Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Musicie to zobaczyć !!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 12:17 am   

To chyba najpiękniejsze filmy jakie widziałam...

Patrzę na inne i po prostu nic się do nich nie umywa...

http://www.e-motionfilms.pl/index.php/filmy/
 
 
 
patrycjaa_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 145
Skąd: Tuszyn
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 8:34 pm   

Widać, że mega profesjonalizm, ale wiele uroku dodaje muzyka na najwyższym poziomie.
_________________


mój dzienniczek http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14828
 
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 11:24 am   

viconia, faktycznie fajne ale moim zdaniem MPStudios (link z początku) nie przebijają :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 7:20 pm   

viconia, kilka filmów rewelacja, inne po prostu ladne.

Wg mnie MP studios duuużo lepsze.
 
 
 
Paula7274 

Dołączyła: 29 Mar 2012
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 10:41 pm   

Warto zwrócic uwagę na Catch Emotion. Naprawdę ładne filmy, tylko ciekawe jaka cena... :?
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 9:00 am   

MPStudios będzie ciężko przebić :) Filmy są przepiękne!
_________________
Pozdrawiam
Aneta Kowalska
 
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 11:48 am   

MPStudios - 3 miejsce wśród najlepszych filmowców ślubnych w Europie mówi samo za siebie. Chłopaki weszli na rynek filmów ślubnych i zrobili poważne zamieszanie, jednocześnie podnosząc jakoś obecnych filmów. W końcu !!
_________________
Pozdrawiam
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 12:42 pm   

chwileulotne, Alberto,
A moje zdanie to jest takie: oczywiście zgadzam się z Wami. Ale pomysły na film i teledyski to tak z modą. Teraz np są modne buty na szpilkach cienkich, za chwilę będzie moda na szpilki grube, za chwilę jakieś wysokie koturny itd etc. A pod tym wszystkim kryją się pieniądze i to duże pieniądze. Podobnie jest w filmach. Nagle naszła moda na teledyski ślubne, za chwilę ktoś wymyśli coś innego lepszego od tego studia mpstudio i już przebije. I to tak jest ze wszystkim, ciuchy, samochody, motory itd....
Więc nie ma się co zachwycać, bo może nadejść dzień, że to co te czołowe studia robią teraz, pójdzie do lamusa historii.
_________________
Trzymaj fason do końca
Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM Sro Lip 11, 2012 12:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 12:48 pm   

Sprzęt sprzętem, jakbyś nie zauważył wprowadzili do filmów ślubnych pojęcie jakości filmowej. Tam nie ma Pana który włącza i wyłącza REC - tam jest pomysł, jakość, wykonanie i ... sprzęt. Oczywiście wszystko za odpowiednią cenę, powiedzmy sobie szczerze, uczciwą cenę.
A że reszta stoi w miejscu i nadal kręci minimum 3h ...
_________________
Pozdrawiam
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 2:17 pm   

Alberto napisał/a:
A że reszta stoi w miejscu i nadal kręci minimum 3h ...

No tu się z Toba niezbyt zgadzam. Jeżeli klient chce taki 3 godzinny film, to co masz robić? Robi się, tak... Jeszcze zależy jak ten film 3 godzinny jest zrobiony, bo jeżeli jest dynamiczny, ciekawie zmontowany to ok, a jeżeli jest to film z lat 90 tych no to wiadomo.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 10:03 pm   

takie 3 czy 5 godzinne filmy cale szczescie odchodza i nie jest to moda , to co prezentuje mpstudios czy inne firmy idace w tym kieunku, daje nowa niepowtarzalna jakosc tak jak napisal wczesniej Alberto. Filmowanie lustrzanka nie jest poprostu latwe tak jak kamera i tu sie zaczyna problem dla wielu kamerzystow. Prawda jest taka zeby zmontowac cos interesujacego trzeba miec dobry material wyjsciowy. Druga strona medalu jest tak ze prosciej oddac i zlozyc 3h dluzacy sie material niz 1h skrot z calego dnia z dobrym montazem, poprostu wymaga to wiecej pracy i montazu.
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 7:23 am   

WIDEOFILM napisał/a:
Alberto napisał/a:
A że reszta stoi w miejscu i nadal kręci minimum 3h ...

Jeszcze zależy jak ten film 3 godzinny jest zrobiony, bo jeżeli jest dynamiczny, ciekawie zmontowany to ok


Nawet fachmany z Hollywood nie potrafią zrobić dynamicznego 3h filmu. :)

fotografialodz, super podsumowanie.
_________________
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Alberto Czw Lip 12, 2012 7:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 9:27 pm   

My zgadzamy się z fotografialodz i Alberto. Długie filmy odchodzą do lamusa a ich miejsce zajmują krótsze reportaże ślubne. MPStudios robią naprawdę dobry materiał - podobnie jak np ProStudio z Kielc (zdobywcy 1 miejsca w europejskim konkursie EEVA), z którymi między innymi współpracujemy - próbkę ich twórczości możecie zobaczyć na http://professionalstudio.pl/.
Nie zgodzimy się do końca ze stwierdzeniem "Jeżeli klient chce taki 3 godzinny film, to co masz robić? Robi się, tak". Wiele Par z którymi pracowaliśmy, często przychodziło z założeniem że nie chcą na uroczystości kamerzysty, właśnie dlatego że znali tylko kilkugodzinne filmy.
Zmieniali zdanie w momencie kiedy oglądali fragmenty produkcji takich firm jak MPStudios, ProStudio i innych o podobnej jakości.
_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 9:35 pm   

Perfect Moments, Powołałeś się na moją wypowiedź.Ok. Tylko widzisz kolego, w naszych stronach tu na Lubelszczyźnie jest trochę inna mentalność. Ale to się powoli zmienia. Gorszym problemem jest to,że większość par wogóle nie zatrudnia kamerzystów.I przez to wielu nawet tych najlepszych stoi w soboty bez pracy.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 10:04 pm   

WIDEOFILM napisał/a:
Gorszym problemem jest to,że większość par wogóle nie zatrudnia kamerzystów.I przez to wielu nawet tych najlepszych stoi w soboty bez pracy.


Bo sami jesteście temu winni tworząc 3h melodramaty z wujkiem i ciocią. Do tego części osób z branży filmowej wydaje się, że jak posiada kamerę to jest drugim Wajdą. Zmieńcie podejście do tematu, szukajcie czegoś co będzie nowością na rynku, będzie miało gust i będzie zrealizowane zgodnie z tajnikami sztuki filmowej.
Rynek fotograficzny zrobił wielki krok do przodu, filmowy zaczął się zmieniać. I dobrze, bo jak czytam zachwyty klientów z forum a później oglądam te produkcje to zastanawiam się w którym roku jestem :)

Aha, i przestańcie psuć rynek piciem alkoholu na imprezach i strojem ze skórzaną kamizelką.
_________________
Pozdrawiam
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 10:22 pm   

WIDEOFILM, skoro brakuje zleceń, to należy szukać przyczyny, myśleć nad uatrakcyjnieniem oferty (nie mamy tu na myśli obniżenia ceny), nad rozwijaniem swojego stylu a nie tłumaczeniu tego mentalnością.
Wiele Par, nawet z naprawdę niewielkim budżetem decyduje się na kamerzystę i fotografa, nierzadko rezygnując np z ciekawszych dekoracji. Musi to być jednak fotograf i kamerzysta który zaspokoi ich potrzeby, trafia w ich gust i oferuje coś więcej niż surową rejestrację wydarzenia okraszoną drobną animacją - każdy chce mieć coś oryginalnego i w swoim stylu.
_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
 
 
OkO 
Firma

Dołączyła: 19 Wrz 2007
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 11:27 pm   

Alberto napisał/a:


Bo sami jesteście temu winni tworząc 3h melodramaty z wujkiem i ciocią. Do tego części osób z branży filmowej wydaje się, że jak posiada kamerę to jest drugim Wajdą. Zmieńcie podejście do tematu, szukajcie czegoś co będzie nowością na rynku, będzie miało gust i będzie zrealizowane zgodnie z tajnikami sztuki filmowej.
Rynek fotograficzny zrobił wielki krok do przodu, filmowy zaczął się zmieniać. I dobrze, bo jak czytam zachwyty klientów z forum a później oglądam te produkcje to zastanawiam się w którym roku jestem :)

Aha, i przestańcie psuć rynek piciem alkoholu na imprezach i strojem ze skórzaną kamizelką.

Obserwuję Pana wypowiedzi widzę , że zaskakująco dobrze zna Pan branżę mimo niewielkiej ilości postów :) Wspaniale , że trafił Pan tu szukając firmy , która spełni Pana oczekiwania :) Udziela Pan tu ...pobierznie przeglądając samych cennych rad krytykując np długość filmów . Uszczęśliwiajac na siłę całą rzeszę klientów ,Każda osoba jest świadoma swojego wyboru przy czym większość firm pozwala swoim klientom samemu decydować jak długi ma być film z jaką iloscią animacji a nawet rodzajem przejść między ujęciami to, że Pan gustuje w krótkich filmach nie oznacza jednak ,że tak muszą lubić wszyscy i wiernie podporządkowywać się trendom . Klient zadowolony to skarb i każda firma ma na swoim koncie zadowolonych i rozczarowanych klientów Pana komentarze obrazają osoby które świadomie wybrały firmę , zaplanowały wygląd swojego filmu i są zadowolone
W praktyce wygląda to tak ( zakładam ,że nie jest Pan z branży) .Klient decyduje się, ogląda płaci i wymaga a to jak wygląda jego film jest jego indywidualną sprawą Fiilmowanie lustrzankami jest usługą , którą większosć firm wykonuje ale nie za standardową kwotę i ze względów finansowych nie wiele osób jest w stanie zapłacić za taki rarytas .
Nie wyobrażam sobie również aby jakikolwiek kamerzysta pracował w skórzanej kamizelce w taki upał więc nie wiem skąd ta złośliwosć u osoby , która z videofilmowaniem ma niewiele wspólnego .
Mam jednak nadzieję , że znajdzie Pan firmę odpowiadającą Pana wymogom i będzie Pan z usługi zadowolony :)
Ostatnio zmieniony przez OkO Czw Lip 26, 2012 11:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 7:07 am   

Alberto napisał/a:
Aha, i przestańcie psuć rynek piciem alkoholu na imprezach i strojem ze skórzaną kamizelką

Trochę za daleko się posunąłeś w swoich wywodach. To ,że na rynku usług może jest jedna czarna owca, co tak robi, to nie znaczy,że wszyscy. O to jest właśnie mentalność klientów.
I widzisz, już kolega OkO, zwrócił Ci uwagę na Twoje wypowiedzi.
Uwierz mi,że na Lubelszczyźnie jest wielu wspaniałych producentów filmowych, kamerzystów, fotografów- jeżeli nie wiesz, to wpisz sobie w googlach np wideofilmowanie lublin, lub fotograf lublin / takie frazy/, i zobacz ich portofolia, próbki prac itd.Może zmienisz podejście do sprawy.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 9:59 am   

OkO, doceniam twoje detektywistyczne zapały, ale niestety jesteś w błędzie. Ja już dawno jestem po weselichu, a moje obserwacje wynikają z uczęszczania na imprezy w rodzinie i wśród przyjaciół. W ostatnim czasie jakaś fala tego się pojawiła :) Jedni mieli kamermana drudzy nie mieli. Jak ich pytałem czemu, to opowiadali właśnie to o czym pisałem wyżej. I tyle. Aha, wszyscy za to mieli fotografa.
WIDEOFILM, nie obrażaj się tak od razu bo to takie polskie jest. Nie miałem na myśli Ciebie, bo Cię nie znam, nie widziałem, nie oglądałem twoich produkcji. Moja opinia była odpowiedzią na twoje narzekanie, że klientów brak. Moi znajomi byli potencjalnymi klientami, ale zrezygnowali właśnie przez osoby, którym się wydaje, że potrafią tworzyć filmy.

I na koniec - jak pytałem tych co nie mieli kamermana, co pokażą swoim dzieciom bądź wnukom za 40, 50 lat to nie potrafili odpowiedzieć.
_________________
Pozdrawiam
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 10:21 am   

Rzadko sie udzielam na forum, ale tym razem sie "wtrace" w rozmowe.
Alberto, z tymi skorzanymi kamizelkami to troche przesadziles, rowniez nie wiem co chciales uzyskac w ten sposob. Poruszyles natomiast bardzo fajna kwestie, tzn. co powoduje, ze klienci rezygnuja z pamiatki filmowej. Nie wiem jak wy ale ja chetnie na ten temat bym podyskutowal.Byl tutaj swego czasu dzial dla firm, moze tam bysmy sie zgadali ?
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 10:35 am   

Chętnie weźmiemy udział :) ...ale możemy Wam dać spojrzenie z innej strony - jako organizatorów i koordynatorów przyjęć.
_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 10:44 am   

No właśnie, czy tamto forum działa?
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 10:46 am   

Tez mam wrazenie, ze nie dziala. Moze admini sie wypowiedza.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 11:06 am   

Chciałabym zwrócić uwagę, że ten wątek nie służy omawianiu pracy kamerzystów i ich zdolności, a jedynie ma pokazywać ciekawe i oryginalne film.
_________________


 
 
Pani Misiowa 


Dołączyła: 02 Paź 2014
Posty: 46
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sob Paź 25, 2014 9:02 pm   

Piękne i wzruszające filmy... ten powalił mnie na kolana... http://www.mpstudios.pl/blog/?p=1958
 
 
samanta12 

Wiek: 34
Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 26
Skąd: łodź
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 9:10 am   

Reaktywuje wątek :) Panny młode 2014 dodawajcie wasze ślubne teledyski i filmiki, a może któraś z foumek widziała ostatnio jakiś fajny, nietypowy zwiastun??? ja szukam inspiracji a na yt jest tego mnostwo. Fjnie jak będzie to zebrane w jednym miejscu :)
 
 
KADR 


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 38
Skąd: Łowicz
Wysłany: Nie Sty 11, 2015 7:27 pm   

Zajrzyjcie na stronę EEVA, tutaj jest duża lista ciekawych filmików.Można poszukać pomysłów.
http://eeva.pro/pl
Pozdrawiam :wink:
 
 
monikaknap 

Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: tomaszów maz
Wysłany: Pią Lip 03, 2015 10:47 am   

Ma ktoś może dostęp do większego fragmentu filmu takiego np. Mpstudios? Jutro idę na spotkanie z kamerzystą, który ma świetne teledyski na stronie i ciekawa jestem jak wyglądają pełne filmy.
Ostatnio zmieniony przez monikaknap Pią Lip 03, 2015 10:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KADR 


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 38
Skąd: Łowicz
Wysłany: Nie Lip 05, 2015 12:23 pm   

monikaknap napisał/a:
Ma ktoś może dostęp do większego fragmentu filmu takiego np. Mpstudios? Jutro idę na spotkanie z kamerzystą, który ma świetne teledyski na stronie i ciekawa jestem jak wyglądają pełne filmy.

Poproś go by pokazał całą uroczystość, pewnie to zrobi, ale jak nie to sama chciej by pokazał np zabawę weselną z kilku różnych wesel z różnych sal weselnych, nie tylko teledyski ślubne.
Pozdrawiam
_________________
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
 
 
monikaknap 

Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: tomaszów maz
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 9:33 am   

https://vimeo.com/139330456
Chwalę swoich :-)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 11:18 am   

A dodam swój, co mi tam... :)

https://vimeo.com/124438959
_________________
 
 
Wektoria 

Dołączyła: 20 Lip 2016
Posty: 7
Skąd: Świat
Wysłany: Sro Lip 20, 2016 11:28 am   

A ja dodam dwa moim zdaniem świetne studia - Lowmi (cudna nazwa!;) Będą robić film z mojego wesela. Jestem zakochana! Uważam, że wcale bardzo nie odbiegają jakością od mpstudio, a cena jest zdecydowanie niższa! Klimat niesamowity!

A drugie studio to Kashmir studio. PPrzeurocze, ciepłe filmy, w bardzo dobrej jakości, cena już chyba wyższa niż Lowmi, ale warto :)

A jeśli chodzi o kręcenie 3 godzinnych filmów z wesela, bo młodzi tak chcą, to moim zdaniem zależy od tego, do czego aspiruje studio/wwideokamerzysta. Jeżeli zależy mu na zleceniach i chce po prostu sprzedać to, co chcą młodzi to ok, może robić 3,4,6 godzinne filmy z przejściami, muzyką, efektami jakimi chcą młodzi. Ale jeśli chce sprzedawać swoją estetykę i wizję to nie może iść na kompromisy. I jak jesteś dobry, wiesz czego chcesz, to to się broni. Ja wolę drugą opcję. Ja wiem, że młodzi mają różne pomysły i marzenia, ale jeszcze z naszymi gustami jest różnie, więc fajnie edukować ludzi w zakresie estetyki. Klasykę i jakość docenisz teraz i za 20 lat - bo to dalej będzie dobre.
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2016 4:03 pm   

MP STUDIOS i PROstudio tworzą NAJLEPSZE filmy jakie widziałam w życiu :serducho: Wchodzą na poziom Hollywoodzkich produkcji, jak nie lepiej ! <333 Tak mi się marzy film zrobiony przez którąś z tych firm, ale jak zapytałam o cenę to nie wiem ile lat bym musiała pracować żeby na taką firmę zarobić :razz: Zresztą widać ludzi z tych teledysków...sami bogole :D Pomarzyć zawsze można :oops:
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
KADR 


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 38
Skąd: Łowicz
Wysłany: Czw Sie 11, 2016 7:31 am   

oleczqa002 napisał/a:
MP STUDIOS i PROstudio tworzą NAJLEPSZE filmy jakie widziałam w życiu :serducho: Wchodzą na poziom Hollywoodzkich produkcji, jak nie lepiej ! <333 Tak mi się marzy film zrobiony przez którąś z tych firm, ale jak zapytałam o cenę to nie wiem ile lat bym musiała pracować żeby na taką firmę zarobić :razz: Zresztą widać ludzi z tych teledysków...sami bogole :D Pomarzyć zawsze można :oops:

Wiele firm jest w stanie zrobić to samo w bardziej rozsądnych cenach. Tutaj to kwestia miejsc robi tę aurę wspaniałości. Choć nie mogę powiedzieć bo warsztat bardzo dobry ale czy zachwycacie się warsztatem czy może bardziej pięknymi plenerami. Mają bogatych klientów którzy organizują wesela w ciekawych niespotykanych miejscach, o których większość par marzy. Wyjeżdżają w plenery o których też większość par może tylko pomarzyć. Większość dobrych firm, których jest sporo na rynku, jeśli tylko zdecydujecie się ich zabrać np na Malediwy, do Las Vegas etc też zrobi zapierające dech w piersiach filmy.
_________________
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2016 5:05 pm   

KADR, Jeśli chodzi o mnie to nie chodzi mi o sam urok miejsc w których kręcone są te filmy, a bardziej o sposób ujęć oraz rewelacyjnego montażu. Ważne jest też to, że każdy film zamieszczony na ich stronie jest totalnie inny - i nie chodzi mi tu jedynie o miejsca ale o całkowicie różną perspektywę. Widać, że idealnie potrafią dostosować się do klienta i są bardzo kreatywni. Niestety wiele firm robi filmy na jedno kopyto... po obejrzeniu 2-3 filmów mam dość. Ja jestem bardzo wybredna i jest naprawdę niewiele firm które potrafią spełnić w 100% moje oczekiwania :D Oczywiście nie zdecyduję się na żadną z tych firm bo cena 8 tys zł za 10 min film to gruba przesada :P Nie mniej jednak ciężko jest dorównać ich profesjonalizmowi :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl