Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
PIEMONT !
Autor Wiadomość
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Sie 25, 2006 3:09 pm   PIEMONT !

Witam. Za półtora roku zamierzam wyść za mąż. Zaczęłam poszukiwania odpowiedniej sali. Czy ktoś był albo wie coś na temat organizacji wesela w hotelu Piemont w Pabianicach ? Będe wdzięczna za informacje. :mrgreen:
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 3:17 pm   

Witam serdecznie.

Ja bylam 3 lata temu w Piemoncie na weselu u kuzyna. bylo bardzo fajnie. Przepyszne jedzenie, bardzo duzo. Nigdy nie bylam na weselu z lepszym jedzeniem - to na 100%. Wspaniala obsluga. Miejsce samo w sobie tez bardzo ladne.
Ale:
Nie podobalo mi sie to, ze zabawa byla w innym pomieszczeniu niz stoly. Zespol byl tez troche inny - saksofon, klawisz i wokalistka. Nie mam pojecia, czy zespol jest tam juz przypisany, czy taki byl wybor mlodych. Srednio mi sie podobal jak na zespol weselny - grali niby bardzo fajnie, ale nie do konca mozna sie bylo "wybawic". Sama sala do tanca tez dosyc mala jak na taka liczbe gosci jaka byla na weselu.

Ogolnie oceniam miejsce dobrze. Na "przyjecie weselne" nadaje sie rewelacyjnie. Z klasa, tak jak lubie. Ale jesli ktos chcialby zorganizowac tam impreze w stylu biesiadnym - wydaje mi sie, ze to nie jest dobre miejsce.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 3:17 pm   

Witamy na forum :graba:

Trochę informacji znajdziesz tutaj: Pabianice-restauracje
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 3:25 pm   

Możesz spróbować poszukac też w tym watku: http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=601
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Sie 25, 2006 3:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 10:16 pm   

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Byliśmy już oglądać salę w Piemoncie. Dla nas jest bezkonturencyjna w porównaniu z innymi, w tym samym przedziale cenowym :D . Jeśli ktoś zna inne domy weselne z możliwością przenocowania ok.45 osób będę bardzo wdzięczna za informacje. Dodam tylko, że chodzi mi o miejsce, gdzie można urządzić w miarę eleganckie przyjęcie a nie biesiadne wesele. Może jakiś zameczek pod Łodzią ? :help:
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 9:35 am   

Paula-S napisał/a:
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Byliśmy już oglądać salę w Piemoncie. Dla nas jest bezkonturencyjna w porównaniu z innymi, w tym samym przedziale cenowym :D . Jeśli ktoś zna inne domy weselne z możliwością przenocowania ok.45 osób będę bardzo wdzięczna za informacje. Dodam tylko, że chodzi mi o miejsce, gdzie można urządzić w miarę eleganckie przyjęcie a nie biesiadne wesele. Może jakiś zameczek pod Łodzią ? :help:


A spróbuj w "Uni" to jest taka restauracja w łasku-kolumnie chyba :) . Słyszałam ze tam też jest bardzi elegancko.
_________________

http://www.wizaz.pl
 
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 10:10 pm   

Ja byłam w Piemoncie i jestem cała za.
Niestety nie wiem jak wyglada to wszystko od strony finansowo - organizacyjnej, ale ja jako gość byłam bardzo zadowolona.

Pełen profesjonalizm i elegancja, super podane i pyszne jedzenie:)
Państwo Młodzi tez byli zadowoleni , wiec chyba z ich strony też wszystko było ok:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
Swatch 

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lip 18, 2007 4:26 pm   Czy macie jakieś nowe wieści??

Witam,
Kochane foremki czy macie jakieś aktualne opinie na temat tej sali? Czcielibyśmy z M zorganizować tam nasze weselicho. Sala jest bardzo ładna ( byliśmy - widzieliśmy :) ) ale nie wiemy co z takimi rzeczami jak obsługa, jedzonko no i największy mój "ból" dwie sale - do tańca i do jedzonka. Będe bardzo wdzięczna za info.
Pozdrawiam i deodaje że czasu mam baaardzo mało na decyzje :?
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 9:45 pm   

To będzie nasza sala.
Kiedyś bylismy tam na weselu i z tego co pamiętam to wszystko bylo ok.
Jeszcze, zeby tylko pogoda dopisala i zeby mozna bylo korzystać z tarasu (z tego co pamiętam to przyjemnie bylo wyjsc na swieże powietrze)
_________________
 
 
jaol 

Wiek: 46
Dołączyła: 29 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2007 4:51 pm   

Nie byłam tam co prawda na weselu, ale sala jest bardzo ładna. Obsługa też robi bardzo dobre wrażenie. Zasięgnęłam informacji wśród znajomych z Pabianic. Wszyscy polecali mi ten lokal.
_________________
jaol
 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sro Wrz 26, 2007 5:19 pm   

Bo się cieszy w Pabianicach renomą.
Z tego co pamiętam to robią tam dobre pączki (w zeszłym roku moja mama musiała sie wcześniej zapisywać, żeby się załapać na nie w tłusty czwartek :D )

[ Dodano: Wto Cze 03, 2008 4:11 pm ]
Widzę, że mało się w tym wątku dzieje. Mimo, to napiszę swoją opinię dla kolejnych planujących wesele i rozważających tę salę.

Z czystym sumieniem ją polecam. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru:
- sala wyglądała bardzo elegancko i odświętnie z żywymi kwiatami na stołach i białymi pokrowcami na krzesłach
- jedzenie było bardzo dobre (zgodnie zresztą z oczekiwaniami :) )
- świetnie spisała się też obsługa, tzn kelnerzy (szybko, sprawnie, a jednocześnie nie było sztywno. Jeszcze parę dni po weselu koledzy cytowali ich żarty :lol: )
- elastyczne panie właścicielki (nie było problemu, żebyśmy się spóźnili na śniadanie ;) . Gdy chcieliśmy pożyczyć dwa pokrowce do kościoła, pani nam zaproponowała, żeby wziąć razem z krzesłami :D Dzięki temu nasze krzesła w kościele wyglądały wyjątkowo i dużo lepiej niż tamtejsze)
_________________
 
 
nina82 
Firma

Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Zgierz
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 9:59 pm   

No rzeczywiście w wątku się mało dzieje ale ... :)

Byłam tam na weselu i rzeczywiście sala warta polecenia bez mrugnięcia okiem.

Fakt z tego co wiem to cena też jest odpowiednia no ale, jeżeli dla kogoś nie jest to przeszkodą to naprawdę warto, warto, warto ...
 
 
dysan 

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 8:40 am   

jak dla mnie duzym mankamentem tej sali jest to ze sala jadalna jest wyraznie oddzielona od sali tanecznej
 
 
moresmoking 

Dołączyła: 04 Lis 2008
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 2:12 pm   

A może ktoś ostatnio był tam na weselu i miałby jakieś uwagi, rady. Mam problem, bo zapraszam około 100 osób i obawiam się, że nie zmieszczą się tam...
 
 
noelle 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 3:42 pm   

Witam, byłam tam na weselu we wrześniu u moich przyjaciół. Moja opinia- bardzo dobra!
1. jedzenie- rewelacyjne
2. obsługa- bardzo profesjonalna i sympatyczna
3. sala "jedzeniowa" świetna- klimatyzacja działała, było tam bardzo spokojnie, muzyczna sobie w tle grała, światło było nastrojowe. atmosfera w sam raz na rozmowę.
4. sala taneczna gorzej- bardzo jasna i troche przeszkadzało nam przechodzenie z sali jedzeniowej na taneczna przez tą klatkę schodową. Poza tym na sali jedzeniowej nie było słychać muzyki z sali tanecznej i nie było w ogole wiadomo co sie tam dzieje.z
5. Otoczenie w porządku

ogólnie pozytywnie ale nie jestem zwolenniczką dzielenia sal na jedzeniowa i taneczna dlatego co do tego mam zastrzeżenia ale ogólnie wszystko z klasą i bardzo elegancje. Polecam:)
_________________
 
 
 
katekate 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: ł-dź/żytowice
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 11:24 am   

Jak dla mnie także, w czerwcu byłam u znajomych tam na weselu i naprawde to duży minus , że są dwie sale. Niby jest to bardziej estetyczne, bo kurz nie przechodzi na zakąski:) ale z zespołem kontakt jest do kitu a dla mnie to bardzo ważne...
Pozdrawiam Kasia
 
 
makrela;) 

Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 12:55 pm   

Witam;)
Mam pytanie:
Piemont otworzył w tym roku nową sale. Nazywa się Impresja i znajduje się przy Willi Piemont. Czy ktoś może bawił się tam na weselu albo odwiedził tą sale gdy szukał czegoś dla siebie :?:
 
 
Moootiful 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 12:04 pm   

makrela;) napisał/a:
Witam;)
Mam pytanie:
Piemont otworzył w tym roku nową sale. Nazywa się Impresja i znajduje się przy Willi Piemont. Czy ktoś może bawił się tam na weselu albo odwiedził tą sale gdy szukał czegoś dla siebie :?:


Ja bylam ogladac ta sale niedawno. Jest baaardzo ladna!! Duza, nie ma zadnych filarow, ladny parkiet, zyrandole, jest podest dla oriestry, duze okna, ladny hol, toalety tez ladne (po 3 kabiny w meskiej i damskiej). Na sali na jednej scianie jest taka wneka gdzie jest barek, mozna wynajac barmana od sali (500zl +alkohol)
Minusy:
brak wyraznego ogrodka, tylko trawnik z kilkoma lawkami, cena.. powyzej 200 zl na 2012,
minimum to 120 osob.
Odnosnie menu sie nie wypowiem bo nic tam nie jadlam, dostalam przykladowe, ale ciezko mi ocenic czy jest fajne, ale raczej sklanialabym sie ze bez rewelacji..
Niedlugo ide zobaczyc ta sale przygotowana na wesele na 130 osob..


Czy ktos ma jakies opinie na temat jedzenia i obslugi na tej sali??
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Nie Sty 02, 2011 9:29 pm   

Czy mowa o tej sali na Żeromskiego? Jeśli tak to ja oceniam 3/10. Wesela bym tam nie zrobiła... Jedzenia bardzo mało, nagłośnienie do bani (chociaż to może wina zespołu), zmyliśmy się zaraz po poprawinach, bo byliśmy głodni, więc faceci mocno upici. Nie polecam, zwłaszcza za takie pieniądze.
 
 
 
Moootiful 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 4:21 pm   

Martitka napisz cos wiecej.. dlaczego byliście glodni? Malo cieplych dań, czy zimnych przekasek? Cos jeszcze Ci sie nie podobalo?
A czy cos w ogole sie podobalo? Kiedy bylo to wesele?

Pytam bo jestem zainteresowana ta sala.

PS. tak, mowa o sali na Zeromskiego.
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 9:02 pm   

Moootiful, wiesz byłam na kilku weselach, w tym na swoim :wink: i na tym bawiłam się niestety najgorzej. Było to we wrześniu 2010r. Może ja jestem zbyt wymagająca, ale np. na drugie danie pierwszego posiłku z mięs można było wybrać tylko jeden rodzaj - podawała obsługa (nakładano na talerze każdemu z osobna). Wzięłaś de volaja (jakkolwiek się to pisze ;) ) to już ci się nie należy schabowy... Na stole wszystko wyglądało mocno niespecjalnie (nie chodzi mi o to co było, bo to kwestia ustalenia menu z młodymi, ale o wygląd i ilość). Najgorzej chyba wypadły napoje - nie donoszono, widać było puste plastikowe butelki. Tydzień później byliśmy na weselu, gdzie przeżyliśmy szok tyle wszystkiego było - nie dało się spróbować wszystkiego bo nie było miejsca.

Niemniej jednak bardzo dużo osób bawiło się świetnie, może to kwestia alkoholu (ja z niepijących wtedy :) )

Zespół podobno świetny ale nagłośnienie mieli do bani - i tu znów nie wiem czy to kwestia sali czy zespołu.

Nie zachęcam ani nie zniechęcam. Myślę, że powinni się po prostu starać bardziej, żeby chociaż na początku wyrobić sobie dobrą opinię. Może sytuacja wynikała z ustaleń z młodymi, nie wiem. Decyzja jak zawsze należy do was :)

[ Dodano: Pią Sty 14, 2011 9:04 pm ]
Aha, no i jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś jeszcze to proszę o informację na priv. Rzadko zaglądam już do działów ślubnych, więc mogę nie odpowiedzieć w wątku (zupełnie niechcący ;) )
 
 
 
makrela;) 

Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 10:48 pm   

Jejku..to mnie dobiłaś;( Ja tam robie wesele, mam podpisaną umowę. Sala wizulanie mi się bardzo podoba. Elegancka, czyściutka..piękne wejście, na uboczu a nie przy trasie. Pani właścicielka wydaje się byc profesjonalistką i ogólenie ten lokal sprawia wrazenie lokalu "na poziomie"..ale o jedzenie to się teraz zaczełam martwić..czytałam wcześniej, że jest smaczne itd. bedą chyba 4 ciepłe posilki jak nie 5...więc myslałam,że to wystarczjąco..;/
 
 
Moootiful 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 10:45 pm   

Ja tez jestem przygnebiona po wiadomosciach martitki, poniewaz.... mam rowniez podpisana umowe na zorganizowanie wesela ;) ale chyba nie bedzie tak zle... Dotad spotykalam sie z pozytywnymi opiniami, więc na razie spokojnie czekam na relacje z wesel w 2011. Przeciez ta sala jest taka elegancka - wierze ze jedzenie tez bedzie 'na poziomie' :-)
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 3:11 pm   

Dziewczyny a może są różne wersje menu i na jednym było inne menu a na drugim inne i dlatego taka różnica w tym co było na stołach?
Na mojej sali, która wybrałam są 3 rodzaje menu i można wybrać skromne gdzie do obiadu każdy dostaje tylko 1 rodzaj mięsa a można wybrać bogate menu gdzie każdy ma minimum 2 rodzaje mięsa i do tego jest 3 rodzaj mięsa, którego jest jeszcze np 70%.
Wszystko zależy od tego jak wiele chcecie mieć i ile zapłacicie... tak podejrzewam.
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 2:11 pm   

w tym miesiącu bawiłam się jako gośc na sali Impresja. Zarówno mnie jak i przyjaciołom bardzo się podobało. Sala jest przepiękna, jasna, na ścianach eleganckie lustra, piękne zyrandole (jedyny zgrzyt to kilka srebrnych kul dyskotekowych, które do tych zyrandoli i sali nie pasuja, ale jest ich mało).

Sala jest bardzo duża, na weselu było ok 150 osób i na parkiecie było sporo miejsca. Jedzenie bardzo smaczne, zwłaszcza de volaille - delikatny i nietłusty, smaczny rosół, przepyszne kawowe lody z owocami na deser.
Ilość mięsa nie do przejedzenia - podchodzili kelnerzy i KAZDY gosc mogl dostać kazdy rodzaj mięsa. Ja poprosilam o de volaille, to potem kelnerzy 3 razy podchodzili "a moze golonkę, a może polędwiczkę". Na pewno u mnie na weselu w innej sali nie będzie tyle mięs do wyboru w nieograniczonych porcjach jak tu.
Obsługa perfekcyjna, szybka, kelnerzy przemili, cały czas zerkali na stoły czy nie trzeba czegoś donieść lub zabrać.

Dekoracją na stołach były szklane wazony z kremowymi różami, prosto i z klasą.

Parom młodym polecam tę salę!
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Lip 25, 2011 2:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sisiga 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 7:52 am   

Witajcie,

jestem świeżo po własnym weselu 29.09.2012 ;) , które zorganizowaliśmy w hotelu Piemont w Pabianicach (ul.Kilińskiego) i chciałabym szczerze polecić tamtejszą salę weselną-cały hotel jest po remoncie, sale stylowo urządzone w jasnych kolorach, wystrój jest bardzo elegancki i z klasą. Przyjęcie weselne zaplanowaliśmy na 80 osób, ostatecznie z różnych przyczyn bawiło się 60 i wydaje się nam,że na takie średnie przyjęcie w granicach 60-90 osób miejsce doskonale się sprawdzi. Zrezygnowaliśmy z poprawin i urządziliśmy w niedzielę obiad dla najbliższych na tej samej sali jadalnej.
Goście byli zachwyceni zarówno salami (jadalną i taneczną) jak i przestronnymi łazienkami. Część gości korzystała także z noclegu na miejscu i pod tym względem wszystko-pokoje, śniadania- również ocenili jako znakomite. Mieliśmy jak pewnie każda para lekkie obawy co do efektu końcowego, ale ten przeszedł nasze oczekiwania. Jedzenie było smaczne,dania ciepłe gorące i aromatyczne, ładnie i sprawnie podawane, stoły odpowiednio przystrojone, wybraliśmy także dodatkowo wiejski stół z przysmakami (znakomita szynka!). Obsługa szybko wymieniała naczynia i donosiła napoje oraz alkohole.Niedzielny obiad również został bardzo dobrze przygotowany i podany, sala była posprzątana,czysta,stoły świeże i ustawione już dla mniejszej ilości gości..
Na pewno będziemy mieć doskonałe wspomnienia z naszego przyjęcia i zamierzamy także w przyszłości skorzystać z oferty tego hotelu i restauracji. Aktualnie od tego roku właścicielką Piemontu jest właścicielka sali i restauracji Paloma. Szczerze polecamy, zwłaszcza da osób posiadających gości przyjezdnych zorganizowanie wesela w Piemoncie.
_________________
S.
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 10:43 am   

A powiedz ile płaciłaś za talerzyk? Kusi mnie oferta Piemontu i Impresji
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl