Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
VIDMIX
Autor Wiadomość
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 1:17 pm   VIDMIX

Wątek o firmie foto - video VIDMIX :

edit: wątek wydzielony z tematu o sali Zielone Zacisze
Sajonara6
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Lip 11, 2016 3:43 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 5:22 pm   

Nam kamerzysta powiedzial ze wezmie 800zl bez dodatkowych kosztow, lacznie z jakims filmikiem sprzed wesela (np "pierwsza randka") i montazem, mysle ze to nieduzo ale nie wiem jak jest teraz, rozmawialismy z nim w styczniu.... umowy nie podpisywalismy bo stwierdzil ze nie trzeba, ale mam nadzieje ze koszty sie nie zmienily :)


rowniez gratuluje wyboru sali :D
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
ingainga 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 8:52 pm   

My płaciliśmy 1200zł z poprawinami
_________________
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 9:40 pm   

nie wiem czy az tak mocno przypisany bo my raz tam filmowalismy...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 9:05 pm   

ingainga napisał/a:
My płaciliśmy 1200zł z poprawinami


My płacimy dokładnie tyle samo :)
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 8:08 am   

Wczoraj bylismy u pana z Vidmixu, póki co same plusy dla niego, mam nadzieje ze po weselu bede mogla napisac to samo, ustalilismy wszystkie szczegóły, do tego dowiedzielismy sie o paru nowosciach i jestesmy bardzo zadowoleni :) mimo ze zmienil sie cennik na ten rok to pan nie zmienil nam ceny ktora ustalismy w tamtym roku, mimo ze nie bylo umowy, jest naprawde uczciwym i w porzadku człowiekiem :)
bedzie nam towarzyszył od domu do jakiejs 4tej nad ranem :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 5:53 pm   

Za ok 2 tygodnie mamy miec zmontowany film, wtedy napewno napisze czy wszystko bylo w porzadku, mam nadzieje ze tak bedzie...poza tym gdyby sie okazalo ze film nie jest poprawiany to nachodziłabym kamerzyste codziennie aż w końcu dostałabym to co chce ;)

[ Dodano: Nie Wrz 21, 2008 3:51 pm ]
Odebraliśmy film od kamerzysty z Vidmixu i jestesmy zadowoleni, wszystko jest w porządku, śmieszny mix o który prosiliśmy wyszedł super!!! Polecam tego kamerzyste :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 9:00 pm   

Zauważyłam że nie ma namiarów na Pana z Vidmixu, w związku z czym dodaję linka: xxx
Za wideofilmowanie płacimy 1300zł z poprawinami

edit: usunełam link, namiary przeniosłam do wątku "Nasi kamerzyści"
Pusiak
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Sie 11, 2009 8:26 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
krzysiaa 

Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 8:29 am   

Kilka dni temu odebrałam gotowy już film ze ślubu i wesela i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Na filmie znalazło się absolutnie wszystko, co było godne odnotowania. Widać, ze Pan Piotr jednym okiem filmuje (że się tak wyrażę:) a drugim obserwuje co się dzieje dookoła i momentalnie reaguje, gdy wydarzy się coś ciekawego. Nie celuje obiektywem jedynie w parę młodą ale filmuje również kościół, gości, księdza, salę weselną, orkiestrę. Potrafi uchwycić klimat zabawy, pokazać i wzruszenie i radość i zmęczenie - dla mnie wszystko ok. Muszę dodać, że kontakt z Panem Piotrem też był jak najlepszy.
_________________
krzysiaa
Ostatnio zmieniony przez krzysiaa Pon Sie 17, 2009 8:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ania777 

Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 1:07 pm   

Przyłączam się do pozytywnych opinii. Profesjonalna obsługa i duzo trafnych uwag. Goście po obejrzeniu filmu również zachwyceni. Mozna z nim ustalić wszystko przed co sie chce, a z resztą zdać się na niego. Ładnie uchwycił szczegóły i widać ze ma "oko" do filmowania. Mogliśmy zobaczyć wstępną wersje i jeszcze dodać nasze ewentualne uwagi. Film nie jest nudny a różnorodny. Widać jak wszyscy goście się bawią a nie tylko para młoda. Warto porozmawiać z nim też o zdjęciach. Nam podczas wesela robił też zdjęcia i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ładna jakość a przede wszystkim sfotografowani są WSZYSCY goście a nie tylko z jednej rodziny - jak to bywa gdy ktoś z gości robi.
 
 
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 6:06 pm   

Ja również przyłączam się do pozytywnej opini. Jesteśmy bardzo zadowoleni z materiału filmowego. Pan kamerzysta jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem, widać że to co robi jest jego zamiłowaniem. Naprawdę nie było się do czego przyczepić. :-)
_________________
 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 2:34 pm   

Podbijam temat. Czy ktoś może ostatnio zrezygnował i brał sobie kogoś innego?? Na jakiej zasadzie? Bo rozumie, że to jest pan z ZZ ??
 
 
Julia73 

Dołączyła: 04 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 12:00 pm   

Ponieważ nikt się nie odzywa na powyższy post to dorzucę swoje trzy grosze :mrgreen:
Zmienić kamerzystę zawsze można tylko czy warto :?: :idea:
Wiem,że w Zielonym Zaciszu są zamontowane Jego światła,dymiarka, projektor a w tym roku zakupił laser. Super sprawa (był na zabawie karnawałowej). Steruje tymi urządzeniami pilotem i doskonale wie co w danej chwili trzeba włączyć :!:
Rezygnując z Niego rezygnujesz z Jego bajerów :idea:
Co do filmu Pan Piotr jest bardzo elastyczny, dostosował się do moich sugestii i próśb, filmował moim rodzicom 25-lecie( zrobił super film, wkomponował zdjęcia z całych 25 lat i zrobił super przegląd z życia małżeńskiego). Korzystaliśmy z Jego usług na naszym ślubie i na chrzcinach naszego dziecka. Byliśmy bardzo zadowoleni :!: :!: :!:
Oglądałam ostatnio stronę VIDMIX-u i widzę, że dokupił mikrofony bezprzewodowe i stabilizację ruchu kamery (steadicam -czy jakoś tak) co widać i słychać na załączonych filmach.
Ja już zarezerwowałam Pana Piotra na przyszłoroczną komunię mojego dziecka.
 
 
HARIS 
Firma

Wiek: 49
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Blisko Łodzi
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 6:00 am   

Witam
Z Panem Piotrem to już drugie nasze wesele i muszę przyznać że tak zapracowanego i wkładającego serce w filmowanie dawno nie widziałam. Współpraca na linii zespół kamerzysta super. Film na pewno będzie extra.
Pozdrawiam
_________________
HARIS
 
 
MarlenaGrzegorz 

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2012 10:54 am   

Bardzo polecamy kamerzystę Pana Piotra Urbańskiego z firmy VIDMIX. Jest osobą bardzo profesjonalną i zaangażowaną w wykonanie filmu o wysokiej jakości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego filmu. Także moja siostra, po obejrzeniu naszego filmu, zdecydowała się skorzystać z usługi filmowania Pana Piotra. Jest niedrogi w porównaniu z innymi kamerzystami w Łodzi. Poza tym przesympatyczny człowiek i można wiele spraw organizacyjnych z nim bez problemu ustalić. GORĄCO POLECAMY ! Marlena i Grzegorz
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 11:37 am   

Serdecznie polecam Vidmix i Piotra Urbańskiego. Współpraca z Piotrem przebiega naprawdę wspaniale, profesjonalnie, w miłej atmosferze.
Piotr bierze pod uwagę wszystkie propozycje i sugestie młodej pary, można zrealizować z Nim każdy nietypowy nawet pomysł, jest otwarty na nowości i nigdy nie mówi NIE :) My np. zaciągnęliśmy go aż na Śląsk, tylko po to, by nakręcić błogosławieństwo w domu rodzinnym mego męża :) a ślub i wesele mieliśmy normalnie w Łodzi :)
Ponadto w swoją pracę angażuje się bez reszty, ma doskonałe oko i wyczucie do uchwycenia odpowiednich momentów, stworzony przez niego film jest naprawdę ciekawy, zawiera wszystko, co ważne, jest pięknie oprawiony, no po prostu lepszego nie moglibyśmy mieć! Każdy kto ogląda nasze nagranie jest zachwycony oprawą i uchwyceniem pięknych chwil. Ponadto muszę dodać, iż Piotr jest przesympatycznym człowiekiem, z którym aż miło się współpracuje.
Także z czystym sumieniem mogę Go polecić! Pozdrawiam i dziękuję za piękny film.
_________________
 
 
barthez 

Wiek: 34
Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 6:15 pm   

Filmowanie jak i cały film bardzo dobrze wykonany. Do tego pełna kultura, zawodowy sprzęt. Polecam bo warto!!!
 
 
Anna Pokora 

Dołączyła: 02 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 02, 2015 12:49 pm   

Gorąco polecam VIDMIX!
Tanio, profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem:)
Bez dodatkowych opłat Kamerzysta zgodził się nagrać plener nad morzem!
JESZCZE RAZ POLECAM:)
 
 
Arkadiusz742 

Dołączył: 13 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 5:41 pm   

Jesteśmy bardzo zadowoleni z VIDMIX.
Odebraliśmy już film i wszystko wyszło bardzo profesjonalnie. Łącznie z plenerem, który wypadł świetnie.
Pan Kamerzysta był bardzo zaangażowany, chętny do współpracy i wdrażania różnych pomysłów.
Jeśli ktoś szuka fajnego filmowania za całkiem przystępną cenę, to polecamy!
 
 
Maciek11 

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Paź 15, 2015 7:35 pm   

Polecamy Pana Piotra w 100% !
Jest doświadczonym kamerzystą, za rozsądną cenę. Zaangażowanie Pana Piotra ukazuje się już podczas wstępnej rozmowy. Do swojej pracy podchodzi z odpowiedzialnością i chęcią (byliśmy nawet nad morzem ;) )
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stworzonej przez Pana Piotra pamiątki ślubnej, film w doskonałej jakości, pięknie oprawione płyty w fajnych "książkowych" pudełkach.
Pan Piotr jest bardzo elastyczny, dostosowuje się do każdej naszej prośby spotkania, poprawki. Nie neguje pomysłów pary młodej, sam proponuje całkiem fajne rozwiązania.
Przede wszystkim nigdy nie narzeka, mimo ogromu pracy zawsze znajdzie czas dla każdej pary.

Podpinam się także pod wszystkie pozytywne opinie na tym forum, nie ma w nich ani ziarenka ściemy :)

Polecam VIDMIX :)
 
 
juliacz 

Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 11, 2016 12:24 pm   VIDMIX - Piotr Urbański - super kamerzysta :)

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał Pan Piotr oraz Pan Zbyszek przy realizacji filmu i zdjęć z dnia naszego ślubu. Panowie są prawdziwymi profesjonalistami, a do tego są przemili, więc współpraca była bardzo udana :) Ja powiem szczerze obawiałam się, że będą zestresowana całym wydarzeniem, a kamera dodatkowo mnie onieśmieli. Tymczasem Pan Piotr tak wykonuje swoje zadanie, że czujesz się komfortowo. Zależało mi na tym, aby film i zdjęcia nie były skupione tylko na nas, ale i na naszych wspaniałych gościach Panowie wykonali swoje zadanie CELUJĄCO :) Serdecznie polecam wybór oferty firmy VIDMIX. Jeśli z mężem będzie kiedyś potrzebowali usługi kamerzysty lub fotografa, na pewno zwrócimy się do Pana Piotra i Pan Zbyszka.
pozdrawiamy serdecznie
Julia i Maciej
ślub odbył się 4 czerwca 2016 r. w Łodzi :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl