Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hotel 500 Stryków
Autor Wiadomość
muzzle 


Wiek: 44
Dołączyła: 14 Maj 2005
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Maj 14, 2005 1:36 pm   sale...

:roll:
WITAM WSZYSTKICH...JESTEM NOWA...HAHA :D
CHOC WASZE INFORMACJE NA TYM FORUM CZYTALAM JUZ OD DAWNA W SZERZ I W ZDLUZ :lol:

MAM PROBLEM Z SALA!
POSZUKUJE SALI NA 100 OSOB KONIECZNIE W HOTELU W LODZI LUB OKOLICACH!
NOCLEG TEZ NA 100 OSOB, PONIEWAZ WSZYSCY GOSCIE BEDA Z POZA LODZI...
TAK NA PARWDE TO I JA I MOJ PRZYSZLY MAZ JESTESMY Z ROZNYCH KRANCOW POLSKI, JA Z POLUDNIA, A NARZECZONY Z POLNOCY...OBOJE STUDIUJEMY W LODZI I POSTANWILSMY ZROBIC TUTAJ WESELISKO!

NIESTETY NIC FAJNEGO NIE UDALO MI SIE TUTAJ ZNALESC...MAM TYLKO JEDNA MYSL...HOTEL 500 W STRYKOWIE www.hotel500.com.pl
MAM PYTANIE...CZY KTOS Z WAS BYL TAM NA WESELU I JESLI TAK TO JAKIE MIALA WRAZENIA...

SLUB W SIERPNIU 2006 ROKU!

DZIEKUJE ZA POMOC...
POZDRAWIAM WSZYSTKICH
MUZZLE
_________________
muzzlle
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 14, 2005 1:41 pm   Re: sale...

Witaj u nas. :)

Zapytaj w Ambasadorze - hotel i na dużej sali robią impreży od 100 osób. Koleżanki siostra miała tam wesele i była b. zadowolona. Ja mam mniejsze i nie podobały mi się filary na sali, ale to kwestia gustu. :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 14, 2005 7:35 pm   

muzzle, ale skoro Stryków nie wydaje ci się za daleko od Łodzi i podoba ci się, to może najlepiej będzie tam spróbować... z tego, co mi świta :30: to mają tam chyba też cakiem fajne okolice (zalew??) - a to a propos fajnych okolic Ambasadora.
Jeśli nie przeraża cię fakt, że trzeba będzie kawałek z Łodzi dojeżdżać, to chyba całkiem dobry pomysł. :wink:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 14, 2005 11:40 pm   

NIEEEEEEEEE :smut:
tam jest strasznie jest pieknie, byłam dwa lata temu w sierpniu u moej cioci(mlodej cioci) poraszka, do tego obsługiwał mój kumpel jak się okazało i odkrył tajniki tego hotelu, szczerze odradzam!! a goscie głodni wyjdą, w lato nawet nie właczyli klimatyzacji wiec tort był na tarasie bo tam uciekło wiekszosc ludzi, a co do jedzenia wogóle moge podac na priv info!! MAKABRA!!!!! :dead:
_________________

 
 
muzzle 


Wiek: 44
Dołączyła: 14 Maj 2005
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 12:55 am   

mam pytanko do meqi...pisalas o hotelu500 czy ambasadorze...

a tak w gwoli wyjasnienia to czekam na odpowiedz z hotelu500...

a co do odleglosci...to juz pisalam, wszyscy weselni goscie beda mieli i tak do przejechania jakies 200 kilometrow to ten kawalek juz by im chyba nie zaszkodzil :P

dzieki za pomoc i czekam jeszce na dalsze uwagi i pomysly :lol:
zycze wszystkim slodkich snow...
pozdrawiam
muzzle
_________________
muzzlle
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 9:37 am   

Muzzle: sprawdz jeszcze "uBoryny" - tam niejsca na pewno są tylko kwestia ile? wiem też że można spać po wiecej osób niż jest łóżek - więc młodych można wtedy bardziej "skupić" a pokoje są duże.

Aha - jeszcze jednen pomysł jakby zależało Ci na Łodzi - ja miałam w jednej z sal restauracji Art Deco - z tym że to sala na ~80 osób - góra 90 - ale za rogiem jest hotel Reymont - które na pewno tyle miejsc ma i właśnie ta restauracja tam się mieści (a sale ma różne w zależności od ilości osób w różnych miejscach).
_________________
3m się Gość !
 
 
muzzle 


Wiek: 44
Dołączyła: 14 Maj 2005
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 10:20 am   

DZIEKI aqni :lol:
sprawdzilam Boryne, ale ne necie nic nie mowia ile ma miejsc noclegowych...jutro tam koniecznie zadzwonie!

meqi???? o ktorym hotelu pisalas, wspominajac o glodnych gosciach???? :roll:

czekam na odpowiedz...
zycze milej niedzielki!
_________________
muzzlle
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 1:39 pm   

Pisałam o hotelu 500 TRAGEDIA, u Boryny napewno lepiej, szedzie tylko nie tam! :cry:
_________________

 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 9:38 pm   

A Nową Gdynię pod Zgierzem już sprawdzałaś? Tam obok jest drugi hotelik, gdzie mozna by ulokować 'nadprogramowych' :wink: gosci.

W ogóle rozważ podział gości na 2 miejsca noclegowe niedaleko siebie albo w ogóle sale bez hotelu i hotel nieopodal.

Inaczej nie wiem czy znajdziesz to czego potrzebujesz, 100 to b. dużo miejsc. :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2005 8:04 am   Re: sale...

Byłam nie jednokrotnie na imprezie w 500- tce i szczerze mówiąc nie polecam. Ceny mają wysokie, porcję malutkie, obsługa chodzi jak chce, jakoś nie najlepsze wrażenia, to moje zdanie
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2005 10:02 am   

jedzenia to wcale tam nie ma na duzej tacy pelno sałaty, i w srodku jeden plasterek łososia, nie wiadomo jak to zjesc byłam w szoku ! porobili tez podesty na kartonach i na tym stały ładnie udekorowane tacki z małą iloscia jedzenia. wogóle tragedia ja wrociłam głodna , dobrze ze w miare orkiestra grała. ale młoda i tak widziała niezadowolenie u gosci i była bardzo rozczarowana! :cry:
_________________

 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 24, 2005 8:50 pm   

Byłam na weselu w Hotelu 500 w sierpniu 2004. Nie było klimatyzacji i chodziło kilka wiatraków za plecami - mało fajnie. Do tańca rozkładają taką prostokątną podłogę. Pozostała część sali włożona wykładziną. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne. Jednak ja bym się nie zdecydowała na wesele w tamtym miejscu. Robię w Gracji na Brzezińskiej, ale tam są tylko 4 pokoje w tym jeden dla Młodych. Słyszałam też, że część wódki trzeba kupić od hotelu z marżą ok. 30% większą niż w sklepie.
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 3:50 pm   Hotel 500, w Strykowie

widzialam kilka wczesniejszych, niezbyt przychylnych postow o tej sali, wiec postanowilam podzielic sie rowniez swoimi spostrzezeniami. bylam tam na weselu w czerwcu 2005.

- jest parking
- jest zielen (moja kolezanka np. zorganizowala grilla)
- sa miejsca hotelowe
- sa dwie sale na jednym poziomie (oddzielone szklanymi drzwiami)
- stoliki nie sa ogragle, ale takie ... kilkuosobowe i jeden stolik w podkowke dla Mlodych i Swity :)
- jest klima

http://www.hotel500.com.pl/index.html?id=31

po weselu dowiedzialam sie, ze na gorze tez bylo wesele, ale przec cala noc w ogole tego nie zauwazylam.

ogolnie - na plus.

sami zdecydowalismy sie na Madame Synowiecka.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl