Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala bankietowa Izabell w Bratoszewicach
Autor Wiadomość
T.R. 

Dołączył: 20 Paź 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 2:01 pm   Sala bankietowa Izabell w Bratoszewicach

Witam, jestem ciekaw opinii na temat sali Izabell. Osobiście podpisaliśmy z nimi umowę troszkę w ciemno bo niestety ale opinii o tej sali brak. Po obejrzeniu sali stwierdziliśmy że jest to jednak chyba bezapelacyjnie najładniejsza duża(na ponad 200 osób) sala w okolicach Łodzi. Może jest tu ktoś kto bawił się na niej i jest w stanie podpowiedzieć co można by ustalić dodatkowo z właścicielami?
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Wrz 05, 2012 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaczorowski_fot 
Firma


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 53
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 12:27 pm   

W miniony weekend (19 maj 2012), miałem przyjemność robienia zdjęć na tej sali. Sala jest bardzo duża i do tego piękna, chyba najładniejsza z tych które do tej pory widziałem. Jedzenie bardzo smaczne, co do ilości to się nie wypowiem, bo jako fotograf zbyt wiele czasu na konsumowanie nie miałem. :) Obsługa bardzo miła.
Pod koniec tygodnia postaram się wstawić na bloga kilka zdjęć z tego reportażu, będą też zdjęcia z sali.
Osobiście bardzo polecam.
_________________
FOTO Kaczorowski
 
 
 
ewcia300515 

Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Sob Lip 28, 2012 12:08 pm   Izabell Bratoszewice

Witam, nie udało mi sie znaleźć wątku tejże nowo powstałej sali dlatego zakładam własny.
Przyjmę wszystkie informacje dotyczące waszego menu, czy jedzenie było smaczne czy było go dużo i oczywiste o jakiej opcji cenowej opowiadacie.
Wystrój jak dla mnie nie podlega żadnej dyskusji sala jest przepiękna:)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Wrz 05, 2012 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 28, 2012 12:17 pm   

ewcia300515, sala rzeczywiście przepiękna, ale minusem dla mnie jest to, że właściciele za wszystko doliczają opłaty (m.in za udzielenie miejsca dla barmana, za pokrowce na krzesła, za ciasto dla gości, za użyczenie miejsca na stół tematyczny, za kelnera, który będzie donosił alkohol itd). W dodatku dla nas troszkę za daleko, ale ten wystrój jest rewelacyjny :)
 
 
FullOfHoles007 

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 1:40 pm   Izabell Bratoszewice

Witam. Coś mało opinii... Proszę również o jakąś obiektywną relację na temat sali , posiłków itd. Osobiście zarezerwowaliśmy wesele na 2014r. 28 czerwca mimo wielu nie przychylnych co do obsługi plotek oraz jedzenia ale cena jak i "otoczka" jest rewelacyjna.Więc czekam na posty ?? ;-)
Ostatnio zmieniony przez FullOfHoles007 Nie Paź 07, 2012 1:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
perelka0309 

Dołączyła: 12 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 9:56 am   SALA IZABELL- Bratoszewice

Posłuchajcie robiłam tam wesele w tym roku i było wspaniale. Każda złotówka wydana na ta salę się opłacała. Nigdzie się nie spotkałam z tak miłą obsługą i tak syto zastawionymi stołami, a stół wiejski przeszedł moje wszelkie oczekiwania!! Wojsko by się przy samym stole wiejskim najadło. Jedzenie ogólnie bardzo bardzo dobre, przystawek bardzo dużo, ciast też bardzo dużo. Kelnerki i kelnerzy chodzili jak w zegarku, cały czas z uśmiechem i podawali wszystko o co tylko poprosiliśmy. Rewelacja!!!! A wystrój przepiękny, naprawdę nie widziałam drugiej tak ładnej sali w woj łódzkim. To że ktoś mówi że jest mało jedzenia, albo że obsługa nie taka kłamie!!!!! Sama się przekonałam i wiem, a to że trzeba dopłacać za jakieś rzeczy to normalne, jak wszędzie, ale ze wszystkim idzie się dogadać. Właściciele sali bardzo mili i uprzejmi, robią wszystko aby klientowi się podobało i żeby był zadowolony. JA i MĄŻ jesteśmy bardzo ZADOWOLENI I BARDZO GORĄCO POLECAMY!!
 
 
marta007 

Dołączyła: 07 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 5:55 pm   

witam, proszę o jakieś świeższe opinie na temat tej sali, na temat jedzenia jakie serwują i oczywiście jak sytuacja przedstawia się cenowo?
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 01, 2013 9:27 am   

Moja koleżanka miała tam wesele w pierwszym roku po otwarciu, czyli w 2011 r. we wrześniu i mi odradziła rezerwacje tej sali na własne wesele ze względu na ukryte koszty (właśnie te pokrowce na krzesła, sprzątanie sali po weselu a przed poprawinami, wynajęcie miejsca dla barmanów, kaucja za szkło, płacenie za potłuczone naczynia w czasie wesela i poprawin, oddzielny stół z ciastem i wiele wiele innych). Faktem jest że sala piękna ale jedzenie :? nie jest go mało ale marne. Koleżanka mówiła że tyle stresu nie miała przed weselem co po jak przyszło do rozliczeń, bo okazało się że kwota do zapłacenia była o połowę wyższa od tej którą na początku zakładano.
 
 
marta007 

Dołączyła: 07 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 02, 2013 12:11 pm   

hmm, to może właściciele nabierając powiedzmy 2-letniego doświadczenia w prowadzeniu sali, trochę zmienili podejście do klienta, ponieważ ja będąc tam i oglądając tę salę byłam poinformowana o dodatkowej opłacie m.in. za pokrowce, czy za udostępnienie miejsca dla barmana. pytałam się również np. czy pobierają dodatkowe opłaty za potłuczone szkło, naczynia, czy właśnie za stół z ciastem to zaprzeczyli, bo samo ciasto jest w cenie talerzyka. płaci się np. za stół wiejski. więc nie wiem czego można się spodziewać, decydując się na podpisanie umowy z nimi.
 
 
kaczorowski_fot 
Firma


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 53
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lut 22, 2013 11:54 am   

Ja osobiście nie znam szczegółów dotyczących rozliczeń z tą salą, natomiast z mojego punktu widzenia jeśli chodzi o sam wygląd sali, przebieg wesela, jedzenie, obsługę, to tak jak pisałem wcześniej polecam. Szczegóły dotyczące pokrowców, czy stłuczonego szkła, myślę że można ustalić wcześniej i nawet zawrzeć je w umowie, a wtedy nie będzie rozczarowań.
Poniżej podaję link z mojej strony do zdjęć z tej sali:
http://www.sebastiankaczo...slubny-odz.html
Pozdrawiam
_________________
FOTO Kaczorowski
 
 
 
perelka0309 

Dołączyła: 12 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2013 3:34 pm   SALA IZABELL- Bratoszewice

Hej:)
Posłuchajcie nie wiem czemu ludzie tak kłamią odnośnie ukrytych kosztów!!! Nie ma żadnych ukrytych kosztów, za żadne sprzątanie się nie płaci, ani za potłuczone szkło. Moja koleżanka zaraz po mnie zarezerwowała sale na ten rok i powiem Wam więcej, mają taka promocję że w jednym z salonów sukien ślubnych ma rabat do 800 zł, oczywiście po podpisaniu umowy. Szkoda że na mnie nie trafiła taka promocja :( 800 zł byłoby w kieszeni :) Ale nie ma co żałować było cudownie!! Lepiej sobie nie mogłam tego wyobrazić. Sala pierwsza klasa !! Gorąco Polecam!!!
 
 
asiaczek58 

Dołączyła: 25 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 4:08 pm   

Kochane Dziewczyny,mam mieć wesele w Isabell w Bratoszewicach.jeszcze umowy nie p0dpisałam,ale jest juz blisko :0 może ktoś w ostatnim czasie mial tam wesele? napiszcie wszystko ,było OK?Mało jest postów :( :?
_________________
asiaczek58
 
 
Ewelina J. 

Dołączyła: 01 Wrz 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 1:38 pm   

Ja też czekam na posty. Proszę o Wasze opinie o sali, organizacji wesela, posiłkach, współpracy z właścicielami oraz rady- na co powinniśmy zwrócić uwagę.
 
 
Martulinka 

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 13, 2013 9:45 am   

Witam!
Powiedzcie mi, proszę, czy w tej sali są pokoje dla gości i jaka jest obecnie cena za talerzyk z poprawinami.
Pozdrawiam :)
 
 
marta007 

Dołączyła: 07 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 10:46 am   

na rok 2014 cena za talerzyk wynosi 260 zł, ale pewnie jak wszystko podlega jakimś małym negocjacjom. co do pokoi to oczywiście, że są, nawet jest ich sporo, cena za pokój to jakoś 160-170 zł, a ze śniadaniem chyba z 20 zł więcej.
 
 
KADR 


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 38
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 7:31 pm   

Nagrywałem na tej sali i w sumie z mojego punktu widzenia sala ok. Duża jasna elegancka ale...
wtedy gdy nagrywałem tam wesele były straszne burze w okolicy i co łatwo przewidzieć jeszcze przed oczepinami zabrakło prądu i nie było go już do końca
Wtedy zaczęły się problemy dla młodych właściciel nie był w stanie zapewnić alternatywnego źródła zasilania wystarczył by zwykły agregat by np: kapela mogła grać.
Właściciele ponoć w umowie zastrzegają że agregatu nie ma i koniec, ale jak na taką salę to nie powinno tak być bo w sumie całe wesele przy świecach dopiero po kilku godzinach młodzi zorganizowali agregat ale to raczej powinni zapewnić właściciele sali.
Pozdrawiam :)
 
 
sylwia299 

Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 12, 2014 4:49 pm   Nasze Wesele:)

Jestem w szoku czytając niektóre opinie na forum. Sama miałam tam swoje wesele i byłam na weselu znajomych. Wybrałam tą salę ze względu na przemiłą obsługę, jedzenie oraz sam wygląd sali. Nie mam pojęcia skąd ludzie wymyślają tak ostre zarzuty co do samych właścicieli. U mnie od samego początku, mianowicie od samego zawarcia umowy, a przy niej omawianie wszystkich szczegółów, było wszystko jasne i klarowne. Nie dopłaciłam za nic, czego nie ustaliłam na początku ( jasne jest, że dopłata za takie rzeczy jak fontanna, stół wiejski i pokrowce są raczej wszędzie, przynajmniej na salach, które oglądałam, a było ich sporo). Swoje wesele wspominam bardzo dobrze, a po opiniach moich gości i mojej mogę stwierdzić, że jedzenie było wyśmienite i obsługa była bez zarzutu, jak i cała reszta.
Niestety utartym zwyczajem u nas (i to słyszałam od wielu właścicieli sal), jest narzekanie nowożeńców przy ostatecznym rozliczeniu, ma to na celu zniwelowanie dużych kosztów wesela, ponieważ nie ukrywając jest to duży wydatek. Ale bez przesady !! ! Tam gdzie te pieniądze się należą i jesteśmy zadowoleni, to z prostej ludzkiej uczciwości trzeba to docenić, a nie oczerniać.
Ja osobiście gorąco polecam Salę Izabell i każdemu życzę, takich wspomnień i tylu zadowolonych gości co u mnie.

Sylwia & Piotr
 
 
Weronika10 

Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: głowno
Wysłany: Pon Maj 12, 2014 4:49 pm   

byłam gościem na tej sali i jestem zdziwiona powyższej opinii. Moje wrażenia są zupełnie odmienne. Nie byłam na zapleczu i nie wiem co się tam dzieje, ale na ssali było wszystko w najlepszym wydaniu. Sala piękna, smaczne jedzenie, miła i szybka obsługa. (desery lodowe kelner przyniósł nam do ogrodu bo w tym czasie nie byliśmy na sali. Wg opinii naszych znajomych wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z wesela.
Moi znajomi będąc na tym samym weselu , wiem ze zamówili już tą salę dla siebie w przyszłym roku, wic jest szansa że jeszcze tu wrócę.
Polecam gorąco
 
 
asiaczek58 

Dołączyła: 25 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 2:57 pm   

Witam wszystkie forumowiczki,jesteśmy juz po weselu na sali Izabell.Byłóo CUDNIE!!! sala piekna,jedzenie pycha ,kelnerzy grzeczni,mili,uprzejmi,talerze zmieniali w mgnieniu oka.Wszystko ,wszystko,wszystko BARDZO NAM SIE PODOBAŁO CHCEMY JESZCZE RAZ!!!!! :P :P ;) ;) :) :)
_________________
asiaczek58
 
 
FullOfHoles007 

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 8:57 am   

Witam. Mieliśmy wesele właśnie w Sali Izabel na 135 osób 28.06.2014 r. Zarezerwowaliśmy ją 2,5 roku wcześniej, cena obejmowała 240 zł za talerzyk plus miejsce za barmana, fontanna, stół wiejski. Sala Izabell była pierwszą salą jaką obejrzeliśmy. Zachwyca obszernością swym wyglądem, zewnętrznym, obszerny parking, piękny ogród, wejście, fontanna oraz bogatym wystrojem samej sali, obrazy na ścianach, sufit, wszystko extra. Potem objeździliśmy w dwa miesiące wszystkie kolejne sale również bardzo piękne ale cena wtedy obejmowała 260 i w górę za talerzyk oraz np.2,3 sale koło siebie, małe wspólne parkingi ogrody (sami byliśmy świadkiem będąc w sali weselnej "u Przemka" wjazdu dwóch osobnych wesel-uwierzcie tragedia), nawet BIAŁY PAŁAC b.piękny i cudowny ale cena za talerzyk wtedy 300 i w realu teren jak na 3 sale koło siebie(wejścia) nie za duży ani parking ani ogród, na zdjęciach wygląda to na wielkie ale no nie jest. Obejrzawszy wszystkie sale wróciliśmy do Izabell, świeżym okiem stanęliśmy na środku sali i mówimy, jest szał.
Po 2,5 roku odbyło się wesele, w dni wesela cena za talerzyk już dla nowych klientów była 260-270 mimo to że nasza 240 zł wszystko było na prawdę na najwyższym poziomie. Obsługa była profesjonalna, pomocna(tabletka, ziółka na ból wszystko od zaraz), mimo że na stołach półmiski z mięsem i dodatkami kelnerzy dalej pytali czy czegoś gościom nie potrzeba, dodatkowego napoju itd. pod tym względem extra.
Posiłki było ich 5, przystawki, wszystkiego na maxa (jesteśmy bardzo wymagający ponieważ żona pracowała trochę w tej branży).Nie ma czego się czepić. A płonący świniak od szefa kuchni pyszny.
Przyznam tylko że u nas również ok 2 w nocy zabrakło prądu,wywaliło korki na 15 minut. Teraz zależy jaka orkiestra,jak dyskietka to kaplica, nasza wzięła instrumenty wyszła na środek i good. A nocleg, śniadanko przed poprawinami i nocleg po nich, apartament-jak PREZYDENT W CENIE:)
Pozdrawiamy i POLECAMY Ewa i Piotr :)
Ostatnio zmieniony przez FullOfHoles007 Czw Sty 29, 2015 9:04 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 1:16 pm   

Witam :) Jestem nowa na forum :) Chciałabym dowiedzieć się najświeższych informacji dotyczących sali, ponieważ jestem zainteresowana zorganizowaniem wesela właśnie tam :) Na ile mniej więcej wcześniej trzeba rezerwować salę, jak wygląda to cenowo i jakie ogólne wrażenia ? :)
Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
Pozdrawiam :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Elżbieta94 

Dołączyła: 22 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro Lis 22, 2017 11:18 pm   

Witam,

odstąpię termin wesela - 14 września 2019 roku.

Sala weselna Izabell w Bratoszewicach.

Wpłacona zaliczka.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Elżbieta94 Sro Lis 22, 2017 11:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2022 1:30 pm   

Super sala na wesele, miła obsługa, super jedzenie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl