Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SALEM w Pabianicach
Autor Wiadomość
cukiereczek:) 

Dołączyła: 03 Wrz 2004
Posty: 15
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 12:02 pm   SALEM w Pabianicach

moja kolezanka planuje huczne wesele i nie moze zdecydowac sie na sale
czy wiecie gdzie znajduje sie SALEM?????
podobno jest sliczny tyle ze zadnych namiarow na niego nie mam:(
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Wrz 15, 2004 2:31 pm   

A chodzi o Salem w Łodzi? Bo wiem, gdzie jest, ale w Pabianicach :)
 
 
agusia :) 

Wiek: 44
Dołączyła: 03 Wrz 2004
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 19, 2004 10:17 pm   

jest to bardzo ladna sala wlasnie w pabianicach!! wiem bo tam wlasnie mialam wesele:) adres to bugaj 53 B
powodzenia:)
_________________
a tu sa nasze zdjecia slubne:)

http://community.webshots.com/user/agusiam
 
 
aniluap 

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2006
Posty: 18
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 20, 2006 1:46 pm   

w te sobote miałam swoje wesele w Salemie
NIE MAM ?ADNYCH ZASTRZE?E?
BYŁO PRZECUDNIE
JEDZONKO - OGROMNE ILOSCI (JESZCE WCZORAJ DOJADALISMY MI?SKA I TORT) - PRZEPYSZNE
WŁASCICIEL - PRZEMIŁY I ZNA SIE NA ORGANIZACJI
SALA PIEKNA I ELEGANCKA
NAJBARDZIEJ UJ?Ł MNIE KUCHARZ - WIECZNIE USMIECHNIETY (POZDROWIENIA DLA PANA
NA ?YCZENIE MOZNA ZAŁOZYC BIAŁE POKROWCE NA KRZESŁA ORAZ WYNAJA? BARMANA (U MNIE BYŁO I TO I TO)
BYŁO 91 OSÓB - GDYBY BYŁO WIECEJ NIZ 100 TO BYŁBY JUZ CHYBA ZBYT DUZY TŁOK
NIE MYSLCIE ZE JESTEM PODSTAWIONA ZEBY ROBIC TU REKLAME - SZUKAJAC SALI BYŁAM NA WSZYSTKICH W ŁODZI I OKOLICACH I MAM PORÓWNANIE - JESLI KTOS CHCE MOGE ODPOWIEDZIEC NA PYTANIE NA PRIV LUB GG

JESTEM POD OGROMNYM WRAZENIEM :D
 
 
 
Aparat 

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Maj 10, 2007 8:56 am   SALEM PABIANICE

Witam
Niedawno mieliśmy własne wesele w SALEMIE (rok wcześniej byliśmy jako goście), przez co obawialiśmy sie że będzie tak samo, ale nie było. Można by powiedzieć, że było nawet lepiej.
Jedzenie super, barman serwował ekstra drinki, DJ prowadził zabawę bardzo dobrze, z odpowiednią dawką humoru.
Wystrój sali, jedzenie, obsługa i CENA-- godna POLECENIA!!!
Chciałbym zauważyć że sala wogóle nie jest reklamowana, a ma pełne obłożenie. Wniosek jest chyba tylko jeden.
:D :D :D :D :D :D :D :D
_________________
Czeski
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 9:54 am   

ja tez polecam! bylam tam kilka razy na balach! sala jest przepiekna i jakby dalo sie tam upchnac 130 osob to tez bym tam robila ale niestety :(
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Anik 

Dołączyła: 31 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:15 pm   

Witam,
Poproszę o wszystkie szczegóły dotyczące tej salki. Bo sama sala wizualnie faktycznie robi wrażenie bardzo ładnej i obsługa wydaje się być profesjonalna. Czy jedzonka jest dużo????
Czy jest sprawnie podawane??Czy ktoś natrafił na jakieś problemiki??
Będę wdzięczna za wszystkie uwagi :D
Pozdrawiam
 
 
jaol 

Wiek: 46
Dołączyła: 29 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 12:57 pm   

Oglądałam niedawnno tę salę i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Eestetyczny wystrój, ogród, sympatyczni na pierwszy rzut oka ludzie. Chyba się zdecyduję.
Poza tym bardzo mi odpowiada, że nie ma podziału na salę taneczną i jadalną. No i nie trzeba robić wesela na min. 100 osób. Ogładałam już mniejszą sale, gdzie właściciel robi imprezy od setki do 130.
Aha, jest też fajny, dość przestronny kącik dla orkiestry. Moja orkiestra będzie 4 osobowa z perkusją więc to ważne :ok:
_________________
jaol
 
 
 
Margot 

Wiek: 45
Dołączyła: 03 Paź 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 10:14 am   

Mam nadzieję, że zmieści się to 130 osób. Była któraś z was tam na weselu, bądź miała własne?
_________________




Pozdrawiam gorąco Gość !!
 
 
KKasia13 

Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 3:21 pm   

ja co prawda mam wesele w salemie dopiero w przyszłym roku, ale uważam że 130 osób to zdecydowanie za dużo jak na tą salę.
_________________
 
 
Margot 

Wiek: 45
Dołączyła: 03 Paź 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 9:14 pm   

Dzięki KKasia13 za odpowiedź i wyrażenie opinii :)
Na razie nie będę się martwiła, bo nie wiadomo ilu gości będzie faktycznie na weselu, jeszcze nie wszyscy potwierdzili swoją obecność. Nawet jak 130 osób się odliczy, to dowiem się czy się zmieścili już 27 czerwca ;)
Ja byłam w Salemie na dwóch weselach, ale one były tak na 105 osób, więc dlatego pytałam się, czy któraś z was była na takim większym tam weselu.
Zobaczysz KKasia13, że ten rok bardzo szybko Ci minie :D
_________________




Pozdrawiam gorąco Gość !!
 
 
KKasia13 

Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 7:59 pm   

Czasem im więcej osób tym lepiej:) Mam nadzieję , ze podzielisz się opiniami juz po fakcie:)
_________________
 
 
pchlaewa 

Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 9:36 pm   

Hej wszystkim,

swoje wesele wyprawialam w Salem, 13 czerwca 2009. Chcialabym sie z wami podzelic swoimi wrazeniami.
Na duzy plus zasluguje szef kuchni, ktory jasno i szybko jest w stanie doradzic menu. (nam to zajelo godzine, ale naprawde szybko to mija i czlowiek od razu robi sie glodny ;) . Polecam carpacio, roladki z lososia i pstraga w sosie koperkowym. Jedzenia po weselu zostalo sporo i spokojnie dalo sie zrobic poprawiny w domu w gronie najblizszych.

Obsluga na weselu bez zarzutu. Bylam juz na kilku weselach i musze przyznac ze duzym plusem bylo to ze wraz z wymiana talerzy zmienili sztucce.
Tort smaczny i nie za slodki, nasz byl akurat z malinami, pychotka.

Sala przewidziana jest od 80 gosci, to jest chyba jedyny minus. Planowalismy wesele na 90 osob, zaprosilismy ponad 100, a suma sumarow przyszlo na styk 80 gosci. Jakby ktos nam jeszcze odmowil, to bysmy musiali placic za puste siedzenia, albo na gwalt szukac chetnych.

Z czystym sumieniem polecam restauracje "Salem" na wesela. :D

p.s. Zamowilismy biale pokrowce na krzeselka. Troche luksusu, ale wrazenie murowane. Warto!

Pozdrawiam,
Ewa z Pabianic
 
 
KKasia13 

Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 8:15 am   

Dziękujemy za opinię:) Mam nadzieję, że do przyszłego roku nic się nie zmieni. Pozdrawiam!
_________________
 
 
ke_jagiello 

Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: pabianice
  Wysłany: Wto Lip 28, 2009 12:21 pm   "salem" pabianice

lokal godny polecenia..zadnych watpliwosci co do tego,
szef kuchni to bardzo mily czlowiek znajacy sie na rzeczy,
przy ustalaniu menu brzmialo smakowicie a na weselu oprocz tego ze naprawde bylo smakowite to jeszcze swietnie podane..obsluga na wysokim poziomie,
calosc stawia ten lokal naprawde wysoko i my jako naprawde zadowoleni nowozency mozemy spokojnie ten lokal polecic kazdemu
u nas bylo 91osob i mysle ze ten lokal jest idealny na 100osob..wiem ze sa tam wieksze wesela ale wiecej stolikow to mniej miejsca do tanczenia i tak naprawde zalezy od ilosci chetnych do tanca..przy dobrej pogodzie nalezy wspomniec o mozliwosci wykorzystania swietnie zorganizowanej strefy przedwejsciowej..podjazd samochodem slubnym pod drzwi lokalu, stoliki na zewnatrz i ozdobna zielen
u nas z lokalu wyszlo 91 naprawde zadowolonych osob,
goraco polecamy ten lokal
pytajcie na forum lub na priv'ie jesli sa jakiekolwiek watpliwosci
ke jagiello
 
 
KKasia13 

Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 10:29 am   

W ostatnią sobotę miałam własne wesele w Salemie i cóż.... było lepiej niż rewelacyjnie! Stoły suto zastawione oryginalnymi przekąskami, oczy same chciały jeść. Jedzenie przepyszne i w olbrzymich ilościach. Goście byli zachwyceni kosztując niecodziennych potraw, były między innymi sakiewki z grzybami, schab z cukinią na ostro, kaczka faszerowana... aż nie sposób wymienić... Zdecydowaliśmy sie też na stół staropolski- około 1 w nocy, wszystko na tym stole tez na ciepło: szynka, goloneczki, łosoś, pstrąg, szaszłyczki, pierogi, bigos. Cud- miód! Wszyscy goście wyszli zachwyceni, a to było trudne wyzwanie:) Więcej inf w razie potrzeby na priv.


PS. Dobrze że duzo jedzenia dostaliśmy na wynos, bo w czasie wesela ze stresu własciwie nic nie spróbowałam, a teraz w domku dopiero kosztowałam:P
_________________
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 12:20 pm   

Fakt,ładna sala:)...
Ilw płaci sie od osoby?

[ Dodano: Wto Maj 25, 2010 2:12 pm ]
Jak na razie ta sala najbardziej mnie się podoba i cena jest przystępna... ;) ...trzeba pojechać i obejrzeć bo widziałam jedynie na stronie internetowej zdjęcia..
 
 
KKasia13 

Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 10:08 am   

oj warto, warto:) polecam obejrzeć w sobotę kiedy jest wesele. umówić się około 17 i wtedy zobaczyć ją w całej okazałości:)
_________________
 
 
dibass 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 12:20 pm   

Witajcie,

w ostatni weekend wyprawialiśmy wesele w tej sali. Zdecydowaliśmy się na imprezę dwudniową z grillem na tarasach w niedzielę.
Sala naprawdę godna polecenia i warta swojej ceny. Jedzenie absolutnie przepyszne! Obsługa na najwyższym poziomie. Grill drugiego dnia przez wszystkich gości został uznany za fenomenalny. Tak naprawdę nie mam żadnych zarzutów i nic bym nie zmieniła.
 
 
paszczak_79 

Wiek: 45
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Nie Cze 05, 2011 10:24 pm   salem - gorąco polecamy

witam,
mieliśmy z żoną wesele w dniu 28.05.2011r. Nie popadamy z reguły w hurraoptymizm ale obiektywnie musimy stwierdzić że sala bardzo nam się podobała... pod wieloma względami:
Orgnizacja - z szefem na prawdę można się porozumieć. Ma własne sugestie dań, ale i bierze pod uwagę decyzje klientów. Mnie i żonie przytrafiła się w dniu wesela wpadka organizacyjna ale właściciel szybko wyciągnął pomocną dłoń i sprawy nie było :)
Osługa kelnerska - tu również nie możemy nic zarzucić, wszystko dostarczane jest bardzo dyskretnie i sprawnie. Kelnerzy są do tego bardzo sympatyczni i rzeczowi.
Kuchnia - osobna sprawa, nie jestem kucharzem więc nie mnie oceniać profesjonalizm ale powiem tylko że wszystko było bardzo smaczne - wiem że ktoś powie że na własnym weselu nigdy się nie da najeść, ale wyprawka którą dostaliśmy i którą przejadamy cały tydzień (obdzieliwszy przy okazji część rodziny) bardzo nam przypadła do gustu. Nie jesteśmy jednak pierwsi którzy tak piszą - wystarczy obejrzeć pozostałe opinie.
Mnie osobiście zaimponował fakt że szef restauracji również bierze udział w przygotowaniu potraw, podnosząc ich jakość. Młodzieży wychowanej na nowoczesnym modelu zarządzania pewnie nie przyszło by na myśl ubranie się w fartuch i kucharzenie. A w tym przypadku nic nie zostało zaniedbane, ani jedzenie, ani organizacja :) Sama sala jak na mój gust jest bardzo ładna. Nie ma tandetnego przepychu, jest po prostu gustownie urządzona oraz czysta. Na naszym weselu było ponad 90 osób i wydaje mi się że na tą ilość sala była wystarczająca. Od około 110 osób myślę że może zrobić się powoli ciasnawo. Bardzo dziękujęmy i polecamy tą salę - myślę że nie po raz ostatni tam gościliśmy.
Agnieszka i Michał
_________________
Michał
 
 
AgniechaD 

Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 7
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 10:42 am   

Witam. A wiecie może jak wygląda sprawa finansowa z poprawinami? Pozdrowienia.Agnieszka
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 12:29 pm   

Nie wiem jak wygląda cena z poprawinami, ale wstępnie na przyszły rok za samo wesele Pan powiedział nam 180 zł. Najlepiej zadzwoń i zapytaj, gdyż wszystkich podstawowych informacji chętnie udzielają przez telefon.
_________________
 
 
aqua20 

Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 1:12 pm   

My mieliśmy wesele w restauracji Salem 27.08.11 i jesteśmy baaardzo zadowoleni uważam że sala jest godna polecenia, jedzenie było pięknie podane było nie tylko dekoracją stołów ale również bardzo smaczne, obsługa kelnerska uprzejma pomocna i profesjonalna szef restauracji bardzo dba o zadowolenie klientów i swoją renomę u nas na weselu było 80 osób (min liczba gości) również uważam że powyżej 110 osób było by raczej za ciasno, teraz jest odnowiona cześć restauracji i wygląda naprawdę przepięknie, sala weselne jeszcze nie jest odnowiona a jakby to już w ogóle było by cudnie...

Polecamy w 100%
 
 
Czarna Mamba 

Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 10:11 am   

10.09.2011 mieliśmy swoje wesele w Salem-ie. Nasza opinia jest jak najbardziej pozytywna! Jesteśmy zachwyceni! Wesele wypadło lepiej niż się spodziewaliśmy!

1. Sala - sala sama w sobie jest przepiękna, restauracja już została odnowiona, ciekawe jak będzie wyglądała sala po renowacji. Stoły ładnie ułożone, piękne świeczniki, pokrowce na krzesła, cudny sufit. Wystrój jak najbardziej na plus! Czytałam, że czasami negatywnie oceniany jest parkiet, bo się nie "błyszczy". Na naszym weselu nikt się nie przewrócił w tańcu, nie było ślisko - parkiet idealny do tańca

2. Obsługa - szybka, miła, zawsze na czas! Poproszeni o szklankę wody uwijali się w kilka sekund, goście odśpiewali nawet dla nich "Cholera fajna obsługa, fajna obsługa". Super

3. Szef Kuchni - Geniusz kulinarny! Kaczka w jego wykonaniu to cud miód! Przemiły, cierpliwy i kompetentny.

4. Jedzenie - Pyszne, każde danie dopracowane, pięknie podane i smaczne! Dania ciepłe i zimne, i przystawki i ciasta i tort - wszystko na plus! Dużo jedzenia, stoły były bardzo bogate.

5. Ilość gości - nasze wesele było na 80 osób - zakładane minimum - do 120 gości wydaje mi się, że nie będzie tłoczno.

6. Patio - do dyspozycji mieliśmy stoły na patio, jako iż było ciepło goście chętnie z nich korzystali. Pięknie ozdobione latarenkami i lampionami.

7. Pokój dla Młodej Pary - w nim mieliśmy swoje rzeczy, prezenty, kwiaty itp. Zamykany na kluczyk, pełna prywatność i bezpieczeństwo - super!

7. Współpraca - kelnerzy idealnie zgrywali się z zespołem, wszystko było dopracowane.

Teraz gdy już weselne emocje nam opadły wiemy, ze Salem to był najlepszy wybór! Nie zawiedli, profesjonalizm w każdym calu.
Kto wie, może wrócimy tam na chrzciny :)

Pozdrawiamy ciepło!

Rita i Szymon!
10.09.2011 :D

:D 8) 8)
 
 
stykawaski 

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: pabianice
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 2:45 pm   

Witam. 11.02.2012 mieliśmy wesele w restauracji "salem" obawialiśmy się gdyż często mówi się że w restauracjach jest drogo a jedzenia mało. Nic bardziej mylnego. my zdecydowaliśmy sie na "salem" wystrój wnętrza rewelacyjny. czysto i bardzo elegancko. Nie potrzeba dodatkowych dekoracji ponieważ wnętrze jest piękne samo w sobie. Właściciel zna się na rzeczy. W pełni profesjonalny konkretny człowiek. Moza bez obaw zdać się na jego doświadczenie. Na bieżąco w trendach kulinarnych. Wymyśla wspaniałe dania które oprócz tego że łanie wyglądają to jeszcze lepiej smakują. Jedzenia więcej niż by się dało zjeść. Zarówno goście jak i my byliśmy pod wrażeniem jego zdolności kulinarnych.
POLECAMY WSZYSTKIM którzy cenią sobie elegancje, dobre jedzenie, i miłą obsługę.
SALEM to gwarancja udanej uroczystości i satysfakcji
Dla właściciela wielkie dzięki.
MARTA I TOMEK
 
 
mar213 

Wiek: 39
Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 3:30 pm   

W ostatnią sobotę 25.08.2012 mieliśmy wesele w restauracji Salem. Bez dwóch zdań najlepszy lokal w okolicy!!! Będziemy zachwalać salę, obsługę i właściciela ile się da i kiedy się da 8) Cóż możemy powiedzieć?? Istna rewelka!!!

Jedzenia przepyszne (a niestety, nasze podniebienia ciężko zaspokoić:D, więc wielki szacunek dla kucharzy) , do tego pięknie podane i w takich ilościach, że jeszcze przez tydzień będziemy się żywić :lol:

Grill w niedzielę okazał się strzałem w dziesiątkę. Goście zmęczeni po sobotniej imprezie mogli odpocząć przy przepysznym jedzeniu i zimnym piwku :D Jedzenie cudowne, takiej ilości i rodzajów grillowanego jedzenia nie widzieliśmy. Fenomenalne okazały się grillowane owoce - po prostu sama rozkosz :)


Właściciel i obsługa na każdym kroku wykazywali się profesjonalizmem. Służyli pomocą gdy było trzeba, i co ciekawe zawsze byli, ale nie było ich widać :D

Sala sama w sobie piękna, czysta elegancja, kolory sali również dobrze dobrane, no i PARKIET - najlepsza podłoga do tańca na świecie :D

Dziękujemy za organizację tak pysznego jedzonka - jeszcze nie raz tam wrócimy :)

Kasia i Marcin z Pabianic
Ostatnio zmieniony przez mar213 Wto Sie 28, 2012 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xjonzee 

Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 1:39 pm   

Również gorąco polecamy Salem.

Mieliśmy tam wesele 29 września na 90 osób. Jest to idealna sala na taką liczbę gości. Miejsca do tańczenia wystarczyło dla wszystkich (a tańczących było całkiem sporo). Jeśli ktoś chciał porozmawiać w spokojnym miejscu, mógł skorzystać z antresoli lub kąciku barowego.

Dużym zainteresowaniem cieszył się barman załatwiony przez właściciela sali. Pełen profesjonalizm!!!!

Jedzenie było wyśmienite, do tego podane w bardzo elegancki sposób. Polecamy roladki z indyka z fetą i suszonymi pomidorami oraz biały barszczyk - niebo w gębie. :) Oprócz dań głównych dużo było rozmaitych przekąsek, zarówno tradycyjnych jak i "bardziej wymyślnych".

Obsługa zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie, ze względu na sprawne działanie. Każdy dostawał ciepłe jedzenie, nie trzeba było na nic czekać.

Wystrój jest bardzo estetyczny (zwłaszcza po remoncie). Nie ma potrzeby robienia dodatkowych dekoracji. Polecamy skorzystanie z dostępnych w sali białych pokrowców na krzesła.
 
 
Sara i Michał 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 8:28 pm   Wesele w Restauracji SALEM (Pabianice)

Nasze wesele odbyło się 13.10.2012 r. Ilość gości: 88 osób. Piękny wystrój nie wymagający dodatkowego przystrojenia. Sala przestronna - 88 osób wygodnie zasiadło przy stołach, jak również swobodnie bawiło się na parkiecie. Opinie gości w czasie i po weselu same pozytywne - począwszy od klimatu sali, poprzez wspaniałe i smaczne jedzenie, aż po bardzo miłą i sprawną obsługę. My ze swojej strony szczególnie polecamy stół staropolski, który zaskoczył gości!! Organizacja tej wyjątkowej dla nas imprezy w Restauracji SALEM przerosła nasze oczekiwania. Sala jak najbardziej godna polecenia!! :)
 
 
romek 

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: Nie Lis 18, 2012 7:26 pm   

Witamy,
nasze wesele odbyło się 08.09.2012 w Restauracji Salem w Pabianicach.

Chcielibyśmy podzielić się naszą opinią i gorąco polecić to miejsce.

Wesele mieliśmy na 80 osób, ale spokojnie na sali można robić większe imprezy, do 100 osób powinno być ok. Sala jest bardzo elegancka, przyjemna z ładnym i ciekawym oświetleniem. Dodatkowo warto zamówić białe pokrowce na krzesła, bo sprawiają, że wygląda bardziej uroczyście i przyjemnie - koszt to 5 zł za siedzenie.

To miejsce warto wybrać przede wszystkim ze względu na fantastyczne jedzenie, pięknie podane i naprawdę smaczne. Szef kuchni (właściciel Salemu) podczas ustalania menu doradza co wybrać i warto się zdać na jego podpowiedzi. Sala zapewnia napoje zimne, ciepłe, ciasta i pyszny tort weselny. My dodatkowo mieliśmy wiejski stół na zimno i był rewelacyjny (wyglądał cudownie!). Absolutnie nie trzeba się martwić o ilość jedzenia!!! jest go wystarczająco, a nawet zostaje i można jeszcze zrobić w domu poprawiny:)

W restauracji jest bardzo miła i profesjonalna obsługa. Podczas wesela na stołach jest czysto. Po imprezie obsługa pomaga posprzątać i zapakować w pojemniki pozostałe jedzenie

Umowa o organizację przyjęcia weselnego jest prosta i logiczna, a poza tym właściciel gotowy jest "dogadać" się, np. co do ostatecznej liczby gości. W naszym odczuciu bardzo zależy mu na profesjonalnej organizacji przyjęcia i jednocześnie jako szef kuchni dokłada wszelkich starań co do wybornego menu. Byliśmy na wielu weselach, zwłaszcza w latach 2011-12 i szczerze takiego jedzonka nie ma nigdzie!

Dodatkowo młodzi mają do dyspozycji pokój na piętrze, gdzie można odpocząć, przebrać się czy nawet zdrzemnąć;)
Koło lokalu jest parking dla gości, a w pobliżu (do 200m) są dwa parkingi strzeżone (płatne ok. 10zł/doba).

Reasumując polecamy raz jeszcze Salem w Pabianicach!

Justyna&Romek
 
 
osioleq 

Dołączyła: 01 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 7:20 pm   

Mieliśmy okazję bywać w Salemie już na kilku imprezach i ze wszystkich byliśmy bardzo zadowoleni. Więc nasze wesele również postanowiliśmy zrobić właśnie w Salemie. I z czystym sumieniem polecamy wszystkim tę restaurację!! :)
Jedzenie przepyszne i dużo (duży wybór mięs i przekąsek, wszystko pięknie podane) , sala jest po remoncie – w bardzo fajnym układzie kolorystycznym. Można zamówić dodatkowo białe pokrowce na krzesła, dzięki czemu całość jeszcze lepiej się prezentuje.
Właściciel (a zarazem szef kuchni w jednym) bardzo sympatyczny i zna się doskonale na swojej pracy – pełen profesjonalizm. Zaproponował nam bardzo fajne menu z wieloma różnymi daniami. Sam podpowiadał, które dania warto zamówić, a które po prostu nam zostaną i nie warto wydawać na nie pieniędzy. Obsługa również bardzo profesjonalna, miła i uprzejma, znająca się na rzeczy :)
Jednym słowem – polecamy !! :)
 
 
Lukas-Film.pl 

Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 10:17 am   

Odbyło się tam nasze przyjęcie weselne. Było to kilka lat temu.
Później kilkukrotnie bywałem tam zawodowo. Na przestrzeni tych lat, restauracja utrzymała wysoki poziom. Jest elegancko, smacznie i obficie. A z filmowego punktu widzenia - bardzo korzystne oświetlenie.
_________________
Łukasz Grobelkiewicz
lukas-film.pl
 
 
AnetaMarcin 

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2014 3:45 pm   

Witamy

Dołączamy do osób chwalących restaurację Salem.

Nasze wesele odbyło się 14.06.2014 i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni, zresztą nie tylko my,ale i nasi goście również.

Sala jest bardzo ładna, wesele było na 80 osób, miejsca było sporo dla każdego. Wokół restauracji również cały ładny,zadbany teren i fajny taras. Polecamy zamówić białe pokrowce na krzesła [5pln do każdego krzesełka], bardzo ładny efekt.

Obsługa: rewelacyjna i kulturalna, żadnych zastrzeżeń, wszyscy działali bardzo sprawnie. Na końcu pomagali wszystko pakować

Jedzenie: baaardzo pyszne, świetne mięsa i przystawki, bardzo dobra kaczka, rewelacyjny rosołek na samym początku, cała reszta również bardzo dobra. Całe jedzonko pięknie podane i co ważne, było tego naprawdę dużo, nikt nie wyszedł głodny. Właściciel jest równocześnie szefem kuchni, to on robi te wszystkie pyszne rzeczy i pomaga przy doborze menu.


Polecamy wesela w restauracji SALEM, miło, przyjemnie, profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, warto było jechać z Łodzi do Pabianic :)

Aneta i Marcin
14.06.2014r.
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2014 6:58 pm   

AnetaMarcin, wiem, że odświeżali elewację ( niestety - mnie ten kolor nie odpowiada ) a czy w środku coś się zmieniło ? Bo boję się, że też coś zmienili i nie będzie tak jak chcieliśmy...
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
AnetaMarcin 

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 31, 2014 8:52 pm   

Niestety nie wiemy jak tam było kiedyś, obecny wystrój sali nam bardzo odpowiadał.
 
 
syl90 

Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: łask
Wysłany: Wto Sie 26, 2014 11:28 am   Opinia o restauracji Salem

Półtora tygodnia temu mieliśmy wesele w restauracji Salem i szczerze musimy przyznać, że impreza przerosła nasze oczekiwania. Zacznę od jedzenia, które było przepyszne i do tego niesamowicie wyglądało. Goście byli zachwyceni, my również, a jedzonko dojadaliśmy jeszcze przez kilka dni. Obsługa również spisała się na medal. Niczego nie brakowało, kawa/herbata była serwowana zgodnie z życzeniem i preferencjami gości (do wyboru np. kawa rozpuszczalna, parzona, z ekspresu). Sprawna pomoc również przy szampanie i torcie. Wystrój sali był bardzo elegancki i gustowny, delikatne skromne dekoracje w postaci żywych kwiatów, serwetek, świec i serca z róż nad Parą Młodą. Trzeba przyznać, że sala sama w sobie jest urokliwa. Podsumowując, restauracja pod żadnym katem nas nie zawiodła i z czystym sumieniem możemy ją polecić na imprezy okolicznościowe.
 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Wto Wrz 16, 2014 2:37 pm   

Sezon weselny wsród znajomych trwa :) Muszę opisać swoje wrażenia po imprezie w Salemie w tą sobotę. Moje spostrzeżenia:
+ podawane posiłki gorące świetne i cudownie podane; w bardzo wyszukany, elegancki, taki restauracyjny sposób (ale porcje nie były małe - nie musicie się tego obawiać!); tu baaaardzo duży pozytyw i gratulacje dla szefa kuchni
+ wystrój i dekoracje na stole jak zawsze kwestia gustu; dla mnie były ok
+/- przystawki zimne także pięknie wyglądały i super smakowały; ale wszystko było w galarecie (niewielki minusik i nie można tu winić sali bo to raczej młodzi wybierali); nie podobało mi się natomiast to że były podane na metalowych tacach i na lustrach
+ obsługa sympatyczna, wszystko bardzo sprawnie, grzecznie i z uśmiechem
- kawa/herbata - tu minus, wolę jak jest osobno stół z warnikiem i można podejść kiedy ktoś sobie życzy; na tym weselu obsługa podawała i niestety ominęły mnie wszystkie kolejki
+/- wielkość - gości było 80 i za stołami ok, na parkiecie kiedy wszyscy ruszyli do tańca jednak ciasnawo; ale jak po jakimś czasie się goście porozchodzili, czy to za stoły czy na taras na parkiecie też nie było źle; także myslę ze te 80 osób to całkiem optymalna liczba
W podsumowaniu: sala godna polecenia, daję 8 na 10 punktów i w moim osobistym, nieobiektywnym rankingu sal wysuwa się do pierwszej piątki :)
 
 
julka87 

Dołączyła: 22 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 11:56 am   wesele w Salemie 6 wrzesień 2014

witam,

6.09.2014 w restauracji Salem w Pabianicach odbyło się nasze przyjęcie weselne.
Powiem tak zrobiliśmy z narzeczonym mały objazd po lokalach w pabianicach i zduńskiej woli i w zasadzie z mojego punktu widzenia wybór był jasny i oczywisty.

Sala bardzo ładna niedawno przeszła gruntowny remont, zdjęcia zamieszczone na stronie internetowej nie odbiegaja od tego co jest w rzeczywistości.
Na stołach są zawsze piekne kwiaty i świczniki co moim zdaniem jest wystarczając bo sala nie wymaga rzadnych dodatkowych dekoracji.do dyspozycji pary młodej jest tez mały pokoik gdzie np mozna zostawić jakies rzeczy do przebrania itp. jest tez osobna łazienka gdzie Pani młoda może spokojnie i konfortowo skorzystać z toalety czy poprawić make up. :)

obsługa perfekcyjna - każdy gość czyje sie jakby miał osobistego kernera :)

kuchnia to cos to na pewno wyróżnia Salem spośrob innych restauracji czy sal balowych. nietuzinkowe przekązki, pyszne dania główne, ciekawe zakąski. wszystko smaczne, świże i naprawde bardzo dobre. a do tego naprawdę pieknie podane. u nas na weselu ok 100 osób nie było osoby która by nie była zadowolona z serwowanych dań. Jedzenia jest bardzo dużo wieć bez obaw. Ważne jesli ktos robi poprawiny to nigdy nie jest tak że w poprawiny goście dojadaja to czego nie zjedli pierwszego dnia. całe poprawiny sa gotowane od nowa i nic nie może sie powtorzyć :)
Niezjedzone jedzenie zostaje spokowane i przekazane zaraz po impreze.


do dyspozycji gości jest tez taras, cieszył sie on sporym powodzeniem na poprawinach gdzie rodzina w promieniach słońca bo mieliśmy piękna pogodę mogła sobie spokojnie posiedziec i porozmawiać. warto powiedzieć że jest sporo miejsc parkingowych wszyscy spokojnie zaparkowali, jest tez sporo zieleni w około co równiez jest atutem tej resturacji.

sala ma jeszcze jeden autu wbrew pozorom bardzo wazny a rzadko spotykany w innych salach. nie chce dokładnie opisywac o co chodzi ale powiem że ma to coś wspólnego z rozliczaniem imprezy.

Powiem tak ja jestem w 100% zadowolona z imprezy, uważam że wybór był słuszny.
Jeśli jesteście na etapie wyboru sali to zachęcam do odwiedzenia tej resauracji i porównania tego z tym co oferuje konkurencja. Myslę że ich oferta naprawdę jest godna uwagi.


Jednoczenia chciałam jeszcze raz podziękować właścicielowi i całej obsłudze za zorganizowanie tej imprezy.
Naprawdę spisali się doskonale!!!!
_________________
Julka
 
 
gohs 

Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 12:21 pm   

Polecam serdecznie Salem. Pyszne jedzenie w dużej ilości, nie było problemu, żeby przygotować dla jednej osoby osobny zestaw dań bezglutenowych. Elegancki i schludny wystrój, dobry kontakt z obsługą i właścicielem. Wszystko poszło zgodnie z planem, nie było żadnych problemów z organizacją.
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 27, 2014 9:31 pm   

Nasze wesele odbyło się 27/09/2014.Wybraliśmy najdroższe wtedy dostępne menu ( 205zł / osobę jak dobrze pamiętam ).

Organizacja wesela na naprawdę wysokim poziomie. Zgranie z DJ idealne. Dania wszystkie ciepłe, podane do wszystkich stołów niemal równocześnie i bezszelestnie.

Genialnie podana zupa.

Goście baaardzo chwalili wszystkie dania.

Na koniec, na 2 samochody musieliśmy wywozić jedzenie bo tyle zostało.

Ogólnie tak na 70-90 osób bardzo polecam. Więcej jednak się nie zmieści - będzie za ciasno.
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Lotris1989 

Dołączyła: 20 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Wto Paź 20, 2015 5:30 pm   Restauracja Salem Pabianice

My w ostatnią sobotę mieliśmy wesele w Salemie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, jedzenie było świetne i w bardzo dużej ilości . Sama sala piękna a obsługa bardzo miła i na wysokim poziomie. Przy ustalaniu menu mogliśmy liczyć na radę i dopasowanie potraw do gości, dzięki czemu nawet najbardziej wybredni goście znaleźli coś dla siebie :)
Polecam gorąco, My już na każdą okazję będziemy wybierać Salem
Jeśli chodzi o kontakt to jest na stronie internetowej restauracjasalem.pl
_________________
"W życiu piękne są tylko chwile"
 
 
cappuccino 

Dołączyła: 08 Sty 2017
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 08, 2017 3:32 pm   

Witam :) Wraz z narzeczonym rozglądamy się już za salą na rok 2019. Tutaj mam do Was pytanie, na stronie Salem jest podana cena menu za wesele. Czy ktoś orientuje się, ile sobie liczą za poprawiny?

Pozdrawiam!
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 4:05 pm   

cappuccino, nie sugerowałabym się ceną ze strony... Ja do nich pisałam jakoś rok temu. Okazało się że cena jest inna, na za dwa lata będzie jeszcze inna, a jak chciałam nie na całą noc tylko obiad + kolacja to nie umieli powiedzieć ile. Ogólnie kontakt nie miły,
_________________
 
 
cappuccino 

Dołączyła: 08 Sty 2017
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 11:46 pm   

Odpisali mi, 215+110 za poprawiny. Strasznie drogo - powiedziałabym nawet, że drożej niż w samej Łodzi.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Sty 12, 2017 3:01 pm   

Niestety takie sa ceny. W Aviatorze podobnie cenowo, ale nie wiem jaka jest roznica w ofercie.
Jesli mialabym wybrac w podobnej cenie miedzy Aviatorem, Salemem i Piemontami, to Aviator bije ichwystrojem i obsluga.
Fabryka bierze korkowe.
Ostatnio zmieniony przez Terry Czw Sty 12, 2017 3:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl