Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sale weselne w Tomaszowie Maz
Autor Wiadomość
Paula54 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: Ł/TM
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 9:49 am   Sale weselne w Tomaszowie Maz

Zna ktoś może jakieś sale weselne godne polecenia w Tomaszowie Maz lub okolicach? Wesele ma być dość duże - ponad 100 os.

Szczególnie interesowałyby mnie opinie o Rolandzie, Janosiku i Hotelu Kruk

Z góry dziekuje za Wasze opinie i pozdrawiam!!
 
 
anka992 

Wiek: 39
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 21
Skąd: TM
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 3:48 pm   

W Janosiku i Rolandzie nie byłam. W Kruku jest bardzo ładnie, wystrój sali świetny, a co do jedzenia to cieżko powiedziec ja nie byłam głodna, potrawy normalne raczej nie wyszukane. W Rolandzie będę niedługo więc będę mogła coś więcej napisać.
Malinowa też jest duża salą, kolejna to Okowita (ja mam w niej wesele) i Posejdon jesli dobrze pamietam jest na 200 osób.
_________________

 
 
Paula54 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: Ł/TM
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 1:16 pm   

My w końcu zdecydowaliśmy się na Janosika. Mam fotkę,może troche kiepskiej jakości,bo zrobiona czy pomocy telefonu, ale widać, jak wygląda sala.

[ Dodano: Nie Gru 09, 2007 10:35 am ]
oto fotka

sala.jpg
Moja sala
Pobierz Plik ściągnięto 1070 raz(y) 36.83 KB

sala.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 956 raz(y) 36.83 KB

_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 14, 2008 1:05 pm   

Witam,
byłam na weselu w Smardzewicach. Sala dzielona - dwa prostokąty, część jadalna i część taneczna.
Część jadalna: aluminiowe krzesła wyściełane dermopodobną ceratą (minus) - ciut ciasno (wesele około 120 osób).

Część taneczna: niestety płytki - śliskie. Brak klimatyzacji. Na nieszczęście w czasie wesela padał deszcz, więc było duszno, parno. Para osiadała na kafelkach, stąd też było ślisko.

Plusy:
- duże, czyste łazienki
- taras (niestety nie kozystaliśmy z powodu deszczu)
- pokoje, ładnie urządzone, z łazienkami
- spokojna okolica - las
 
 
Pola243 

Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 7:03 pm   Re: Sale weselne w Tomaszowie Maz

Paula54 napisał/a:
Zna ktoś może jakieś sale weselne godne polecenia w Tomaszowie Maz lub okolicach? Wesele ma być dość duże - ponad 100 os.

Szczególnie interesowałyby mnie opinie o Rolandzie, Janosiku i Hotelu Kruk

Z góry dziekuje za Wasze opinie i pozdrawiam!!



Super salą jest Fantazja w Łazisku koło Toamszowa Maz., miałam tam swoje wesle 2 tyg. temu, wystrój super, jedzonko super- zróżnicowane napewno każdy znajdzie coś dla siebie i przede wszytkim obsługa super. Mało tego jest hotelik dla gości oraz dla Państwa Młodych, na zewnątrz ogródek, oraz ogrodzony parking, szczerze polecam! Sala klimatyzowana
_________________
Polka
Ostatnio zmieniony przez Pola243 Wto Sie 19, 2008 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mirka123456789 

Dołączyła: 04 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 4:27 pm   

hej mam pytanie a czy moge dostac nr do tej sali fantazji w Lazisku!!! bardzo mi zalezy! pilne!!! prosze!!!

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 4:30 pm ]
jeszcze chetnie wezme numer oprocz fantazji do sali malinowej i do sali w komorowie posejdon! czekam na numerek telefonu, z gory wszytskim dzieki!
 
 
celina 

Wiek: 41
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 11:50 pm   

Bylam na weselu w Smardzewicach w sierpniu ubieglego roku.Wesele było w OSP.Sa tam 2 sale ,jedna na stoly a druga to parkiet.Sale klimatyzowane ,wystroj piekny i wygodne krzesła.Na weselu na ktorym bylam gosciem bylo ok 120 osob i było jeszcze duzo miejsca,wiec naprawde spore sale.Zaplecze dostosowane czyli kuchnie sprzet i chlodnie.Kelnerki mialy dogodny dostep w obsugiwaniu gosci,nie musialy latac z jednego konca sali na drugi miedzy jeszcze czesto roztanczonymi goscmi.Trzeba sobie dobrac kucharki obsługe i orkiestre.Obsluga była super no i jedzenia full wypas.Toalety poza obiema salami troche z boku.Jesli chodzi o podlogi to plytki.Fajna okolica jest gdzie wyjsc pospacerowac.Na gorze sa pokoje gdzie mozna odpoczac.Ja balowalam tam 3 dni,bylo ekstra.
 
 
kasia31 

Dołączyła: 21 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 6:51 pm   

Znam super miejsce :) Sama miałam tam wesele dwa miesiące temu.To miejsce,godne polecenia to hotel FOX przy trasie Warszawa - Katowice.Jestem bardzo zadowolona.Jedzenie smaczne,ciekawie udekorowane.Dwie sale z delikatną,ale bardzo gustowną dekoracją.Sale dobrze klimatyzowane.Jedzenie różnorodne,smaczne i ciekawie udekorowane.Obsługa bardzo sprawna,chwali się szybkie i sprawne wydawanie posiłków.Zdziwiło mnie bardzo,że po zakończonym weselu mogłam zabrać wszystko co pozostało czyli ciasta,owoce,napoje,ale również zimne zakąski.Szczerze polecam i pozdrawiam przyszłych nowożeńców :wink:
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 9:19 pm   

Ja chciałabym polecić salę Leśny Zakątek w Smardzewicach. Jedzenie pyszne i dużo. Piękny wystrój. Możliwość wynajęcia paru pokoi na piętrze.
_________________

 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 9:25 pm   

My byliśmy rok temu w Rolandzie- gościnnie. Nie powiem złego słowa, wszystko nam się podobało, od wystroju i okolicy po jedzenie.:)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl