Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SEVILLA" w Niwnej /k Rawy Mazowieckiej
Autor Wiadomość
markus 

Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 11:33 am   

:) jak widzę to teściowie póki co Ciebie przekonują, bo jakby nie patrzył to kusząca propozycja a wesele to tu czy tu i tak się odbędzie i od ludzi zależy czy będzie dobre a nie od sali... A tak wogóle to masz zarezerwowaną tą sevillę bo z tego co słyszałam to ciężko tam z terminami!?
_________________
markus
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 12:51 pm   

nie mam jeszcze rezerwacji nigdzie bo walka trwa, oby nie bylo strat w ludziach :smile: no a decyzja naprawde wazna, w naszym przypadku zuraw wyniesie 5000 zl mniej no i wiecej jedzonka w zurawiu no ale nie ma tam tak bajecznego ogrodu hmmm juz sama chyba powoli kapituluje :roll: a w sevilli zostały dwa wolne terminy na sale kryształowa na 2010, nie wiem jak na rozana..
Ostatnio zmieniony przez spinka12 Sro Lut 25, 2009 12:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 2:54 pm   

Pauuula napisał/a:
To powiedz mi czemu wszyscy zamawiają tą sale jeśli jest taka zła?? Zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie się podobał kolor zasłonek Spokojnie pojedz osobiście, porozmawiaj z p.Moniką

popieram w 100% tę wypowiedź :smile:
_________________




 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 7:56 am   

zamawiaja bo jest b.ladna to chyba logiczne :D w okolicy nie ma takiej, a pozatym wogole malo jest sal ktory spelnialy by minima standardu ( w moim miemaniu sa tylko 2)..ale eksploatacja takiej sali jest bardzo droga, same 2 zyrandole po 60 zarowek - troche to pradu ciagnie wiec tez nie dziwne ze na czyms oszczedzaja - w tym przypadku na jedzeniu, koszty duze a nikt nie bedzie dokladal do interesu przeciez, to chyba tez logiczne... no ale my jako klienci mamy ta mozliwosc ze mamy wybor - albo piekna sala ale z mniejsza iloscia jedzenia albo nieco mniej urodziwa z wieksza
 
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 11:07 am   

Ja uważam że ludzie gadają i będą gadać żadna z nas nie była tam n weselu więc nie powinnyśmy oceniać: :-)
_________________




 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 11:26 am   

no Marcus z tego co zrozumialam to byla tam na weselu tak? :smile:
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
Synghin 

Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Wto Maj 05, 2009 5:03 pm   25 kwietnia mieliśmy wesele w Sevilli

Wrażenia niesamiowite do tego stopnia, że wszyscy goście proszą o replaya:)
Sala przecudowna, elegancka, wysoka i na wysokim poziomie, nie to co w pobliskim żurawiu, do którego trafiliśmy z neta, szukając salki. Wtedy jeszcze Sevilla nie była znana. Koszty te same a wystrój bez porównania. Niczym pałac do stodoły:)
Obsługa Sevilli stanęła na najwyższym poziomie i do godziny 5 nad ranem skakali wkoło nas, niczym pszczółki. Jedzenie przepyszne i jedyny ból to taki, że nie dało się tego przejeść. 5 ciepłych posiłków, desery, zakąski i wiejski stół, to zdecydowanie za dużo jak na jeden brzusio:). Czytałem jakiś czas temu na forum wypowiedź jakiegoś pajaca na temat parkingu pod Sevillą, więc stwierdzam co następuje. Nasze wesele było na 80 osób a obok na 250 i miejsc na parkingu nie brakowało. Pod żurawiem pewnie by się zmieściły ze trzy traktory i dwa wozy z sianem i koniec:)
Goście na pożegnanie brali namiary na tą salę a tu warto dodać, że byli z okolic Warszawy, więc mały hektarek do przejechania jest. Zdecydowanie polecamy tą salę i napewno jeszcze nie raz się tu zabawimy na weselach naszych znajomych. Koszty na dzień 25 kwietnia 2009 - 145zł talerzyk + 8zł ciasto + 35zł kg tortu. Do tego alkohol, popitka i owoce we własnym zakresie. Cena jak dla nas super, szczególnie w porównaniu ze stodołą pod żurawiem.
Ogromne podziękowania dla pani Moniki i pana Grzegorza, oraz dla rewelacyjnej orkiestry Iris z Siedlec. Dzięki Wam przeżyliśmy niezapomnianą noc. Dziękujemy
Magda z Rafałem

[ Dodano: Wto Maj 05, 2009 5:07 pm ]
sorka to nie był żuraw tylko arkada zajączkowskiej, tzn ta buda za płotem Sevilli. Żona mnie poprawia:) eh te kobitki:) :smile:

[ Dodano: Wto Maj 05, 2009 5:11 pm ]
:smile: ups, sorka za żurawia, chodziło mi o tą szopę za płotem Sevilli a to podobno nie Żuraw tylko jakaś Arka co da, tylko nie wiadomo co :smile:
Nie byliśmy w żurawiu tylko u tej Zajączkowskiej pani, co generalnie wyblakła na tle Sevilli, stąd sobie płotek podwyższyła, by gości szlag nie trafiał :smile:

Jeszcze raz podziękowania dla Sevilli, było super. Do zobaczenia na chrzcinach:)
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 8:03 pm   

Hmm odnosze dziwne wrazenie ze zalozyles konto na tym forum tylko w jednym celu, a poziom Twojej wypowiedzi jest porownywalny z wypowiedziami tego "pajaca od parkingu".
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 4:16 pm   

sala mi sie podobała, wrażenia ok, tylko usłyszałam od ludzi którzy tam się bawili że jedzenie było niesmaczne aha i że jest zadłużona Sevilla do tego stopnia że nie wiadomo czy w następnym roku będzie działać, właścicielka nic nie mówiła o kłopotach mówiła że wszystkie terminy sa zajęte za rok... może to plotki, ale ciśnienie mi skoczyło
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 9:47 pm   

kocham te ploty o Sevilli które krążą po całej Rawie :) i co chwila człowiek się dowiaduje czegoś nowego.
_________________
 
 
 
Synghin 

Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 10:45 am   a kogo obchodzi twoje "dziwne wrażenie"

widać jesteś dziwnym facetem, co przez życie mknie zdziwiony. Zamiast się dziwić, rusz tyłek i przekonaj się sam, jaka jest różnica między jedną a drugą salą, oraz obsługą w tych lokalach. A najlepszą reklamą dla Sevilli, niech będzie reakcja konkurencji, która zamiast skoncentrować się na poprawie jakości usług, woli szkalować ten wspaniały lokal. I powiem jedno, impreza w Sevilli była strzałem w dziesiątkę o czym świadczy ilość naszych znajomych, którzy również chcą organizować tam swoje imprezy, pomimo iż mieszkają ponad 100km od tego miejsca. Takiej reklamy wy nie będziecie mieć nigdy. Możecie konkurować z remizami, ale nie z lokalem pokroju Sevilli. A te ploty, które rozsiewacie, mam nadzieję, że tylko pomogą wypromować Sevillę.
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 2:50 pm   

Nie potrzebuje ruszac tylka bo ja juz podjalem decyzje, nie interesuja mnie tez ploty na temat sevilli bo mnie to nie dotyczy, ale cieszy fakt ze znow zostales wywolany do odpowiedzi i udzielasz sie tylko w tym konkretnym temacie... 34 min spedzone na forum, 2 wypowiedzi... Dla mnie moglbys zachwalac wszystko, i tak uwazalbym Cie za malo wiarygodne zrodlo :)

Swoja droga musze sobie jeszcze zalatwic traktor albo woz z sianem zebym mogl przyparkowac pod sala :cool:
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 10:25 pm   

fastyna napisał/a:
kocham te ploty o Sevilli które krążą po całej Rawie :) i co chwila człowiek się dowiaduje czegoś nowego.


fastyna :) już oszaleć idzie mówię ci... mam ciocię w Rawie, która dzisiaj mi doniosła że od nowego roku zmienia się właściciel Sevilli :smile: :smile: :smile: ja już wpłaciłam zaliczkę i w Sevilli będzie wesele za rok nie ma bata 8) jeżeli chodzi o jedzenie to będzie standardowo 5 posiłków, rodzice chcą sami "wyszykować" stół wiejski i ciasta i tort, owoce no i alkohol. Jutro pogadam z laską która tam gotuje, zobacyzmy co ona powie :)
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 11:16 pm   

sala faktycznie jest niezle odstawiona, ale u Wasiaka w pobliskim Nowym Mieście jest niewiele gorzej, tylko tam to juz trzeba robic wesele przed duze W (chodzi mi o liczbe gosci). Jedzonko we wszystkich wyzej wspomnianych jest dobre - Zajaczkowscy, Sevilla, Zuraw ( czy aby kolejnosc nie jest celowa?:P)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
kroon 

Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: to tu to tam
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 11:06 am   

widze ze zaczela sie mala wojna, ile osob tyle zdan i opinii :) napewno najobiektywniejsze sa opinie gosci, nie zas samych mlodych (bo ktorzy stwierdza ze sa niezadowoleni? wszyscy powiedza ze ich wesele bylo najlepsze) mi sie sala bardzo podoba, goruje w wystroju napewno nad pozoztałymi, zas jedzonko dobre,ale bez szału jesli chodzi o ilosc, napewno lepsze niz u zajaczkowskich.. nie zabijcie minie tylko :) takie moje zdanie
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 12:25 pm   

więc rozmawiałam z nią i uspokoiła mnie, powiedziała ze to tylko ploty (oby tak było :smile: ) i że jedzenie jest ok gdy weźmie się tradycyjne posiłki, że jest bez porcjowania i że goście nie będa głodni :cool: ale myślę, że ciasta we właśnym zakresie będziemy mieć- żeby uspokoić mamę- znajome kucharki upieką

:wink: to teraz moge spokojnie szukać cam i foto a przede wszystkich orkiestry

pozdr
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 11:42 pm   Re: a kogo obchodzi twoje "dziwne wrażenie"

Synghin napisał/a:
..... I powiem jedno, impreza w Sevilli była strzałem w dziesiątkę o czym świadczy ilość naszych znajomych, którzy również chcą organizować tam swoje imprezy, pomimo iż mieszkają ponad 100km od tego miejsca. Takiej reklamy wy nie będziecie mieć nigdy. Możecie konkurować z remizami, ale nie z lokalem pokroju Sevilli. A te ploty, które rozsiewacie, mam nadzieję, że tylko pomogą wypromować Sevillę.


:rotfl: :rotfl: :x_rot :x_rot

To mnie rozwaliło... Rzeczywiście super pomysł jechać na własne wesele i ciągnąć gości ponad 100km... Chyba że te rodziny przeprowadzą się na chwile do Rawy :smile: :wink:
_________________
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 10:50 am   

Teraz i ja mogę się wypowiedzieć na temat Sevilli bo jestem po swoim weselu.
Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni, obsługa super,jedzonko smaczne, miejsca do tańca wystarczająco dużo(mieliśmy wesele na sali różanej), miejsc parkingowych wystarczająca ilość!!jedynym mankament to klimatyzacja która nie wyrabiała było niestety za gorącą :( Zapomniałam wspomnieć, że warto napoje kupić na sali bo są tańsze niż w hurtowni :-)Cena 145zł od talerzyka Mimo wszystko wszystko wyszło super :smile:
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 11:51 am   

Pauuula
no to mnie pocieszyłaś :) i przy okazji WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
opowiadaj co miałaś za dania i co dodatkowo wybrałaś? ja za rok mam cene 150zl/talerzyk bez owoców,ciasta,tortu,napojów,stołu wiejskiego,alkoholu
marzy mi się fontanna czekoladowa :twisted:
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 12:19 pm   

Pauuula, super że się wszystko udało :) ja się za miesiąc wypowiem :)

my przy cenie 145 mamy standardowe menu bez dodatków. Czyli to co ty masz za 150.
_________________
 
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 9:14 pm   

Dziękuje... Podobnie jak Fastyna standardowe menu(jak dla mnie wystarczające i jednocześnie bardzo smaczne)Z czystym sumieniem sale można polecić. Postaram się potem wkleić zdjęcia bukietów na stół (były układane w mikrofonach).
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 9:41 pm   

fastyna najcudowniejszego dnia za m-c Wam życzę :)
Pauuula
dzięki za podpowiedź o sokach
koniecznie czekam na zdjęcia :roll:

ja mam na kryształowej, ale różana bardziej mi się podobała :twisted: tylko miejsca za mało

aha a miałaś barmanów? to qrcze dość duży koszt 2000-4000zl b.podobaja mi się ale droooogo

stół wiejski się sprawdza? a ta osoba co donosi alkohol też spoko?
no i czy masz namiary na jakieś kamerzyste z Rawy? albo okolic żeby ładnie i niedrogo :P

pozdr
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 10:33 pm   

z tego co mi wiadomo to sala nie oferuje barmanów...
za osobę od alkoholu płaci się 200 zł
stół wiejski załatwia się samemu, oni dają chyba tylko smalec, ogórki i chleb
_________________
 
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 6:35 pm   

Nie mieliśmy pana do roznoszenia alkoholu. Tatusiowie świetnie sobie poradzili ;)
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 7:14 pm   

my będziemy mieć jedną taką osobę. Chłopak będzie tez odpowiedzialny za napoje i soki na stołach. Taka osoba musi się na koniec wesela rozliczyć z każdej butelki alkoholu i napoju i z każdego kartonu soku
_________________
 
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 10:17 pm   

oferuja barmanów zaraz spojrzę ile dokładnie biorą... 2000-4000zl za dwóch barmanów w zależności jaki zakres alkoholów się wybierze- to jest taka dodatkowa opcja, ale dość kosztowna, poza tym fontanna czekoladowa ale 1000zl kosztuje i ciągle się wacham
a co do wiejskiego stołu to smalec+ogórki+pieczywo(?) i sam stół z dech 8) ile kosztuje? z moich notatek 1000zl ale az to nei możliwe, zeby tyle kosztował bez wędlin i "nogi"

a ciasta mają dobre?? mama mnie namawia aby upiekły to inne kucharki prywatnie że tak powiem
a tort? myślę że u nich w sevilli, podobnież z bitą śmietaną i taki "kaskadowy" jeżeli macie zdjęcia to podeślijcie :) :cool:

aha, ja też myślę nad taką osobą od wódki i napojów, soków, w sumie zaproponowałam właścicielce osobę z gości ale powiedziała że się nei zgadza bo potem pusto jest na stole i goście sa niezadowoleni... :-)
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 10:45 pm   

instadri napisał/a:
i sam stół z dech 8) ile kosztuje?


nic nie kosztuje to jest w cenie

instadri napisał/a:
w sumie zaproponowałam właścicielce osobę z gości ale powiedziała że się nei zgadza bo potem pusto jest na stole i goście sa niezadowoleni..


tutaj się zgadzam, albo gość albo obsługa, tego się nie da połączyć

a o barmanach i fontannie pierwsze słyszę...
_________________
 
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 11:52 pm   

instadri, co do barmanow to i drogo i tanio :) bo jezeli to cena juz z alkoholami to tanio (no chyba ze za 2000zl maja tylko martini, jakies whiski i tyle), znajomi mieli 1 barmana na weselu , wzial 1200,a do tego zrobil im liste na zakupy za ktore zaplacili 1800 zl :) drinki na weselu i poprawinach szly jak woda.

Jezeli chodzi o stol wiejski to 1000-1200 zl biora chyba za calosc a nie za same dechy z ogorkami i smalcem :) tak przynajmniej mi sie wydaje

Co do noszenia czegokolwiek przez tate, brata, szfagra kogokolwiek kto jest na imprezie jako gosc, stanowczo mowimy n i e :) :!: Po pierwsze wlascicielka ma swoja racje bo nawet przy samej wodce na weselu ok 100 osob taki czlowiek ma troche lazenia, a jezeli dorzucic mu soki napoje itp to ma juz ostry zapierdziel na cala noc. Sam nie chcialbym znalezc sie na miejscu takiej osoby na jakiejs impresce i sam nikomu tego nie zlece, a zatrudnianie ojca czy tescia do takiej roboty uwazam za lekko niepowazne bo jest sporo spraw na weselu ktorych trzeba przypilnowac, do tego kupe znajomych ludzi z ktorymi sie pogada, moze cos wypije, potanczyc, a tu ... sprawdzaj czy wszedzie jest pelno i lataj z koszykiem... Jestem w stanie zrozumiec taki uklad w przypadku wesela na 40 osob ze ojciec donosi wodke, ale ok 100 osob to na prawde troche tego jest.

Fastyna a tak z czystej ciekawosci, bo sam zastanawialem sie jak to rozwiazac i chyba w koncu zdecydowalismy ze nasz donosiciel zajmie sie tylko wodka ewentualnie napojami w butelkach, gdzie macie wodke a gdzie macie soki ? chodzi o to ze wodka zazwyczaj lezakuje w pokoju do ktorego klucze macie tylko Wy ( 8) ) a soki pewnie sa w kuchni bo przeciez nie bedzie ich przelewal do dzbankow w jakims dziwnym nieprzystosowanym do tego miejscu (pokoj z wodka). I czy ten gosc jest z obslugi sali czy zupelnie z zewnatrz. Bo jezeli on lata z pokoju z wodka na sale, do kuchni, znow na sale to wierzyc mi sie nie chce ze bedzie w stanie rozliczyc sie z kazdego kartonu po sokach. Z drugiej strony jesli jest z tamtejszej osbslugi to jaka jest pewnosc ze np nie bedziesz miala mieszanych sokow z jakimis biedronkowymi.

Troche sie rozpisalem a temat jakby nie do konca o tym :)

I jak juz pisalem pytam bo chcialbym sie dowiedziec jaki macie pomysl na tego donosiciela i jak to rozwiazujecie, my przerabialismy juz rozne wersje i moze nie chodzi tu o to ze nie wierze w ludzi, ale znam ten temat z kilku stron i na salach potrafia oszczedzac na prawde na wszystkim (oczywiscie nie na wszystkich). A co do wodki to tez jest ciekawy temat bo przeciez taki donosiciel wie wczesniej jaka jest wodka, a skolowac kilka pustych butelek to nie problem. Ja o wodke sie nie martwie bo zajmie sie nia zaufana osoba spoza sali, ale ciagle drecza mnie te soki :)

I prosze tylko nie piszcie ze oskarzam seville o to czy inne.
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 8:29 am   

fastyna
jeżeli interesują Ciebie barmani to zadzwoń, zapytaj, moga być napewno za dodatkowa opłatą...
a jeżeli chodzi o stół wiejski to uff ulżyło mi :)

Sorc
jeżeli wybiorę barmanów to mam ich zaklepać 3 m-ce wcześniej i oni mi wycenią co jest za 2000 a co za 3000 np. także nie mam pojęcia czy drogo czy tanio... ale pomysł mi isę podoba :mrgreen:

taka osoba do roznoszenia napojów i wódki qrcze nie wiem czy ma być z obsługi czy z zewnątrz, tzn. ma go zapewnić właścicielka kosztuje 200zl... wesele na 200 osób to się chłopaczyna "zalata" :roll: :] chociaż na weselu mojej siostry kilkanaście lat temu alkohole donosili tatusiowie i dali radę, chociaż teraz to pewnie kondycja nie ta :P

a z tym rozliczaniem się to też się obawiam aby nie skołował kilkja pustych butelek wódki i się nie "rozliczał" :-) :-?
 
 
Laura-1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lut 2009
Posty: 54
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Czw Lip 16, 2009 8:01 pm   

Myślę, ze mogę się wypowiedzieć na temat tej sali(dokładnie kryształowej) bo bylam tam na dwóch weselach. Co to wyglądu i estetyki to rzeczywiście chyba najładniejsza sala w okolicach rawy(pogląd subiektywny). Duzy parking i ogródek to dodatkowe plusy. Co do calej reszty to tu już bywa według mnie gorzej. Po wejściu na salę zaraz przed pierwszym posiłkiem jakaś kobieta dość ostrym tonem informuje, że nie wolno cytuje "włazić na krzesła".Kto i po co by mial tam wlazić to nie wiem...Od razu też dowidzieliśmy się że za brudne krzesla będzie trzeba zaplacić.Rozumiem, że krzesla są naprawdę ładne a pokrowce jasne ale myślę że obeszloby się bez gróźb, tym bardziej że Pani przerwala ojcu młodej, który chciał powitać gości. Jedzenie niczego sobie smaczne i ładnie podane, ale raczej wyliczone na styk. Obsluga natomiast według mnie musiala obsługiwać dwa wesela, poniważ czas oczekiwania na kawę wyniósł 60 minut. Prosiliśmy o kawę dwóch kelnerów. Poza tym jeśli gość nie chce oddać talerza (zostawil sobie najlepsze kąski) to należy mu go zostawić a nie wyrywać z ręki. Pan, który mial zajmować się alkoholami byl niewidoczny dopiero na poprawinach dowiedzieliśmy się że wino i inne alkohole były dostępne za "barem". Podsumowując lokal ma duży potencjal ale należy bardziej dopracować szczegóły, które tworzą renomę i klimat.
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 3:38 pm   

instadri napisał/a:
jeżeli interesują Ciebie barmani to zadzwoń, zapytaj, moga być napewno za dodatkowa opłatą...


my mamy swojego barmana wiec luz :)
_________________
 
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 8:08 pm   

fastyna napisał/a:
instadri napisał/a:
jeżeli interesują Ciebie barmani to zadzwoń, zapytaj, moga być napewno za dodatkowa opłatą...


my mamy swojego barmana wiec luz :)


to podaj namiary :) moze są tańsi :)
 
 
markus 

Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 3:27 pm   

barmani z reguły wychodzą od 2 do 3 tys w zależności od liczby drinków i czy bierzemy własny alkohol czy oni kupują ( jak weźmiemy własny to wychodzi drożej, chyba ze macie dostęp do jakiś tańszych alkoholi). A ja mam jeszcze takie pytanie istotne chyba dla wszystkich pań młodych czy tam aby nie jest bardzo ślisko?? chodzi mi o salę kryształową i tą glazurowaną podłogę...a bardzo ładnie wygląda tylko trochę się obawiam...
_________________
markus
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 5:52 pm   

markus napisał/a:
glazurowaną podłogę


tam na podłodze jest nie glazura a gres, bawiliśmy się tam na sylwestra i teraz ćwiczymy na sali pierwszy taniec, tańczy się bez problemu
_________________
 
 
 
tweeddy 

Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 1:34 pm   

Hey. Wiecie jaka jest opłata od talerzyka w Sevilli na 2010 rok? Ponoć w sali różanej i kryształowej taka sama czy to prawda?
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 7:59 am   

tweeddy napisał/a:
Hey. Wiecie jaka jest opłata od talerzyka w Sevilli na 2010 rok? Ponoć w sali różanej i kryształowej taka sama czy to prawda?



150zl/os i to bez różnicy czy różana czy kryształowa ;)
 
 
andzia1306 

Dołączyła: 27 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: waw
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 1:47 pm   sevilla

Nasze wesele odbyło sie w sevilli 24 pażdziernika na sali kryształowej. Polecamy wszytstki ta sale, któzy szukają czegoś wyjatkowego, jezeli chcesz mieć wesele zorganizowane z klasa, elegancją, mieć ciepłe pyszne jedzenie( i duużo) .to naprawde będzie trafny wybuór. My naprawde nie martwiliśmy sie o nic wszystko było na czas gotowe , wspaniałe , rodzina była zachwycona urokiem sali ,ale również obsługi. Właścicielka jest kompetentna, uczciwa, i zawsze doradzi jezeli czegos jest człowiek niepewny. Polecamy kelnera od napojów i wodki, niesamowity uczynny i uczciwy chłopak.
Dziekujemy właściciela za tak wspaniałe wesele.
 
 
markus 

Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Paź 28, 2009 8:09 am   

ja swoje wesele miałem w sierpniu i też goraco polecam, a jeśli ktos się waha pomiedzy sevillą a salą obok to nie ma porównania! tam byłem we wrześniu sala (ta nowa) tez ładna ale jedzenie i obsługa, wogole nie ma porównania i młodym cena za talerzyk podczas płacenia skoczyła do góry bo tam nie mieli zadnej umowy w przeciwienstwie do sevilli gdzie wszystko jest na papierze! juz nie mówiac o tym ze to jedzenie u sasiadów nie było warte tej ceny! ja bedę polecać Sevillę z czystym sumieniem
_________________
markus
 
 
ankas6go 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Rawa Maz
Wysłany: Nie Sty 17, 2010 3:25 pm   Wolny termin 05.06.2010

Hej!!

Pilnie odstapie sale w hotelu 'Sevilla' w Rawie Mazowieckiej w terminie 05.06.2010.
Sala Różana (do 150 gosci) (Strona: hotel-sevilla.pl)

Jezeli ktos jest zainteresownay to prosze o zgłaszanie sie bezposrednio do wlascicieli sali.

Pozdrawiam,
Ania
 
 
anitka_m85
Gość
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 10:12 pm   

a ktoś się orientuje jak będzie z ceną i terminami na przyszły rok? :) wiem że to jeszcze daleko ale ja koniecznie chcę tą salę :P ale rodzice się burzą że pewnie drogo, że terminy, że to i tamto ;p więc chce im wybić kilka argumentów z łowy :]
 
 
tweeddy 

Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 2:48 pm   

My mieliśmy wesele w ubiegłą sobotę w Sevilli w Sali Różanej naprawdę sala godna polecenia przecudnie a jedzenia bardzo dużo.. Super!! jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściciele i obsługa również w porządku. Życzymy każdemy tak wspaniałego wesela.
M&M
 
 
smoczek 

Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 10:59 am   

150 to nie dużo jak na taki standard, jak zobaczyłam ten hotel to pomyślałam, że 180 to tam minimum. W każdym razie będe tam w lipcu więc mogę zdać relację :)
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 8:05 pm   

smoczek napisał/a:
150 to nie dużo jak na taki standard, jak zobaczyłam ten hotel to pomyślałam, że 180 to tam minimum. W każdym razie będe tam w lipcu więc mogę zdać relację :)


koniecznie! ;) )))
ja mam w październiku to też zdam relację :mrgreen:
_________________

 
 
kamyczek159 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 10:14 pm   

Witam,
mam pytanie, czy ktoś ostatnio był na weselu w Sevilli koło Rawy Mazowieckiej, jakie wrażenia, jak jedzenie, obsługa i klimat?
Proszę o szczere odpowiedzi,
Kamyczek
_________________
kamyczek
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 4:44 pm   

Co prawda nie robiłam w sali swojego wesela, ale mogę opisac współpracę z salą od strony obcego usługodawcy na rzecz wspólnego Klienta.
Umówieni byliśmy na dekorację na daną godzinę, obsługa na nas czekała. Wpuszczono nas na salę. Poinformowałam o zakresie naszych prac. Zrobiliśmy dekor, w międzyczasie poczęstowano nas kawą. Po skończeniu prac poprosiłam aby sprawdzono, czy wszystko gra. Zero problemów, profesjonalne podejscie. Moi Klienci byli bardzo zadowoleni ze swojego wesela. Przy kolejnych dekoracjach nikt nawet nie wchodził na salę w czasie naszej pracy, ponieważ byliśmy już obsłudze znani. Opinie moich Klientów są bardzo pozytywne, chwalili jedzenie, obsługę, wesele jako całość.
 
 
 
Sadam 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: ERW
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 7:41 pm   

Witam serdecznie :)

Czy ktoś się może orientuje jak aktualnie w Sevilli kształtują się ceny i jakie są aktualne opinie o sali??

Pozdrawiam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl