Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"NOSTALGIA" w Sokolnikach
Autor Wiadomość
klaudynka7000 

Wiek: 36
Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 11:49 am   Dla wszystkich niezdecydowanych

W restauracji Nostalgia mieliśmy wesele 27.08 i wszystkim gorąco polecamy to miejsce!!!, innego wesela nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Zamawialiśmy salę kiedy jeszcze był inny wystrój - też był super, ale teraz jest jeszcze lepiej - jaśniej, bardziej świeżo. Jedzenie było świetnie, wszyscy goście byli zadowolenie i bawili się znakomicie, co przyznali nawet sami właściciele, że jeszcze takiego wesela nie widzieli, żeby wszyscy się bawili (nikt nie siedział przy stole), profesjonalna obsługa kelnerów, atrakcje kulinarne - szef kuch krojący świniaka i wiele innych atrakcji można z pewnością oczekiwać od tej sali. Właściciele przemili i rzeczowi ludzie, wszystko można z nimi ustalić według naszych upodobań, Nawet dostaliśmy kilka bonusów za które serdecznie dziękujemy:)!!!
A co do kamienie przed lokalem, nie rozumiem komentarzy ludzi, że ta jakiś wielki problem, trzeba by było chyba całe wesele spędzić chodząc bez sensu po ścieżkach, żeby zniszczyć sobie buty, SERDECZNIE POLECAMY TO MIEJSCE!!!
 
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Maj 05, 2012 5:29 pm   

Witam czy ktoś w tym roku będzie miał wesele w nostalgii? Bo jakoś ucichł ten watek.
Mam pytanie do tych co już mieli tam wesele, szczególnie w sali Anna Maria, bo wydaje się mała, i obawiam się czy nie zabraknie miejsca do tańca przy 70 osobach i okrągłych stołach.
_________________


 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2012 9:17 pm   

ja wlasnie mialam zarezerwowac sale w Nostalgii ta mniejsza i powiem tak przy 6 stołach okragłych miejsca na parkiecie jest bardzo bardzo malo, tym bardziej ze trzeba jeszcze gdzies usadzic orkiestre, moze przy normalnych wychodzi troche lepiej.
Tez wlasnie liczylismy cos kolo 70 osob, przy jednym okraglym stole siedzi do 12 osob.
Jest mozliwosc dogadania sie z wlascicielami i np zarezerwowanie duzej sali przy troche mniejszej ilosci wymaganych osob, nam sie udalo zbic na 85:)
aczkolwiek przypadkiem trafilam do Bialego Palacu i tam zarezerwowalam sale, tym bardziej ze przy podliczeniu cenowym tu i tu roznica jest niewielka a obiekty nie do porownania ;)
_________________
 
 
klaudynka7000 

Wiek: 36
Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Nie Maj 06, 2012 8:07 pm   

My mieliśmy na największej sali wesele przy 82 osobach.
 
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 7:46 am   

ZoltyTulipan napisał/a:
Jest mozliwosc dogadania sie z wlascicielami i np zarezerwowanie duzej sali przy troche mniejszej ilosci wymaganych osob, nam sie udalo zbic na 85:)

ja mam w umowie na salę Herbsta (tą dużą) min. 80 osób.

ZoltyTulipan napisał/a:
tym bardziej ze przy podliczeniu cenowym tu i tu roznica jest niewielka a obiekty nie do porownania

a ile ci powiedzieli od osoby w Nostalgii?
_________________

 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 9:52 am   

Powiedzial 180 od osoby, ale do tego trzeba doliczyc 10 za ubrane krzesla, 10 za wiejski stol od osoby i pan powiedzial ze dekoracja z kwiatow srednio 1500 zl :) no i dodatkowo jak ktos chce swieczki w ogrodzie czy prosiaka o polnocy
_________________
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 3:58 pm   

ZoltyTulipan napisał/a:
Powiedzial 180 od osoby

to widzę, że cena się nie zmieniła od zeszłego roku - co nie ukrywam mnie cieszy ;)

ZoltyTulipan napisał/a:
trzeba doliczyc 10 za ubrane krzesla

ja początkowo też chciałam pokrowce na krzesła, ale zrezygnowałam z dwóch powodów - pasy na krzesłach prześwitują przez białe pokrowce i nie podoba mi się to, a poza tym krzesła są ładne, stylowe i pasują do klimatu sali - nie ma potrzeby ich zakrywać. Oczywiście to tylko moje odczucia :wink:

ZoltyTulipan napisał/a:
dodatkowo jak ktos chce swieczki w ogrodzie czy prosiaka o polnocy

świeczki w ogrodzie 600zł. - takie info dostałam od forumki, która miała wesele w Nostalgii, ceny prosiaka nie znam.

My jeszcze chcemy okrągłe stoły, które kosztują 100zł. od szt.
_________________

 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 4:52 pm   

z tymi pokrowcami tez ostatencznie do takiego wniosku doszlismy :)

Happy Mummy napisał/a:
świeczki w ogrodzie 600zł. - takie info dostałam od forumki, która miała wesele w Nostalgii, ceny prosiaka nie znam.

to dziwne bo ode mnie chcieli 500 zl ;)

Happy Mummy napisał/a:
My jeszcze chcemy okrągłe stoły, które kosztują 100zł. od szt.

a za okragle stoly mielismy nie placic nic, wliczone w te 180 zl...
_________________
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 6:50 pm   

ZoltyTulipan napisał/a:
to dziwne bo ode mnie chcieli 500 zl
ZoltyTulipan napisał/a:
a za okragle stoly mielismy nie placic nic, wliczone w te 180 zl...

albo spóścili z ceny żeby klientów zachęcić, albo coś tu brzydko pachnie :roll:
_________________

 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 12:02 pm   

Co do ceny na 2013, to 180zl, oczywiście w zależności on menu, jak my chcieliśmy do tego standardowego menu co dają (180zl) prosiaka, to byłaby dopłata 1tys zl, bo musiałyby być 2 na 70 osób.
Mi znowu ta duża sala się nie podoba... chociaż na żywo jej nie oglądaliśmy, ale chyba nic się nie zmieniło i zdjęcia na stronie są aktualne.. te czerwone zasłoneczki mnie odrzucają...

My myśleliśmy znowu o tym DJ co reklamują u siebie na stronie, to mu chyba dużo miejsca nie byłoby trzeba;)

Ale chyba muszę odwiedzić jeszcze Biały Pałac skoro tak go wszyscy zachwalają..
_________________


Ostatnio zmieniony przez Korina Wto Maj 08, 2012 12:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kuntotie 

Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 9:53 am   

Witam serdecznie,

Pragnę z głębi serca polecić Nostalgie jako miejsce organizacji wesele. W dniu 12 maja 2012 roku odbyło się w Nostalgii moje wesele. Sądzę, że najlepszym słowem które by opisało właścicieli sali, państwa Sokołowskich, to profesjonalizm. Są to ludzie niezwykle zaangażowani w swoją pracę. Potrafili uważnie wysłuchać moich uwag i w pełni zrealizować moją wizję. Sala weselna w dniu ślubu wyglądała bajecznie. Okrągłe stoły zostały udekorowane zamówionymi przez p. Katarzynę kwiatami i świecami. Obsługa w czasie uroczystości była wspaniała. Kelnerzy byli schludnie ubrani i bardzo uprzejmi. Pani Katarzyna była cały czas obecna na sali i nadzorowała przyjęcie. Po weselu goście mi mówili że ,, nie było się czego doczepić'' co chyba w polskich realiach jest bardzo dobrym komplementem. Jeszcze raz bardzo dziękuję właścicielom za cierpliwość i zaangażowanie.
Serdecznie polecam wszystkim przyszłym Pannom Młodym Nostalgie.
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Sro Maj 16, 2012 2:20 pm   

kuntotie, gratuluję :lol: Cieszą mnie takie pozytywne opinie na temat sali, bo miejsce jest magiczne i strasznie nam się podoba :smile: Mam nadzieję, że po naszym weselu też będziemy tak zadowoleni jak wy :lol:
_________________

 
 
kuntotie 

Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 10:24 am   

Happy Mummy, będziesz z pewnością zadowolona z tej sali. Moim skromnym zdaniem nie mogłaś lepiej wybrać. Życzę Ci również wspaniałej zabawy do białego rana. Pozdrawiam!
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 1:28 pm   

kuntotie, trzymaj kciuki żeby było dobrze ;) A wy mieliście na tej dużej sali Herbsta czy tej mniejszej? Ile płaciliście za osobę?
_________________

 
 
kuntotie 

Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 3:29 pm   

My wybraliśmy salę Herbsta. Wesele było zorganizowane dla 114 osób. Cena: 180 zł od talerzyka + 90 zł za talerzyk dla zespółu (wersja skróconego menu). Zdecydowaliśmy się na 10 okrągłych stołów. Ja uznałam,żze wszystkie zimne przystawki będą na stole szwedzkim tak aby nie psuć kompozycji kwiatowej na stołach.
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 4:05 pm   

kuntotie napisał/a:
Zdecydowaliśmy się na 10 okrągłych stołów

też chcemy okrągłe stoły ;) a musieliście dodatkowo za nie płacić?

kuntotie napisał/a:
tak aby nie psuć kompozycji kwiatowej na stołach.

a masz jakąś fotkę waszej dekoracji? Ja właśnie mam spory problem z dekoracją bo nie mogę podjechać i zobaczyć jak sala ubrana na inne wesela żeby podpatrzeć jaka dekoracja pasuje do sali :? Nie chcę przedobrzyć bo i tak już dużo tam się dzieje. A za dekorację płaciliście extra czy to była w cenie?

kuntotie napisał/a:
Wesele było zorganizowane dla 114 osób

i jak miejsce na sali przy tylu gościach i okrągłych stołach?

Tort braliście z Nostalgii czy we własnym zakresie?
_________________

 
 
kuntotie 

Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 7:26 pm   

Witaj Happy Mummy

Odpowiadam na Twoje pytania:
1. za okrągłe stoły nie dopłacaliśmy dodatkowo
2. niestety nie mam jeszcze fotek z wesela ale jak się coś pojawi to dam Ci znać. Za dekoracje kwiatową płaciliśmy oddzielnie- 600 zł. Każdy stół miał swój bukiecik (frezje, róże i eustomy) oraz 3 świece (za dekoracje świecami ogrodu i sali płaciliśmy 600 zł). Wyglądało to bajecznie.
3. Co do rozmieszczenia gości przy stołach- nie było żadnego problemu. Przy tej ilości osób część siedziała w 10 osób a cześć w 12. Nikt nie narzekał na brak miejsca przy stole. Za to goście podkreślali, ze o wiele łatwiej nawiązuje się konwersacje z sąsiadami.
4. tort braliśmy z Nostalgii- wliczono nam w cenę. Był bardzo smaczny i zrobiony tak jak chciałam (specjalnie im wydrukowałam zdjęcie)
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 9:20 pm   

kuntotie, dzięki ;) A powiedz jeszcze jak jedzenie i ilu mieliście kelnerów?
Powiedz jak myślisz czy wysokie candelabry pasowałyby jako dekoracja stołów czy lepiej coś niższego? Chodzi mi głównie o stoły które stałyby pod andresolą. Cos w stylu tego na fotce
_________________

 
 
kuntotie 

Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 4:19 pm   

Witaj Happy Mummy,

Nasze menu weselne było połączeniem typowego menu jaki nostalgia ma do zaoferowania dla gości weselnych i menu komunijne. Oto lista naszych dań:
przystawka:rulon wieprzowy ze szparagami i musem z awokado
zupa:rosół z makaronem
pierwsze danie: warkocz z polędwicy wieprzowy w sosie gorgonzola z kaparami i z suszonymi pomidorami, pure ziemnaczano-szpinakowym, warzywa blanszowane
deser lodowy z musem malinowym i listkiem mięty

drugie danie: barszcz czerwony z pasztecikami


trzecie danie: udko z kurczaka faszerowane na słodko lub karczek w sosie grzybowym
kluski śląskie i bukiet surówek

tort weselny


czwarte danie: żurek staropolski z białą kiełbasą


zakąski zimne:
półmisek mięs pieczonych
udziec z szynką do krojenia
łosoś na szkle
pstrąg nadziewany paluszkami krabowymi w sosie czosnkowym
śledź w sosie miodowo-musztardowym
sałatka z penne z oliwkami, salami, parmezanem i sosem vinigrette
sałatka z kurczaka wędzonego i z anansem
sałatka z brokułami i mango w sosie jogurtowym
warzywa i ser feta
rolada szpinakowa z serkiem almette
jajka faszerowane pieczarkami w sosie tatarskim
smalec, ogórki i chleb wiejski
owoce i ciasta

Co do udźca i ryby na szkle to musieliśmy dopłacić.

Ilości kelnerów nie znam ale z pewnością wystarczyła.

Co do dekoracji stołów to moje bukieciki były w kształcie wiązanki. Sądzę, że kandelabrów Nostalgia nie posiada. Wydaje mi się, ze te bukiety które zaproponowałaś mogą być za strojne do tego wnętrza (ale oczywiście to jest wszystko kwestia gustu).
Pozdrawiam.
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 5:31 pm   

kuntotie, czytałam wasze menu i aż mi ślinka pociekła mniam... ;) Jedzenia mieliście wystarczająco czy coś wam zostało? Pytam bo u nas będzie mniej gości i dałoby mi to jakieś rozeznanie co do ilości potrzebnego jedzenia.
A ile mieliście tego udźca i ryb i jaki jest koszt dodatkowy?

Dzięki za opinię w sprawie dekoracji :smile:
kuntotie napisał/a:
Sądzę, że kandelabrów Nostalgia nie posiada

masz rację, pytałam i takich wysokich nie mają.

kuntotie napisał/a:
Wydaje mi się, ze te bukiety które zaproponowałaś mogą być za strojne do tego wnętrza (ale oczywiście to jest wszystko kwestia gustu).

ale myślisz, że kandelabry z kwiatami to za dużo czy generalnie wysokie kandelabry nie bardzo tam pasują? Myślisz, że same bez kwiatów byłyby ok czy lepiej niską dekorację?
_________________

 
 
_Nowożeńcy_ 

Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 5:41 pm   Nostalgia

Nasze wesele odbyło się w czerwcu 2012 w Nostalgii w Sokolnikach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru sali weselnej. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nostalgia zachwyca od pierwszych chwil. Jedzenie jest wyśmienite, obsługa profesjonalna, wszystko czyste i schludne. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Właścicielka - pani Kasia jest fantastyczna, wspaniale się z nią współpracuje, jest bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobą. Czuwała nad naszą uroczystością przez całą noc. Serdecznie polecamy Nostalgię wszystkim zakochanym, którzy w najbliższej przyszłości planują ślub. Ola i Robert.
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 6:56 pm   

_Nowożeńcy_, gratuluję udanego wesela i wszystkiego dobrego ;) Mam pytanie - w której sali mieliście wesele i jaką wybraliście dekorację ? I jak możecie to poproszę o fotki z wystrojem sali, może być na priv.
Jaki wybraliście tort?
_________________

 
 
I_i_P 

Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Łęczyca/Warszawa
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:43 am   

6 czerwca w restauracji "Nostalgia" odbyło się nasze przyjęcie weselne. Na to miejsce zdecydowaliśmy się zupełnie spontanicznie – nie byliśmy tam wcześniej na żadnej uroczystości, ani nikt ze znajomych nie urządzał tam swojego wesela. Przekonała nas piękna okolica, wystrój sal i miejsca noclegowe dla 25 osób. Ponieważ sama restauracja znajduje się w środku lasu, martwiliśmy się, czy nasi goście tam trafią. Niepotrzebnie, nikt nie miał żadnych kłopotów z dojazdem.

Na naszym przyjęciu było trochę ponad 60 osób, ale zdecydowaliśmy się na największą salę, okrągłe stoliki (przy jednym siedziało ok. 10 osób) i pokrowce na krzesłach – wnętrze wyglądało bardzo ładnie. Zostało sporo parkietu do tańczenia, a wszyscy goście mogli swobodnie poruszać się po sali. Klimat tworzyły przede wszystkim świece w lampionach na stolikach i świece na zewnątrz – po zmierzchu otoczenie wyglądało przepięknie. Pyszne jedzenie (zarówno ciepłe posiłki, jak i zimne zakąski na stołach) było serwowane bardzo sprawnie i na czas. Goście chwalili profesjonalną obsługę.

Z właścicielami świetnie się współpracuje – nie było problemów z modyfikacją menu i innymi ustaleniami. Warto słuchać ich rad :) Byli obecni przez całe przyjęcie i nad wszystkim czuwali. Nasze przyjęcie weselne wyglądało dokładnie tak, jak sobie zaplanowaliśmy i nic byśmy nie zmienili.
Serdecznie dziękujemy :)
Ostatnio zmieniony przez I_i_P Pon Cze 11, 2012 10:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewa i Damian 

Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 12:57 pm   

Witamy serdecznie!

Wczoraj 16.06.2012 roku odbyło się nasze przyjęcie weselne w Restauracji Nostalgia w Sokolnikach. Był to najwspanialszy dzień w naszym życiu, i wspaniałe przyjęcie. Jesteśmy zachwyceni miejscem, tak samo jak nasi goście (trafiliśmy tam przypadkowo - poprzez stronę internetową), salą (Sala Anny Marii), aranżacją wnętrza, wystrojem, obsługą. Państwo Sokołowscy zawsze służyli nam pomocą, byli otwarci na nasze propozycje i wszelkie zmiany. Jedzenie było pyszne, tym co zostało obdarowaliśmy wszystkich gości a sami mamy zapas na 3 tyg. Wprowadziliśmy zmiany w głównym menu a zamiast 2 dania przygotowany był grill (grillowane szaszłyki, karkówka, kiełbasa oraz warzywa). I był to strzał w 10, goście byli zachwyceni. Zrezygnowaliśmy także ze wszystkich tradycyjnych form weselnych (powitanie, oczepiny) i dzięki Państwu Sokołowskim udało nam się przygotować nasze wymarzone przyjęcie weselne.W sali Anny Marii bawiło się naszych 53 gości porozsadzanych przy 5 okrągłych stołach - miejsca do tańca było wiele (dj) a patio na zewnątrz - rewelacyjne miejsce na pogawędki. Wszystko było profesjonalnie przygotowane, obsługa fantastyczna a Pani Kasia przez całą imprezę służyła pomocą. Polecamy to miejsce każdemu!
Ewa i Damian
Ostatnio zmieniony przez Ewa i Damian Nie Cze 17, 2012 12:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AgaIJedrek 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 11:49 am   

Witamy :)
My także 16.06.2012 mieliśmy wesele w Nostalgii. Dzielnie bawiliśmy się na dużej sali (sala Herbsta). Rano byliśmy zdziwieni, że na sali obok odbywało się inne przyjęcie i wtedy uzmysłowiliśmy sobie skąd te piękne zapachy grillowe :) My spędziliśmy w Nostalgii dwa dni. Wesele zorganizowane było perfekcyjnie, pełny profesjonalizm, Pani Kasia jest tak uroczą i ciepłą i zorganizowaną osobą (przepraszam Panie Grzegorzu :) ), że nie musieliśmy się o nic martwić. Kelnerki uśmiechnięte, pomocne bezszelestnie poruszały się po sali, no i oczywiście Nasz ulubiony barman (i nie dlatego, że jedyny :) ) serwował wyśmienite drinki i biedny miał permanentne oblężenie :) I czas na pochwały dla Pana Grzegorza... Kiedy Pani Kasia smacznie sobie spała po naszych całonocnych zabawach, Pan Grzegorz dzielnie czuwał nad organizacją poprawin, przybyło dużo świeżych, głodnych, spragnionych strażaków (mąż jest strażakiem). Główną atrakcją tego dnia był grill i oczywiście nasz ulubiony barman :) Zarówno na weselu jak i poprawinach jedzenie było wyśmienite. Mięso...mistrzostwo świata, ta karkóweczka ... Gorące podziękowania dla Pana kucharza. Największym komplementem może być fakt, że jeden z naszych gości, szef jednej z berlińskich kuchni, powiedział, że jedzenie było perfekcyjnie, a rodzina i znajomi, że tak jak u "babci" :) Ta nostalgia za dawnymi czasami... Nad całością dwudniowej imprezy czuwał DJ Yarro, polecany przez Państwa właścicieli. Rewelacyjny człowiek.

Reasumując: To było nasze wymarzone wesele.

Dziękujemy
Agnieszka i Jędrek
 
 
gimfade 

Dołączyła: 02 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: lodz, londyn
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 4:30 pm   

My nasze wesele mielismy w lokalu Nostalgia w Sokolnikach Las. Musze powiedziec, ze szukalismy idealnego miejsca rok przed slubem i nie bylo latwo bo wiekszosc sobot bylo juz pozarezerwowanych...ale nam sie udalo jakos to pogodzic i nasze wesele odbylo sie w piatek 29 czerwca 2012.

Szukalismy lokalu przez internet i nie bylo to latwe...nie mieszkamy w Polsce a moj maz jest Francuzem. Powiem szczerze, ze wszystko na internecie wyglada cudnie do poki sie tak nie pojedzie i zobaczy na wlasne oczy. Tak wiec postanowilismy przyjechac zeby zobaczyc pare sal a bylo ich okolo 10.

Powiem szczerze ze nie bylismy za Nostalgia na samym poczatku po obejrzeniu zdjec na inernecie. Przyjechalismy wiec zobaczyc jak wyglada na zywo....efekt oszalamiajacy. Trafilismy akurat na przygotowania do wesela...sala wygladala przeslicznie, dekoracje, atmosfera dookola, poprostu wymarzone miejsc na wesele! Jestem osoba z miasta i ostatnia rzecza na moim weselu jest sluchanie przejezdzajacych samochodow i widok ulic, bleee. To miejsce jest magiczne, cisza, spokoj i tak jak my zorganizowalismy z zespolem tance na zewnatrz na patio, rewelacja.

Jezeli chodzi o obsluge to tez sa bardzo dobrze zorganizowani i profesjonalnie podchodza do tego co robia. Musze zaznaczyc ze moi goscie byli zachwyceni jedzeniem, atmosfera i opieka pana Grzegorza i Kasi. Kazdy z gosci nie mogl wyjsc z podziwu...najlepsze wesele w ich zyciu. Po weselu wszyscy dostali odprawke, obsluga pomagala pakowac do pojemniczkow, naprawde wykonali dobra robote!:)

Na nastepny dzien mielismy zorganizowane pyszne sniadanie i wszyscy byli bardzo zadowoleni ;) Ja tez zjadlam i bylo pycha!

Tak ktotko piszac, bardzo polecam lokal Nostalgia, naprawde warci sa kazdych pieniedzy. Ja mieszkam za granica i mam doswiadczenie w organizowaniu imprez, znam standardy i wymagania i naprawde polecam to miejsce.

Moi Francuzi byli pod wrazeniem!!! A to jest bardzo wazne dla mnie, w koncu to teraz moja rodzinka!:)
 
 
biskup32 

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 12, 2012 3:22 pm   

Witam Wszystkich,
Chciałbym napisać kilka słów podsumowania po naszym weselu. które odbyło się w Nostalgii na sali Herbsta w dniu 14.07.2012.
Całkowicie rzecz ujmując wesele było bardzo udane, goście zachwyceni a zabawa przednia. Największe pochwały standardowo za przepiękne otoczenie, skromny lecz elegancki wystrój sali, wyśmienite jedzenie, doskonałego barmana i orkiestrę Ace Voice (poleconych przez właścicieli). Z punktu widzenia gości absolutnie nie ma się na co skarżyć. Natomiast ze strony organizatorów zwróciliśmy uwagę na kilka elementów, które wymagałyby poprawy ze strony właścicieli i uważniejszego przyjrzenia się im przez nowożeńców. Pierwsza sprawa dotycząca noclegów. Rezerwując salę dwa lata wcześnie podpisywaliśmy umowę, w której mieliśmy zarezerwowany cały hotel. Było to dla nas ważne, gdyż mieliśmy wielu przyjezdnych gości. Na kilka dni przed weselem okazało się, że jeden z pokoi nie jest do naszej dyspozycji, gdyż jest przeznaczony dla drugiej Młodej Pary mającej wesele tego samego dnia. W związku z tym musieliśmy szukać w ostatniej chwili noclegu dla naszych gości. Jeśli chodzi o same pokoje to chciałbym zwrócić uwagę, że są one bardzo ciemne, zwłaszcza łazienki. Makijaż i demakijaż w łazience okazał się dla Pań nie lada kłopotem, a przecież sprawę mogłaby załatwić jedna dodatkowa lampka. Kolejna niewielka, ale istotna sprawa, na którą zwrócili uwagę nasi goście to zachowanie obsługi. Przy pełnym profesjonalizmie uśmiechu i miłej obsłudze na koniec imprezy doszło do sytuacji psującej to dobre wrażenie. Mianowicie wszystkie Panie z obsługi od godziny 4.30 stały w gromadce w gotowości do sprzątania po każdym z wychodzących gości. Powodowało to wrażenie, że zabawa powinna się skończyć, a goście przestają być mile widziani. Nie do końca podobało nam się również zachowanie właściciela Pana Grzegorza, który przed uroczystością obiecuje złote góry, a następnie swoich obietnic nie realizuje. Nasza sesja zdjęciowa była realizowana następnego dnia w przepięknym ogrodzie Nostalgii. Od Pana Grzegorza wyszła propozycja, że w takim razie będziemy mieli przygotowane jakieś dodatkowe ozdoby, rzeźby itd. aby sesję urozmaicić. Kiedy sesja była realizowana nic nie było przygotowane, obsługa o niczym nie wiedziała, a Gospodarz pojawił się dopiero kiedy odjeżdżaliśmy. I ostatnia sprawa ale dla nas najbardziej przykra i na którą proponuję zwrócić wszystkim uwagę. Tort weselny zamawialiśmy w Nostalgii. Wcześniej próbowaliśmy go i był przepyszny. Na weselu pierwsza cześć tortu krojona dla najważniejszych gości była taka sama i wszystkim smakowała. Natomiast duża część gości dostała inny, znacznie gorszy tort "spod lady", który absolutnie nie był tym, który zamawialiśmy. W tym przypadku czujemy się oszukani. Reasumując chciałbym stwierdzić, że Nostalgia jest miejscem godnym polecenia na bajeczne i udane wesele. Natomiast należy zwracać uwagę na wszystkie ustalenia z Właścicielami, gdyż niektóre z nich mogą nie zostać w pełni zrealizowane, co psuje ogólne bardzo dobre wrażenia.
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i powodzenia.
Paulina i Mariusz
 
 
gosc 

Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 7:25 pm   

Witam.Mialam okazje byc na wesele w Nostalgii w tym tygodniu.Miejsce ukryte, ale przepiekne.Bylam pod wrazeniem i to nie tylko miejsca, ale rowniez calego wystroju, jedzenia(ktore bylo pyszne), profesjonalizmu obslugi, a przede wszystkim Drink Baru, a raczej mozliwosci Barmana, ktory robil przepyszne i niespotykane drinki.Powiem szczerze,ze nigdzie takich nie pilam i cale wesele korzystalam wlasnie z umiejetnosci barmana ,a nie z wodki na stolach weselnych. :)
Pozdrawiam i polecam Nostalgie jako miejsce na wesele
 
 
pazyfae 

Dołączyła: 29 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 7:14 pm   

Najważniejszy dzień w życiu młodej pary wymaga wyjątkowej atmosfery i oprawy i to właśnie zapewnia Nostalgia.Jest to malownicze i urokliwe miejsce.Idealne na wesele.Sala Anny Marii jest elegancka, jasna (nie przytłaczająca), bardzo ładnie przybrana na tę okoliczność(co było zasługą Właścicieli).Pyszne jedzenie(podawane gorące!), smakowało nie tylko mnie ale co najważniejsze również gościom.Bylśmy pod wrażniem prosiaka, którego podawał sam Szef Kuchni, a smakował WYŚMIENICIE!Obsługa bardzo miła i co ważne sprawnie działająca.Wszystkim gorąco polecam to miejsce na przyjęcie.Dziękujemy Właścicielom za spełnienie naszych weselych marzeń:)
 
 
ganja1311 

Dołączyła: 15 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: ozorków/londyn
Wysłany: Sob Wrz 15, 2012 4:48 pm   

Witam,
Nasze wesele odbyło się 11.08.2012 właśnie w Restauracji "Nostalgia" na największej sali. Nie mogłabym wyobrazić sobie lepszego miejsce na ten dzień. Jestem po prostu zachwycona otoczeniem, obsługą i oczywiście zaangażowaniem właścicieli. Nie było niczego co by mi się nie spodobało lub naszym gościom, którzy byli po prostu bardzo zadowoleni i mówili że impreza była przednia. Jedzenie o którym słyszałam różne opinie było wyśmienite. Cieszę się że wybraliśmy właśnie Nostalgie i chciałabym wszystkim bardzo podziękować za przygotowania tego pięknego dnia, szczególnie chcielibyśmy podziękować właścicielom.
Jeśli zastanawiacie się na Nostalgie naprawde polecam. :) :) :) :)
 
 
damian oberda 

Wiek: 38
Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 11:01 am   

Witamy.
Nasze wesele w malowniczej Nostalgii odbyło się 29 września 2012 roku na największej sali Herbsta. Czytając przeróżne opisy na temat owej sali, właścicieli, obsługi... mięliśmy pewne obawy. Każdy z Nas chciałby przecież mieć wyjątkowy ślub, zwłaszcza, że na organizację wesela wydaje się niemałe pieniądze. Z czystym sumieniem polecamy NOSTALGIĘ na organizację swojego przyjęcia weselnego. W Naszym odczuciu kontakt z właścicielami był rewelacyjny. Właścicielka przez całe wesele była z Nami na sali i doglądała wszystkiego. Obsługa przyjęcia stanęła na wysokości zadania. Na zmianie były 4 kelnerki, które pracowały jak pszczółki :lol: . Nikt z gości nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem urokliwego miejsca, obsługi, przepysznych posiłków itp. Właściciele starali się pomagać w każdej sytuacji. Po ślubie mięliśmy do dyspozycji apartament z pysznym śniadaniem. Jeśli macie jakiekolwiek pytania to piszcie. W miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć na Wasze posty.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Właścicielom za wszystko!
Pozdrawiamy, Paulina i Damian :-) .
 
 
magda magdalena 

Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 10:23 pm   

29 września 2012 roku w Nostalgii miało miejsce również i Nasze Wymarzone Wesele:)

W trakcie poszukiwań odpowiedniego miejsca oglądaliśmy tylko dwie sale- pierwszą i ostatnią, a była to właśnie Nostalgia:)
Na mniejszej, przepięknej białej sali mieliśmy przyjemność ugościć 60 osób.
Byliśmy dość wymagającą i "dziwną" parą, jeśli chodzi o oprawę tego szczególnego dnia. Sami płaciliśmy za wesele, pieniądze odkładaliśmy dłuuuugi czas, chcieliśmy zrobić rodzicom miłą niespodziankę, więc wybór był dobrze przemyślany. Nie mogłabym gościć najbliższych na płytkach, wśród gipsowo- kartonowych sufitów, balonów i innych kiczowatych szmatek podwieszanych do sufitu jako dekoracja. Żadnych błyszczących jak halka babci satynowych pokrowców na krzesła, żadnych fanfar na wjazd tortu weselnego. Wesele w remizie typu "B..yna" byłoby dla nas największą karą pod słońcem!
Mieliśmy swój pomysł na wesele i przemili gospodarze Nostalgii, pani Kasia i Pan Grzegorz, pomogli ziścić nam nasze marzenia.

Miejsce jest cudowne, przepięknie położone w lesie, jest cicho i spokojnie. Nie bójcie się dojazdu! Wynajęcie autokaru z Łodzi nie jest tak kosztowne jak by się wydawać mogło (nasi goście zorganizowali się sprawnie i okazało się, że nie musieliśmy wynajmować transportu).

Sala jest zachwycająca! Zdjęcia na stronie nie oddają jej uroku i lekkości i przestrzeni. Rustykalna, elegancka, jasna, teren pełen przemyślanych i wyszperanych specjalnie detali i malowideł. Wiem, jestem architektem:)
Sala nie wymaga dodatkowych dekoracji. My dekorowaliśmy jedynie okrągłe stoły. Należę do "sprawnych plastycznie" machnęłam więc świeczniki i dekorację sama. Polecam hurtownię florystyczną na ul. Łódzkiej w Konstantynowie i Hortusa w Łodzi, oraz własną wyobraźnię:) Nie mieliśmy pokrowców, krzesła są stylowe i pasują do wnętrza. Miejsca do tańczenia przy pięciu 12-osobowych stołach było wystarczająco dużo.
Jedzenie było prze prze prze przepyszne! Wybraliśmy bardziej wykwintną wersję menu (w cenie standardowego), poszliśmy w jakość a nie w ilość. Jak już ciągniemy gości tyle kilometrów do lasu, niech zjedzą coś fajniejszego niż pospolity schabowy:) Po tym, jakie pyszności serwowane były na stołach, nikt nie narzekał na brak oklepanego rosołu i wszyscy byli objedzeni po uszy:) Szwedzki bufet był strzałem w dziesiątkę! Było to pierwsze wesele w rodzinie przy okrągłych stołach i trochę obawialiśmy się reakcji, zwłaszcza starszych gości. Niepotrzebnie. Wszyscy bawili się świetnie, zapraszali "na jednego", ciocie szły pod rękę po wyśmienite jedzenie, którego nikomu nie brakło. Tort był bardzo smaczny, wliczony w cenę menu. Napoje uzupełniane wraz z szybkością znikania ze stołów. O dolewkę superbarszczyku nie musieliśmy prosić, rewelacyjne i sprawne panie z obsługi same krążyły wśród gości. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo Wam wszystkim dziękujemy za czujną opiekę, a pani Kasi za to, że doglądała wszystkiego przez całą noc:)
Komunikacja między obsługą a naszym najlepszym na świecie dj-em Rembim była bez zarzutu, wszystkie punkty imprezy zgrane perfekcyjnie na czas.
Gości z daleka zakwaterowaliśmy w pokojach na terenie Nostalgii, wszyscy byli zadowoleni.
Całe jedzenie po imprezie zapakowano nam w pojemniczki, goście wedle życzenia wychodząc również zabierali ze sobą coś na ząb. Dostaliśmy z powrotem wszystkie butelki z alkoholem, również te napoczęte:)
Apartament dla Nowożeńców jest śliczny! Wymarzony na sesję zdjęciową z przygotowań. Po imprezie następnego dnia bez problemów mogliśmy zostać i kręciliśmy jeszcze plener nad stawikiem. Operatorowi chyba nie chciało się wyjeżdżać:) A ja przy ostatniej piosence, bladym świtem, uroniłam łezkę. To już koniec???

Co do kamieni przed salą- ja też miałam buty na szpilce i chodziłam odsapnąć do ogrodu, ale buty wróciły całe i nie zniszczone, tak samo jak buty większości kobitek. Bawiłam się raczej na sali, jak to na większości wesel bywa:) Mój mąż też nie miał problemu z chodzeniem, bo w szpilkach nie chodzi, a może za mało wypił?:D
Dodam, że w nocy popadało i żaden z gości nie zameldował nam wywrotki. Te kamienie tworzą urok, piękno i niepowtarzalny klimat tego miejsca.
Panie Grzegorzu! Proszę się absolutnie nie przejmować negatywnymi komentarzami na temat kamieni. Jeśli ktoś woli beton i kostkę, B. i inne pałace w szczerym polu za betonowym płotem czekają!
A ładne miejsca zawsze się obronią…

Pozdrawiam Panią Młodą z sąsiedniego, większego wesela, minęłyśmy się na schodach podczas Pani sesji zdjęciowej:)
Dwa równoległe wesela w Nostalgii ze sobą nie kolidują, nie słychać "obcej" muzyki, goście się nie plączą, jest cudnie!

Szczerze polecamy Nostalgię jako jedyne, niepowtarzalne miejsce z klimatem, na wszystkie ważne w życiu imprezy.
Dziękujemy serdecznie jeszcze raz obsłudze, oraz Państwu Sokołowskim za fachowość, pomoc, inspirację w dekorowaniu i spełnianie marzeń i zachcianek naszych i naszych gości. Dziękujemy za fajne wspomnienia!

Pozdrawiamy
Magdalena i Jacek


Na potwierdzenie w.w. opinii powiem tylko, że jeden z gości (który z racji wieku wiele już widział) zachwycony imprezą, chce wyprawić tam kolejne okrągłe 18 urodziny z dj-em,
a para naszego Świadka, która nigdy nie chciała wesela, właśnie zmieniła zdanie:)
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 1:03 pm   

magda magdalena napisał/a:
Nie mogłabym gościć najbliższych na płytkach, wśród gipsowo- kartonowych sufitów, balonów i innych kiczowatych szmatek podwieszanych do sufitu jako dekoracja. Żadnych błyszczących jak halka babci satynowych pokrowców na krzesła, żadnych fanfar na wjazd tortu weselnego. Wesele w remizie typu "B..yna" byłoby dla nas największą karą pod słońcem!


Mnie jednak wybitnie przeszkadzały okropne błyszczące obrusy zwisające z każdej strony stołu, dlatego jakoś nie wyobrażałam sobie gościć tam moich najbliższych. Co z tego, że można zdjąć pokrowce na krzesła i mieć obrus na wierzchu stołu nie błyszczący jak pod spodem jest śliska brzydka satyna, która na zdjęciach wygląda fatalnie. No chyba, że właściciele pozbyli się tych obrusów - które są widoczne w galerii na stronie sali.

A kamienie są beznadziejne i niszczą obcasy - wiem bo po nich chodziłam i trudno po nich się chodzi nawet w płaskim obuwiu - potwierdzona na trzeźwo również przez mężczyzn. Alternatywą nie musi być beton. Zresztą jak ktoś wybiera sobie salę to akurat to doskonale może sobie sprawdzić.

Szkoda tylko, że żadna z osób które piszą tu jedyny post na temat tej sali i nie udzielają się na forum nie wstawia żadnych fotek. Wystarczy zobaczyć na godzinę rejestracji np. 23:13 i datę wpisu 23:15 - jak dla mnie wygląda to jakoś dziwnie. Poprzednie 2 osoby też zarejestrowały się i dodały tu tylko ten 1 post - zaraz po rejestracji.
_________________

 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 6:35 pm   

Hellen napisał/a:
Szkoda tylko, że żadna z osób które piszą tu jedyny post na temat tej sali i nie udzielają się na forum nie wstawia żadnych fotek. Wystarczy zobaczyć na godzinę rejestracji np. 23:13 i datę wpisu 23:15 - jak dla mnie wygląda to jakoś dziwnie. Poprzednie 2 osoby też zarejestrowały się i dodały tu tylko ten 1 post - zaraz po rejestracji.


Już dawno zauważyłam to samo- rejestracja i jeden post wychwalający salę, dziwne!!!
_________________
,
 
 
magda magdalena 

Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 10:46 pm   

Witam

Hellen- ja 2 tygodnie temu nie miałam żadnych potwornych satynek na swoim weselu, nie musiałam o to specjalnie zabiegać, były białe obrusy i klasa! Jakaś satyna wisiała chyba przy stoliku kelnerskim, ale to naprawdę szczegół. Jeśli ktoś ma specjalne życzenia, wystarczy porozmawiać z właścicielami.
Pisałam, że zdjęcia nie oddają uroku tego miejsca, wszystko jest negocjowalne.

Owszem, zawsze salę w której zamierza się mieć wesele sprawdzić trzeba. I zawsze znajdą się tacy, którym jakaś klamka nie przypasuje. Nam pasowały wszystkie:)

Co do mojej "podejrzanej i nocnej" obecności na tym forum:
Po pracy pracuję również w domu i nie mam zwyczajnie czasu na pierdoły. Zarejestrowałam się specjalnie i TYLKO po to, żeby zamieścić tutaj wrażenia z własnego wesela, jeden post i nic więcej. Uważam, że jestem winna gospodarzom Nostalgii napisanie dobrej opinii o lokalu, skoro wszystko pięknie się udało. Forum to służy zbieraniu informacji przede wszystkim przez osoby zamierzające się pobrać. I jestem tutaj od dawna jako "nocny czytacz" i z tego co mi wiadomo, nie ma obowiązku rejestracji, wysyłania zdjęć, nie będę pisała tu w nieskończoność X lat po ślubie, jak robią to niektórzy, mam ważniejsze sprawy na głowie.
Wrażenia po weselu pisaliśmy z mężem od tygodnia, na raty, wczoraj, ponad tydzień po fakcie, udało mi się nareszcie wygospodarować chwilę na rejestrację. Kopiuj, wklej, finito. I nieeeeee ma w tym nic podejrzanego, naprawdę.

Michasia- widocznie takich osób jak ja jest więcej.

Czemu swojej energii nie spożytkujecie na coś pozytywnego, np.na wychwalanie swoich sal i fajne wspominki z Waszych wesel? To takie polskie…

Pozdrawiam i mniej teorii spiskowych życzę. Tym postem mam nadzieję zakończyć moje pisanie na tym forum.

Magda
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 10:57 pm   

magda magdalena napisał/a:
Czemu swojej energii nie spożytkujecie na coś pozytywnego, np.na wychwalanie swoich sal i fajne wspominki z Waszych wesel? To takie polskie…


Jakbyś była na tym forum trochę dłużej to byś wiedziała, że jeśli o mnie chodzi to i salę swoją wychwaliłam i dzienniczek ślubny i poślubny ze wspomnieniami miałam.

Co do obrusów i innych rzeczy z Twojej sali, to wiem, że trochę się zmieniło od jesieni 2011 bo w ziemie 2011/2012 był remont - przed nim sala nie robiła dobrego wrażenia na żywo. Jak ja tam byłam to niestety powiedziano mi ze wystrój jest taki jak widziałam w dniu mojej wizyty - tuz przed weselem i odbiegało to od tego co opisujesz niestety. Tak jak mówię - być może maja teraz większy wybór dekoracji i obrusów itd. :)
Dziwie się tylko, że żadna para wychwalająca ta sale po swoim weselu nie zamieści żadnych fotek pokazujących jak ślicznie tam było. Wtedy było by to bardziej wiarygodne no i pomocne dla przyszłych par młodych szukających sali.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hellen Sro Paź 10, 2012 10:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 8:50 pm   

To może ja się wypowiem, na forum jestem już jakiś czas i niektóre z Was mnie napewno kojarzą.

Nasze wesele odbyło się 01.09.2012 na sali Herbsta (tej największej). Jeżeli chodzi o organizcję i kontakt z właścicielami to byliśmy zadowoleni. To są naprawdę elastyczni ludzie i wszystko jest kwestią obustronnego dogadania.
Jedzenie było przepyszne - potwierdzamy to my jako PM oraz wszyscy goście - co do ilości to obiektywnie się wypowiedzieć nie mogę ponieważ my zapłaciliśmy za więcej osób niż było i jedzenia mjeliśmy naprawdę dużo. Wszystko nam zapakowano (oprócz barszczu białego z rana, ale wpadłam na to dopiero parę dni po i nie zależeło mi na nim jakoś szczególnie), obdarowliśmy całą rodzinę i jeszcze sami przez tydzień wyjadaliśmy. Jedyną rzeczą, która wyglądała inaczej niż tego oczekiwałam był tort. Dostaliśmy linka do filmiku z ich standartowym tortem i mieliśmy mieć taki sam, a nasz różnił się szczegółami, ale muszę być fair i przyznać, że ja nie miałam przed weselem sprecyzowanego wzoru tortu i zdałam się zupełnie na Nostalgię. Jak ktoś ma zdjęcie i wymarzony model to przynosi zdjęcie i gada z kucharzem czy da radę zrobić. Jedyne o co pytałam to czy robią tort z capcaków, ale nie. Tort był ładny i bardzo smaczny. Co najważniejsze wódka była super schłodzona, butelki były wymieniane szybko i sprawnie i całe wesele niczego na stołach nie brakowało.
Sala w dzień wesela wyglądała bajecznie, wszyscy komentowali, że piękne miejsce i fajny klimat. My do dekoracji wynajeliśmy pięcioramienne kandelabry z kryształowymi grilandami, które idealnie wkomponowały się w klimat sali. Wszyscy fotograf, filmowcy, goście, a nawet sami właściciele byli pod wrażeniem całości (okazało się, że byliśmy p-szą para, która zdecydowała się na taką dekorację).
Co do wspomnianych wcześniej satynowych skirtingów to dostępne są tylko takie, u nas były przy stole młodych i stole dj. Jak ogladałam wcześniej zdjęcia na stronie Nostalgii to mi się średnio podobały, ale na żywo wyglądało to na tyle dobrze, że już nie szukaliśmy zwykłych skirtingów gdzie indziej. Przy stołach okrągłych były normalne obrusy.
Na dworzu wybraliśmy opcję udekorowania ogrodu i stawu świeczkami. wyglądało to cudnie, a że pogoda dopisała to goście chętnie wychodzili na ławeczkę na molo i podziwiali romantyczne widoki. Co do tych nieszczęsnych kamieni to fakt, że wyglądają ładnie, ale ja w obcasach po nich chodzić nie umiałam. Poniszczyłam obcasy , ale muszę tu nadmienić, że chodziłam po nich naprawdę sporo. Ganiałam nasze urwisy i chodziłam kilkarotnie do apartamentu gdzie spały nasze pociechy. Sądzę, że jakbym wychodziła tylko na ławeczkę i z powrotem to może moje buty by przetrwały. O tym, że kamienie są byliśmy świadomi i nie stanowiło to dla nas aż tak wielkiego problemu żeby zrezygnować przez to z sali.
Właściciele byli obecni przez całą noc i czuwali nad wszystkim. Obsługa była młoda i sprawna. Na początku nasz 4 letni synek biegnąc zachaczył o jedną z kelnerek i przewrócił się jak długi na środku sali. Dziewczyna przejeła się ogromnie, ze łzami w oczach mnie przepraszała, a to przecież nie była jej wina.
Te z Was które śledzą mój dzienniczek wiedzą, że nasz dzień ślubu obfitował w wiele przygód i zwrotów akcji. Z jednej opresji wyratował nas Pan Grzegorz pędząc z prędkością światła z Sokolnik do Łodzi żeby dostarczyć welon, którego w roztargnieniu zapomniałam i zostawiłam w apartamencie w Nostalgii (tam się przygotowywaliśmy i stamtąd jechaliśmy do Katedry do Łodzi). Gdyby nie on nie wysiadłabym z limuzyny, bo się zparłam, że bez welonu nigdzie nie idę :smile: Jestem mu dozgonnie wdzięczna ;)
W sali obok odbywało się wesele, ale nikt nic nie słyszał i nikt się nie widział.
Mieliśmy kilku gościu, którzy zostali. Rano zostaliśmy ugoszczeni pysznym śniadaniem. My z dziećmi i swiadkami zostaliśmy tam jeszcze do 15. Mieliśmy czas żeby spokojnie do siebie dojść, spakować się i pozwozić wszystko do domu. Przez cały ten czas mielismy dostęp do kuchni , kawy herbaty, ciast itd.
Wesele mineło za szybko, chcielibyśmy móc to przeżyć raz jeszcze. Ogólnie z sali byliśmy zadowoleni, położenie w środku lasu, malownicza okolica jak i klimat sali zrobiły wrażenie na gościach. Goście pytali skąd wiedzieliśmy o sali, mysleli, że ktoś nam polecił, ze to chyba nowy obiekt bo nie przypuszczali, że blisko Łodzi jest takie urokliwe miejsce.
Z czystym sumieniem poleciłabym to miesjsce znajomym, a to chyba najlepsza ocena.
Jeszce raz dziękujemy właścicielom za ich profesjonalizm i gorąco pozdrawiamy ;)
_________________

 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 11:57 am   

Happy Mummy, ile w Nostalgii kosztuje wynajęcie pokoju? I jak liczą cenowo za talerzyk dzieciaki oraz zespół i fotografa?
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Sro Lis 07, 2012 8:12 pm   

grejpfrut, 100zł. za osobę za śniadaniem (mają miejsc na 30 osób). Dostaliśmy od p. Kasi namiar na tańsze miejsca w Sokolnikach (parę minut od Nostalgii), ale jak my pytaliśmy tydzień przed ślubem to nie było już miejsc i nie korzystaliśmy (cena 30 lub 35 zł. za osobę - nie pamiętam dokładnie).

Co do cen za dzieci to:
- do 5 lat free
- 5-12 lat 50%
- 12< 100%

Obsługa imprezy (foto, kamera zespół) wedle uznania PM tzn. w zależności czy chcecie podjąć ich całym menu czy okrojonym. U nas dostali takie jak wszyscy, ale jak wspomniałam wcześniej mieliśmy zapłacone za więcej gości niż przyszło stąd problem jakim menu podjąć obsługę sam się rozwiązał.
_________________

 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 08, 2012 8:45 am   

Happy Mummy, dzięki, miło od rana przeczytać takie pozytywne informacje :D Szkoda tylko, że pokoje takie drogie - ale przynajmniej już wiem, żeby ewentualnego noclegu szukać gdzie indziej :)
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 10, 2012 9:51 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez ZoltyTulipan Sob Lis 10, 2012 9:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 3:42 pm   

anuszkaa napisał/a:
rzeczywiscie kamienie przed salą to istny koszmar dla kobiet.
oj to prawda :)
Mnie sala bardzo bardzo się podobała, marzyłam o weselu w tym miejscu,niestety rozczarował nas właściciel... :(
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 5:18 pm   

troszka88, a co się stało, że się nie dogadaliście? (jeśli można spytać :) )
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 5:54 pm   

grejpfrut, strasznie kręcił przy wycenie talerzyka, gdyż my z początku planowaliśmy jedynie uroczystą kolację, a nie wesele..
I tak rozmowę zaczęliśmy od 80 zł, a skończyliśmy na 120 zł za dokładnie takie samo menu.
Do tego stawiał jakieś dziwne warunki co do godzin... Generalnie widać było,że nastawiony na kasę, a nie na zadowolenie klienta.
Oczywiście dziś jestem zadowolona z przebiegu sytuacji, bo nasze wesele odbyło się w wymarzonym dla nas miejscu i nie była to Nostalgia ;)
 
 
12345łódz 

Wiek: 52
Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 11:36 am   

ZoltyTulipan, ZoltyTulipan,
Cytat:
Cytat:
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 31, 2012 9:29 am   

Generalnie jak czytam posty to nie poznaję miejsca :) ale ja byłam jako gość i źle nie było. Najmocniejszą stroną na pewno jest okolica i wystrój, odrobinę eklektyczny ale ciekawy, nawet można się pokusić o jakiś mikroplenerek fotograficzny.
 
 
asia85 

Dołączyła: 15 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 5:06 pm   

2 tyg temu mieliśmy wesele w Nostalgii.Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni.Otoczenie bajkowe jak i sama sala ciekawa do tego świeczki na zewnątrz i wewnątrz dawały genialny efekt...Jeśli chodzi o jedzenie to wszystkim wszystko bardzo smakowało.Posiłki były podawane ciepłe i nikt nie czekał na nie.Po imprezie jedzenie to co zostało było zapakowane w pojemniczki.Właściciele wykazali się dużym profesjonalizmem i czuwali nad przebiegiem całej imprezy. Z czystym sumieniem polecam Nostalgie i nigdy nie wybralibyśmy innego miejsca:).
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 8:55 pm   

A w której sali mieliście? My tego dnia byliśmy zobaczyć jak wyglada ta największa sala, bo mamy tam wesele w przyszłym roku i byłam zachwycona. Zgodnie stwierdziliśmy, że poza świecami nie potrzeba żadnych dodatkowych dekoracji. No i cieszy mnie, że jedzenie dobre, bo nie miałam okazji próbować.
_________________
KAROOSIA
 
 
asia85 

Dołączyła: 15 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 6:29 pm   

My mielismy wesele w tej duzej sali.Jescze dodatkowo po za świecami mielismy kwiaty na stołach jesli chodzi o dekoracje.A tak jak wspomnilam wczesniej swiece stwarzaja magiczna atmosfere.Jesli chodzi o jedzenie to my wczesniej bylismy na degustacji takze wiedzillismy jak potrway beada wygladac
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 8:25 pm   

no tak, kwiaty wiadomo, zresztą nawet zdjęcia mam zrobione z tego dnia.
w sumie o degustacji nie myślałam, ale to faktycznie dobry pomysł. a umawialiście się przed jakimś innym weselem czy specjalnie wam potrawy przygotowano?
i jeszcze chcialam zapytać, bo widziałam, że wiejski stół mieliście - czy tego jedzonka na stole było wystarczająco? bo rozważałam jeszcze stół rybny, ale nie chcę przedobrzyć :roll:
_________________
KAROOSIA
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl