Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Studio Quest Art - Piotr Płoszaj
Autor Wiadomość
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 4:23 pm   

Winter, bardzo Cie proszę czytaj najpierw potem zadawaj pytania, Ambrozja pare postów wyżej napisała gdzie znaleźć namiary http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7790 adresu strony www nie ma
_________________

Obudź się Gość :D
Ostatnio zmieniony przez ppola Pon Kwi 18, 2011 4:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 1:17 pm   

Niestety nie jesteśmy zadowoleni, iż wybraliśmy Pana Piotra aby uwiecznił nasz Ślub.

Nie mamy zastrzeżeń do Pana Piotra bo film jest zmontowany rewelacyjnie,aczkolwiek Pan kamerzysta (bodajże Marcin) troszkę nawalił...Przy podpisywaniu umowy umawialiśmy się że film będzie przynajmniej do podziękowań dla rodziców, a z tego co widzimy Pan kamerzysta poszedł sobie znacznie wcześniej, choć podziękowania były zaraz po torcie....każdy film znajomych który oglądaliśmy trwał min. 3 godz...po torcie i oczepinach było jeszcze troszkę zabawy, podziękowania dla rodziców, wspólny taniec i wtedy koniec....a u nas jest na maxa skrócony.
Generalnie musimy to przeżyć gdyż czasu się nie cofnie ale teraz przez najbliższy czas będziemy słuchać od rodziców, że nie ma podziękowań, że wstyd komuś pokazać taki krótki film trwający niecałe 2 godziny:(
Myślę, ze skoro Pan kamerzysta już tyle wytrwał to dałby radę jeszcze godzine, a my w sumie nawet nie wiemy kiedy wyszedł:(
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 2:58 pm   

Blondili, czyli nie filmował Was Pan Piotr tylko ktoś inny?
_________________


 
 
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 6:37 pm   

Pracownik Pana Piotra, ale Pan Piotr zapewniał że wszystko będzie ok....
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 8:08 pm   

Blondili napisał/a:
każdy film znajomych który oglądaliśmy trwał min. 3 godz

Blondili napisał/a:
wstyd komuś pokazać taki krótki film trwający niecałe 2 godziny:(


A w umowie nie określiliście ile ma trwać zmontowany materiał? Wydaje mi się to dosyć fundamentalną kwestią...
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Sob Sie 27, 2011 8:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 8:33 pm   

W umowie mieliśmy zapis że 3 godziny...film odbieraliśmy "na szybko", gdyż akurat musiałam iść do Szpitala...po powrocie do domu napisałam e-maila do Pana Piotra, że czujemy się oszukani, niestety nie raczył odpowiedzieć.
Szczerze mówiąc nie mam już ochoty ani sił się z nim spierać, gdyż czasu i tak się nie cofnie....ale chciałam ostrzec inne pary aby nie popełniły naszego błędu.
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2011 8:55 am   

Dziwne...... wszyscy moi znajomi bardzo zadowoleni ... Ja chcę mieć Pana Piotra a nie pracownika.
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2011 10:13 am   

Blondili napisał/a:
W umowie mieliśmy zapis że 3 godziny...film odbieraliśmy "na szybko", (...) napisałam e-maila do Pana Piotra, że czujemy się oszukani, niestety nie raczył odpowiedzieć.
Ja tak łatwo nie rezygnowałabym... Mieliśmy identyczną sytuację, tyle że z innym kamerzystą. Facet standardowo robił filmy 4 h (wesele+poprawiny), ale nam zależało na dłuższym filmie, on się zgodził, oczywiście za wyższym wynagrodzeniem, a potem po odebraniu płyty i przekazaniu mu wynagrodzenia (oczywiście tego wyższego) okazało się, że nagranie trwa równe 4 h :twisted: Ale nie odpuściliśmy, skontaktowaliśmy się z nim i naprawił błąd.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Nie Sie 28, 2011 10:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotr Płoszaj 

Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 2:20 pm   

Witam ,Pani Moniko podziękowania się znalazły moja pomyłka pomyliłem kasety, więc film zostanie poprawiony oczywiście.
Co do kamerzysty to informował że wychodzi ale rozumiem że w nerwach pisze się różne rzeczy. Marcin jest profesjonalnym operatorem a nie panem z przypadku, tak jak pani napisała że film zmontowany super, to żeby montaż był super to muszą być dobre ujęcia które robi operator.
Razem filmujemy od dawna i podchodzimy do pracy profesjonalnie, nie ma znaczenia czy ja filmuje czy Marcin materiał jest na tym samym poziomie.

Pozdrawiam Piotr Płoszaj

[ Dodano: Wto Wrz 06, 2011 9:46 am ]
Do pani Moniki informacja, o całej sprawie dowiedziałem się z forum wczoraj żaden mail do mnie nie dotarł,
jeżeli był jakiś problem trzeba było zadzwonić - maile nie zawsze dochodzą. Nie jesteśmy „oszustami”
pracujemy ciężko na swoją opinię, wystarczyło zadzwonić i wyjaśnić sprawę. Wczoraj do pani dzwoniłem i
niestety nie odbiera pani telefonu ani nie odpisuje na smsy??? Jeżeli by pani zadzwoniła dawno by sprawa się
wyjaśniła, ale widocznie prościej kogoś obsmarować na forum. Niebawem rusza nasza strona internetowa i będzie każdy mógł zobaczyć, jacy z nas oszuści.
_________________
STUDIO QUEST
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 2:09 pm   

Piotr Płoszaj, Mam pytanie co z ta strona? przyznam ze z checia zobacze Pana prace.
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 2:32 pm   

Zadziorek, chyba Pan Piotr nie ma strony :) trzeba się wybrać i osobiście obejrzeć :)
_________________


 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 2:45 pm   

dagii, he he he chwilowo nie mam takiej mozliwosci, a ze sam Pan Piotr pisal miesiac temu o stronie to pomyslalam ze juz cos ma - bo dr google nie przyniosl mi odpowiedzi. a moze gdzies na youtube?
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 9:05 am   

No niestety nie pomogę ;( nic w necie nie widziałam , mam tylko dvd :P w domu ;P
_________________


 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 10:34 am   

dagii, dvd powiadasz... 8) a da sie to jakos zrzucic i przeslac?
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 11:31 am   

ymhmmmmm aż tak ogarnieta to ja nie jestem :) zresztą to jest film 2 h :P szło by chyba z meisiąc ;)

[ Dodano: Nie Paź 09, 2011 12:33 pm ]
Najlpeiej się wybrac osobiście... serio, Pan Piotr nie gryzie :p
_________________


 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 11:38 am   

dagii, ja bym bardzo chetnie sie wybrala osobiscie, ale nie wiem kiedy teraz zawitam do Lodzi, moze po swietach. moze do niego zadzwonie i wysle mi jakiegos inka...
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 1:09 pm   

Zadziorek, a to nie mieszkasz w Łodzi?
_________________


 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 2:39 pm   

dagii, orginalnie w Lodzi ale od ponad 6 lat w Londynie.
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 8:36 pm   

No to musisz napisać do Pana Piotra może on coś na to poradzi .... może Ci wrzuci film do sieci...?!
_________________


 
 
annalo 

Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 8:54 pm   

hej mam do Was pytanie, czy p Piotr równiez wykonuje zdjęcia podczas filmowania, czy ma do tego sprzęt? :roll:
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:19 pm   

annalo, tego nie wiem :) należy sie dowiedzieć :)
_________________


 
 
annalo 

Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: pabianice
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 9:14 pm   

dzis dzwoniłam do p Piotra i powiedział ze nie ma możliwości filmowania i robienia zdjęc w jednym. Umówiłam się z nim za jakiś czas i wtedy zobacze na własne oczy jego prace, ale z tego co słyszałam to koleżanki bardzo chwala jego filmy i sa 100% zadowolone wiec ja pewnie tez sie zdecyduje, musze tylko obejrzec film :)
 
 
debiecm 

Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 10:40 pm   Studio filmowe QUEST / Piotr Płoszaj - GORACO POLECAM

Ujmując w wielkim skrócie:
1) !! ! PEŁEN PROFESJONALIZM !! !
2) Elastyczność
3) Obsługa klienta na najwyższym poziomie
4) Jakość/Pomysł - 10/10
5) Pomysłowość
6) Rzetelność

Reasumując - nie wiele jest osób które zostają w pamięci - Piotr został i dlatego jeszcze nie raz będzie kręcił u nas różne okazję.


Pozdrawiam
Sylwia i Maciej D.
_________________
Pozdrawiam
Debcu
 
 
waleczna83 

Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 1:04 pm   

My również współpracowaliśmy z Piotrkiem , film wyszedł super, dodam że nie lubię takich filmów dlatego stawialiśmy bardziej na fotografa, aczkolwiek to co otrzymaliśmy od Piotrka było dla mnie dużym pozytywnym zaskoczeniem !
 
 
motylek13 

Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 12:12 pm   

no to teraz czas na mnie :-) . Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Piotra. Przede wszystkim jest otwarty na uwagi i propozycje z waszej strony. Co prawda na film trzeba poczekać ok 2 miesięcy, ale cierpliwość popłaca. W efekcie otrzymujecie dobrze zmontowany film chwilami romantyczny chwilami śmieszny z pięknymi podkładami muzycznymi (w tej kwestii zdaliśmy się na Pana Piotra, nie wybieraliśmy, sami piosenek). Ani przez chwile nie wieje nudą. Widać ile Pan Piotr serca i uwagi poświęca każdemu montażowi. Pan Piotr jako kamerzysta to dobry wybór!!! Nie będziecie żałować. ;) Bardzo profesjonalne podejście, nie tylko do montażu ale także do samego kamerowania w dniu ślubu. U nas kręcił Pan Marcin i robił to tak dyskretnie że chwilami w ogóle zapominamy o jego obecności.
 
 
izunia_zg 

Dołączyła: 02 Lut 2010
Posty: 10
Skąd: zgierz
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 5:49 pm   

Witam

Polecam tego kamerzystę, Pan Piotr jest bardzo sympatyczny, miły i z dużym poczuciem humoru.Profesjonalista , wspaniale zmontował nam film- jest śmieszny i wzruszający.
Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni ;-)
 
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 5:17 pm   

Zadziorek napisał/a:
dr google nie przyniosl mi odpowiedzi. a moze gdzies na youtube?
W kwestii filmów, jakie robi Pan Piotr ja mam namiary na próbki, jakie są w sieci, ale yyy - chyba musiałabym zapytać o pozwolenie na ich udostępnienie na forum... Chociaż może nie miał by nic przeciwko wysłaniu informacji na priv... :-)

Wracając do tematu - oczywiście polecam Pana Piotra - z całą odpowiedzialnością :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez AgaNika Sro Cze 20, 2012 5:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 10:15 pm   

AgaNika, dziekuje za wiadomosc :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 7:44 am   

AgaNika, jak będziesz miała coś swojego to się pochwal w wątku;)
_________________


 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 11:00 am   

Ja z mężem również chcielibyśmy się zapisać do grona zadowolonych klientów P.Piotra :)
Jest to przespympatyczny człowiek. Bez problemu dojechał na Nasz ślub ponad 30km od Łodzi, w trakcie ślubu i wesela był dla Nas praktycznie niezauważalny (przyznam szczerze że w trakcie wesela myślałam że znikł i zaczęłam go szukać po sali, ale był był i filmował gości :) ) Praktycznie wogóle go nie widziałam :)
Na film czekaliśmy dość długo to fakt, ale na taki efekt warto było czekać :)
Film jest zmontowany rewelacyjnie. Większość gości również się nim zachwycała twierdząc że ogląda się go jak normalny film. Bez przynużania, bez zbędnych fragmentów... Muzyka wybrana super wstawiona w odpowiednie momenty... Uchwycony praktycznie każdy szczegół... Na prawdę byłam w szoku że P.Piotr zdążył to wszystko zfilmować.
Podsumowując- w dniu naszego wesela zmieniłabym kilka rzeczy ale napewno nie byłby to wybór kamerzysty... Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni... :D Sama film oglądałam już setki razy. Znam go już prawie na pamięć a i tak jeszcze mi się nie znudził :) Jest świetny :)

Z całego serca dziękujemy P.Piotrze!! :) :D
Agnieszka i Michał 08.10.2011 :serducho:
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 8:23 am   

Dziewczyny ja wnioskuję za tym abyście się pochwaliły swoimi filmami lub fragmentami chociaż...;(
_________________


 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 3:25 pm   

Cytat:
Dziewczyny ja wnioskuję za tym abyście się pochwaliły swoimi filmami lub fragmentami chociaż...;(

kilka fragmentów było w moim dzienniczku :)
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
aniaz1 

Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 11:56 am   

Pan Płoszajka robi bardzo dobrą robotę. Ostatnio byłam na weselu kolegi na którym filmował właśnie ten Pan i z tego co widziałam to na prawdę sprawil się dobrze:)



Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Mar 01, 2013 4:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 3:36 pm   

Jak już wspomniałam nasz ślub, wesele i poprawiny także filmował Pan Piotr. Świetnie nam się współpracowało, uwzględnił wszystkie nasze propozycje i zachcianki. Jeśli chodzi o muzykę w całości zdaliśmy się na jego doświadczenie i profesjonalizm, i się nie zawiedliśmy. Początkowo mieliśmy kilka propozycji utworów "pod film" ale doszliśmy z mężem do wniosku, że łatwiej będzie dopasować fragment muzyki pod to, co się dzieje na filmie niż odwrotnie. I to był strzał w 10, jest tylko jedna piosenka (w czołówce) którą powiedziałam, że "chcę ją mieć i koniec!" :) Należę do osób, która nie lubi być filmowana a z obecności Piotra zdałam sobie sprawę może dwa razy w ciągu tych dwóch dni, podczas których nam towarzyszył. Nie odczułam żadnego dyskomfortu z tym związanego i wielki plus dla niego za tak "niewidzialną" pracę. Wracając do samego filmu - jest świetny. Żadnych dłużyzn czy przynudzania, ogląda się go jak każdy inny film z ciekawą fabułą. Podobał się nawet tym naszym znajomym, którzy na naszym weselu nie byli. Do tego stopnia, że jedna para (ślub mieli w zeszłym roku i mają 4 godzinny film "do kotleta") wzięła od nas jego namiary z nadzieją, że da się jakoś ich film uratować... Reasumując jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Piotrem i oczywiście polecamy go dalej :wink: - w lipcu będzie filmował wesele naszego świadka. Nasz filmik jest w sieci, więc chętnych do obejrzenia zapraszam na priv.
Serdecznie pozdrawiamy Pana Piotra - A&C 26 maj 2012
_________________
 
 
 
mmeg87 


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 6:44 pm   

W sumie my na skorzystanie z usług Pana Piotra byliśmy zdecydowani już w listopadzie, zainteresowani byliśmy gdyż widzieliśmy dwa filmy ze ślubów stworzonych przez Pana Piotra i obie pary polecały go zdecydowanie :D , ale znajomi namówili nas na spotkanie z innym kamerzystą i szczerze mówiąc na tym spotkaniu zastanawialiśmy się co tam robimy :roll: :roll: , z prędkością błyskawicy na drugi dzień zadzwoniłam aby się umówić na podpisanie umowy z Panem Piotrem.....modląc się w duchu żeby miał jeszcze wolny termin.....na szczęście miał, :eek: także Nasz Wielki Dzień będzie uwieczniał p.Piotr i jestem bardzo ciekawa efektu... :D :D :D :D
_________________
 
 
Darek stepniak 

Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 5
Skąd: tomaszów mazowiecki
Wysłany: Sro Lut 27, 2013 4:46 pm   

Trochę to dziwne,że firma robiąca niby tak świetne filmy nie posiada strony internetowej oraz portfolio /w XXI wieku/.

edit:usunięty fragment łamiący regulamin
Ostatnio zmieniony przez ppola Wto Mar 12, 2013 2:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Czw Lut 28, 2013 12:49 am   

Darek stepniak napisał/a:
Trochę to dziwne,że firma robiąca niby tak świetne filmy nie posiada strony internetowej oraz portfolio /w XXI wieku/.


Rozbawił mnie Twój post, wybacz ale nigdy nie słyszałam o firmie, o której wspomniałeś mimo, że mają stronę internetową a na niej portfolio zapewne też...
Wystarczającą reklamą niektórych "twórców" są ich "dzieła" i dodatkowej reklamy nie potrzebują...

edit: usunięty fragment łamiący regulamin
_________________
Ostatnio zmieniony przez ppola Wto Mar 12, 2013 2:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lut 28, 2013 9:03 am   

Ja się nie dziwię, ze Pan Piotr nie ma oficjalnej strony. Poczta pantoflowa i tak zapełnienia Mu grafiki, filmy robi rewelacyjne i w bardzo korzystnej cenie :-) gdyby nie fakt, że straciliśmy głowę dla nasych kamerzystow, to i my bylibysmy klientami Pana Ploszaja :-)
_________________


 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2013 10:20 am   

Darek stepniak napisał/a:
firma robiąca niby tak świetne filmy


Trochę chyba się nie zastanowiłeś zanim to napisałeś :wink: Gdyby te filmy nie były świetne to by nie działała poczta pantoflowa.. bo nikt nie jest taki głupi, żeby polecać komuś innemu coś z czego sam nie jest zadowolony.. Sam fakt, że firma ma tak dużo zleceń, że nieraz nie ma już terminów wolnych o czymś świadczy.. nie jedna firma mająca stronę www nie ma takiego powodzenia, więc jak widzisz to żaden wyznacznik :wink:
_________________


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 4:04 pm   

Proszę trzymać się tematu. Wydzieliłam posty dotyczące innej firmy do odrębnego tematu.
Posty o innych firmach video proszę pisać w odpowiednich tematach.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Mar 01, 2013 4:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 6:20 pm   

Darek stepniak, oczywiście, że mają portfolio w Internecie :) Po kontakcie z panem Piotrem dostałam cennik wraz z linkiem do kilku filmów :] A strona... no cóż, może i dałaby jeszcze lepsze efekty, ale jak widać poczta pantoflowa (i forumowa :D ) działa jak należy, skoro pan Piotr na brak pracy nie narzeka :)
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Kasioludek 

Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Koluszki
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 9:29 pm   Polecamy!

Z całego serca polecamy współpracę z p. Piotrkiem Płoszajem!
Zajęło nam prawie rok napisanie opinii :-) ale szczerze polecamy każdej zastanawiającej się parze.

Pan Piotr jest nie tylko profesjonalistą, czego efektem jest piękny film, ale również przesympatyczną osobą, z którą miło spędza się czas. A jest to bardzo ważne, bo czasu spędza się dużo :-) . My spędziliśmy tym bardziej więcej czasu ponieważ wraz z p. Piotrem oraz naszym fotografem, panem Michałem Jankowskim, którego już z tego miejsca polecamy, pojechaliśmy na plener do Gdańska, skąd mamy przecudny plener oraz teledysk.

Chętnie wyślę linki do filmików w prywatnej wiadomości.

Można też prosić mailowo o linki do teledysków bezpośrednio p. Piotrka. A najlepiej spotkać sie i porozmawiać w cztery oczy :-) .

Wszystkim szczerze polecamy!
Kasia i Kamil Mazur
(20.04.2013 Adriatico)
 
 
pauliss90 

Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 4:34 pm   QuestArt Studio

Hej :) My też wybraliśmy QuestArt Studio. Był to bardzo dobry wybór !
Jako pierwsi kręciliśmy u Piotra podziękowania dla Rodziców i wyszło mega !
W dniu ślubu natomiast kamerował Marcin, ale też byliśmy zadowoleni :D
Rodzinie też się film podoba, zwłaszcza śmieszne klipy :mrgreen:
Jesteśmy bardzo zadowoleni ! :smile:
Paulina & Sebastian 28.06.2014
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2016 8:53 pm   

Nasz ślub odbył się 4 lipca 2015r. Nie wiem jak to się stało, że jeszcze nie wyraziłam tu swojej opinii o filmie nakręconym przez Piotra. W ogóle nie stresowała nas jego obecność w tym najważniejszym dniu naszego życia. Nawet wraz z fotografem rozluźniali atmosferę. Doskonale współpracowali z fotografem, nie wchodzili sobie w drogę tylko pomagali sobie nawzajem. Sami wybraliśmy muzykę do filmu, Piotr wykorzystał wszystkie zaproponowane przez nas utwory i stworzył do nich piękne klipy. Dołożył też trzy utwory od siebie, bo naszych było za mało. Trafił doskonale w nasz gust. Oglądając film po raz pierwszy oboje z mężem byliśmy wpatrzeni i urzeczeni. Film trwa dwie godziny i ogląda się go super, nie dłuży się a zawiera wszystkie najważniejsze chwile. Uważam, że nasz film jest inny niż wszystkie, bardzo podoba mi się czołówka zrobiona z naszych zdjęć plenerowych. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim rozpoczęciem filmu ślubnego. Dołączamy zatem do grona zadowolonych klientów Piotra. Na potwierdzenie moich słów wrzucam klip z naszego ślubu i wesela :)

https://vimeo.com/144804174

Dziękujemy za piękne wspomnienia i wspaniałą pamiątkę na całe życie :)
Ola i Dawid
04.07.2015r.
_________________


 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 18, 2019 2:28 pm   

Nasz ślub odbył się 07.07.2018 r. Również mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Quest Art. Wcześniej z Piotrkiem nagrywaliśmy również podziękowania dla rodziców. Bardzo profesjonalnie i szybko podszedł do tematu. Nie było też problemu z tym, żeby w podziękowaniach wykorzystać nasze nagrania (z kaset z dzieciństwa oraz nagrania z drona, przy których pomagali nam znajomi), mimo że były w formacie, który wymagał obrobienia. Praca z Piotrkiem i Krzyśkiem (który filmował na ślubie i weselu) była naprawdę miła, atmosfera bardzo luźna, ich obecność w żaden sposób nie peszyła, ani nie stresowała. Podziękowania Piotrek zmontował nam w ekspresowym tempie. Na film ze ślubu musieliśmy trochę poczekać, ale zdecydowanie było warto :) Gdyby ktoś się zastanawiał nad współpracą z Piotrkiem, mogę podesłać trailer z wesela oraz klip z podziękowaniami – wystarczy wysłać wiadomość prywatną :)
Polecamy w 100% i dziękujemy za piękny film :)
Ania i Marcin
07.07.2018
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl