Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dworek Amber
Autor Wiadomość
Kruszyna 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 7:55 am   Dworek Amber

Czy wiecie może coś na temat Dworku Amber W Łodzi? Jestem Ciekawa waszych opinii na temat tego miejsca. Czy organizowaliście tam wesele, a może byliście na czyims weselu i ccecie sie podzielić swoimi wrażeniami?
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Sty 18, 2011 2:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 11:31 am   

Odwiedziłam to miejsce szukając sali dla siebie - bardzo nam się tam podobało. Sala jest prześliczna, wielkie okno z przejściem na ogród dodaje uroku. W końcu zdecydowałam się na Jaśminówkę, ale Dworek Amber był nr 2 .

Jedyny minus to wielkość sali - myślę, że koło 70-80 osób to max jaki tam wejdzie...
 
 
aurinko 

Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 10:21 pm   

Witam, jestem tu nowa.
Mam pytanko odnośnie dworku. Na stornie nie ma nic o menu i cenach. Orientuje się ktoś mniej więcej?
 
 
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 14, 2010 9:10 am   

aurinko, to nowe miejsce. Jakoś kilka miesięcy przed wakacjami zostało otwarte i podejrzewam, że jeszcze po prostu nie ma stałego menu. Proponuje Ci przejechać się tam i spytać na miejscu. Jak ja tam byłam wszyscu byli bardzo otwarci na sugestie i propozycje. Jeśli planujesz nieduże wesele polecam Amberka :P
 
 
aurinko 

Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 14, 2010 8:52 pm   

To nie wiedziałam, że nowe. :)
W sumie to jak napisałaś, że 70-80 to chyba będzie ciasno. Nam wyjdzie jakaś setka. Poza tym chyba jednak będziemy potrzebowali czegoś z noclegami...
Orientujecie się w jakiś fajnych salach, gdzie i nocleg można załatwić?
 
 
Isaa 

Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 8:03 pm   

Ja byłam w Dworku Amber ostatnio na weselu i było 110 osób i wcale nie było ciasno.My planujemy wesele na 100 osób, też w Amber, w przyszłym tyg, idziemy zaklepać sobie termin na sierpień 2012.Sala jest naprawde piękna ,i elegancka, śliczny ogród, jedzonko też było pyszne,a jeżeli chodzi o ceny to z tego co wiem , Ci znajomi teraz płacili tam 195 od osoby, nie wiem jeszcze ile będzie kosztowało w 2012 , ale mam nadzieję ,że nie będzie dużo drożej.
 
 
selaginella 

Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 5:32 pm   

[quote="Isaa"]Ja byłam w Dworku Amber ostatnio na weselu i było 110 osób i wcale nie było ciasno.
Isaa (lub ktos inny kto był na imprezie:)) jak oceniasz miejsce wydzielona na taniec? Wystarczylo? Bo ja mam obiekcje:(
 
 
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 5:39 pm   

Isaa, selaginella, może rzeczywiście zmieści się tam koło 100 osób ale na pieerwszy rzut oka wydaje się, że nie.
Napiszcie proszę gdzie tam się tańczy ? Pomiędzy stołami ?? ? Czy przy wejściu ?
 
 
selaginella 

Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 8:42 pm   

asinek, tańczy się na że tak powiem łączniku-przejściu między częscią wejściową (tam jest ulokowana orkiestra) a salą ze stołami. Może, jeśli stoły są prostokatne, a nie okragle tanćzy się także na sali ze stołami. Generalnie jest to jakby wydzielona, ale nie osobna przestrzeń.

[ Dodano: Pon Sie 16, 2010 9:52 pm ]
i jeszcze następna sprawa: jak z akustyką w związku z ulokowaniem kapeli i miejsca do tańca??
 
 
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 9:42 pm   

selaginella napisał/a:
, tańczy się na że tak powiem łączniku-przejściu między częscią wejściową (tam jest ulokowana orkiestra) a salą ze stołami
z tego co kojarze jest w takim razie nie za wiele miejsca do tańczenia... No, ale skoro twierdzicie, że zmieści się tam swobodnie stu gości to wierzę na słowo.
 
 
MichalWlodar 

Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 9:48 am   Polecam Sale Weselną DWOREK AMBER W ŁODZI

Witam serdecznie,

Skoro jest to forum weselne o salach, to chcę się podzielić moimi wrażeniami.
14 sierpnia bawiłem się wraz z małżonką i moimi gośćmi w sali DWOREK AMBER w Łodzi ul KOLUMNY.

Sala jest prześliczna ma urok eleganckiej sali balowej z prawdziwego zdarzenia.
Wszystko jest nowe zadbane i czyste. Za Dworkiem przepiękny ogródek z fontannami i parasolami i ławeczkami.
Obsługa i kelnerzy - 1 klasa, a sam Właściciel konkretny i rzeczowy. Menu wręcz wyśmienite. O nic się nie trzeba było martwić. Bawiliśmy się do samego rana. Sala jest naprawdę warta uwagi..

Pozdrawiam
Wiecej info na maila mildas@wp.pl
Ostatnio zmieniony przez MichalWlodar Czw Sie 26, 2010 9:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maderka 

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 6:02 pm   

Cześć dziewczyny, Dworek Amber strasznie nam się spodobał, właściciele również wydają się bardzo konkretni i chętni do współpracy. Ponieważ to jest młoda sala, mało jest opinii, to bardzo cenne będą dla nas wskazówki na temat jedzenia. Może Isaa pamiętasz czy było go dużo, czy smaczne? Jak sprawa obsługi, toalet? Mamy zaklepany termin na przyszły rok i chcielibyśmy w tym tygodniu podpisać umowę, bo naprawdę sala zrobiła na nas super wrażenie:)
 
 
 
anik1anik 

Dołączyła: 08 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 3:27 pm   

witam, pod koniec sierpnia w dworku Amber odbyło się moje wesele. Właściciele sali są bardzo konkretni i życzliwi, więc nie było żadnych problemów w trakcie wszelkich uzgodnień. Sala ma bardzo fajnie pomyślane nagłośnienie, więc w trakcie imprezy DJ nie miał kłopotów z komunikacją z gośćmi i bardzo dobrze słychać było muzykę. Pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa w trakcie przyjęcia. Mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce na organizację wesela.
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 4:25 pm   

anik1anik napisał/a:
witam, pod koniec sierpnia w dworku Amber odbyło się moje wesele. Właściciele sali są bardzo konkretni i życzliwi, więc nie było żadnych problemów w trakcie wszelkich uzgodnień. Sala ma bardzo fajnie pomyślane nagłośnienie, więc w trakcie imprezy DJ nie miał kłopotów z komunikacją z gośćmi i bardzo dobrze słychać było muzykę. Pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa w trakcie przyjęcia. Mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce na organizację wesela.


a możesz powiedzić jak wyglądały ceny?? możesz jeszcze coś powiedziec o tej sali?
_________________

 
 
charlottka 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 8:37 pm   

Z punktu widzenia panny młodej ogólnie – polecam gorąco. A w kwestiach szczegółowych:
- sala prezentuje się naprawdę imponująco – wszystko jest spójne (nawet toalety korespondują z resztą wystroju) i dobrze przemyślane pod kątem organizacji wesel (świetnie sprawdził się ogród)
- właściciel bardzo dba o wszystko i jest tam prawdziwym Gospodarzem – osobiście wszystkiego dogląda. Podczas ustalania szczegółów imprezy był konkretny, skrupulatny i w miarę elastyczny.
- za talerzyk płaciliśmy 195 zł (czyli niemało jak na łódzkie warunki), można wybrać też wersję droższą (nie pamiętam dokładnie jaka to kwota) – „nasza” cena obejmowała dwudaniowy obiad, lody, danie jednogarnkowe (typu bigos, strogonow, flaki, bogracz), drugi obiad (drugie danie) i barszczyk nad ranem, przekąski (8 rodzajów), napoje bezalkoholowe, cukierki, ciasta (bez tortu) i owoce. Nie miało się wrażenia, że stoły uginają się pod jedzeniem, wszyscy goście jednak bardzo chwalili smak i ilość jedzenia (którego zresztą sporo zostało i – w dostarczonych przez nas pojemnikach – mogliśmy rozdać je gościom).
- fantastycznie szeroki wybór, jeśli chodzi o możliwość skomponowania menu – każdy z naszych wyborów okazał się strzałem w dziesiątkę – brawo dla pani kucharki
- w cenę nie wchodzi dekoracja sali (za kwiaty na stołach i przy wejściu trzeba dopłacić) ani ogrodu – zrezygnowaliśmy z tych dodatkowych opcji, a i tak wyglądem sali wszyscy byli zachwyceni. Oprócz gustownej zastawy, stoły zdobiły świeczniki i klosze z owocami. Bardzo efektownie prezentował się rozwinięty u wejścia czerwony dywan.
- u nas bawiło się 60 gości – miejsca było dużo. Na moje oko optimum to 80 – 90 osób, najlepiej osobiście rzucić okiem.
W sakli 1 – 6: 5 z plusem.
_________________
charlottka
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 8:46 pm   

Moi przyszli teściowie bawili się na tej sali 18.09 i jak pytaliśmy jak było to mówili, że super :)
Jedzonko podobno bardzo dobre, na nic nie narzekali :)
No i oczywiście widziałam też zdjęcia... sala naprawdę bardzo ładna :)
_________________
 
 
kruchy1980 

Wiek: 43
Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: znajomi
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 8:49 pm   

Witam
My również mieliśmy przyjemnośc organizować swoje wesele w Dworku Amber. Bawiło się u nas 110 osób i napewno nie było ciasno. Jedzonko pyszne, obsługa również bez zarzutu. Sala jest przepiękna a ogród jeszcze ładniejszy, wieczorem wygląda uroczo. Właściciele to świetni ludzie, bardzo pomocni i otwarci na nowe wyzwania. Nasi goście byli zachwyceni. Gorąco polecamy
 
 
beatka_mag 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 12:35 pm   

Witam,
Zarezerwowaliśmy Dworem Amber na 14.05.2011, przedostatni wolny termin w "ciepłych" miesiącach :) Sala zrobiła na nas cudowne wrażenie i tak naprawdę od razu się zdecydowaliśmy. W tygodniu idziemy podpisać umowę i wpłacić zaliczkę. Jeśli chodzi o ceny, to podstawowe menu to 200 zł / osoba.
Ciekawa jestem waszych opinii szczególnie co do jedzenia, może ktoś ma jakieś zdjęcia z wesela w tym miejscu?
 
 
piniek 

Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 9:54 pm   

Witam!

Śpieszę z moją opinią dotyczącą Dworku i szczerze mogę się pochwalić że nasze wesele było Idealne !! ! Jedzonko było pyszne świetnie dobrane menu( a tort i ciasta z bitej śmietany palce lizać), nikomu nie brakowało jeszcze dużo zabraliśmy, obsługa sprawna i miła od razu widać że pełna profeska, sala wyglądała niesamowicie gdy weszliśmy z naszymi gośćmi nie mogliśmy się napatrzeć na imponujący żyrandol ( jak w pałacu) a po jedzeniu zapalili kinkiety i świece co dało niesamowity nastrój. Ogromnym powodzeniem cieszył się ogród były pięknie przybrane pergole i romantyczne miejsca pod namiotami. Zamówiliśmy opcje z barkiem i drinkami na ogrodzie -fajny pomysł. Właściciele naprawdę się postarali i współpraca z Nimi była rewelacyjna a nasi Goście zachwyceni. Jeszcze raz chcieliśmy podziękować i pozdrawiamy Magda i Krzysztof
 
 
beatka_mag 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 8:23 am   

kruchy1980, piniek mam pytanie dotyczące sali. Ponieważ miejsce do tańczenia jest sporo węższe od sali jadalne, zastanawiam się czy nie było problemów przy na przykład tańcach w kółku itp?? Zastanawiam się też czy miejsca dla orkiestry jest wystarczająco i jak tam akustycznie się muzyka rozkłada. Mieliście orkiestrę czy DJ-a ?
I byłoby super gdybyście mogli przesłać kilka zdjęć na priv :)
Pozdrawiam :)
 
 
joko 

Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 1:32 pm   

witajcie,

jesteśmy świeżo po wizycie w Dworku Amber, i przyznam, że robi wrażenie, póki co to nasz numer jeden!
 
 
beatka_mag 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 9:34 pm   

Odświeżam wątek, może macie jakieś nowe informacje, przemyślenia ??
Na nas sala zrobiła ogromne wrażenie, termin zaklepany. Jedyny dylemat: stoły okrągłe czy tradycyjne.. ale to już temat w innym "rozdziale".
Pozdrawiam :)
 
 
marta_26 

Wiek: 39
Dołączyła: 26 Sty 2011
Posty: 13
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 1:17 am   

Sala jest ładna... oglądaliśmy ją jakiś czas temu,ale właściciele wywarli na nas mieszane uczucia. Powodzenia i wszystkiego dobrego Beatko.
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 9:43 pm   

Na nas zarówno sala jak i właściciel zrobił dobre wrażenie, ale nie robimy tam wesela bo nie było już terminów w ciepłych miesiącach w soboty na 2011. Pan zaoferował nam tylko piątki.
_________________

 
 
olpe 

Wiek: 45
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 7:48 pm   

Dworek Amber. Organizowaliśmy tam w marcu wesele siostrze i powiem tak: sala pierwsza klasa, duża i elegancka. Bez problemu można zrobić wesele na 100-120 osób. Właściciel ma profesjonalne podejście do sprawy. Jest otwarty na wszystkie propozycje i sugestie. Stara się doradzić i podpowiedzieć. Jedzenie super. Dość rozbudowane menu z którego na prawdę jest co wybrać. Obsługa też niczego sobie. Kelnerzy też dobrze się spisują. Para młoda ma do dyspozycji pokój w którym może sobie odpocząć. Parkiet do tańczenia wystarczająco duży i co ważne nie jest śliski. Byliśmy na wielu salach i wielu weselach ale w Dworku Amber nie było się do czego przyczepić. Nam się bardzo podobało i byliśmy bardzo zadowoleni. p.s. Za salą weselną znajduje się fajny ogród ( widzieliśmy na zdjęciach które pokazywał nam właściciel) do którego można gości na papierosa wypuścić. Nam nie było to dane bo w marcu to jeszcze trochę zimno jest na dworze.
 
 
Ańćka 

Dołączyła: 12 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 5:26 pm   

Witam :)

moje wesele w Dworku Amber już w sierpniu :smile:

i prośba do wszystkich którzy organizowali lub będą organizowali tam wesele... byłabym wdzięczna za info jak sprawa tortu zamawianego u właścicieli, jak smakował i jak się prezentował, może ktoś ma jakieś zdjęcia do wglądu ;D
 
 
szajenka 

Dołączyła: 01 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 9:04 pm   

W swieta mialam swoje wymarzone wesele wlasnie w dworku Amber i musze powiedziec ze jestem zachwycona wszystkim sala, profesinalna obsluga pysznym jedzeniem moim zdanie to najlepsza sala w lodzi. moi goscie byli oczarowni ze wesele mozna zrobic na tak wysokim poziomie .Dworek Amber jest bezkonkurencyjny WSZYSTKIM SZCZERZE POLECAM.Sala CUDNA
 
 
beatka_mag 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 8:17 pm   

W minioną sobotę 14.05. odbyło się nasze wesele w Dworku Amber :-) Zdecydowanie polecam! Goście byli zachwyceni i do dnia dzisiejszego dostajemy smsy i telefony od rodziny i przyjaciół, którzy gratulują nam tak udanego wesela. Sala robi naprawdę ogromne wrażenie a okrągłe stoły dodały jeszcze więcej uroku.
Jedzenie było pyszne i naprawdę dużo więc nikt głodny z wesela nie wyszedł.
Organizacyjnie mistrzostwo, ja jako panna młoda o nic nie musiałam się martwić, właściciel i menadżer byli całą noc i osobiście wszystkiego doglądali, kelnerzy również spisywali się na medal.
W ogrodzie nie miałam czasu posiedzieć, ale goście opowiadają, że niebywale klimatycznie i romantycznie ;-) Zresztą zdjęcia to potwierdzają (kilka osób zrobiło sobie mini sesję zdjęciową)
Mówiąc szczerze nawet nie spodziewałam się aż tak udanej zabawy, właściciel p. Michał zadbał żebyśmy czuli się naprawdę wyjątkowo.
Elegancko i z klasą :-) do tego każdy szczegół naprawdę dopracowany.
Szczerze polecam!!!
Jeśli macie pytania chętnie odpowiem, wiem jaka to niepewność czekać na ten dzień.
Pozdrawiam :D
 
 
Aga K 

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 11:00 pm   

Miło słyszeć takie opinie o "Dworku Amber". Ja mam tam wesele 6 sierpnia i obawiam się bo sala jest nowa i mało opinii można było znaleźć o niej jak rezerwowaliśmy termin. Jak ma ktoś jeszcze jakieś sugestie i uwagi, aby dociągnąć tam wszystko na ostatni guzik to piszcie chętnie skorzystam. Z góry dziękuję :)
 
 
izunia_zg 

Dołączyła: 02 Lut 2010
Posty: 10
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 9:39 pm   

25-06-2011 odbyło się nasze wesele w Dworku Amber
Było cudownie :) .
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru sali, w 100% możemy ją polecić.
Wszyscy goście byli pod wrażeniem sali, jedzenia i obsługi; miło nam było słyszeć od gości, że na takim wspaniałym weselu jeszcze nigdy nie byli- naprawdę wszystko było na wysokim poziomie :) .
Sala robi wspaniałe wrażenie, ogromny kryształowy żyrandol , okrągłe stoły , dekoracje z żywych kwiatów i wspaniała zastawa dodały jej klasy i elegancji , podczas zabawy delikatne oświetlenie i świeczki wprawiały w cudowny nastrój- każdy szczegół był naprawdę dopracowany.
Jedzonko było pyszne a tort z bitej śmietany z owocami leśnymi rewelacyjny.... smaczniejszego jeszcze nie jadłam-goście byli nim zachwyceni- także gorąco polecam :)
Organizacja i obsługa profesjonalna, niczym nie musieliśmy się martwić, właściciel i menadżer byli cały czas na miejscu i osobiście wszystkiego doglądali, kelnerzy również profesjonalni i sympatyczni
Ogromne wrażenie również robił ogród- nastrojowe oświetlenie, fontanna i namioty...wspaniale :) szkoda tylko, że było troszkę zimno- za długo nie można było w nim posiedzieć . Udało nam się jeszcze zrobić w nim mini plener :) fajne zdjęcia wyszly
Naprawdę nie spodziewałam się że wszystko tak fajnie wyjdzie, było bardzo elegancko i romantycznie

Dziękujemy
 
 
 
roxy 

Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2011 9:41 pm   

Ja również uważam, że to jedna z najładniejszych sal w Łodzi. Śliczny żyrandol, eleganckie stoliki i ogólnie b. romantyczny wystrój. Nie spodobało mi się tylko miejsce do tańców, tak jakby w przejściu. Szkoda, że jakoś lepiej tego nie zaaranżowano. Ciekawa też jestem jak z jedzeniem, bo to nowa sala i niewiele opinii, a z tego co słyszałam to trochę skąpo. Ale ogólnie pozytywne wrażenie.
 
 
krzysiu 

Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: ksawerów
  Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 8:03 pm   

W dniu 2011.07.16 mieliśmy wesele syna w dworku AMBER .Obsługa jest w pełni profesjonalna.Jedzenie pyszne.Właściciele naprawdę zasługują na polecenie ich oraz na wszelkie pochwały.Jeszcze raz dziękujemy.
Rodzice Młodej Pary.
 
 
wromich 

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 11:51 am   

Witam. We wrześniu 2010 roku w Dworku odbyło się nasze wesele. Była to pierwsza sala, która oglądaliśmy i każda następna nie zrobiła na nas takiego wrażenia jak Amber. Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy, bardzo elegancki wystrój sali, odpowiednie miejsce do tańczenia i zniewalający ogród z którego korzystali nasi goście. Wyglądał on znakomicie i był odpowiednim miejscem na zdjęcia plenerowe. Wewnątrz sali jak już wspomniałam elegancki wystrój i stoły, które można ustawić w tradycyjny sposób lub jak to było w naszym przypadku w wersji okrągłej czego dopełnieniem są krzesła przyozdobione pokrowcami. Wszystko to sprawia, że nastrój robi się naprawdę wyjątkowy. Warto wspomnieć również o toalecie, która również jest utrzymana w tym samym klimacie i dla panny młodej jest ona w rozmiarze xxl. Na górze znajdują się pokoje (dla młodej pary w cenie) co jest niezbędnym elementem zwłaszcza gdy ma się gości przyjezdnych a niestety nie wszystkie sale mają w swojej ofercie miejsca noclegowe. Jeśli chodzi o obsługę to jak dla mnie 100% zaangażowania i profesjonalizmu. Nie można im nic zarzucić i każda prośba była w tempie natychmiastowym realizowana. Najważniejszą rzeczą o której chcę napisać jest jedzenie. To niebo dla podniebienia. Wszystko było tak pyszne i podane w sposób tak apetyczny, że jeszcze długo po uroczystości nasi goście nie mogli wyjść z podziwu i do dnia dzisiejszego wspominają te cudowne smaki....Mistrzostwo świata. Tak było rok temu. W tym roku a dokładnie 25 września planowaliśmy chrzciny naszego dziecka. Wybór sali padł oczywiście na Amber. Chociaż bałam się troszkę ponieważ wiadomo jak to jest...na początku wszyscy chcą się pokazać z jak najlepszej strony a jak się zbierze pochwały i renomę to opada się na laurach. Nic bardziej mylnego....Amber znowu spisał się na szóstkę. REWELACJA!!!!!! Myślę, że to wszystko zasługa bardzo dobrego i konkretnego właściciela. Chrzciny naszego dziecka były znowu najwspanialszym dniem dzięki temu, że robiliśmy je w dworku Amber. Wszystko znowu było rewelacyjne, jedzonko i obsługa. Żałuję, że w najbliższym czasie nie szykuje mi się żadna impreza bo na pewno zrobiłabym ją właśnie tam. Będę wszystkich zachęcać do organizowania tam większych bądź mniejszych uroczystości bo to są niezapomniane chwile. Zapewne wybierzemy się tam na bal sylwestrowy ponieważ po dwóch bardzo udanych przyjęciach nie wyobrażam sobie spędzić tego dnia w innym miejscu......
P.S. Jeszcze chciałabym wspomnieć o jednej bardzo istotnej rzeczy...Jeśli nie wiecie gdzie zamówić tort to nie wiele myśląc zróbcie to właśnie w AMBERZE. Jest on wyśmienity. W życiu nie jadłam tak pysznego tortu. Mój mąż, który nie jest zwolennikiem słodkości nie mógł się oprzeć i zjadł dwie porcje. BOMBA!!!!!
Z czystym sumieniem polecam ten lokal.
 
 
Orchidea 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 9:46 pm   

My wybraliśmy tę salę na nasze wesele (10 września 2011 r.) Na początku obawialiśmy się czy będzie wystarczająco dużo miejsca do tańczenia. Na naszym weselu było 90 osób i nie było problemu z tańczeniem, a dodam że prawie wszyscy goście byli na parkiecie. Myślę, że ta sala jest idealna tak do 100 gości. Jedzenia było bardzo dużo i było przepyszne :!: :) Obsługa profesjonalna. Sama sala przepiękna, właściciel rzeczowy i bardzo sympatyczny. Przy wyborze menu razem z kelnerem starał się nam pomóc w podjęciu decyzji, doradzali. Dekoracja kwiatowa również piękna. Plusem jest także ogród z altankami. BARDZO GORĄCO POLECAM!!
 
 
Wiktoriaaa 

Dołączyła: 12 Lis 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 9:30 am   

Witajcie :) !! !

W ubiegłym tygodniu odbylo sie wesele mojej przyjaciólki:P pomagalam jej we wszystkich przygotowaniach wiec jestem dośc dobrze zorientowana co i jak :)
Chcialabym sie z wami podzielić naszymi obserwacjami :)
Dworek amber jest pięknym miejscem!!!
Wystrój piękny, jedzenie super;p

NIESAMOWITEJ ELEGANCJI DODAJĄ ŻYWE DEKORACJE KWIATOWE :d


Coś pięknego, wszyscy goście byli zachwyceni no i my rzecz jasna również :)
Jak sie pożniej okazało Pani, która zadbała o żywe wiaty w Dworku jest dekoratorką i z ciekawości dotarłyśmy do niej :) okazało się że robi przepiękne dekoracje sal weselnych i naprawde jest godna polecenia!!! :)

Więc jeśli ktoś nie chce robić wesela w takim miejscu jak dom weselny, a wolałby po prostu salę i potrzebuje dekoratora to my pomożeby w kontakcie z Panią, którą udało nam się poznać ( dodam tylko ze ceny sa naprawde przystępne )
Serdecznie polecamy zarówno Dworek Amber jak i Panią dekoratorkę :)
ps. nie umiem wstawić zdjeć ale postaram sie cos wrzucić żebyście mogły zobaczyć wspaniały efekt :D


sala 009.jpg
inna sala Pani dekoratorki
Pobierz Plik ściągnięto 2010 raz(y) 92.63 KB

Zdjęcie034.jpg
Dworek Amber
Pobierz Plik ściągnięto 1998 raz(y) 18.41 KB

_________________
Pozdrawiam Wiktoriaaa
 
 
 
debiecm 

Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 10:27 pm   Dworek Amber - polecam!!!

Witam,
dużo rozpisywać się nie będę - z pełną odpowiedzialnością mogę polecić to miejsce (sala piękna, jedzenie przepyszne, obsługa profesjonalna i pomocna).
Mieliśmy wesele 16.07.2011.

Pozdrawiam
Sylwia i Maciej D.
_________________
Pozdrawiam
Debcu
 
 
Monika1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Sty 08, 2012 2:20 pm   

My mamy w Dworku Amber wesele 15.06.2013:) już sie nie możemy doczekać:) Śliczny dworek!:)
 
 
 
Jowita 

Dołączyła: 28 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 12:42 pm   

Witam!
Odstąpię sale weselną DWOREK AMBER w Łodzi.
Termin wesela to 13 października 2012 roku.
Niestety z powodu większej liczby gości musimy zrezygnować z tego przeuroczego miejsca. Sala pomieści od 80-150 osób. Właściciel bardzo konkretny, dbający o budynek i sprawy z nim związane. Dodatkowo Pan Robert- menager, zajmuje si8ę najdrobniejszymi szcze3gółami związanymi z przyjęciem. Sala jest przepiękna(najładniejsza w okolicach Łodzi).
Wystrój ze smakiem, bardzo czysto i przyjemny aromat kwiatów, a nie woń smażonych potraw jak w innych salach. Możliwość okrągłych lub prostych stołów. Piękna zastawa i dekoracje. Do dyspozycji przestronny ogród, pokój dla nowożeńców oraz pokoje dla gości weselnych. Bogate i smaczne menu. Wszystko w bardzo wysokiej jakości. Zaliczka to 3000 zł Koszt od talerzyka - 210 zł.
Tel. 602 241 248
e-mail:Jowita_Biuro@interia.pl
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 2:25 pm   

Dworek jest piękny, sama zastanawiam się czy nie zorganizować tam wesela! :) Każdy szczegół jest dopracowany, manager i właściciel wyglądają na zaangażowanych i konkretnych, a poza tym wielkim plusem w porównaniu do innych sal jest to, że odbywa się tam tylko jedno wesele, przez co jest bardziej kameralnie.
 
 
anais 

Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2012 2:55 pm   

My też mamy tam zaplanowane swoje wesele na połowę 2013 roku :)
Po maratonie oglądania różnych sal, nie mieliśmy wątpliwości, na co się zdecydować.
 
 
aga23900 

Dołączyła: 06 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: łódż
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 12:33 pm   

W Dworku Amber odbyło się nasze wesele.
Zapewne w recenzji odniosę się do doświadczeń z innych wesel, bo nie ma co ukrywać, że przy wyborze sali każda chyba para kieruje się tym co doświadczyła wcześniej, na plus czy minus.

Sala zachwyciła nas do tego stopnia, że zdecydowaliśmy się na nią praktycznie od razu - i tej decyzji nie pożałowaliśmy ani przez chwilę.

Lokalizacja na Kolumny, gdzie sporo innych sal weselnych, sprzyjała obejrzeniu kilku miejsc pod rząd. Oprócz niej byliśmy tylko w jednej sali, zbyt dużej jak na nasze 60 osób, nieładnej, z mocno przeciętnym menu i średnio zachęcającą właścicielką, mimo szumnych opisów na stronie. Opisy na stronie Amber nie są przesadzone, są aż zbyt skromne.

Wystrój - gustowny, zadbany, dopracowany w szczegółach. Piękne kryształowe żyrandole, lustra w ozdobnych ramach, eleganckie panele, a nie terakota, francuskie okna prowadzące do ogrodu (niestety pogoda w Wielkanoc nie zachęcała do skorzystania), ba, nawet toalety przestronne i stylowe. :) Okrągłe stoły wg naszego życzenia, wytworne kieliszki na nóżkach, świeczniki... wszystko pasujące do siebie, dekoracje kwiatowe uzgodnione z nami i bardzo odpowiednie. Część do tańca osobna, tzn. stoły nie stały wokół parkietu - naszym zdaniem dobre rozwiązanie. Plus sala klimatyzowana.

Właściciel, p. Michał, kontaktowy, elastyczny, dba o wszystko, nadzorował całą imprezę. Zależy mu bardzo na jakości i to widać. Równie dobre zdanie mamy o p. Robercie, menadżerze Amber. Żaden szczegół nie był pozostawiony na zasadzie "jakoś to będzie".
Warto zaznaczyć, że p. Robert na przypadkiem zasłyszaną informację, że panna młoda, czyli ja, mięsa nie jada, za to rybkę i owszem, zadbał aby kuchnia przygotowała TYLKO dla mnie specjalne menu (mnie to nawet do głowy nie przyszło, biorąc pod uwagę inne wesela spędzone w poszukiwaniu czegokolwiek do jedzenia...). Zatem na pewno nie będzie problemu z obsługą gości wege/semiwege i innych specjalnych wymagań.

Przejdźmy zatem do opisu wesela. :)

Obsługa - dobrzy kelnerzy, elegancko ubrani, doświadczeni. Jedynie obiad lekko rozciągnął się w czasie, ale to był najwyżej malutki cień na całej uroczystości, żeby nie było AŻ TAK idealnie. :P

Fantastyczne jedzenie chwalili wszyscy goście - zarówno smak jak i ilość, menu jest naprawdę ciekawe, bogate, z inwencją. Wykonanie potraw na wysokim poziomie, żadnego średniactwa.
Nasz wybór to:
-zupa-krem z pomidorów, z dużym kleksem śmietany;
-klasyczny schab w panierce, de volaille z solidną ilością masełka w środku oraz zachwalany bardzo przez Gości indyk a'la Amber faszerowany mozzarellą i pomidorami suszonymi (dla mnie rybka pieczona w ciekawym sosie);
- szaszłyki drobiowe oraz polędwiczki w sosie grzybowym (dla mnie cudowny łosoś na genialnie zrobionym szpinaku;
- strogonow z wołowiny (dla mnie z pieczarek),
- pyszny barszcz czerwony (żaden tam z kartonu) z pasztecikiem produkcji Amber;
- przekąski (wjechały na stoły po głównym daniu, a więc nie leżały na stołach kilka godzin przed, jak to na innych weselach): kaczka po tyrolsku (z pistacjami, i czymś słodkim - podobno pycha), śliwki w boczku (znikały raz-dwa), rolada z boczku z majerankiem, galantyna z kurczaka czy indyka, różne pieczone mięsa, roladki z łososia z chrzanowym serkiem, śledzie po kaszubsku, sałatka grecka oraz z kurczakiem i winogronami, i bonus dla mnie - przepyszne roladki z cukinii z serem pleśniowym i pomidorami suszonymi, obecne na każdym stole.

Tort własnej produkcji, wybraliśmy czekoladowo-wiśniowy, fantastyczny, mimo zapasu prawie nie zostało, bo goście go zjedli! (zwykle obserwujemy, że goście omijają mdły różowy torcik, ten nie był ani mdły, ani różowy, i znikał z talerzy aż miło).

Warto zauważyć, że alkohol podawany był w coolerach z lodem, zatem problem ciepłej wódki nie istniał...

Cena za przyjęcie - obiektywnie przystępna i korzystna w relacji jakość-cena. Pewnie gdzieś byłoby taniej - i co z tego? Wysłuchaliśmy mnóstwa pozytywnych komentarzy co do sali i jedzenia, a przecież wesele robi się przede wszystkim dla gości i ich zadowolenia (to, że nam się też ogromnie podobało nie jest aż tak ważne:D).
 
 
agus781 

Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 8:18 am   

Przyłączamy się do pozytywnych opinii nt.Dworku Amber w Łodzi. 5 maja 2012 odbyło się tam nasze wesele. Wesele, które goście wspominają jako najlepsze na jakim się bawili. A było ich kilkanaście w ostatnich latach. My mieliśmy tylko jedno oczekiwanie: miało być elegancko, z klasą, ale bez nadęcia i skrępowania. Było piękniej niż to sobie wymarzyliśmy. Dodam tylko, że jesteśmy osobami grubo po 20-ce, a nawet po 30-ce, więc nasze wymagania są ciut wyższe niż kilka czy kilkanaście lat temu.
Organizacja,wystrój, obsługa, jedzenie - wszystko na najwyższym poziomie. Na stołach piękna zastawa, kwiaty. Kuchnia wyśmienita (pomyślano również o dzieciach), kelnerzy dyskretnie pilnowali, aby gościom niczego nie brakowało (również wódeczki w kieliszkach).
W części sali na której urzęduje dj, czy też zespół zainstalowany jest duży telewizor. My wykorzystaliśmy go do pokazu naszych zdjęć (uzbierało się ich trochę przez 10 wspólnych lat), które były wyświetlane przez całą imprezę. Pomysł wywarł naprawdę sympatyczne wrażenie.
Michał - właściciel Dworku-to człowiek wręcz pedantyczny, dbający o szczegóły, o dobrym guście i z klasą. Służy radą i doświadczeniem. Był na miejscu przez całą noc, choć następnego dnia organizował kolejną imprezę. I co ważne, wcale nie mieliśmy wrażenia, że chce naciągnąć nas na kasę. Wręcz przeciwnie, odradzał nam rzeczy, które według niego mogły być zbędne, choć przecież dla niego to pieniądz.
Teraz słowo o torcie. Był nieziemski.Choć zamówiliśmy go z dużym zapasem mając zamiar obdarować nim gości w domu,zostało raptem parę kawałków. Parę dni później poprosiłam tę samą Panią o przygotowanie takiego samego tortu dla moich współpracowników w firmie. Zrobił ogromne wrażenie tak smakowe jak wizualne. Zapisałam tę Panią w telefonie jako V.I.P.
Mogłabym jeszcze długo pisać, jak było pięknie. Zresztą, minął już miesiąc, a goście nadal żyją naszym weselem. Dziś właśnie zjeżdża się do nas 20 osób aby obejrzeć film z wesela. Są naprawdę pod ogromny wrażeniem. My zresztą też. Najkrótsza recenzja jaką usłyszeliśmy, to " przebiliście wszystkich!"
Ten czerwony dywan przed wejściem, kwiaty, stoły pięknie udekorowane, ogród przybrany. Mieliśmy szczęście, pogoda dopisała, więc mogliśmy korzystać z uroków ogrodu. Altany, ławeczki, fontanna, no i fajerwerki.
Reasumując: profesjonalizm, rzetelność i dyskrecja.
W tym miejscu dziękujemy jeszcze raz Michałowi Kopcikowi i całej ekipie Dworku Amber.
P.S. Za dwa lata zamierzamy zorganizować w Dworku komunię naszego syna.
Ostatnio zmieniony przez agus781 Sob Cze 09, 2012 8:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 8:30 pm   

Nasz czerwcowy maraton po weselach znajomych, tym razem zaprowadził na do Dworku Amber.
Z czystym sumieniem polecam to miejsce. Piękna sala, jedzenie wyśmienite w naprawdę dużej ilości. Dekoracje kwiatowe przepiękne, obsługa bardzo sympatyczna i żwawa :)

Jeśli już miałabym się koniecznie czepiać to: w toalecie mydła w kostkach (mało higieniczne), ciasta smakowały mocno chemicznie, no i napakowany Pan manager czy właściciel (nie wiem dokładnie kim był) kręcący się non stop po sali między stołami jakoś mnie raził...

Ja gorąco polecam tą salę, faktem jest,że się cenią, ale są to dobrze wydane pieniądze :)
 
 
martita1910 

Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 10:01 pm   

Moje wesele w Dworku odbędzie się w 2013 roku. Mam pewne obawy a mianowicie: Czy część jadalniano- taneczna jest użytkowana czy raczej goście ściskają się tylko w części tanecznej? Moje wesel jest przewidziane na 140 osób i martwię się że przy stole będzie ok to jednak tańce i hulańce będą ograniczone przez małą powierzchnie dlatego ciekawi mnie czy ktoś był na weselu z taką ilością gości i jak to wyglądało pod kątem zabawy na parkiecie. Chciałam dowiedzieć się również czy przystawki są dokładane czy raczej nie. W sumie głowa boli mnie o wszystko ale to takie dwa największe zmartwienia. z góry dziękuję za odpowiedz :)
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 10:13 pm   

martita1910 napisał/a:
czy przystawki są dokładane
Kochana, w dworku jest tyle jedzenia przy ciepłych posiłkach,że zakąski (bo chyba to masz na myśli),bynajmniej na tym weselu, którym byłam, były praktycznie nie ruszone.. Poza tym tak szczerze mówiąc to nie byłam jeszcze na weselu, na którym zakąski by zniknęły...

No powiem Ci,że co do liczby gości to hmm.. Ja byłam na takim co było 70 osób i jak wszyscy tam stanęliśmy to miejsca było już niewiele, faktem jest,że na weselu wszyscy na raz nie tańczą, ale przy 140 os, jest szansa,że ponad połowa powstanie... Poza tym średnio widzę oczepiny i pierwszy taniec, bo ta część taneczna naprawdę nie jest za duża..
 
 
martita1910 

Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 2:25 pm   

Kurcze nie uspokoiłaś mnie, mam nadzieje że jednak jakoś się zmieścimy, menadżer twierdził że sala na 140 osób zda egzamin ale też zdaje mi się że może być ciasnoo :?
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 7:35 pm   Amber

Ta sala jest max na 100 osób
Pierwszy taniec Pary Młodej z udziałem 140 gości - nierealne niestety
_________________
Tomek
 
 
Vanilia 


Wiek: 37
Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Boat city
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 8:24 pm   

Mój numer jeden!
Gdybym:
1. miała wesele na mniej osób (u nas ~110 osób ale praktycznie sami młodzi. Znajoma odradzała nam, bo u niej na weselu było idealnie ale gości mieli 75...)
2. miała więcej kasy (chociaż myślę, że tutaj stosunek cena/jakość jest ok)
nie zastanawiałabym się nad żadnym innym miejscem! Przepięknie, wszystko dopracowane, profesjonalne podejście, wyjście na ogród i można by tak wymieniać w nieskończoność:)
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 8:27 pm   

Vanilia, 110 osób, moim zdaniem jest tam do przeżycia.. Ciężko,ale do przeżycia, poza tym zaprosisz 110,a przyjdzie pewnie mniej...
Vanilia napisał/a:
(chociaż myślę, że tutaj stosunek cena/jakość jest ok)
jest jak najbardziej ok :)
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 5:55 am   

Wiktoriaaa napisał/a:
NIESAMOWITEJ ELEGANCJI DODAJĄ ŻYWE DEKORACJE KWIATOWE :d

Coś pięknego, wszyscy goście byli zachwyceni no i my rzecz jasna również :)
Jak sie pożniej okazało Pani, która zadbała o żywe wiaty w Dworku jest dekoratorką i z ciekawości dotarłyśmy do niej :) okazało się że robi przepiękne dekoracje sal weselnych i naprawde jest godna polecenia!!! :)

To nie jest jedyna sala, którą można ozdobić żywymi kwiatami.

Widziałam Dworek, ale zdecydowanie bardziej podobał mi się autentyczny stary dworek w Kruszowie...
U mnie odpadał też ze względu na brak miejsc noclegowych.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl