy czy tlustego szaszluka on nie tknie. Wyobrazalam sobie ze te miesa beda wylazily z tego polmiska a to bylo tak wyliczone wszystko ze wygladalo pusto i biednie. Dwa ze na stolach stala np poukladana papryka :/ co to kuzwa mialo byc chyba wypelniacz miejsca bo na prawe to na stolach wygladalo mardzo marnie. Druga sytuacja na poprawinach roznoszona byla kapusta na cieplo gfy moja mama poprosila o doniesienie bo sie rozeszla kelnerki powiedzialy ze nie ma. No na prawde pierwsze wesele na ktorym bylam zeby jedzeie bylo w tak malej ilosci na goscia wyliczone. Niestety nikt nie mowil ze sie przejadl a to niestety wazny aspekt wesela i dlatego nie polecam tej sali. Jest w rawie inna na ktorej porzadnie karmia ale nie chce zeby ktos pomyslal ze pisze takie opinie specjalnie wiec nie podaje nazwy. Arkady nie polecam bylo 30 st upalu klimatyzavja nie dala rady, ze wszystkich sie lalo.
_________________
Mro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl