Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hotel Patra
Autor Wiadomość
Kasia Katarzyna 

Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 2:51 pm   Hotel Patra

Hej!
Widzę, że jeszcze nie ma wątku dot. tej sali- to błąd:)
Niedawno podpisaliśmy tam umowę. Sali szukaliśmy dość długo. Zawsze było coś nie tak.
Jak nie naćkana dekoracja to za wysoka cena.
Aż tu, odkryłam gdzieś na stronie link do "nowopowstałej sali bankietowej w Brzezinach". Pojechaliśmy całą gromadą. Rodzice, rodzeństwo, a nawet babcia:) Wszyscy ZACHWYCENI.
Sala jest PRZEPIĘKNA. Kryształowy żyrandol, piękny parkiet, z 3 stron okna, wyjście na taras. Pełna KLASA. Kucharka z 20 letnim stażem. Możliwość wyboru zastawy.
I przy tym wszystkim bardzo dobra CENA:) Jest to raptem 15km od Łodzi, a cena bije na łeb, te ceny które słyszeliśmy w Łodzi.
Co jest ważne, właściciele to przesympatyczni ludzie. Widac, że podchodzą z pełnym zaangażowaniem.
Może wystarczy tego dobrego:) Ja jestem na TAK.
POLECAM:)

PS Mam zdjęcia na aparacie- mogę przesłać na priv
_________________
Kasia Katarzyna
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Kwi 27, 2012 1:13 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MonaOna 

Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: ŁDŹ
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 6:46 am   

a mi to wygląda na "ładną" autoreklamę...
 
 
Kasia Katarzyna 

Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 9:35 am   

:) może i można to tak odebrać.
Ja po prostu lubię OKAZJE, a taka nam się trafiła.
_________________
Kasia Katarzyna
 
 
anulka_u 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 8:43 pm   

My też mamy wesele na sali w Hotelu Patra :) wesele mamy w sierpniu na około 170 osób. w Łodzi ciężko znależć jest ładną salę na tyle osób, żeby była jedna wspólna sala do "biesiadowania" i tańczenia, a na tym nam najbardziej zależało. Sala jest nowa - pierwszą imprezą był Sylwester 2011, na którym byliśmy i nie zawiedliśmy się. Najwazniejsze - a wiec jedzenie było naprawdę smaczne, organizacja ok, a sala faktycznie robi wrażenie - przede wszystkim kolory są inne niż w wiekszości sal w łodzi - dominuje fiolet, wrzos, granat i biel, na podłodze derewniany parkiet, a na środku jak juz ktoś pisał duży kryształowy żyrandol. My właściwie oprócz przystrojenia stołów chyba nie będziemy decydować sie na dodatkowe dekoracje. Naprawdę oglądaliśmy wiele sal w Łodzi i nie robiąc nikomu reklamy jest to jedna z najefektywniejszych sal w okolicy. Wszystko można dopasowac względem własnych upodobań - stoły mogą być prostokątne lub okrągłe ( mimo, iż okrągłe super wyglądają i nadają elegancji, to ze względu na praktyczność i dużą liczbe gości my zdecydowaliśmy się na tradycyjne - prostokątne), menu też jest w kilku ariantach i ceny tez są przystępne - po stronie sali są napoje, ciasta, tort ;) Na dole ma być też 11 pokoi, na razie są w trakcie wykańczania, a na zwnątrz wykańczany jest taras i ogródek. Mam nadzieję, ze w sierpniu wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, bo planujemy grilla na poprawinach na zewnątrz, o ile pogoda dopisze!! Acha, przypomniało mi sie też, że akustka jest tez dobra, na Sylwestrze byo około 120 osób i miejsca do tańczenia było naprawde sporo, można było poszaleć. mam nadzieję, że trochę pomogłam, więcej napiszę po 27 sierpnia :)
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Cze 16, 2011 8:25 pm   

Anulka-jeśli możesz to napisz mi proszę jakie masz spostrzeżenia co do "pojemności" tej sali. Też się nad nią zastanawiamy- mamy mieć około 150-160 gości-widzę że Ty jeszcze więcej-uważasz że się spokojnie wszyscy zmieszczą? Widziałam tą salę na żywo ale nie było wtedy akurat żadnej imprezy i taka "pusta" nie wydawała mi się aż taka "pojemna". Jak to wyglądało na tym Sylwestrze na którym byłaś?
 
 
wojtas82 

Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 11
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 9:15 am   

Akurat tak się składa, że też byłem tam na sylwestrze a jakieś dwa miesiące temu organizowałem chrzciny córeczki na mniejszej sali. Jeżeli chodzi o pojemność to myślę, że spokojnie 200 osób się zmieści. Na sylwestrze było blisko 160 a nie jak pisze anulka_u 120. Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia z tej imprezy.
Co do jedzenia to jeszcze się nie zawiodłem a już kilka razy korzystałem z usług Pani Ali, która prowadzi tam kuchnię. Ogólnie całość na wielki plus a jak skończą już wszystkie remonty to taki obiekt ciężko będzie znaleźć w całym województwie.
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 3:12 pm   

Wojtas82-bardzo Ci dziękuję za odpowiedź :)
A mógłbyś jeszcze napisać jakie masz wrażenia co do ilości jedzenia (tzw.zimne zakąski) na stołach? Bo rozumiem że wszystko było smaczne :) a czy stoły wyglądały na "pełne"?
 
 
wojtas82 

Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 11
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sob Cze 18, 2011 8:17 am   

iskierka_86 napisał/a:
A mógłbyś jeszcze napisać jakie masz wrażenia co do ilości jedzenia (tzw.zimne zakąski) na stołach?

iskierka_86 napisał/a:
czy stoły wyglądały na "pełne"?

tutaj jest pewna kwestia do dyskusji... jedzenia (zimne zakąski, ciasto, owoce, soki, napoje) na stołach było naprawdę sporo a jednak wydawało się jakby nieco pusto?? Rozmawiałem z kucharką na ten temat i powiedziała mi, że jest nieco przerażona tym faktem. Wszystkiemu winne są strasznie szerokie stoły i zastawić je to nie lada wyzwanie. Dużym ich plusem jest to, że jest gdzie odstawić talerz czy półmisek i nie trzeba się martwić czy przypadkiem sąsiad nie będzie miał gdzie szklanki postawić :P jak to w życiu bywa, rozwiązanie to znajdzie swoich przeciwników jak i entuzjastów. Reasumując jeśli będzie tak jak na sylwestrze to nie ma się o co martwić :D
Pozdrawiam :)
 
 
meg84 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 10:52 am   

Hej, jakby ktoś chciał obejrzeć zdjęcia, to sala ma stronę internetową. Wpiszcie w google "hotel patra brzeziny" i wyskoczy :) Na żywo jeszcze ładniejsza!
 
 
mmartyna87 

Dołączyła: 01 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 5:32 pm   

Dla mnie to cały ten post to jedna wielka AUTOREKLAMA!!! Zaangażowana jest cała rodzina...

Użytkownik Kasia Katarzyna:
- dziwnym trafem córka właścicieli nazywa się Kasia
- 8 czerwca utworzono konto i od razu post o Hotelu Patra
- przeglądając posty można zauważyć, że wiele z nich dotyczy zespołów, które grały w Hotelu na sylwestrze czy na innych okazjach

Użytkownik Anulka_u:
- 1 post i akurat o hotelu patra
- w inforacji podany jest rok urodzenia 1984 - ten sam co żony właściciela

Użytkownik Iskierka_86:
- wiekszość postów dotyczy najbliższej konkurencji

Użytkwonik Wojtas82: !! !!!!
- właściciel hotelu patra ma na imie wojtek
- ba! urodzil sie nawet w 1982r
- wiekszośc jego postów dotyczy pozytywnej opini Hotelu i NIEPOZYTYWNYCH opini konkurencji

a ja nie robie niepozytwynej opini tylko stwierdzam fakty!
 
 
Hotel Patra 
Firma


Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 10:37 am   

Jest nam niezmiernie miło, że osoba tak dobrze znająca naszą rodzinę i układy w niej panujące zechciała się wypowiedzieć w temacie :] . Idąc takim tokiem myślenia moglibyśmy w każdym forumowiczu dopatrzeć się członka naszej rodziny, gdyż jest ona dość duża. Jednakże uważam, że osoby, które nas odwiedziły i zrobiły, bądź zaplanowały u nas swoją imprezę mogą wyrazić swoją opinię, do czego służy to forum :) Pozdrawiam serdecznie.

Korzystając z tej dość nietypowej sytuacji pragnę w imieniu firmy przywitać się ze wszystkimi forumowiczami, jednocześnie zapraszając do dalszej rzeczowej dyskusji.
Każda Państwa opinia jak i sugestia jest dla nas cenna.

Pozdrawiam
Wojciech Janczak
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 11:37 am   

mmartyna87- idąc tokiem Twojego myślenia to sama też jesteń nasłana przez konkurencję tej sali bo masz tylko jeden wpis na forum (na dzień dzisiejszy tj. 10.07.2011) i oczywiście w stylu "rozgryzienia wielkiego spisku na forum" :lol:

Co do moich wszystkich wpisów na forum- skoro szukam sali na wesele to czego mają niby dotyczyć moje wpisy jeśli nie konkurencyjnych sal???... :)

Przecież jeśli nie szukasz sali to nie musisz śledzić tego wątku.

Pozdrawiam wszystkich "spiskowców" z każdego wątku! :wink:

Ps. dlaczego w Twoim poście ja nie zostałam żadną ciotką/babką/siostrą/córką?... Zasłużyłam chyba chociaż na "sąsiadkę"? :lol:
 
 
anulka_u 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 6:16 pm   

Jestem w szoku, co do tej całej tearii spiskowej. Aż brakuje słów. Ktoś musiał się mocno angażować, żeby nawet porónywać roczniki urodzeń właćcicieli sali i przyszłych klientów. Rozczaruję Cie, ale akurat nie jestem żoną właściciela sali :) na potwierdzenie zapraszam 27 sierpnia do Brzezin pod Hotel Patra, żebyś mogła Kochana na własne oczy zobaczyć mój ślub ;) W każdym razie tak jak pisałam dam znać po uroczystości. Ktos zadał pytanie co do ilości osó - my planujemy 170, już wiem, że liklanaście osób odmówi, ale naprawdę analizował na miescu rozmieszczenie gości i uważam że 170 osób zmieści sie bez problemu i jest duzo miejsca do tańczenia. Ale w grę wchodzą stoły prostokątne, przy okrągłych byłby problem, a jednak wazna jest także wygoda ;)
 
 
murierka 

Dołączyła: 27 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 1:25 pm   

A ktoś się orientuje jak się cenią za wesele? Bo planujemy wesele na okolo 160 osób. Od czego zależy w tym hotelu cena i czy organizuja poprawiny. Jeśli byłyście/ byliście tam opowiedźcie o jedzenie, czy jest go sporo, czy smaczne. :)
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2011 12:36 pm   

Hej murierka :)
Byłam tam niedawno z narzeczonym więc trochę Ci pomogę :) Poprawiny na pewno organizują niestety nie powiem Ci dokładnie ile się za nie dopłaca do ceny za wesele bo my planujemy samo wesele więc nie dopytywałam o to szczegółowo. Cena wesela na ten rok waha się pomiędzy 180 zł a 210 zł. Uzależniona jest od tego czego oczekujecie: ilości gorących posiłkówi, tego jakie mają one być, ilości tzw. zimnych zakąsek (ogólnie rzecz biorąc- od tego co chcecie mieć w menu :) ), czy chcecie stół wiejski, fontanne czekoladową, od tego czy dekoracja kwiatowa stołów ma być w gestii sali czy sami chcecie nająć dekoratorkę. Z tego co mówił nam właściciel to w cenie zwyczajowo jest też pakowanie ewentualnego niezużytego jedzenia (oni załatwiają pojemniki chyba że chcecie ozdobne to sami musicie je dostarczyć).
Niestety nie miałam okazji nic tam jeść więc nie powiem Ci czy smaczne ale myślę że niedługo znajdziemy tu wpis (też na niego czekam niecierpliwie :) ) od użytkowniczki anulka_u która w swoich postach pisała że da znać po swoim weselu jak było (wesele było wczoraj).
 
 
anulka_u 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 8:39 pm   

Mieliśmy wesele w sobotę i razem z mężem jesteśmy naprawdę zadowoleni. Ostatecznie liczba gości zmalała ze 170 do 130. stoły mieliśmy ustawione w podkowę, co było fajnym rozwiązaniem, bo było naprawdę sporo miejsca do tańczenia. My postawiliśmy na tradycyjną kuchnię - wesele zaczęło się koło godziny 21 więc mieliśmy 5 ciepłych posiłków, deser przenieśliśmy na poprawiny. Zdecydowaliśmy sie też na stół wiejski - wyroby były pyszne, szczególnie szyneczka z kopytkiem i schabik :) ogólnie stół cieszył sie wielkim powodzeniem. Generalnie jedzenia było naprawdę dużo - zawsze 3-4 mięsa do wyboru, w ilości nie do przejedzenia (nie było żadnych problemów z dokładkami, a na drugi dzień zostało naprawdę sporo mięsa, ciast, owoców, kilka dużych garnków z zupami). Na pewno nikt nie wyszedł głodny :) Ja ze stersu jadłam niewiele, ale wiem ze goście chwalili jedzenie - ja mogę polecić kluseczki śląskie z kilkoma rodzajami mięs (np. karczek przepyszny) i kapustką zasmazaną oraz barszczyk czerwony z pasztecikami, krokietami i ptysiami. Moja świadkowa nie mogła sie barszczyku nachwalić. Po stronie sali był też tort - ja wybrałam owocowy i był naprawdę smaczny, podobnie zresztą jak ciasta. Jeśli chodzi o zimne zakąski to było wszystkiego dużo, ładnie podane i udekorowane - lustra, jakieś rzeźby z owoców - dodając kwiaty stoły robiły wrażenie. Zakąski tak naprawdę cieszyły się większym powodzeniem na poprawinach. Co mi sie podobało to to, ze na poprawinach wszystkie dania ciepłe i zimne przystawki były świeże, a wierzcie mi byłam na kilku weselach, gdzie na poprawinach podawali to co było na weselu - masakra. Tutaj naprawdę kuchnia stanęła na wysokości zadania. Nasi goście byli zachwyceni samą salą - wielu mówiło nam ze jest to najładniejsza i najbardziej elegancka sala na jakiej byli. Dla mnie ważne było też to ze kuchnia bardzo fajnie współpracowała z orkiestrą (nie było żadnych wpadek, czy opóźnień), a kelnerzy naprawdę dbali o stoły i o to żeby gościom niczego nie brakowało. Wystarczyło o coś poprosić i po chwili kelner już to załatwił. Akustyka też jest ok. Były tylko dwa mankamenty - w sobotę i niedzielę było bardzo gorąco i na początku wesela był mały problem z klimatyzacją - na szczęście po godzinie znowu na sali było przyjemnie chłodno, z kolei na poprawinach konieczne było częściowe zasłonięcie okien z jednej strony sali, bo słońce dokuczało gościom świecąc im prosto w oczy - piszę o tym, chociaż jak dla mnie to nie stanowiło to jakiegoś problemu. Ogólnie piękna sala, dobre jedzenie plus wspaniali goście i super orkiestra sprawiły że bawiliśmy się z mężem wspaniale. Gdybym miała jeszcze raz organizować wesele to na pewno na sali Hotelu Patra. Nie wiem co Was jeszcze ciekawi, piszcie to chętnie odpowiem. :cool:
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 4:29 pm   

Hej anulka_u :) Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! :)
Bardzo się cieszę, że tak dobrze oceniasz tą salę bo niedawno razem z narzeczonym też podpisaliśmy z nimi umowę :) Mam nadzieję że będę miała tak samo dobre wspomnienia jak Ty :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez iskierka_86 Czw Wrz 01, 2011 7:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ziolo1c 

Dołączyła: 17 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: koluszki
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 5:34 pm   Hotel Patra- najpiękniesza sala weselna!!!!

Sala jest przepiękna, zjawiskowa. Wszyscy którzy byli na weselu są nią zachwyceni..bardzo dobra obsługa, jedzonko pycha...naprawdę sala godna polecenia...dodatkowo ogród jest duży, gustownie urządzone w ratanowe meble...także każdy z gości weselnych może odetchnąć świeżym powietrzem..Sami właściciele otwarci na propozycje i chętnie pomagają we wszelkich przygotowaniach... Wszystko jest organizowane na najwyższym poziomie..Dwa tygodnie temu mieliśmy tam wesele i jesteśmy zachwyceni zarówno salą jak i współpracą z właścicielami..pełen profesjonalizm:) pozdrawiamy serdecznie i polecamy wszystkim!!!!
 
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:27 am   

Sala przepiękna, przestronna, z klimatem... Robi wrażenie.. Co prawda nie wybraliśmy jej na swoje wesele, ponieważ naszych 85 gości "zginęłoby" na niej,ale śmiało polecam.. Miałam również okazję skosztować kuchni Hotelu Patra podczas chrzcin, na których gościłam... Pani Kucharka to niemiłosiernie "ZDOLNA BESTIA" :)
Właściciele również są przemiłymi ludźmi.. Naprawdę gorąco polecam!! Pozdrawiam
 
 
kyniass 

Wiek: 43
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 2
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Nie Paź 16, 2011 5:11 pm   

I ja chciałbym dorzucić swoje "pięć groszy" na temat sali. Miałem tam wesele 8 października, więc każdy może sprawdzić czy to autopromocja czy nie. Sala jest duża, przestronna i bardzo ładnie wykończona. Wesele miałem na 160 osób i było wygodnie, przestronnie i pół wolnej sali do tańczenia. Wszystko ładnie ubrane i przystrojone, jedzenia w brud zarówno ciepłych dań, jak i przekąsek na stołach. Obsługa bardzo miła, (właściciele też) tak więc nie ma się do czego przyczepić. Jeśli ktoś szuka sali, to mogę śmiało polecić Hotel Patra. Jeśli ktoś ma jakieś zapytania, z chęcią odpowiem. Pozdrawiam.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Paź 16, 2011 7:13 pm   

kyniass napisał/a:
jedzenia w brud
:smile: :smile: :smile:
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :wink:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
pawelw83 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2011 9:25 pm   

ava napisał/a:
kyniass napisał/a:
jedzenia w brud
:smile: :smile: :smile:
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :wink:


rzeczywiście mało trafne porównanie :P (WIKIPEDIA - Brud – mieszanina sadzy, krzemionki (SiO2), soli mineralnych oraz substancji pylistych. Cząstki te zlepione są pozostałościami potu (głównie tłuszczami i białkami).) ale rozumiem, że raczej autor miał na myśli, że wszystko było ok :)

A tak całkiem serio to ma któraś z babć albo jakaś ciotka namiary na to miejsce, może adres strony internetowej, chętnie bym się sam przekonał.

Pozdrawiamy Paulina i Paweł
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 29, 2011 7:00 am   

pawelw83, Bardzo proszę, to jest ich oficjalna strona http://www.hotelpatra.pl/ ;) ,
polecam Wam również ich profil na FB https://www.facebook.com/hotel.patra ta strona jest dużo częściej aktualizowana ( na bieżąco dodają zdjęcia z minionych imprez, ogólnie więcej się tam dzieje ;)
Jeśli zdecydujecie się zobaczyć salę na żywo, dajcie znać jakie wrażenia, choć przekonana jestem,że będą pozytywne :)

A dla niecierpliwych jeden rzut oka na sale już tu na forum, robi wrażenie na zdjęciu, ale uwierzcie mi na żywo jest jeszcze piękniejsza!!

Ostatnio zmieniony przez troszka88 Sob Paź 29, 2011 7:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 10:38 pm   

Faktycznie sala jest przepiękna!!!!!Gdy pierwszy raz ją zobaczyłam był wieczór więc właściciel włączał kolejne światła a ja czułam, że wgniata mnie w ziemię i kopara opada jeszcze niżej :)
Niestety nie byliśmy w stanie zaakceptować warunków z umowy, które nam zaproponowano (być może wynikało to z małego doświadczenia właścicieli, którzy dopiero co rozkręcali wówczas ten biznes) i do dziś nie mogę tego odżałować :( Ale jak czytam wpisy...nawet się cieszę, bo ceny podskoczyły i to dość znacznie. Początkowo menu w najuboższej cenie wychodziło 140 zł/osoba a jak widzę jest teraz o 40 zł więcej czyli przy liczbie gości 150 daje nam to koszt co najmniej obrączek ;)

Tak czy siak sala jest cudowna, robi ogroooooomne wrażenie i nawet ta cena jest stosunkowo niska jak na taki standard. Dlatego ja osobiście polecam. Mnie się nie udało, ale życzę Wam więcej szczęścia w negocjacjach :D
_________________
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 9:55 pm   

Jeśli chodzi o wnętrze tej sali to faktycznie robi bardzo dobre wrażenie, przestronne i ładnie urządzone, jednak w ostatnim czasie organizowane są tam dyskoteki, także można się zastanawiać, czy to się nie odbije w jakimś stopniu na estetyce wyglądu sali...
_________________

 
 
meg84 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 7:31 pm   

Witam wszystkich, w ubiegłą sobotę, 26 maja, w Hotelu Patra odbyło się nasze wesele. Wszyscy goście byli pod wrażeniem niezwykle eleganckich wnętrz. Stoły były pięknie nakryte i ozdobione kwiatami i świecami w wybranych przez nas kolorach, dekoracje te były w cenie „talerzyka”. Jedzenie było bardzo smaczne i w dużych ilościach (ukłony dla kucharza), przystawki, owoce i ciasta znajdujące się na „słodkim stole” były na bieżąco uzupełniane. Toalety były sprzątane przez całe przyjęcie. Dużym powodzeniem cieszył się drink bar zorganizowany dla nas przez właścicieli sali, za niewielką opłatą, w porównaniu do usług firm, które się tym zajmują, a przy takiej samej jakości drinków. Imponujący gustowny wystrój, wydajna klimatyzacja, ogromny parking, oświetlenie Sali itd…… Następnego dnia mieliśmy poprawiny, na które przyszła spora ilość dzieci, które mogły swobodnie biegać po długich korytarzach prowadzących do Sali weselnej i bezpiecznie bawić się w starannie zagospodarowanym i odgrodzonym patio znajdującym się bezpośrednio przy sali.
Do naszej dyspozycji był duży, czysty apartament, a jedyne czego zabrakło to 1 lub 2 urządzonych pokoi hotelowych dla gości.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni rodzinie właścicieli Patry za zaangażowanie w organizację wesela oraz bardzo przyjazną i ciepłą atmosferę, dzięki ich ciężkiej pracy mieliśmy wesele marzeń.
Z pozdrowieniami Małgorzata i Krzysztof ;)
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 6:47 pm   

Witam :) meg84, jak się cieszę że spotkałam Cię na tym forum- nie dość że moje wesele odbędzie się na tej właśnie sali to jeszcze odkryłam że mamy tą samą orkiestrę! :) :) :) Bardzo dziękuję Ci za wpis bo trochę się martwiłam, że nie ma ich za dużo. I bardzo się cieszę, że masz takie pozytywne wpisy w obu tematach :) Powiedz mi proszę jak możesz czy nie wiesz nic o tych pokojach gościnnych- czy w najbliższym czasie nie będą może wykańczane (1-2 pokoje)? Bardzo mnie interesuje ten temat.
_________________
 
 
marta007 

Dołączyła: 07 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 10:00 am   

hej, iskierka_86.Planujemy zorganizowac wesele na tej sali ale nie znamy zadnych opinii czy mogłabyś opisać jakie wrażenia masz po twoim weselu,jedzenie,wystrój,obsługa wady i zalety tej sali.z góry dziekujemy.Marta i Łukasz.
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 12:17 pm   

Hej marta007, :-) Oczywiście, że po weselu napiszę Wam (i innym na forum) jakie mam wrażenia (oby były jak najlepsze :-) ) Jednak do naszego wesela pozostało jeszcze trochę czasu więc nie wiem czy Wy możecie czekać tak długo na naszą opinię? Pozdrawiam :-)
_________________
 
 
marta007 

Dołączyła: 07 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 11:26 am   

a kiedy macie swoje wesele? pewnie i tak szybciej niż my swoje :-) co prawda my oglądaliśmy tę salę i jak większość byliśmy pod wrażeniem, ale wygląd to nie wszystko, dlatego jeszcze się wstrzymaliśmy z rezerwacją terminu. więc z niecierpliwością czekam na jakieś opinie!
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 8:58 pm   

Nasze wesele odbedzie się 22 czerwca 2013 :) I wtedy będę mogła opisać konkrety :-) Co do samej rezerwacji, umowy itp. to jesteśmy jak najbardziej zadowoleni- jeśli masz jakieś pytania do tej część to pisz. Obecnie najbardziej interesuje mnie czy do dnia mojego wesela zdążą wyszykować 1-2 pokoje gościnne bo chyba by mi się przydały. Na razie tak na pewno to jest pokój dla młodych (widziałam go :-) ) Niestety nie mam dla Ciebie żadnych informacji z "pierwszej ręki" co do już zorganizowanych imprez bo nie znam osobiście nikogo kto organizował tam imprezę. Tzn. jakaś "koleżanka koleżanki" mojej kuzynki miała tam wesele i podobno była zadowolona ale to nie jest nic z "pierwszej ręki" :-)
A Wy o jakim terminie myślicie?

[ Dodano: Pon Lip 09, 2012 10:06 pm ]
Ale co do wystroju to przed podpisaniem umowy byłam tam razem z narzeczonym i z moją mamą na kilka godzin przed czyimś weselem- były już na stołach kwiaty i ta taka dekoracja z materiału przez środek stołu i naprawdę to ładnie było zrobione- przeszło nawet krytyczne oko mojej mamy :wink: Zresztą bardzo mi odpowiada, że dekoracja jest już w cenie "od talerzyka"- dzięki temu odpada jeden element do organizowania. A sala jest na tyle ładna (bardzo nam się podoba :) ) że naszym zdaniem nie potrzebuje jakiś "nadprogramowych" dekoracji. No chyba, że może jakieś kwiaty na ten długi korytarz jakby ktoś chciał.
_________________
 
 
magda1987 

Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 7:45 am   

iskierka_86, mam pytanie, czy Twoje wesele ma się odbyć w hotelu Patra w 2013 roku? bo mam kilka pytań do Ciebie...

pozdrawiam
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 7:53 pm   

No właśnie... Muszę Was zawiadomić, że niestety ale nasze wesele nie odbędzie się w Hotelu Patra :( Bardzo, bardzo żałuję bo sala nam się OGROMNIE podoba, ale w 2013 nie odbędzie się tam żadne wesele. No więc zaczynamy poszukiwania na nowo...
_________________
 
 
marta007 

Dołączyła: 07 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 2:54 pm   

a możesz napisać dlaczego? o co chodzi? zamykają tę salę czy jest jakiś inny powód?
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 10:45 am   

Myślę, że na pytanie "dlaczego?" najlepiej odpowie Ci właściciel- ja nie chcę tu snuć jakiś historii, tym bardziej, że jest to osoba bardzo w porządku. Tak jak pisałam wcześniej w tym roku wesela się odbywają- w przyszłym roku nie. Czy to się zmieni- nie wiem. Może i jest taka możliwość ale to już będzie zależeć od właściciela, a my nie możemy czekać do ostatniej chwili jak to będzie, bo się w końcu okaże, że mamy na wesele wszystko oprócz sali... Dlatego postanowilismy rozwiązać naszą umowę i póki jest jeszcze czas poszukać czegoś innego. Właściciel nie robił nam trudności i załatwił to z nami naprawdę w porządku.
_________________
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 5:51 pm   

Nam to miejsce również się podobało, ale po spotkaniu z właścicielem byliśmy już bardziej sceptyczni. Pan miły to fakt, ale jak się zapytaliśmy czy cena na przyszły rok za talerzyk jest ostateczna powiedział, że nie, bo może wzrosnąć. To nasze kolejne pytanie brzmiało, a o ile może wzrosnąć, a Pan stwierdził, że nie potrafi powiedzieć bo to może być 5, 15, a może i więcej w zależności jak to nazwał od "inflacji". Wynika z tego, że jak Pan uzna, że wszystko dużo zdrożało w 2013 roku to nam talerzyk zdrożeje np z 180 do 270zł-nam to nie pasowało.
Po tym jak znaleźliśmy już naszą salę dowiedziałam się, że Hotel Patra jest wystawiony na sprzedaż, więc nawet się ucieszyłam, że mamy inną salę. Pewnie o to chodzi z niepewnością czy będą wesela...ale najlepiej tak jak napisała iskierka_86 zapytać się osobiście.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl