Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zbigniew Kruk
Autor Wiadomość
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 16, 2005 12:13 am   Zbigniew Kruk

Witam,
na prośbę zainteresowanych zamieszczam nowy wątek dotyczący usług Z.Kruka
osobiście skorzystałam, efektami prac pochwalę się za jakiś czas jednak póki co mogę podzielić się pierwszymi wrażeniami ze współpracy...

w skrócie:
polecam, polecam, i jeszcze raz polecam! :graba:

podobnie jak wielu osobom na forum, jego zdjęcia bardzo nam się spodobały
trafiłam do niego dzięki Agni :) która zamieściła link do jego strony
wprawdzie szukaliśmy tylko fotografa na ślub i wesele ale po szybkim przeanalizowaniu tematu, doszliśmy do wniosku, że rezygnujemy z pleneru który zamówiliśmy u kogoś innego i całość zrobimy właśnie u niego
tak więc, zdecydowaliśmy się na plener, reportaż ze ślubu i wesela
całość 1200 PLN, uważam, że to dobra cena (przeglądaliśmy masę ofert), jeśli chodzi o ilość, to już indywidualnie się ustala, ale chyba ok 180 zdjęć to jest w sumie
pierwotnie mieliśmy tylko plener w tej cenie, ślub od 250 do 450 PLN i reportaż z wesela ok 600 PLN...
wyszłoby nas to znacznie drożej i niekoniecznie było to akurat to, czego oczekiwaliśmy
zresztą poza plenerem, ciężko było nam znaleźć kogoś sensownego, aby zrobił resztę...
już mieliśmy postawić kreskę i wziąć kogoś z biegu, kiedy pojawił się link na stronie forum!

olśnienie szybka decyzja, krótka rozmowa, spotkanie i zalatwione :graba:

człowiek zna się na rzeczy, robi to co lubi, ma świetny kontakt z klientami
generalnie rozmowa biznesowa przerodziła się w przyjacielską pogawędkę
bardzo się polubiliśmy więc uważam, że to dobrze rokuje dla dalszej współpracy :)
w ogóle opowiadał nam, że właśnie kończy pisać artykuł dotyczący zdjęć ślubnych do gazety Foto-Video-Digital, więc musi znać się na tym co robi- głupot przecież nie publikują ;)

aa i jeszcze jedno, polecił nam pana od videofilmowania...
wcale nie planowaliśmy tej usługi (mój narzeczony reaguje alergicznie na każdy pomysł z video w nazwie), ale bardzo nas przekonywał, więc zgodziliśmy się przynajmniej obejrzeć przykładowy film.... i to był naprawdę strzał w 10! jestem mu wdzięczna, że nas tak tym tematem "męczył" :)

tak więc będziemy mieli i foty i filmik :mrgreen:
ale się cieszę! :banan: :banan: :banan:

ech, ale się rozpisałam! ale mam nadzieję, że komuś się przyda, a sądząc po wcześniejszych pytaniach to nawet na pewno :)

pzdr
Thiti
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Maj 04, 2009 11:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 16, 2005 11:56 am   

faktycznie dobra oferta (cena) i może się podobać :)
no i jak widać można się dogadać do tego ;)
 
 
rudka77 


Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 58
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 8:07 pm   Re: Zbigniew Kruk

mogłabym dostać jakis namiar na stronę tego Pana?

[ Dodano: Czw Lut 17, 2005 8:16 pm ]
Już sama znalazłam :) Także dziękuję, niestety szukam dalej :( ( to nadal nie to....
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 9:18 pm   

gdyby ktoś jeszcze szukał to jest oczywiście w poście strony www ale zamieszczam i tutaj dla wygody

edit: usunęłam strone internetową, takie dane tylko na priv
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Maj 04, 2009 10:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 1:08 pm   

My kurcze mamy mały problem... Obejrzelismy te zdjęcia na stronce, spodobały sie Nam bardzo, pojechalismy, obejrzelismy więcej, tez Nam sie spodobały, więc zamówiliśmy sobie pana na wrzesień, bo jeszcze miał wolny termin, a tu wyskakują Nasze mamy, że te zdjecia takie jakies mało slubne.... i w ogóle dziwne.... tak długo truły, że mój Mis w końcu też sie zniechecił... ale nic nie robi w tym kierunku, żeby sprawe odkręcić, znaleźć kogos innego... sama nie wiem co mam mu zrobić za to... Mnie sie dalej zdjecia podobają, ale z przeważającymi siłami wroga bić sie nie będę :evil:
A w ogóle to thx thiti za namiary i opinię... ciągle mam nadzieje, że jednak zrobimy u Niego...
_________________

 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 10:46 am   

A może porozmawiać z panem Krukiem żeby zrobił Wam parę tradycyjnych fotek ślubnych.
Myślę, że takie też umie robić.
Będziecie mieć zdjęcia i dla mam i dla siebie :graba:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 11:35 am   

A wiesz pipi - to jest myśl :D Dzieki!!
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 11:49 am   

Pusiak, jeśli mogę Ci coś doradzić (przejrzałam stronkę), a widzę, że się wahasz - to jednak chyba wybrałabym kogoś innego lub porozmawiał szczerze z panem na temat prześwietlania przez niego zdjęć. :?
Nie odbierz tego źle - po prostu wiele zdjęć jest fatalnych technicznie...
_________________
 
 
Bartosz 


Wiek: 44
Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 83
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 12, 2005 9:12 am   

Zdjecia Pana Kruka do mnie zupelnie nie trafiaja. Widzialem ta gazete "CHIP FOTO-VIDEO digital” i artykul ktory napisal jest sprytny. Gdyby nie widzial jego zdjec na zywo, ktore byly kolorystycznie zle, kadry krzywe, przeswietlenia to wzialbym go na swoj slub. W tej gazecie ulozyl zdjecia bardzo fajnie, umiejetnie. Ale jak patrze na jego strone, na jej zawartosc, to mowie sobie ze na pewno go nie wezme. Rozmawialem z nim i nie wywarl poytynego wrazenia na mnie jako fotograf. gdy ktos wspomina jego nazwisko kojarzy mi sie od razu ze zjeciami w tle ktorych jest ten powtarzajacy sie hydrant i takie kilka smiesznych jak dla mnie ujec. Nie wiem jak mozna zrobic zdjecia parze nie patrzac na tlo(sa zdjecia z zaparkowanymi autami, brudna sciana..)Nie podoba mi sie cos takiego. Brakuje im polotu, swiezosci.
Przpraszam za ta moja krytyke. Jestem szczery. Kazdy ma inny gust, a to forum jest po to by wymieniac sie opiniami i moja jest bardzo niepozytywna
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Mar 12, 2005 2:52 pm   

Asiek jak dotąd chyba żaden fotograf nie spełnił wysokich wymagań... ciekawe czy się taki znajdzie :wink:
_________________

 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 12, 2005 6:06 pm   

jak dobrze zauważyliście, to kwestia gustu, nam się podobają i opinie innych mnie nie interesują
to będą NASZE zdjęcia i dla NAS a nie dla kogoś, dlatego wybieramy to co NAM się podoba
co do rodziców, to kwestia wybrania kilku bardziej konwencjonalnych pomysłów...
Pusiak, głowa do góry i nie zapominaj, że to jest nie tylko pamiątka dla rodziców ale i dla Was, dlatego uważam podobnie jak Pipi, że powyższe rozwiązanie jest naprawdę dobrym pomysłem

ad Asiek
jestem laikiem w kwestii robienia zdjęć, ale wydaje mi się niemożliwe prześwietlenie zdjęć cyfrowych... :hmm :

pzdr
Thiti
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Mar 12, 2005 7:30 pm   

Kati, no coś Ty :wink: - sporo zdjęć fotografów mi się podoba lub nawet jeśli nie są to moje klimaty to zawsze doceniam pomysłowość i technikę. Jeśli technicznie zdjęcia są bez zarzutu to się "nie czepiam". :lol: Pozy, sceneria - kwestia gustu, a nad gustami się nie dyskutuje. Natomiast jestem "cietą" na techniczne niedoróbki. Pusiak się wahała to się wypowiedziałam i tyle. :)
thiti napisał/a:
ad Asiek
jestem laikiem w kwestii robienia zdjęć, ale wydaje mi się niemożliwe prześwietlenie zdjęć cyfrowych... :hmm :

Oczywiście, że jest możliwe prześwietlenie zdjęć cyfrowych. Tak samo jak ich niedoświetlenie, poruszenie, zrobienie nieostrych, itd. Nie ma znaczenia czy robi się aparatem analogowym czy cyfrowym.
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Mar 12, 2005 9:14 pm   

Ja naturalnie doceniam wiedzę fachowca - sama masz piękne zdjęcia- więc uważam, że się na nich znasz. Chodziło mi o to, że chyba na forum jeszcze nie było fotografa, który spełniłby większość wymagań... ciekawe czy taki istnieje :wink: :veryhappy:

A co do techniki robienia zdjęć - zapewniam was, że zdjęcie cyfrowe też można sknocić na wiele różnych sposobów :roll: - wiem z autopsji, niedawno uczyłam się robić zdjęcia "cyfrówką"
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Mar 14, 2005 12:59 pm   

Dyskusję na temat robienia zdjęć przeniosłam do tematu "Fotografia - uwagi techniczne".
_________________
 
 
Bartosz 


Wiek: 44
Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 83
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 12:47 pm   

Moja opinia dotyczaca pana Kruka nie byla pozytywna. Teraz po przejrzeniu mnostwa stron internetowych, odwiedzeniu kilku fotografow, zmienilem troszke zdanie. Wprawdzie ja nie szukam kogos takiego, ale podoba mi sie to jak pisze o zdjeciach w wymienionym wyzej czasopismie. Widac ze sie na tym zna, poprostu nie jest dla mnie. Ja chyba szukam profesjonalisty-perfekcjonisty i jednoczesnie milego czlowieka. Kazdy moze zmienic swoje zdanie i ja je zmieniam na "+".Ten pan ma poprostou malo par do pokazania i strona jego jest nieszczegolna. Mysle ze z czasem pan Kruk sie wyrobi :wink:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 9:29 am   

Zostajemy przy Kruku :D Album sobie zrobimy sami, a co do póz myślę, że sie jakoś dogadamy :)
_________________

 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 9:20 am   

Widziałm zdjęcia ślubne jego siostry. Ojeeej! Dlaczego nie uleglismy, kiedy nam go polecała?!?!?! Jestem zachwycona, zauroczona i och i ach. Do dzis dnia nie mogę przeżyć swoich zdjęć studyjnych, na których trzymam ręke na tyłku za każdym rzem, kiedy fotograf nie wiedziała co z nią zrobić :firedevil:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 9:23 am   

No, gosiaczku, jest czego żałować :) Myśmy się nie dali nikomu i niczemu zmącić :) i dzięki temu mamy przecudowne zdjęcia ślubne, które będą wspaniałą pamiątką tego pięknego dnia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 10:50 am   

Pusiak, jak patrzę na Twoje zdjęcia, to wiem - ten i żaden inny :mrgreen:

Wiem, powtarzam się, ale zachwyciły mnie Wasze zdjęcia, jak chyba jeszcze żadne :!:

Też takie chcę :graba:
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 12:53 pm   

Alma, namiary dostałaś, nic prostszego - dzwonisz i zamawiasz :) A Zbyszek jest takim profesjonalistą, że z pewnością będziesz sie rozpływać nad swoimi ślubnymi zdjęciami z zachwytu, tak jak My z Mefiu :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 1:24 pm   

Pusiak, tak zrobię, na pewno :graba:

Tylko jeśli spojrzysz na moją linijkę pod postem to pewnie przyznasz mi rację, że jeszcze trochę za wcześnie na rezerwację... Najpierw wypadało by zaklepać kościół i restaurację ;)

Przy okazji - jak wcześnie Wy rezerwowaliście? Rok wyprzedzenia wystarczy?
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 10:17 pm   

Alma, jak wejdziesz do niego na stronkę, to w dziale śluby znajdziesz jego terminarz na 2005 i 2006 rok :) Na 2006 ma powpisywane terminy już zaklepane :) Myśmy rezerwowali... niech się zastanowię.... na pewno mniej niż rok przed... ze swojej wypowiedzi wcześniejszej widzę, że 10 marca mieliśmy już zarezerwowanego i podejrzewam że było to gdzieś na początku marca jak zamawialiśmy, czyli pół roku przed ślubem :) Ale teraz Zbyszek założył Forum ?lubne Fotograficzne i tu Mu zrobiliśmy reklamę.... więc może bezpieczniej byłoby wcześniej zamówić :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 10:24 pm   

Dziękuję za rady, ale chyba nie półtora roku wcześniej?

Bo nasz ślub będzie dopiero w czerwcu 2007, więc planowałam zająć się tym wiosną... Myślę, że i tak będą robić duże oczy, że wcześnie ;)
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 1:15 pm   

My mieliśmy ostatnią wersję i jesteśmy bardzo zadowoleni :) A zdjęć wyszło Nam 334 :) z czego 34 z pleneru :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 1:24 pm   

Ja też zastanawiam się nad ostatnim wariantem, zależy mi też na reportażu z wesela.

Pusiak, rozumiem, że te "nadwyżkowe" dostaliście tylko na CD, tak? I oczywiście nadają się do wywoływania?
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 1:36 pm   

Wszystkie dostaliśmy na CD, bo Zbyszek nie robi odbitek jako takich, chyba że specjalnie zamówicie po obejrzeniu ostatecznego efektu na CD :)
_________________

 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 1:42 pm   

czyli cena nie zawiera odbitek. za te (jezeli sie zdecydujemy) trzeba doplacic, tak?

Pusiak, wy sobie zazyczyliscie odbitki? czy macie fotki tylko na CD?
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 6:08 pm   

Przecież odbitki możecie sobie sami zrobić... no i pewnie taniej
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 6:14 pm   

Kati, pewnie, że tak, ale jeśli ktoś oferuje odbitki w cenie, a ktoś inny nie – to przewaga cenowa jest ewidentna.

Ale masz rację - ja też wolę sama wybrać album i zrobić sobie odbitki. Będę miała czas, żeby spokojnie zastanowić się i wybrać.

A ja już nie mogę doczekać się wizyty u Pana Zbyszka... Czuję, że to może być Nasz Fotograf :D
_________________
chez alma |
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 6:25 pm   

Niom. Jeśli są w cenie to zmienia postać rzeczy :)
My np nasze zdjęcia z turcji wywołaliśmy w automacie w M1(na Targówku) i samodzielnie można było wszystko zrobić. A odbitki wyszły extra...

?yczę powodzenia w negocjacjach z fotografem :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 6:31 pm   

Dzięki, ale to pewnie będzie dopiero w styczniu...
Narazie proszę trzymać kciuki za pomyślny wybór zespołu ;)
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 12:22 pm   

My na razie czekamy z robieniam odbitek na to, aż zdecyduje się reszta rodzinki, bo nie chcemy robić Zbyszkowi kłopotu i cykac co chwilę następnymi odbitkami, ale mamy zamiar je sobie zrobić i sami zrobić album :) Zresztą dostaliśmy album w prezencie od mojej przyrodniej siostry, więc pozostaje tylko wybranie zdjęć i wklejenie :) I to chyba najtrudniejsza, ale i najbardziej przyjemna część pracy :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 12:24 pm   

Pusiak, czy to oznacza, że nie możecie sobie sami zrobić odbitek z materiałów przekazanych przez fotografa na płycie, tylko każda musi być wywoływana przez niego? Jaka w takim razie jest cena jednej odbitki?
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 12:43 pm   

Almo, to oznacza tyle, że oczywiście jeśli chcemy możemy sobie sami zrobić odbitki, nikt Nas nie zmusza do robienia tego u Zbyszka, ale sam Zbyszek Nam powiedział, że on ma na duże formaty (13x18 i 15x21) ceny niższe niż w laboratoriach :) Natomiast jeśli już chodzi o odbitki 10x15 lub mniejsze to taniej Ci wyjdzie zrobić w laboratorium :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 1:29 pm   

Uff, to mi ulżyło ;)
Bo już myslałam, że wywoływanie możliwe tylko u niego, a ceny zaporowe :roll:
Dziękuję, Pusiak! :)
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 11:57 am   

Cieszę się, że Ci pomogłam :) Sprawdzaj co jakis czas stronkę Zbyszka, bo bedzie robił aktualizację (będą tam Nasze zdjęcia też :) )
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Gru 17, 2005 12:09 am   

Są już nowe zdjęcia :)

Cudne :happygirl:

W styczniu do niego jedziemy, ale mam wrażenie, że to będzie jeden z łatwiejszych wyborów ;)

I prawie wszystkie terminy na 2006 już zarezerwowane :shock: Dobrze, że zaklepałam swój wcześniej, ale półtora roku wyprzedzenia na fotografa :roll:

Widziałyście ten plener na stadionie Widzewa? :shock: :lol:
A ślub w kaplicy na dworze? Czy ktoś wiem może, gdzie to mogło mieć miejsce?
Pusiaku, znalazłam też Wasze :mrgreen: Musicie być baaardzo zadowoleni ze zdjęć, co? ;)
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 11:07 am   

Zdjęcia naszego Pusiaczka są na stronie w ceremoni ślubnej i w weselu :) I ze wszystkich na tej stronie Pusiaczka są najładniejsze
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 11:27 am   

Ta sesja na stadionie widzewa...

hmm

to moi koledzy ze studiów... z grupy :) Basia i Paweł

p.s. A chłopak był mi kiedyś baardzo bliski ;)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 5:30 pm   

Kati, czyli to Ty mogłas byc na tym stadionie? :lol:
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 10:37 am   

Ponownie dziekujemy za słowa uznania :) Jasne że jesteśmy super zadowoleni z Naszych zdjęć :) Za każdym razem jak oglądam Nasze zdjęcia to gratuluje sobie w duchu, że nie daliśmy sie zmącić nikomu tylko trzymaliśmy sie raz dokonanego wyboru :)
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 5:29 pm   

Ano mogłam...
ale lepiej nie... dobrze, że nie byłam :roll:
nikt nie lubi tłoku w związku :?
_________________

 
 
 
limka 

Dołączyła: 16 Sty 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 4:26 pm   

czy któras ma moze informacje o kosztach plenerow pana Zbyszka?

u niego na stronie jest taka informacja:
"Wykonuję także same sesje plenerowe w ciągu tygodnia... szczegóły mailem"

rozumiem, ze gdy ma termin zajety (np wlasnie 05.08 - moj) to moge sie z nim umowic na plener w ciagu tygodnia?

zna ktos szczegoly?
czy musze sama maila napisac?
bo jego zdjecia plenerowe strasznie mi sie podobaja - ale chyba zbyt pozno zainteresowalam sie problemem wyboru fotografa... :(
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 5:02 pm   

ja sie z Panem Krukiem skontaktowalam mail'em i dostalam cennik, ktory wkleilam juz w tym watku.
Pan Kruk szybko odpisuje na mail'e, wiec nie bedziesz dlugo na odpowiedz czekac.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 10:43 pm   

Potwierdzam, Pan Zbyszek na maile reaguje natychmiast :)

A skoro nie pisze o cenach na swojej stronie - to chyba nie powinniśmy podawać tutaj konkretnych kwot. Ale napisz do niego i wszystko będzie jasne ;)
_________________
chez alma |
 
 
limka 

Dołączyła: 16 Sty 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 10:11 am   

Rzeczywiscie - na zapytanie zareagowal szybko
dostalam cennik, taki jak tutaj byl wklejony
dodatkowo uzupelniony o informacje o zdjeciach plenerowych:

Zestaw Plenerowy - 500 zł
Minimum 20 zdjęć na CD +
Promocja: zarezerwowanie terminu do końca maja : wszystkie zdjęcia z płyty CD w postaci odbitek 15x21
Zdjęcia wykonywane są we wszystkie dni poza sobotą.

Jest to chyba calkiem niezla oferta. Zakladajac, ze zdjec bedzie 20 to jest 25 zl za zdjecie! Jest tylko jeden minus - ponowny makijaz...
Choc jak patrze na zdjecia pana Zbyszka, to mam jednak ochote na takie poswiecenie ;)
Chyba sie z nim umówie na spotkanie - jestem ciekawa jak to dokładnie wygląda - czy na przyklad bedzie mozna przelozyc zdjecia przy zlej pogodzie na inny dzien.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 10:25 am   

Limka, ja się poświęciłam i uczesałam ponownie oraz umalowałam i uwierz mi - warto :)
_________________

 
 
 
limka 

Dołączyła: 16 Sty 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 9:28 am   

Spotkalam sie z panem Zbyszkiem - jesli chodzi o moje odczucia to moge podzielic zachwyt Thiti jesli chodzi o spotkanie z nim - po prostu rozmawialismy sobie o naszych przygotowaniach i o tym czego jeszcze nie mamy - podpowiedzial nam kilka rozwiazan jesli chodzi o nasze wesele - jedna para ktorej robil zdjecia rok temu miala slub i wesele na powietrzu
Alma - ta kapilica na powietrzu jest w Grotnikach - hihihi - wszystkiego sie dowiedzialam :)

Jesli chodzi o zdjecia to pan Zbyszek wykonuje do 2 plenerow w ciagu jednego tygodnia- termin jest mobilny-wiec nie umawialismy sie na jakis konkretny - to bedziemy ustalac przed slubem czy nawet po - tak jak nam pasuje.

Bardzo jestem zadowolona z tego wyboru - szkoda jedynie ze beda to tylko zdjecia plenerowe - a nie wszystkie - moze kogos znajde jeszcze kto robi ciekawe zdjecia
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 12:00 pm   

A czemu tylko plener :?: Temin zajęty już na reportaż :?:
_________________

 
 
 
limka 

Dołączyła: 16 Sty 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 1:29 pm   

to znaczy tak: Pan Zbyszek ma termin zajety na stronie
na spotkaniu powiedzial nam, ze chce sobie zrobic urlop...
ponoc w zeszlym roku pracowal od lipca do konca pazdziernika caly czas i ze to jest za duzo dla niego...

Pewnie przejadlo mu sie ogladania lez szczescia :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl