Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Nie Wrz 24, 2006 9:02 pm
Sala weselna na 60 osób w Łodzi....
Autor Wiadomość
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 06, 2005 10:52 pm   Sala weselna na 60 osób w Łodzi....

Jest już listopad a ja jeszcze nie mam zarezerwowanej sali i ślub i wesele planujemy na sierpień 2006. Ogłądałam już mnóstwo stron internetowych, ale nić nie zastąpi osobistych wrażeń. Dzwoniłam też już do kilku właścicieli sal, ale jak słyszą, że szukam sali na tyle osób, to nie chcą organizować w sierpniu.Przeczytałam już wiele postów, ale nie znalazłam konkretnie saki na około 60 osób. Prosze pomóżcie mi i podpowiedzćie.Interesują mnie wszelkie informacje
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Sty 15, 2012 1:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 06, 2005 11:13 pm   

Przeczytaj podobny wątek o poszukiwaniu sali dla 80 osób :arrow: http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=243 - może znajdziesz tam jakieś wskazówki. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 12:18 am   

te sale na 80 osób niestety nie chca organizować na 60.Poszukuje osoby która moze organizowała takie wesele na 60 osób.Interesuje mnie też czy są może takie sale tego rodzaju gdzie byłby od razu didżej, bo orkiestry racej u nas nie bedzie, choć to do końca jeszcze nie ustalone
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 8:46 am   

A średnia sala w "Fantazji" :arrow: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1925 ?

W tamtym temacie pisałam o "Florze" i "Appassionacie" - to nie są oblegane sale i moim zdaniem właśnie do góra 80 osób.

A o sali z DJ to jeszcze nie słyszałam. Zresztą jest już bardzo mało sal z przydzieloną orkiestrą. A znaleźć DJ-a to nie problem - poczytaj wątki w "Muzyce".
W ww. "Appassionacie" natomiast jest przydzielona orkiestra właściciela sali.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 9:36 am   

Dzięki Kryszka, a mogłabyś mi powiedzieć czy ta sala ma jakś stronę w internecie a jeżeli tak to podać adres, bo w temacie tej sali nie ma adresu
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 9:40 am   

Katia sala na 60 osób jest też na pabianickiej jak chcesz mogę Ci podac namiary na właściciela, super salka, ładnie położona, byłam tam na paru imprezkach bardzo mi się podobało.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 10:30 am   

jeśli jest to Wodnik to wiem o co chodzi,ale niestety nie ma już tam miejsca na początek sierpnia.Jeśli jest to jakaś inna sala to prosze podaj mi namiary
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 10:31 am   

katia napisał/a:
jeśli jest to Wodnik to wiem o co chodzi,ale niestety nie ma już tam miejsca na początek sierpnia.Jeśli jest to jakaś inna sala to prosze podaj mi namiary


Wodnik jest nad stawami stefańskiego a ta sala jest przy Pabianickiej i Dibuois
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Magma 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 21
Skąd: Łódź/Bydgoszcz
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 10:59 am   

Witaj, mam salę naprawdę godną polecenia. Nazywa się Irys jest na Widzewie, organizują tam wesela tylko do 70 osób. Ja miałam tam wesele i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Jedzenie w zależności od menu kosztuje od 99 do 135 zł + dodatkowo można zamówić wiejski stół. Tort i szampan jest w cenie. Dodatkowo dokupywaliśmy tylko inny alkohol. U nas grała orkiestra, ale też mają współpracującego DJ'a. Podaje Ci adres mailowy www.irys.ozzp.pl
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 11:22 am   

katia napisał/a:
Dzięki Kryszka, a mogłabyś mi powiedzieć czy ta sala ma jakś stronę w internecie a jeżeli tak to podać adres, bo w temacie tej sali nie ma adresu

Piszesz o "Appassionacie", tak? Niestety nie mają stronki www. :( Tutaj znajdziesz dane: http://www.forum.wesele-l...p?p=58208#58208.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 12:43 pm   

Witaj Magma.Mogłabyś m opowiedzieć co wchodzi skład menu - chodziłoby mi o taka wersję do 110 zł,albo co mniej wiecej ty miałaś?
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 9:08 pm   

A mała sala Ambasadora? :mrgreen:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Magma 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 21
Skąd: Łódź/Bydgoszcz
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 11:09 am   

Witaj,
nie mam często dostępu do netu więc dopiero teraz mogę odpisać. Całe szczęście jeszcze nie uporządkowałam papierków po weselu i mam to menu, a akurat też mieliśmy to za 110 zł.
U nas było tak:
1 obiad
rosół, udko pieczone, kotlet schabowy, pulpety w sosie - do wyboru + ziemniaki + zestaw 3 surówek (także do wyboru)
deser lodowy z bitą śmietaną
ok. 24.00
barszcz czerwony z kołdunami
2 obiad
kotlet z piersi kurczaka, pieczeń z karczku, klopsy z pieczarkami + ziemnaki (mogą też być kluski śląskie) + bigos
po oczepinach
tort z bitej śmietany z fajerwerkami
nad ranem
żurek z kiełbasą białą (kiełbasę podawali osobno i buła jej cała masa)
Oprócz tego na zimno:
wędliny (same bardzo dobre), pieczone mięsa (karczek, boczek, schab, schab ze śliwką i morelą), galaretka z drobiu, sałatka holenderska, jaja w majonezie, śledź w oleju i śledź w śmietanie, świeże warzywa i konserwowe, 3 rodzaje ciasta, owoce, napoje. Jedzenia ciepłego było tak dużo, że zimne to właściwie spróbowałam dopiero na drugi dzień na poprawinach w domu (wszystko co zostało nam zapakowali i oddali). Wszystko było bardzo świeżutkie i pyszne. Napoje też s ą w cenie, ładnie podane w karafkach, żadnych plastików na stole.
My załatwialiśmy tylko wódkę, resztą zajeli się na sali. Sali nie przybieraliśmy, bo ma tak ładny wystrój, że nie czuliśmy takiej potrzeby, jest bardzo dużo kompozycji kwiatowych, świec, pięknie podane jedzenie na stołach. My byliśmy bardzo zadowoleni, a nasi goście wręcz zachwyceni.
Zapomniałabym jeszcze - na wejściu zostaliśmy powitani chlebem i solą oraz lampką szampana.
Naprawdę polecam tę salę.
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 11:51 am   

Dziękuje Magma za informacje.Przydadzą mi się przy ustalaniu menu, ale w innej restauracji, bo najprawdopodobniej będe miała jednak przyjęcie weselne w hotelu Mazowieckim.Jedyna wada tego miejsca to wygląd zewnętrzny hotelu.Dlatego szukałam innej małej sali, ale irys z zewnątrz też nie wygląda zachwycająco.Pozdrawiam Katia
 
 
Magma 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 21
Skąd: Łódź/Bydgoszcz
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 1:55 pm   

Zastanów się dwa razy nad Mazowieckim, moja koleżanka tam miała wesele i było parę niedociągnięć, m.in. zapomnieli podać torta (dopiero interwencja jednej z mam im o tym przypomniała), a niektóre dania były niedogrzane. Ale życzę mimo wszystko powodzenia.

Fakt, że Irys z zewnątrz nie jest bardzo atrakcyjny, ale ma świetny taras urządzony w wiejskim stylu, no i świetną obsługę. A wygląd w środku rekompensuje ten z zewnątrz. Ten zresztą wcale nie jest zły, ostatecznie Widzew to przyjemne osiedle. Widziałaś co się dzieje przed Apasjonatą (tak się chyba ta sala nazywa) na Lodowej :?: To dopiero porażka...

Swoją drogą rzeczywiście niestety nie ma zbyt dużego wyboru sal na małą liczbę gości, bo my też się naszukaliśmy co niemiara. Typowe, ładne z zewnątrz sale weselne są na co najmniej 70-80 osób, a ideałem dla właścicieli byłoby wesele na 120 osób. :evil: No cóż, nie dla mnie taka sala, bo i rodzina mała i kasy niewiele :(
Tak czy inaczej moje przyjęcie weselne było super. Wszystkim takiej imprezy życzę.
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 2:14 pm   

Mam nadzieje,że wszystko będzie ok, bo przyjęcie weselne odbędzie sie tam na 99%, a zasadniczym plusem Mazowieckiego w moim przypadku jest to,że liczbe gości mozna ustalić na dzień przed, a ja tak na pewniaka moge spodziewać się ok 40 osób.Mam bowiem sytuację nietypową, gdyż będziemy wyprawiać 2 przyjęcia - nie nazwałabym tego 2 weselnym,gdyż będziemy jedynie w odświetnych srojach, a nie w sukni slubnej i fraku - w dwóch róznych państwach.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 3:15 pm   

Magma napisał/a:
Widziałaś co się dzieje przed Apasjonatą (tak się chyba ta sala nazywa) na Lodowej :?: To dopiero porażka...

Tylko prostuję: nie wiem jak się nazywa sala na Lodowej, ale na pewno nie Appassionata. Wspomniana sala mieści się na Rudzie na ul. Prądzyńskiego. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 3:20 pm   

Jeśli na Lodowej to może chodzi o Arkadię?
_________________
chez alma |
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 4:30 pm   Re: sala na 60 osób-błagam pomóżcie

katia napisał/a:
Jest już listopad a ja jeszcze nie mam zarezerwowanej sali i ślub i wesele planujemy na sierpień 2006. Ogłądałam już mnóstwo stron internetowych, ale nić nie zastąpi osobistych wrażeń. Dzwoniłam też już do kilku właścicieli sal, ale jak słyszą, że szukam sali na tyle osób, to nie chcą organizować w sierpniu.Przeczytałam już wiele postów, ale nie znalazłam konkretnie saki na około 60 osób. Prosze pomóżcie mi i podpowiedzćie.Interesują mnie wszelkie informacje



Proponuje Bacówkę w Ksawerowie- super lokal akrat na okres letni- maja super ogród - można grilowac, jedzonko swojskie:). Swietnie bawiłam sie tam na weselu znajomych. Aha uwaga na znikjący w tej knajpie tort. Nowożeńcy chcieli na spoczestowac na poprawinach - bo zostało tortu bardzo duzo i okazało się zę go nie ma:(
 
 
 
Magma 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 21
Skąd: Łódź/Bydgoszcz
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 5:10 pm   

Alma_ napisał/a:
Jeśli na Lodowej to może chodzi o Arkadię?


Hmmm... pewnie tak. Przepraszam za pomyłkę, ale wiecie jak to jest i to, i to zaczyna się na A. Sorki :lol:
 
 
finka 

Dołączyła: 26 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 12:38 pm   

Cześć Magma.
Mogę ci polecić salę w której ja mam weselę. Mieści się na ul. Chełmskiej w Zgierzu - tuż przy granicy z Łodzią. My płacimy 110 zł za osobę, bez poprawin. W menu są w sumie 4 posiłki ciepłe, w tym dwa dwudaniowe. OPrócz tego w cenie jest również tort i przybranie sali. Sala się nazywa "u Placka". Jak jesteś zainteresowana to mogę podać nr tel.

[ Dodano: Sob Sty 28, 2006 12:40 pm ]
Acha i zapomniałam dodać, że nasze wesele też jest na 60-70 osób. Wiem też że organizowali nawet na mniej osób.
_________________
finka
 
 
alusha 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Wrz 2006
Posty: 34
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 6:56 pm   Sala weselna na 60 osób w Łodzi..

Witam Wszystkich.. Jestem tu "nowa". Szukam sali weselnej na okolo 60 osob. Czy ktos moze organizowal podobną imprezkę i może mi coś polecić?
Dzięki z góry za odpowiedzi.
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 7:26 pm   

Witaj na forum !
na poczatek proponuje prześledzić dokładnie wątek dotyczący sal weselnych. na pewno znajdziesz wiele sal, ktore warto wziąć opd uwagę. Jak już sobie troszke zawęzisz obszar poszukiwań, będzie łatwiej pomóc wybrac te jedną...
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 7:29 pm   

Witamy :graba:

Tak, jak napisałam 5th - musisz poczytać, poszukać, bo "na 60 osób" to trochę zbyt mało parametrów, żeby polecić coś konkretnego.
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 9:05 pm   

Witam :) i zapraszam do uważnego przeczytania forum i regulaminu
:arrow: sala na 60 osób
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
alusha 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Wrz 2006
Posty: 34
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 7:44 pm   

Tez chcalabym miec wesele na 50-60 osob. Na razie nigdzie nie bylam. Dzwonilam tylko. Kurcze.. troche pozno jest bo nie ma wolnych terminow... ale nie chce czekac do 2008 roku.

Rozgladam sie za sala z "dusza". Bez kolorowych balonow, papierowych serwetek i bez filarow. chcialabym zeby mozna bylo wyjsc przed budynek zaczerpnac swiezego powietrza. Zeby byl fajny wystroj do tego i dobre jedzenie ( i sporo) - nie wiem czy nie za duze wymagania :(

Dzwonilam do:
Soplicowa,
Ambasadora, (nie wiem czy 2 wesela sie nie beda "klocic")
Saxonii (powyzej 80 osob)
Boryny (chyba odpada chociaz znajomi zachwalaja)
Madame Synowieckiej (tez odpada bo od 80 osob organizuja)
Fantazji,
Solarisa
Yuci.

Jakies wolne terminy na pazdziernik i na kwiecien sa:))))))))) Nie mam namiarow na Dworek Braci Zielinskich ani na Dom Lekarza i nie wiem czy na Rudzkiej gorze sa organizowane wesela. Ciezka sprawa. Co polecacie?
 
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 7:52 pm   

Spróbuj jeszcze Restaurację Polską róg Piotrkowskiej i Rewolucji. U nas odpadła ze względu na to, że wesele powyżej 60 osób tam nie wejdzie. W Savoy'u też wg mnie 60 osób to maksimum, żeby zapewnić komfort. Teraz przemalowali restaurację na jasne kolory i są pokrowce na krzesła. Całkiem nieźle wygląda.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 9:22 pm   

alusha napisał/a:

Ambasadora, (nie wiem czy 2 wesela sie nie beda "klocic")


Byłam w Ambasadorze w trakcie kiedy były tam dwa wesela, nie przeszkadxzały sobie wzajemnie... ale obsługą nie byłam zachwycona, reszta ok :)
_________________

 
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 9:56 pm   

alusha napisał/a:
Tez chcalabym miec wesele na 50-60 osob. Na razie nigdzie nie bylam. Dzwonilam tylko. Kurcze.. troche pozno jest bo nie ma wolnych terminow... ale nie chce czekac do 2008 roku.

Rozgladam sie za sala z "dusza". Bez kolorowych balonow, papierowych serwetek i bez filarow. chcialabym zeby mozna bylo wyjsc przed budynek zaczerpnac swiezego powietrza. Zeby byl fajny wystroj do tego i dobre jedzenie ( i sporo) - nie wiem czy nie za duze wymagania :(

Dzwonilam do:
Soplicowa,
Ambasadora, (nie wiem czy 2 wesela sie nie beda "klocic")
Saxonii (powyzej 80 osob)
Boryny (chyba odpada chociaz znajomi zachwalaja)
Madame Synowieckiej (tez odpada bo od 80 osob organizuja)
Fantazji,
Solarisa
Yuci.

Jakies wolne terminy na pazdziernik i na kwiecien sa:))))))))) Nie mam namiarow na Dworek Braci Zielinskich ani na Dom Lekarza i nie wiem czy na Rudzkiej gorze sa organizowane wesela. Ciezka sprawa. Co polecacie?



sala

nowa sala, dziala od tego roku.
Jest sporo terminów na 2007 rok.

Ze względu na niedozwoloną reklamę podmieniłam linki. Teraz nastąpi przekierowanie do tematu o sali, a nie bezpośrednio na jej strone internetową :)
Pusiak
_________________
Pozdrawiam
Bruni
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Wrz 27, 2006 9:54 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 28, 2006 8:25 am   

Zobaczcie salę "U Fabrykanta".
Znajomi mieli tam wesele 23.09.2006. i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Nie wspomnę o zachwytach Młodych nad salą, ale rozmawiałam z gośćmi i wszyscy zgodnie twierdzili, że sala jest świetna. I przede wszystkim ma swój klimat, nawet nie trzeba jej przystrajać :)

Przejzyjcie wątek http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2038

Skojarzyłam ją bo znajomi jak ją polecali, to zastrzegali, że tam robią przyjęcia tylko do 70 osób.

PS. Plotki puszczone pod koniec powyższego wątku na temat "nie istnienia" już sali są nieprawdziwe ;)
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 5:06 pm   Poszukuje sali weselnej do 50 osob..Pomocy!!!

Witajcie..Poszukuje sali weselnej do 50 osob,ktora bedzie naprawde ladniutka-zeby nie odstraszyla gosci-i nie za droga..Planujemy razem z moim M.aby oplata za jedna osobe nie wynosiła wiecej niz 110zl od osoby..Prosze o pomoc!!Pilne..
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
marta+fifi 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lis 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 6:11 pm   

A znasz Gospodę Biesiadną pod Łodzią w Rąbieniu - idealna na 50 osób.
_________________
Filipczaki się żenią! 21.06.2008.
 
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 1:30 pm   dalej poszukuje sali do 50 osob..

nie nie znam tej sali a mozesz mi cos wiecej na jej temat powiedziec??
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
agi 

Wiek: 48
Dołączyła: 24 Paź 2004
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 2:21 pm   

Cześć.

Nie wiem czy znasz salę Apasjonata w Łodzi na ul. Prądzyńskiego 81.Jest taka jak piszesz. W razie pytań zapraszam na priva.
_________________
agi
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 3:43 pm   poszukuje sali do 50 osob..Pomocy..

Najlepiej by bylo jeszcze aby sala oprocz tego ze chcemy by nie byla za duza(ale za to ladna)ale by dodatkowo mogli zalatwic nidroga a dobra oprawe muzyczna:/
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 10:35 am   Sala na 50osob...

Juz zdecydowalismy z moim M. e nasza sala bedzie wlasnie Apasjonata na ul.Prądzynskiego..Maja przyzwoita cene od osoby i wszystkiego full wypas-mam nadzieje:)Jeszcze tylko załatwiamy kwestie formalna i sale mamy juz w zupełnosci zalatwiona:)
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
birkinowa 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 1:19 pm   Pałac Kindermana

Dokładnie na tyle osób wyszło nam wesele.

Polecam Pałac Kindermana. Niezapomniany to dzień... Może i srebrne wesele też tam będziemy organizować - wnętrze eleganckie i klimatyczne

http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7162
 
 
Mess 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 4:22 pm   

Witam serdecznie


Planujemy w tym roku wesele na ok 60 osób. Znacie może jakieś miejsca, gdzie znajdują się fajne sale na zorganizowanie przyjęcia dla takiej ilości osób.
Szukałam trochę w internecie, ale większość sal jest na min 100 gości - niestety dla mnie to za dużo, bo nie chcę takiego przyjęcia.
Bardzo będę wdzięczna za pomoc i cenne rady
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 4:54 pm   

Czarny Staw - sala pałacowa, my mamy na ok 65 osób :)
 
 
Mess 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 12:52 pm   

Zaczęłam zastanawiać się nad Restauracją Satynową na Placu Komuny Paryskiej. Bardzo podoba mi się wnętrze, na forach czytałam też pozytywne opinie odnośnie kuchni. W tygodniu jadę dowiedzieć się szczegółów - mam nadzieję, że nie zabiją mnie ceną. Może ktoś robił albo planuje zrobić tam wesele i wie ile biorą za talerzyk?
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 1:24 pm   

Mess, tu masz link do tematu o tej restauracji :)
http://www.forum.wesele-l...3f65beb9#541345
_________________

 
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 2:01 pm   

witam znajoma poszukuje sali na max 60 osób w okolicach Łodzi chodzi tutaj o Zgierz bądź Aleksandrów łódzki... znacie moze jakies ładne i nie drogie??
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
Mess 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 3:13 pm   

marta_rasta właśnie weszłam na stronkę czarnego stawu - super sala. Bardzo mi się podoba. Na zdjęciach wydaję się duża ( pałacowa) sala jak na 65 osób. W rzeczwistości też tak wygląda?
_________________
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 9:26 am   

Ja polecam Restaurację Nowy Sad w Łodzi. Miałam tam wesele w czerwcu. Kameralna, urocza sala :D
_________________


 
 
MadJusti 

Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 10:18 pm   

Polecam salę na ul. Okólnej 61 - Oberża w Łodzi. Zgierz to nie jest, jednak dobry dojazd do Zgierza. Byłam na weselu dla 50 osób i było ok. Strona internetowa nowa-oberza.pl Jednak polecam podjechać i zobaczyć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl