Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SPATIF
Autor Wiadomość
Magdalena

Dołączył: 09 Paź 2003
Posty: 3
Wysłany: Czw Paź 16, 2003 11:18 am   SPATIF

Dziewczyny
ja polecam Spatif na AL. Kosciuszki.
Mielismy tam przyjecie na 55 osob
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Kwi 20, 2009 9:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Lis 18, 2003 12:22 pm   Sale weselne

Magdalena, napisz cos więcej o Spatifie. Za osobe chcą 130zł i nie wiem czy to duzo czy mało. Czy byłas zadowolona z obsługi i jedzenia? :lol:
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 12:27 pm   Ile wcześniej

Byłam wczoraj w Spatifie, bardzo elegancki lokal. 2 sale sa świerzo odnowione i maja jeszce zrobic remont jednej. Ale ma klilka minusów:
-wejscie zaraz od Kościuszki, mały parking dla gosci
-cały lokal podzielony jest na 4 sale, w naszy przypadku gdy zapraszamy 70-75 osób wyglądało by to tak, że w dwóch salach połączonych szerokimi drzwiami są ustawione stoły dla gosci- czyli trzeba tych gości jakos posegregować bo nie maja ze sobą kontaktu, 3 sala pośrodku jest do tańczenia- goście z sal do jedzenia nie widza tych co tańczą, no i jest ostatnia sala z barkiem gdzie można np. zrobic stół z ciastami i przygotować jakis lepszy alkohol i tam moza by sobie posiedziec i pogadać przy dobrym drinku.
- co mi się jeszcze nie podoba to to że maja ograniczoną-śmieszną ilość napojów na osobę, co oznacza, że trzeba sobie napoje dokupić osobno.

Szczerze mówiąc Spatif nie zrobiła na mnie tak duzego i dobrego wrażenia jak Boryna i chyba jednak z niego zrezygnuję. :)
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 12:50 pm   

Bardzo ważne jest aby wszyscy goście mieli ze sobą ciągły kontakt (zarówno z osobami tańczącymi)..przecież wiele śmiesznych rzeczy dzieje się na parkiecie. :wink:
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 1:20 pm   Ile wcześniej

No właśnie, popieram cię Galionka. A w Spatifie nie dosyć że goście nie widzą co się dzieje na parkiecie to jeszcze są miedzy sobą rozdzieleni na dwie sale.

A wiadomo, że np. moja babcia nie będzie ciągle tańcować tylko będzie sobie siedziała i plotkowała i fajnie byłoby żeby mogła widzieć co się dzieje na parkiecie.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 1:56 pm   

no faktycznie to w Spatiwie nie jest za wesolo,
sale sa ekskluzywneale co z tego jak ania tyle munusow wylapala :cry:
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 2:50 pm   Ile wcześniej

No wiesz Edytko, to jest moje prywatne odczucie, bo ja patrzę na to pod kątem mojego wesela. Chyba z salą jest tak samo jak pisałyście odnośnie sukni ślubnej, że jak się już jakąś upatrzy to już inne nie mają szans. :lol:
Najlepiej to chyba iść i zobaczyć samemu jak tam jest.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 2:53 pm   

masz racje aniu, ale twoj opis sal wystarczyl by mi do tego zeby na ta sale sie niezdecydowac!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 7:39 pm   

No to faktycznie Spatif bym odradzała. Wesele jest przeciez po to żeby się bawić i integrować. :wink:


Ania napisał/a:
Chyba z salą jest tak samo jak pisałyście odnośnie sukni ślubnej, że jak się już jakąś upatrzy to już inne nie mają szans.


Miałam tak samo. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Magdalena

Dołączył: 09 Paź 2003
Posty: 3
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 3:46 pm   

Przepraszam, ze nie odzywalam sie tak dlugo, ale nie moglam sie dostac na te strone...
Juz pisze. Ze Spatifu bylismy baaaaaaardzo zadowoleni. Zarowno z obslugi, jak i z jedzenia. Wszystko bylo podane bardzo ladnie, szybko, smacznie.
Jedyna rzecz, ktora zawalila pani kierownik (ale ona juz tam nie pracuje) byl tort. Ale tu tez troche ja odpuscilam, moglam sie uprzec na samodzielne zalatwienie sprawy, ale tego nie zrobilam (bo tak bylo wygodniej) :evil:
Nie wiem, co jeszcze chcialabys wiedziec. Jak masz jeszcze jakies pytania, pisz. Gdybym dlugo nie odpowiadala, to mnie "popchnicie" przez gg 2249956 (rzadko zagladam na to forum, siedze raczej na samychbabach (tam zreszta kryszka mnie pogonila, zebym sie tu pojawila :oops: )
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 8:50 pm   

Spatif-
ok. 150 zl/os
każda kawa, herbata płatna dodatkowo
korkowe 5 zł od osoby
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 9:53 pm   

Sisi napisał/a:
Spatif-
ok. 150 zl/os
każda kawa, herbata płatna dodatkowo
korkowe 5 zł od osoby



:shock: :shock: :shock:

Sporawo.... hmm
_________________

 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 10:33 pm   

no...i dlatego, mimo tego, ze podobno jest tam bardzo elegancko i pięknie i S. byl zachwycony, nie zdecydujemy sie na tą salę, bo za wszystko liczą sobie dodatkowo i nie wiesz z góry, ile ostatecznie zapłacisz.
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 6:48 am   

Właśnie... szczególnie mnie zdziwiła ta dodatkowa odpłatność za napoje... żenada
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 9:16 am   

No ale płaci się za SPATIF, prawda?
Ciekawe jak by to wyglądało np. w Grand Hotelu?....
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 2:07 pm   

Just Kate... ale co to jest ten Spatif?? :wink:
A poważnie - to ja o tej restauracji nie słyszałam zbyt wiele. :mrgreen:
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 9:49 pm   

Kati napisał/a:
Just Kate... ale co to jest ten Spatif?? :wink:
A poważnie - to ja o tej restauracji nie słyszałam zbyt wiele. :mrgreen:


SPATIF to restauracja łódzkich środowisk artystycznych na al. Kościuszki, chyba dosyć niedawno odnawiana (tak mi się coś przypomina), wydaje mi się też, że to skrót, ale niestety nie wiem od czego :?
Poza tym ja osobiście nigdy tam nie byłam, ale zapewne jest tam cudnie :)
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 10:32 pm   

Kati napisał/a:
Właśnie... szczególnie mnie zdziwiła ta dodatkowa odpłatność za napoje... żenada


mnie również

tym bardziej, że cena jest taka wysoka
_________________

 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 11:56 am   

A ja myślałam że to klub nocny ( w pełnym tego słowa znaczeniu ) hmmm
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 7:30 pm   

pinia_pinia napisał/a:
A ja myślałam że to klub nocny ( w pełnym tego słowa znaczeniu ) hmmm


Oj Pinia.... :wink:

uwaga, próbuję rozszyfrować skrót ;)

Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatralnych i Filmowych...
:)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 9:14 am   

Upsss... :oops: :oops: :oops:


Moje świadomość w tym względzie okazała się znikoma :oops:
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 11:37 am   moje odczucia

Sala ładna, gustowa, trochę mnie wkurzał ten fortepian na scenie, ale to chyba jedyny minus. Szefową jest teraz miła, młoda dziewczyna - Asia, z którą bez problemu można było wszystko załatwić. Ogromną zaletą jest naprawdę pyszne jedzenie, urzekł mnie deser (jako, że łasuchem jestem)- sorbet truskawkowy! Wszystko gustownie podane, przez bardzo fachową obsługę. Można polecić!
_________________
 
 
a.bc 

Dołączyła: 02 Gru 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 5:18 pm   

Zdecydowanie polecam, mielismy tam wesele w zeszłym tygodniu.
Przewspaniała obsługa, odlotowe jedzenie, goscie bawili sie pomimo rozsadzenia na 3 sale(kazda kategoria wiekowa miała swoj pokój:)
Poza tym nie musieliśmy kombinować z wystrojem sali -a to sa koszty, poza tym trzeba sie nalatać:).
Lokal bardzo klimatyczny, na dzień dzisiejszy nie zmieniłabym nic
ps mieliśmy sporo gości przyjezdnych , chcieliśmy im pokazac smaczek Łodzi a nie zamykac w kolejnej sali gimnastycznej wystrojonej balonami-nam sie udało, wszyscy byli zachwyceni:)
 
 
kleine 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 11:16 am   

W SPATIF-ie zakochałam się od pierwszego wejrzenia, a potem było już tylko lepiej:)
Przepiękne wnętrza, pyszne jedzenie, pofesjonalna obsługa i co chyba najistotniejsze - bardzo dobry kontakt z paniami dyrektorkami. Cena także bardzo przystępna względem oferty (w tym napoje bez ograniczeń i tort, i co warte podkreślenia, wszystko zapłaciliśmy przed przyjęciem, nie było potem żadnych kosztów dodatkowych). Mogę tylko polecić:)
 
 
toldi_gamoniu 

Dołączyła: 16 Sty 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 6:00 pm   

Całkowicie podpisuję się pod opinią kleine :smile:
Dodam tylko, że nieodpłatnie otrzymuje się jeszcze chleb z solą na przywitanie MP,
dekoracje z żywych kwiatów również są gratis i to co dla mnie jest ważne - serwetki.
Każdy ma swoją i jest on z materiału, a nie jak w większości lokali papierowe z logo restauracji :?
Kolor serwetek i kwiatów ustala się z dyrektorką sali Panią Asią - przemiła osoba.

Jedyna dodatkowa opłata z jaką się spotkaliśmy to korkowe - 5zł/os.
_________________


________________________________
********************************
Pozdrawiam gorąco :)
 
 
 
sopelek 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2009
Posty: 194
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 5:17 pm   

My też mamy wesele w Spatif. Jestem zachwycona salą, takie eleganckie wnętrza, a nie "udekorowana sala gimnastyczna" :) Niesamowita jest sala do tańca, ma wysokość chyba z 10 m pięknie zdobiony sufit..ach klimat niesamowity. Co do jedzenia i cen to faktycznie 5zł od osoby za korkowe, bo przecież kelner obsługuje każdą butelkę i nalewa, więc zdecydowanie jest to dodatkowa praca. Dodatkowo płaci się też 10zł za nielimitowaną liczbę napojów. Kawa herbata w cenie oczywiście. Tort w cenie z Hortex, kwiaty do dekoracji w cenie, materiałowe ręczniki, kryształowe świeczniki, i jak już koleżanka pisała- nie trzeba tej sali dekorować bo tam wszystko jest cudne. Menu ustala się miesiąc przed weselem tak jak i ustawienie stołów i ostateczną liczbę gości. My ustaliliśmy sobie ok. 200zł za osobę w tym korkowe i napoje bez ograniczeń. Wg. nas warunki super. Minusem jest to, że jak rodzina moje P. jest spoza Łodzi to trzeba jakiś parking zamówić bo Spatif nie ma na razie własnego parkingu, ale dyrektorka coś wspominała że może wykupią kawałek placu obok lokalu i tam będzie parking. Ale to nie jest problem, bo na przeciwko jest płatny, strzeżony parking. Tuż obok jest przystanek autobusów nocnych no i to ścisłe centrum więc z komunikacją nie ma problemu :)
Ale się rozpisałam ;)
_________________

 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 7:16 pm   

Czy ktoś może orientuje się jaka cena obowiązuje w tym roku?

[ Dodano: Nie Kwi 24, 2011 8:18 pm ]
Tzn cena za standardowe 4-5 posiłków, bez poprawin.
_________________
 
 
radosna_zona 

Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 14, 2012 9:03 am   SPATiF

Widzę, że ostatni wpis jest sprzed 2ch lat, więc może komuś przyda się informacja/ opinia z tego roku :) Sptaif spodobał nam się bardzo i zdecydowaliśmy się tam właśnie urządzić nasze wesele. Ogółem nie było fatalnie, ale i nie było dobrze. Pani zapewniająca, że "wszystko da się zrobić", menu dowolne - z ich strony propozycji brak, bo to nasz dzień i możemy mieć co chcemy. Otóż zrobią, i jedzenie nie było złe. Częśc osób mówiła, że pysznie, część, że kiepsko. No ale, jedzenie to sprawa gustu, obiektywnie jednak trzeba wymienić parę minusów:

- kelnerzy niesympatyczni (mimo dodatkowych pieniędzy jakie dostali), część chyba brana 'z łapanki'. Jednak, żeby być uczciwym muszę powiedzieć, że był jeden młody kelner, który był bardzo sympatyczny (chwała, że chociaż jeden się trafił!)
- nie byli w stanie jedzenia podać szybko - albo kuchnia nie wyrabiała, albo kelnerzy - nie wiem, ale niestety był to spory problem. Pomiędzy daniami goście byli głodni, a że nie było talerzyków do przystawek, nie mogli nic zjeść. Nasi znajomi sobie poradzili i spokojnie to co mogli podjadali palcami, ale już rodzina niezbyt. Do tego kelnerzy zapominali o niektórych osobach (raz o mnie, raz o moim mężu i raz o moim Tacie) i musieliśmy prosić kelnerów żeby jednak nam podali danie :/ . Do tego raz kelner trącił ręką jedną z naszych babć (dość mocno) i nawet nie przeprosił.
-klimatyzatory (1 split, 2 stojące) mimo, że były to a) nie ochładzały pomieszczeń (było potwornie gorąco), b) kapało z klimatyzatora zamontowanego w jednej z sal. Kapanie wody z klimatyzatora na gości to to o czym śni każda panna młoda :/
-przystawki, które stały na stołach przed przyjsciem gosci nie były przykryte - i niestety mięsa powysychały (pasztet wyglądał jak spieczone grzanki), a sałatki już po paru godzinach wyglądały bardzo nieapetycznie
-koniec końców zostało bardzo, ale to bardzo dużo jedzenia - szkoda

Z plusów: Spatif jest, niewątpliwie, ładnym miejscem.

Czy poleciłabym komukolwiek wyprawienie tam wesela: zdecydowanie NIE.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl